mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 11:50 
Cytuj  
Witam. Mam pytanie- tatuaże co w końcu zmieniają? Parametry podstawowe czy jakiś 1 parametr jak cs, p.def itp? I czy ktoś umie mi powiedzieć jakie sa typy tatuaży....sorki ale przymierzam się dopiero do grania na world więc nie jestem jeszcze specjalista :(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:27 
Cytuj  
Zmieniaja statsy postawowe - str/ con/ int etc

Ale ze parametry typu pdef sa pochodnymi tych podstawowych to sie zmieniaja tez (np. pattack zalezy od str).

Statsy podstawowe maja tez wplyw na kilka czynnikow ktore nie sa podane wartosciowo w info postaci (np. CON ma wplyw na stun resist) ale te wszystkie informacje znajdziesz dzieki opcji search albo choc przeczytaj podwieszone watki :)

Nie chce mi sie pisac rozprawki na ten temat - napisz jaka postacia bedziesz gral to Ci powiemy jakie masz opcje i ktora co Ci daje.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:52 
Cytuj  
Będę grał najprawdopodobniej SH lub Swordsingerem-ciągle nie wiem jaki sposób rozgrywki obrać / woj czy mag /. Wiem że podstawowe parametry zmieniają współczynniki postaci-nie wiedziałem jednak co robią same tatuaże.
Koledzy grają na serwach nieorginalnych i tam sa takie cuda czasami ,że nie wiedzieli co mi odpowiedzieć.......

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:36 
Cytuj  
Cześć jestem Razparuk od dawna szykuje się do zagrania w tą grę teraz w końcu spełni się moje marzenie. Witam serdecznie wszystkich starych wyjadaczy mam nadzieje, że pomożecie mi w pierwszych chwilach mojej przygody. To naprawdę takie trudne się przywitać? :D

Mam nadzieje, że masz zamiar grać na płatnych serwerach? Jak nie to dział dla ciebie jest poniżej? A co do tato to ty się nie bój zanim uzbierasz odpowiednią ilości kasy staniesz się exportem.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:48 
Cytuj  
No więc witam WSZTSTKICH. :D

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 19:17 
Cytuj  
Witaj :)

PS:Dawnom ciem Siratu nie widział :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 19:36 
Cytuj  
A no dawno :D Niedługo chyba wrócę do Lineage, bo szukałem, ale nic wspanialszego od tej gry nie znalazłem :D

I jak to zmieniło się coś może zrobili Money drop 4x ? :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 22:57 
Cytuj  
Sure.
Niestety tylko dla mobow ktore maja 4x HP :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 10:37 
Cytuj  
Co do tatuaży:
http://usuarios.lycos.es/elmundol2/stats_e.txt


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 10:49 
Cytuj  
Dzięki Itachii- znam tą tabelke-miałem kłopoty z pojęciem jak robi się tatoo's itp. Czy poza tatoo's i setami zbroi jest coś co jeszcze zmienia parametry lub cechy postaci?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 10:54 
Cytuj  
Nie.
Statsow nic juz nie zmienia.
Parametry jak pattack. mdef etc zmianiaja sie wraz z ekwipunkiem, buffami etc ale to pewnie wiesz.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 11:03 
Cytuj  
Hm może to ci sie jeszcze przyda:
STR (Strength) Affects P.Atk and Load
CON (Constitution) Affects HP and Load
DEX (Dexterity) Affects P.Aspd, Accuracy, Critical and Evasion
WIT (???) Affects M.Aspd
INT (Intellegence) Affects M.Atk
MEN (Mentality) Affects MP and M.Def
HP (Hit Points) How much max hp you have
MP (Magic Points) How much max mp you have
P.Atk (Physical Attack) How much damage you do physically
P.Def (Physical Defense) How much damage you absorb physically
M.Atk (Magical Attack) How much damage you do magically
M.Def (Magical Defense) How much damage you absorb magically
P.Asdp (Physical Attack Speed) How fast you attack physically
M.Asdp (Magical Attack Speed) How fast you attack magically
Accuracy (Accuracy Rate) How often you hit your target physically
Critical (Critical Rate) How often you land critical hits physically
Evasion (Evasion Rate) How often you dodge enemy physical attacks
Movement (Movement Speed) How fast you run/walk
Load (Weight Load) How much weight you can carry


