mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 20:17 
 
4 sklepy (jak koniecznie chcecie to moge zrobic screen kazdego odpalonego z osobna - na raz sie ich zescreenowac nie da odpalonych bez przesady :P - odpalenie takiego zestawu zajmuje 15-20 minut zeby sie wszystko ladnie zaladowalo):
http://www.ansmedia.net/files/screens/4klienty.jpg

2 Klienty Tank (High Quality):
http://www.ansmedia.net/files/screens/2klienty.jpg

2 Klienty Healer (Low Quality):
http://www.ansmedia.net/files/screens/2klienty02.jpg

Sprzet (zwykly Windows XP Pro nie ten nowy 64-bitowy):
http://www.ansmedia.net/files/screens/sprzet.jpg

Podczas robienia ich caly czas na TS'ie gadam w trybie key activation.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 20:23 
 
i znowu ja :D

jakie argumenty chcesz to L2 nie jest obowiazkowe - nie podoba Ci sie nie kozystasz tak jak z ksiazka, filmem czy nawet z zona
Sylvian ja nikomu nie zabraniam czy kiedykolwiek tak napisalem nawet botowac nie zabraniam ale jak czytam te wszytskie nazekania to podaje wam prosty sposob na unikniecie frustracji (a moze ja wogole gram w inna gre :lol:) poczekajcie do momentu usniecia bledow

a wogole to najlepiej miec w domu 9 kompow 9 kont z idealnie pasujacymi nam do gry postaciami i grac sobie w takim party - ale z przyczyn oczywistch tak dobrze nie ma wiec warto nazekac ze na 1 kompie to nie wychodzi nawet z dwoma acc

jak tam sie wyraziles - czy to ze kradlem oznacze ze kradzisz nagle jest dobra - pewno ze nie a instytut obrony moralnosci prubujesz zrobic ze mnie Ty na co nigdy nie wyrazalem najmniejszej checi
znowu usprawiedliwiasz dzialania osob tym ze inni tak robia i to jest chyba najgorsze w tym - tyle ze o tym juz pisalem

jesli nie wierzysz ze ludzie potrafia zmienic zdanie i krytycznie spojrzec na swoja przeszlosc to bardzo mi przykro nic w tym temacie nie zrobie
[pisze o czasie terazniejszym a moje oszustwa mialy miejsce dawno temu co - zeby Ci sprawic radosc - w zaden spsob nie umniejsza ich znaczenia - i czy kiedys napisalem ze to sie nie liczy ]

podobnie jak obojetnosc na rozne rzeczy ktore wprost cie nie dotycza moga przyjsc rozpieprzyc twoje miasto byle dom znajomych i warzywniak stal caly i wciaz bedzie ok :P reagujesz tylko wtedy gdy cie zaboli ale wtedy moze byc juz zapuzno (choc nie zycze Ci ani nikomu innemu takie sytuacji) nie pomyslales o takiej ewentualnosci

To ze ludzie botowali, botuja i beda to robic nadal to fakt ale czy trzeba o tym pisac, zachecac, pomagac i chwalic sie tym na tym forum - jak widac po glosowaniu TAK

nara


_________________
Kurga

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 20:53 
 
Kurga napisał(a):
To ze ludzie botowali, botuja i beda to robic nadal to fakt ale czy trzeba o tym pisac, zachecac, pomagac i chwalic sie tym na tym forum - jak widac po glosowaniu TAK

nara


9 glosow na NIE
2 na TAK
2 na TAK warunkowo (tzn jak NC soft kiedys zrobi drugiego klienta albo jak jakis chinczyk zrobi bota tylko do handlowania - czyli nigdy :) )

reasumujac
ten topic konczy swoja dzialalnosc bo poziom dyskusji o moralnosc jest jak w radiu ma-ryja (zamykam go, uwalniam ale zostawiam dla potomnosci :) )

watek botowanie zostaje bez zmian

w przyszlosci dyskusje na ten temat z marszu przenosze na flames


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.