mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 00:23 
Cytuj  
Hahaha-dobre. Zastanawia mnie jedno- ci farmerzy robią taką forse? No wynika że tak- 1 main char+ parę botów-wsio na osobnych acc- to sporo kosztuje takiego Chinola.
PS. Pytanie OT ale nie zakładam tematu-szkoda robic tłok- czy songi SwS sumuja się z aurami propheta lub innych kapłanów? Będę robił SwS a kolega Propheta.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:21 
Cytuj  
Tak - stakują się :)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:49 
Cytuj  
Super-jednym słowem.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 17:12 
Cytuj  
BW boots [heavy armor]
Avadon gloves [robe]
i troche pomniejszych itemkow.

Z farmerow w patriots.
Przy okazji to byla chyba najbardziej zenujaca wyprawa jaka zrobilem.
6 full grup botow plus dwie 4 osobowe, podpadajace pod jedna firme farmerow albo przynajmniej zaprzyjaznione (po pierwszych 2 trainach spotykalem juz tylko teamy stojace w korytarzach i nic nie robiace) i JEDEN, slownie JEDEN gosc po godzinie przeszkadzania im, kilowania etc mnie zaatakowal (i padl zreszta) a reszta sie temu spokojnie przygladala i nawet go nie leczyli).
Skonczylem bo juz mialem dosc skamlenia "stop please, please, please".

EDIT: I humorystycznie screen - moze dowcip nie najlepszych lotow ale mnie ciagle smieszy :)
http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00124.jpg


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 19:05 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Hahaha-dobre. Zastanawia mnie jedno- ci farmerzy robią taką forse? No wynika że tak- 1 main char+ parę botów-wsio na osobnych acc- to sporo kosztuje takiego Chinola.

FYI: zrobiłem experyment - farmując przez 8 godzin w parce BH+SE zrobiłem około 4,5 mio w itmekach. To było na tyle w kwestii opłacalności botowania - tak opłaca się i to bardzo.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 23:01 
Cytuj  
Theca leatcher armor - z farmerow w cats na aligators isle.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 23:40 
Cytuj  
Karol- ciebie chyba farmerzy nie lubią .....:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 01:26 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Karol- ciebie chyba farmerzy nie lubią .....:)


Jakby mi zasponsorowali A grade polearma to bym nie musial ich meczyc :)
To co mnie marti to niestety to, ze praktycznie nie spotykam afk botow :( i coraz ciezej sie poluje.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 08:54 
Cytuj  
Jak zrobie 5x lvl to ci tego polearma zasponsoruje :). Teraz pogrywać zacząłem na Extreme / wiem pirat itp-ale zamówię cd-key za kilkanaście dni bo przeprowadzkai brak netu może być :( / i powiem wam że para prophet SwS napradę fajna- nie wiem czy to błąd pirata ale prophet normalnie trainy ciągnie- potem recall i żegnaj- czy na globalu recall faktycznie ma tak krótki czas rzucania?

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 08:54 
Cytuj  
No dobra- z tym polearmem zasadniczo przesadziłem :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 09:38 
Cytuj  
propheta czar to chyba return..a moze to bishoopa nie pamietam, ale tak szybko sie to rzuca, tyle ze do trainowania solo jest to nie oplacalne, bo co z tego ze zrobisz traina jak nie bedzie mial kto podniesc itemow :>

Dodatkowo prophet troszke mocno dostaje od mobow, wiec troche slaby z niego trainer, no chyba ze zalozysz mu heavy armor :>

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 10:28 
Cytuj  
Może i tak.....jednak pomyslimy...:)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 11:14 
Cytuj  
Prophet odpada - słaba kondycja mało hp.
Krasnala cięzko zestunować, ma dużo hp, i nienajgorszą KP oraz oczywiście fake death. Moim zdaniem krasnal jest lepszy od TH czy AW z tej przyczyny że szansa na stuna w niego jest o wiele mniejsza(pociąg zawsze można zatrzymać puszczajac stunn arrow w "maszyniste" jeżeli chodzi o krasnala to już sprawa nie jest taka prosta 8) )


