mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 17:03 
Cytuj  
Pytanie zawarte w temacie- słyszałem tyle wersji że sam nie wiem.....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 17:53 
Cytuj  
Duale..zdecydowanie duale do levelowanie w grupie.

Na siege i Raidy zdecydowanie BoP najlepiej jak obydwie rzeczy beda troche podkrecone :>

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 17:58 
Cytuj  
Nom ogólnie dzieki - słyszałem że łuki sa best, i 1 handed sword+tarcza też niczego sobie..../sam mam SwS na extreme dla testu z dualami catana+catana/. Sądzę że pomysł raczej udany-ale nie byłem pewny jak na officjalu pewne rzeczy działaja dlatego pytam.....

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 18:32 
Cytuj  
Great sword + BoP i oczywiście bw, wszystko zależy czy stawiasz na wygląd czy na efektywność. :roll:

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 18:41 
Cytuj  
No jesli nie idzie jedno z drugim w parze..... to efektywność :)btw co to BoP?
:roll:

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 18:50 
Cytuj  
Bow Of Peril :)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:42 
Cytuj  
Znajomy SwS:
Prisma lvl56 SwS
Bow of Peril +4
Doom Light Set
Tattoo Dex+4 (chyba Con -4)

Dodatkowo:
Doom Heavy Set
Damascus +4+Focus

Z tym BoP'em koles wymiata, song of hunter mu daje taki masakryczny crit rate ze sie nie da aggro utrzymac bo na niego wszystko leci a song of earth daje mu zajebisty pDef (chyba dodaje jakies 200-300 do pdefa) wiec ciezki do ruszenia nawet, poza tym ciezki do doscigniecia (te selfbuffy na speed, song na speed no i podwyzszony dex) - postac normalnie boska z tymi ustawieniami.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:47 
Cytuj  
Zapytaj proszę o ile mu rosnie współczynnik critical po song of hunter i ile songów może utrzymać maksymalnie /jednoczesnie/?

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 23:02 
Cytuj  
Crital wzrasta dwukrotnie, i stackuje się to z buffami propheta.
BoP- pvp..mieczem mało co zdziałasz podczas pvp.


Może mieć wszystkie piosenki aktywne na raz ale na dłuższą mete nie utrzymasz wszystkich aktywnych, więc rzucasz najbardziej portzebne.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 23:51 
Cytuj  
SwS to w ogóle słaba postać w PvP.
Od mojego BD dostawali bęcki SwS z BoPem i z Damascusem.

SwS tak, jak zresztą BD to nie jestes postać ukierunkowa, aby być uber PvP wymiataczem.
To są support klasy i największa ich zaleta jest to, że nie ma problemu z party.
W szczególności na wyższych levelach.
Ja co chwila mam propozycję grania swoim BD, choć obecnie nie mam duali (dwie sztuki rozpadły się podczas overenchantu).
Że nie wspomnę o propozycjach dołaczenia do klanu - bo w chwili obecnej bezklanowcem jestem. :P

Oczywiście przy pewnych konfiguracjach sprzętu i tatoo SwS tak, jak BD całkiem nieźle daje sobie radę w PvP. Ale na cuda bym nie liczył. :]

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 23:53 
Cytuj  
Ja miałem na myśli pvp w plenerze nie duele na arenie.
Co do BD to czasami mnie podziw bierze co ta klasa może wycisnąć podczas duel'u na arenie.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 00:48 
Cytuj  
ten SwS co napisalem polozyl bez problemow DA lvl54 wiec chyba cos w tym jest - zreszta dochodzi tu po prostu jego dobre umiejetnosci PvP

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 04:22 
Cytuj  
Ethan: u nas w klanie SwS 73 lvl rozjechal SR 75 lvl :>>
I bynajmniej Sr nie jest lamka ktora nie umie grac :>

Na ostatnim siegu jakis cienki sws z bopem chlastal mnie srednio 400-500 jednym strzalem, a ja nic nie moglem zrobic bo po 1 on na odleglosc strzelal, a po drugie jak zaczelem go gonic wrzucil songa szybkosci i tyle go widzialem.

do PvP w otwartym ternie to tylko BoP najlepiej jak masz sporo kasy i kupisz +4-5-6-7-8-9-...itd

A do grupy polecam duale z focus sa..to samo co damascus ale z wiekszym dmg'em..

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 16:08 
Cytuj  
Great Sword,Dragon Slayer jest bardzo dobry dla SWS do group,bop odpada gdyz nie wyrobisz sie z mana.Co do open pvp,siege bop jest najlepszy, do rajdów raczej nie gdyz 70+ raid bossy bije sie po kilka minut wiec z many wylecisz bardz szybko w połaczeni z songami co 2min.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 16:13 
Cytuj  
Mówiąc szczerze myslałem o manie- nie dostałem odpowiedzi ile moge utrzymac songów bez sprucia many po 1 spiewie? To dośc ważne i implikuje tez od razu wybór broni....