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 11:37 
Cytuj  
Serdeczne dzięki. Zastanawiam się także nad pewną dziwną rzeczą-patrzyłem na stronkę o L2. Jest tam tabelka pokazana o dmg jaki dostajesz od moba . Wg. mnie wykres tej zależności nie jest liniowy-dziwne. Znaczy że 2x mocniejszy p.def chyba nie zmniejsza 2x otrzymanych obrażeń. Nie wiem czy mam dobre wrażenie-moze ktoś zna dokładniej zalezności?
PS. Akurat stronka teraz chyba padła- jak tylko wstanie to podam link

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 18:50 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Wg. mnie wykres tej zależności nie jest liniowy-dziwne. Znaczy że 2x mocniejszy p.def chyba nie zmniejsza 2x otrzymanych obrażeń. Nie wiem czy mam dobre wrażenie-moze ktoś zna dokładniej zalezności?


Bankowo tak musi byc - inaczej mozna by solo raid bossy robic.
Wystarczyloby zalozyc A grade seta na 40 lev char i puscic go na raid bossa 40 lev - ruszac by sie prawie taki tank nie mogl ale armor absorbowal by caly dmg :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 19:07 
Cytuj  
No właściwie masz racje- ma ktośm może wykres zalezności, algorytm- sorki ale po D2 została mi drobiazgowośc i kocham szczegóły :oops:
PS. Szukałem i nie mogłeem znaleźc- czy skill berserker faktycznie przyspiesz i wzmacnia M.atk?
PSS. Czy SwS jest postacią która można walczyć solo i czy songi sa dobre w praktyce? Można łatwo grac w party czy trzeba stać jak niechciana panna na wiejskiej zabawie? :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 20:05 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
PS. Szukałem i nie mogłeem znaleźc- czy skill berserker faktycznie przyspiesz i wzmacnia M.atk?

Tak. Między innymi przyspiesza casting i podwyższa Matck.

Razparuk napisał(a):
PSS. Czy SwS jest postacią która można walczyć solo i czy songi sa dobre w praktyce? Można łatwo grac w party czy trzeba stać jak niechciana panna na wiejskiej zabawie? :)

Dziś widizałem SwS z Lancą który robił 10 mobówego traina z 55 lvl TaicsOrcsSupplies i kosił je równo (był sam ale miał na sobie komplet buffów - VR także). SwS to jedna z bardziej poszukiwanych do party postaci - z panną ma niewiele wspólnego


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 20:08 
Cytuj  
Dzięki- teoretycznie przygotowany jestem ale mam wciąż tyle pytań....SwS ma defensywne songi a BD ofensywne dances- czy to prawidłowe wrażenie?

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 22:20 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Dzięki- teoretycznie przygotowany jestem ale mam wciąż tyle pytań....SwS ma defensywne songi a BD ofensywne dances- czy to prawidłowe wrażenie?

Ogólnie tak. Za jednym wyjątkiem: SwS ma jeden ofensywny - ale bardzo ważny - song podbijający częstość criticali


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 23:44 
Cytuj  
...z tego co wiem duzo ludzi rezygnuje z grania SWS bo na dłuższą metę się SWS nudzi podobno.
Osobiście nie wiem - nie grałem, ale polecił bym już bardziej BD (BladeDancera).


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 23:33 
Cytuj  
Patrzyłem na tabelki zycia- kolega co pogrywa w L2 mówi że SwS czasami w party z prophetem,łucznikiem,magiem zastępuje tanka. Wtedy z biedy lepiej sprawuje się w takim party niż BD- a takie party się nam szykuje- 4 bidnych n00bies :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.