Razparuk napisał(a):
No dobra- z tym polearmem zasadniczo przesadziłem :)
Jeżeli startujesz od zera, to tak za parenaście miesięcy będziesz mógł myśleć o prezencie dla Karola :D Top A broń jest bardzo ciężka(na hinde około 2m kosztuje każde ostrze do top A broni :oops: )

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 12:38 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Prophet odpada - słaba kondycja mało hp.
Krasnala cięzko zestunować, ma dużo hp, i nienajgorszą KP oraz oczywiście fake death. Moim zdaniem krasnal jest lepszy od TH czy AW z tej przyczyny że szansa na stuna w niego jest o wiele mniejsza(pociąg zawsze można zatrzymać puszczajac stunn arrow w "maszyniste" jeżeli chodzi o krasnala to już sprawa nie jest taka prosta 8) )


Ja bym jednak obstaiwal TH.
Ma silent movie a to pozwala na przejscie przez dunga szukujac botow a nie przedzieranie sie krasnalem z healerem na follow.
Ma co prawda mniej HP ale rekompensuje to speedem - moby nie doganiaja go tak szybko wiec bierze mniej dmg robiac traina.
A w momencie gdy ktos go zaatakuje jest w stanie szybko zabic goscia - ja najczesciej albo przegrywam jesli przeciwnik jest na podobnym lev albo gosc ucieka i konczy mu sie flaga wiec nie moge go dobic ;(


Do tego ma confuse - wiec moze jeszcze probowac bawic sie w ten sposob a skill unlock to dodatkowy fun z gry.
Btw unlock - jesli ktos ma ten skill to na gamehaqs pojawil sie plik agro tool do C3 - rozroznia mimiki i prawdziwe treasure chesty.
O ile pamietam to bawiac sie unlock wychodzilo sie na zero (koszt kluczy jest wysoki) chyba ze sie trafil full item drop.
Jesli mozna wyeliminowac mimiki to powinno sie na tym zaczac dobrze zarabiac :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 13:57 
Cytuj  
Zacznę od 0- choć Poziomka obiecał niejaką pomoc / oczywiście oddam cała pomoc od razu jak przstanie byc potrzebna :) /

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 21:42 
Cytuj  
Tak, Th w dodatku ma UE i dash skille,bardzo uzyteczne przy trainach.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 23:13 
Cytuj  
Doom boots [heavy armor]
i kilka pomniejszych dropow materialow i seal stones.

Z farmerow w apostate.
Napracowalem sie kurde na to - 5 full teamow poszlo do piachu (w tym jeden 2x :) )


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:08 
Cytuj  
Claymore Top Dgrade TwoHanded Sword @ 3,5 mio. Z jakiego krokodyla na Aligator Island :DDD. Coś mam szczęście do pełnych dropów na moim Merchu. Mój SH nie miał ŻADNEGO pełnego dropu. A karzeł już trzecią broń zalicza... :DDD


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:44 
Cytuj  
karmian gloves
z botow jak zwykle

kuuurde - ostatnio zabijam boty tylko jak mi wejda na radar (siedze na jednym spocie w cats) i ni cholery nic mi sie nie trafia znormalnych dropow :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 00:01 
Cytuj  
Necklacke of Mer.
Half plate armor
Doom Tunic recipe, Demon armor recipes i masa syfu z 50 lev botow - musze wrocic chyba na stare spoty bo te boty jak sypia to i tak gowno (ostatnio 50 lev healer dropnal NO GRADE armor - tragedia).


A tak na marginesie to dzis pobilem swoj rekord w tzw. ping pongu.
3 osobowy team afk botow na aligators isle.
Dorf, DD i healer.
Wszyscy byli tak skonfigurowani zeby resowac jesli ktos z teamu padnie.
Operujac stunem, AEspoilem (do zbierania agro) i fake death udalo mi sie zabic:
Dorfa - 2 razy
Healera - 5 razy
DD - 4 razy
wszystko z jednego trainu.
Dalem mobom wybic ich all w koncu bo juz mi sie znudzilo :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.