mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:41 
Cytuj  
Witam :)

Wlasnie przeszedlem z darmowego swiata na oficjalny ;) mialem dosc zupelnego braku rozwoju.. (ile mozna na C1 siedziec i slinic sie na screeny z C3 :> )

Mam nadzieje, ze L2 official przypadnie mi tak samo do gustu...

Ale mam kilka pytan ;)
Przegladalem forum - jest fajne :>

Zaczalem grac na Teonie.. wlasciwie nie wiem czemu.. najmlodszy i podobno europejski ... Dobry wybor ? Nie chce mi sie zaczynac na kazdym servie.. wolalbym sie skupic na jednym... I teraz pytanko... Jakie sa najrzadsze klasy postaci u Was? Tam gdzie ja gralem zawsze bylo malo wszelkich bufferow i Scavow (pomijajac drugie postacie kogos.. ).. Jak jest tutaj? Planuje pojsc wlasnie albo w buffera (prophet), albo w Scava... No, chyba ze tutaj jest ich masa, to wtedy zmienie zdanie... ? Jakies sugestie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:48 
Cytuj  
hmm kazda profa jest dobra ja bym osobiscie bral jednak scava, ale nie o tym. Mamy polski klan na bartz (imho best server :D )no i na bartz gra najwiecej polakow. A juz w ogole to nam trzeba propheta w tym klanie na stale jak cholera :) . Jak bys mial duzo czasu to za 2-3 miechy stalbys sie juz super uzyteczny dla nas :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 15:21 
Cytuj  
Jesli dopiero zaczeles grac wiec zmien server malo stracisz - a w przyszlosci wiecej zyskasz :)

Nie bede Cie namawial na Bartz bo sa tez inne dobre servery...wybierz ten gdzie jest paru polakow, zawsze to fajniej , razniej, a i na jakas pozyczke zawsze mozna liczyc :)


Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 15:30 
Cytuj  
ok.. a wiec sprawdze tez Bartz :> pozostaje jeszcze kwestia wyboru postaci.. ale poki co nastawiam sie bardziej na Scava... dobre materialy nie sa zle :> a im wiecej tym lepiej :>

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 15:32 
Cytuj  
..... lepiej buffera / healera :) ludzie zawsze go potrzebuja a najbardziej my w klanie...........

a najlepiej graj kim chcesz :)

Witamy na Bartz.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 15:36 
Cytuj  
poki co chyba dwie postacie pojda do lvl co najmniej 15-20 i potem wybiore :> ale raczej scav.. Buffer praktycznie bez party nie istnieje, a scav jakos sobie sam poradzi ..

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 16:33 
Cytuj  
A ja gram na theonie i sobie chwale. Pomoc zawsze uzyskam bo pare Polaków na teonie tez gra. Po miesiącu grania naleze do jednego z najwiekszych aliansów Paragon. Nie bootowalem a mam 42 lvl paraty zawsze znajduje bo klan duzo gra. Jak byś chcial ze mną pogadać to Mizayah moj nick.

A jeszcze jedna rzecz o które nikt z reszty sererów nie wspomni. Siege i eventy są o normalnyh porach a nie np 5 rano :)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 19:53 
Cytuj  
MorafXaller napisał(a):
A ja gram na theonie i sobie chwale. Pomoc zawsze uzyskam bo pare Polaków na teonie tez gra. Po miesiącu grania naleze do jednego z najwiekszych aliansów Paragon. Nie bootowalem a mam 42 lvl paraty zawsze znajduje bo klan duzo gra. Jak byś chcial ze mną pogadać to Mizayah moj nick.

A jeszcze jedna rzecz o które nikt z reszty sererów nie wspomni. Siege i eventy są o normalnyh porach a nie np 5 rano :)

To coś nowego :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 05:30 
Cytuj  
Mam takie pytanie. Chce pobawic sie postacia z Lukiem. Poczytalem troche informacji na ten temat ale niedkonca wyjasnilo to moje watpliowsci. Dark Elf - Phantom Ranger / Elf - Silver Ranger / Human - Hawkeye ( o ile sie niemyle z tym ostatnim ). Zapewne 2 pierwsze rasy maja dobrze rozwinietego lucznika skille ale jak jest z Humanem. Czy mozna go do tej klasy "Archer" zaliczyc ? Jest jakas roznica w grze Dark Elfem a Elfem rangerem i czy Human ma z nimi szanse w tej walce... Che wybrac jak najlepsza klase poslugujaca sie lukiem i majaca najlepsze skille do tego... chociaz duzo opowiada sie po stronie Dark Elfa atutow jakos ciagnie mnie tez do Humana^^

