mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 07:34 
Cytuj  
Wkleje tu liste znanych mi polakow grajacych- co do leveli i class nie kojarze juz wszystkich:>

Oczywiscie Bartz

Medicore +Smither - Bish +ws
Scour aka Vanquish - to Ja :>
Ethan vel Gotreg - bd +ws
Sylvian - Gruby dorf BH
Itachii +Shortness - Aw+HE +dorfie cos ..
Maldonez - EE
Haoslady -Ciemny summoner :>
Kurga vel Zorgar - zielony orc +male ws lub bh nie wiem
Eweline - jesli dobrze pamietam to SK
Zerphey - jesli dobrze pamietam to Polak
Elfinka vel ElSwinka - potocznie zwany Piszpanem :)
Aionius chyba to Sr :>
Wisnia vel Duras vel Abiss vel Uzdrowiciel - BH +TH+Orc+EE
Kubhammer- Polak mieszkajacy w niemczech ale po polsku jeszce kuma dobrze :)- orc
BelanaPL +Blackseb - cos ostatnio ich nie widuje :( prop +BD
Codex +CodexB -WS+BD
Joli - dorf
Gregu - dawno jakos nie widzialem
Wojak
Akki- zapomnialem kto to , dawno go nie widzialem cos :>
Nashem vel Mieszko Glad +HE
LoIok - zapomnialem kto to :)

Jest nas wiecej ale paru osob imion zapomnialem...

ps

Mamy tez liczna bardzo liczna populacje Rosjan Slowakow i Czechow - wszystkich imion nie sposob spamietac - oczywiscie z nimi tez idzie sie dogadac po polsku :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 08:34 
Cytuj  
A włąśnie orientuje się ktoś co się dzieje z BlackSebem i Belana? Z tego co wiem to mieli jakieś nowe postacie ale pojęcia nie mam jakie...

BTW Listę zaktualizuje później.
A samych polaków na Bartz jest 'cipkę' więcej - zakładali nawet swój klan tyle, że słuch po nich zaginął. Jak niezapomnę to po PMuję ich in-game.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:17 
Cytuj  
jej geez razparuk - widzialem all screeny i mimo ze nie jestem w klanie to wiem o was wszystko - sorx ludzie z privow ktorzy zmia wogole twierdzic ze wiedza co to za gra to mnie draznia

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:05 
Cytuj  
Twoja wypowiedź jest bez sensu- chyba tak to można okrreślic. Lecz cóz poradzic- taki los, a opowiadanie o tym że wszyscy z privóv sa nooby itp, wrzucanie wszystkich do jednego wora jest naprawdę na poziomie. Trzeba podkreslić że pomoc była ogromna / wg.waszej skali / a żądanie rewanżu było też znaczne- czyli nie była to pomoc lecz umowa. Nie chce mi się nawet pisac na ten temat- naprawdę bez komentarza
PS. No a grożenie postaci 3x lvl zabijaniem bo wykupuje nasiona- to chyba n/c.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:44 
Cytuj  
Hmm pierw bylo wyzucenie z klanu za kupowanie nasion potem grozba pk za dalsze ich kupowanie a po 5 dniach stalem sie wrogiem klanu nr 1 ^^
Czlowieku zastanow sie nad soba...
Nie skomentuje tez tego ze dzis kolejna osobe wywaliles za to ze przyszla z priva....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:56 
Cytuj  
Alucreid napisal:

Cytuj:

Hmm pierw bylo wyzucenie z klanu za kupowanie nasion


Cytuj:
potem grozba pk za dalsze ich kupowanie



Cytuj:
a po 5 dniach stalem sie wrogiem klanu nr 1 ^^


nie czaje ..

za kupowanie nasionek u manor menagera wywalili Cie z klanu chcieli zabijac i stales sie wrogiem klanu...heh gdzie tak jest :)?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:03 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Hmm pierw bylo wyzucenie z klanu za kupowanie nasion potem grozba pk za dalsze ich kupowanie a po 5 dniach stalem sie wrogiem klanu nr 1 ^^
Czlowieku zastanow sie nad soba...
Nie skomentuje tez tego ze dzis kolejna osobe wywaliles za to ze przyszla z priva....

o.O gezz co to się porobiło...
Zazwyczaj tego typu konwersacje pomijam milczeniem ale trochę mnie zszokowało to co tu przeczytałem.

Ja rozumiem, że sporo osób przychodzacych z pirackich shardów nie grzeszy kulturą ale to nie tyczy sie tylko ich a w zasadzie wszystkich ludzi grający po sieci. Każdy kto zaczyna grać w dany tytuł jest noob'em - dopiero z czasem uczy się co i jak i od tej reguły nie ma wyjątków (to, że niektórzy pozostają noobami na całe życie to już nna sprawa). Więc dyskryminowanie ludzi na podstawie tego jest bądź co bądź nie na miejscu.
Per-Aaa czy mnie pamięc nie myli czy ty też zaczynałeś na free?

Druga sprawa to zabranianie komukolwiek normalnej gry (mowa o seed'owaniu) to już pod KoS List mi podpada. Jak mi ktoś mówi, że nie wolno mi w grze za którą płacę levelować w miejscu które sobie wybrałem czy używać czegokolwiek (a mechanika gry mi na to pozwala) to jedyne co pozostaje po pokazanie 'hawajskiego znaku pokoju'...

Jak chcecie się bawić w kolejnych faszystów to proszę bardzo ale u siebie w domu...