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 00:23 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
...że nie wspomnę o propozycjach dołaczenia do klanu - bo w chwili obecnej bezklanowcem jestem.


Łap duale i rusz dupsko na http://www.mirageentity.com
Zostaw aplikacje w dziale rekrutacji (mozesz to zrobić jako "guest" tzn. nnie musisz sie logować)
- przeniosę twoj post to sekcji prywatnej i popre twoja kandydature :D
...masz duze szanse bo to własnie ja i Unrivall decydujemy kogo przyłączyć a kogo nie.
:D Anyway wszystko musi iść drogą oficjalną.

80% ludzi gra od 9 rano do polnocy czasu europejskiego, raidy co 3 dni (robimy zazwyczaj wszystkie moby 70+ na Aden teritory)
Siege w next tygodniu na Dion, walczymy z jednym alliancem ale nieoficjalnie.
...ogólnie jest fajnie, nasze ally ma juz ok 90 osób, klan w którym jestem jest założycielem alliancu
Krotko mowiac zapraszam bo jest sympatycznie.
...no i mamy Poziomke - polski akcent jakby nie patrzyć.
Troche śmierdzi ja jak wchodzi na OL`a ale spoko - da sie wytrzymać


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 07:22 
Cytuj  
co do songow to koles na polowania trzyma 2-3 na raz - wiecej chyba nie ma sensu (Song of Hunter i Song of Earth glownie) - do pvp sobie pewnie tez inne odpala

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 08:12 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Ethan napisał(a):
...że nie wspomnę o propozycjach dołaczenia do klanu - bo w chwili obecnej bezklanowcem jestem.


Łap duale i rusz dupsko na http://www.mirageentity.com
Zostaw aplikacje w dziale rekrutacji (mozesz to zrobić jako "guest" tzn. nnie musisz sie logować)
- przeniosę twoj post to sekcji prywatnej i popre twoja kandydature :D
...masz duze szanse bo to własnie ja i Unrivall decydujemy kogo przyłączyć a kogo nie.
:D Anyway wszystko musi iść drogą oficjalną.

80% ludzi gra od 9 rano do polnocy czasu europejskiego, raidy co 3 dni (robimy zazwyczaj wszystkie moby 70+ na Aden teritory)
Siege w next tygodniu na Dion, walczymy z jednym alliancem ale nieoficjalnie.
...ogólnie jest fajnie, nasze ally ma juz ok 90 osób, klan w którym jestem jest założycielem alliancu
Krotko mowiac zapraszam bo jest sympatycznie.
...no i mamy Poziomke - polski akcent jakby nie patrzyć.
Troche śmierdzi ja jak wchodzi na OL`a ale spoko - da sie wytrzymać

A co to za 'wroga' propaganda w kierunku 'mojego' człowieka? ;) hehe
Nie łam się Ethan Legends i tak z nimi chodzi na te rajdy więc nic nie tracisz :D

PS. Itachii jak możesz to napisz czego wymagacie od klanów członkowskich waszego ally i kto zarządza tym ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 08:18 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Łap duale i rusz dupsko na http://www.mirageentity.com
Zostaw aplikacje w dziale rekrutacji (mozesz to zrobić jako "guest" tzn. nnie musisz sie logować)


Trzeba najpierw mieć te duale. :P
Póki co leveluje GotreGa i przy okazji wziąłem się nieco za handel by odrobić straty.
Idzie mi całkiem nieźle, choć nie jestem to tempo, którego bym oczekiwał. :]

Co do propozycji wstąpienia - już zgodziłem się na przystąpienie do Legends, a nie mogę robić dupy z gęby. :P

A jak wspomniał Sylvian na raidach i tak się spotkamy nieraz. :P

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 09:58 
Cytuj  
O tym jaki klan przyłączy sie do ally a jaki nie decyduje Canious (ally leader, ME leader) i Duvelorc (HdL-V Leader).
Ale z tego co wiem nie bardzo uśmiecha się im przyjmowanie nowego klanu bo właśnie jesteśmy na etapie budowy sub-klanów.
Potrzeba nam raczej ludzi "niezrzeszonych".
Anyway ja byłem za przyjęciem Legends do ally - ale niestety to nie moja działka - wielu było za.

Ethan jeśli o Ciebie chodzi to rzeczywiście - jak już obiecałeś to klamka zapadła. Jakby się jednak coś pozmieniało to zapraszamy.

PS. Sorki Sylvian za tę propagandę na rzecz ME ale nie wiedziałem że Ethan "obiecany jest" Legends ;)
..poza tym to moja działka wynajdować nowe duszyczki ^^.
Pozdrawiam.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.