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 08:37 
Cytuj  
Podobno o ironio HE jest best łucznikiem pd C3. Pod C1 był SR best.
PS. Dziekuje w imieniu miom i moich kolegów za dobre przyjęcie nas w community na Lionna!
PSS.Niestety stosunki się popsuły i już nie gramy w klanie Polaka / bo zdaniem sub-leadera jesteśmy POLSKIE Nooby, Chamy, itp/ Tak bywa......


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Ostatnio edytowano 28 sie 2005, 14:42 przez Razparuk, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 08:38 
Cytuj  
najlepszy jest Ludzki lucznik HE...:>
pozniej elfi lucznik Silver ranger
na koncu Ciemny elfi lucznik

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 08:40 
Cytuj  
Lionna, Lionna - duzo nowych - na Bartz nie ma z kim lvlowac :P

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 08:51 
Cytuj  
No to sie ciesze ze Ludz najlepsiejszy ^^ No wlasnie to ide robic postac bo narazie bawilem sie na EUROPA servie tesowalem all rasy a raczej sprawdzalem. Czyli server Lionna, abym sie nie jeb.. przypadkiem wole sie upewnic :P

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 09:37 
Cytuj  
Mam subclasses HE wiec moge ci powiedzieć.

HE-najlepszy dd w grze jesli ma buffy,boski do solo(oczywiscie z buffami),ma duzo STR i CON ale za to dosc niski DEX.Posiada równiez skill snipe który mocna zwiększa jego p atk i accuracy,niestety podczas jego uzywania nie mozesz sie ruszać.

SR-lucznik z najwiekszą iloscia DEX a co za tym idze z najwieksza critical rate i evasion.Posiada bardzo dobre self buffy,można nim solowac również bez buffów.Aha no i ma self buff ww2 co czyni go najszybszą postacią w grze poza PW.

PR-najstawiony na dmg,ma niesamowity STR,ale za to słabiutkie CON.Posiada równiez masse debuffów(hex,power break,posion)jednak imo jest to najsłabszy lucznik w pvp.Do solowania bez buffów raczej sie nie nadaje.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 20:32 
Cytuj  
-Niedlugo bede mial 20 lvl, Human Fighter pierwszy class transfer na Rogue. dotej pory nosilem zbroje "Brozne Plate" , ale pewnie bede musial zmienic na cos innego Light Armor czy moge nosic dalej Plate. Pewnie bedzie mi statystyki obnizala jakies czy sie oplaca.

-Rozne ringi, neckle maja czasem w opise "zwiekszaja wiedze" czy to cos daje bo ja tego w statystykach niewidze?

- I jeszcze jedno zapewne na 20 lvl dojdzie jakis klasowy skill co mam wybrac do luku ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 20:59 
Cytuj  
Light armor powinienes.

Co do ringow - to tylko nazwy. Wszystkie powikszaja jedynie mattack o podana wartosc.

Jesli chodzi o skile - bierz wszystko do light armora i luku jesli robisz archera - proste :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 21:57 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Light armor powinienes.

Co do ringow - to tylko nazwy. Wszystkie powikszaja jedynie mattack o podana wartosc.

Jesli chodzi o skile - bierz wszystko do light armora i luku jesli robisz archera - proste :D

Karol zrobił "czeski" blad - miał na mysli MDEF, a nie MATCK :P


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 14:55 
Cytuj  
maly nius za pare dni znow sie zobaczymy na Bartz :DDDD
zycie na wsi jest fajne ale ilez mozna takze wrocilem do cywilizacji i za pare dni powinienem zaczac was straszyc w grze :PP


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 20:02 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
maly nius za pare dni znow sie zobaczymy na Bartz :DDDD
zycie na wsi jest fajne ale ilez mozna takze wrocilem do cywilizacji i za pare dni powinienem zaczac was straszyc w grze :PP

No w końcu :D Brakowało nam twojej przykrótkiej spudniczki ^^
Legends czeka :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 19:46 
Cytuj  
hehe no to i niedlugo moja ...... twarz ;) sobie in game obejrzysz :)
01.09.2005 - wyplata :> :D


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.