PS. Jak tak ma wyglądać ten wasz nieoficjalny RPG serwer to ja dziękuje ale postoję...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:24 
Cytuj  
Poziomka- tak jest na Lionna w klanie Pana Per-Aa. Niestety- przywódca klanu spalił lance-więc zakazał innym kupowac nasion desert coda bo on musi odrobic stratę / nie lubie tego uzywac ale zrobie to-LOL/, potem jak alu powiedział że kupuje bo musi jakos oddac pożyczone itemzz w ramach "pomocy" od Per-Aa- to wywalili go z klanu. Na takie dictum oniemielismy ale żesmy siedzieli cicho- co my chamskie nooby z priva wiemy-compri?
Jednak po 2-3 dnich alu NIE BEDAC CZŁONKIEM KLANU kupuje dalej- w końcu kazdy orze jak może- To zastepca Per-Aa robi nagonke na mnie że mój koles ma KoS za to. Ja przekazallem to Alu bo szkoda by go zabijali "klasowi" gracze z oficjala. No i co?....ano słowa- "zdaj itemzz i możesz sie wynosić".
Co tez uczyniłem- wywalili mnie z klanu za CYTUJE " zdrade tajemnic sojuszu i klanu"
PS. Moze jestem noob z privsa, czasami zadaje debilne pytania jak był łaskaw okreslic Per-Aa ale na serwie priv na którym grałem za takie cos GM dawał bana- perma. Od kiedy korzystanie z opcji gry jest karane wywaleniem z klanu? Który nam POŻYCZYŁ itemzz i po 40 lvl mieliśmy je oddac? To co na 40 lvl na elpy? Jak dla mnie -N/C


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:33 
Cytuj  
Mam nadzieję nie rozwlekac dalej tej sprawy- bo szkoda palców na walenie w klawiaturę- jednak prosiłbym nie flamować, nie pierniczyc bzdur jestes noob itp- mam dość takiej etykiety tylko dlatego że grałem na priv. niektórym się wydaje że jak dłużej graja na oficjal to już nikt i nic nie może podwazać ich zdania- zaznaczam że nigdy nie ubliżałem i nie byłem chamski na żadnej grze, pytanie w stylu " co to manor i jak to ugryźć w praktyce" nie przynosi mi ujmy- niech ktos pogra na rate x2 bez manor- bo ja na takim serwie grałem i nikt nawet nie pomyslał aby takie teksty walić do mnie- żenada jak dla mnie ze strony community polskiego na Lionna.
PS. Prosze nie wyciągac pochopnych wniosków pewnie racja lezy gdzies pośrodku- jednak ja sobie nie mam zbyt wiele do zarzucenia.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:51 
Cytuj  
Sylvian: niet, ja na korean beta bylem potem od 1. dni open beta - bylem zamieszany w projekt serwera co nie znaczy ze na nim gralem - poboczne zajecie.

Smieszy mnie jak potrzfia poprzekrecac. Jeden wylecial za chamskie odzywki, drugi sie burzyl i tyle - EOT. Co do tajemnic - wycieki nie sa mile widziane.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:00 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
bylem zamieszany w projekt serwera co nie znaczy ze na nim gralem - poboczne zajecie.


Czy przypadkiem nie jesteś tym „Per-Aa” co założył najgorszy polski serwer L2 w klimacie rpg, a później był gm na NoobWars Linegae 2 prywatnym serwie?

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:07 
Cytuj  
Nie bede sie wtrącał do waszej dyskusji to nie moja sprawa...
Co do polaków na bartz mała poprawka Poziom: eveline pisze sie przez "v" nie przez "w". :P

Co do Beli i Blacka nie wiem co sie dzieje, jak wyszło C3 do Black byl w Crusaders,Bela zrobiła rerol na SE.Potem powiedziła mi ze Black robic sobie przerwe od L2,a ona bedzie dalej grać,jednak słuch po niej zaginął..


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:18 
Cytuj  
No to jak się "burzyłem" to git....tylko jak było się nie burzyć???
PS. End of Message .


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:27 
Cytuj  
monte: serwer tak, czy byl najgorszy to kwestia gustu bo jakos sie ludzie na nim bawili - byla stala grupka 40 osob i sobie rpg'owala poki jakas cholota nie zaczela prob wlamow robic.

co do NoobWars to nie, aczkolwiek ja juz slyszalem ze shackowalem jakies 5 privow i konta pousuwalem, powodowalem pady serwerow itd.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:03 
Cytuj  
Oto niektóre rzeczy z przestępczej działalnosci Per-Aa które przed nami ukrywał. WHAT A SHAME PER-AA !!!


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:10 
Cytuj  
Poziom dokladnie, za kupowanie nasion pierw mnie wywalili, potem grozili pk a teraz jestem wrogiem klanu nr1 ^^
Ze juz nie komentuje wyzwisk o 5 rano pod manorem tylko za to ze kupilem nasiona/wymienilem owoce szybciej niz pAn Per-Aa

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:30 
Cytuj  
ze co ?
ja do manora sie nie zblizam i mam lepsze zajecia o 5. rano - nie za to wylotka byla i dobrze o tym wiesz wiec nie wkrecaj mi tu.
Chyba nie wiesz z kim rozmawiasz.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:40 
Cytuj  
omfg... owned!
widze ze jajcarsko jest na Lionnie :D
To na czym zarabiacie do 40 jesli nie na seedach?
znajomosci z gm czy jak? ;p

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:41 
Cytuj  
Per-Aa chyba ci się coś myli. Nie wiem dokładnie co ty masz na mysli ale zaczynam się martwić o Ciebie. Jeśli zaczynasz zdecydowanie zmierzać do flame to poprosze zrób to na klatce schodowej.
PS. Naprawdę to żenujące.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 17:00 
Cytuj  
Seraf... i Ty zostawiles Hinde dla Liony :D


Topic zamkniety na pare godzin bo szkoda by bylo go na flames wywalic.
Uwolnie go jak emocje opadna ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.