mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 22:29 
Cytuj  
CD-Key dochodzi w 1 dzień mailem. Bez problemu za 19,95$


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 10:54 
Cytuj  
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,22282


W końcu L2 będzie dostępne w Polsce, chyba zacznę lubić CD Projekt:)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:00 
Cytuj  
Hehe chyba kupię pudełeczko oby tylko wersje z soundtrackiem sprowadzili to łykne na bank :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 12:04 
Cytuj  
szkoda ze to 'moze' i bedzie dostepne ale tak pozno..bo badz co badz l2 niedlugo zdechnie- smiercia naturalna... zrobia niedlugo lineage3, albo Ci ludzie dla ktorych tu jestem odejda...wtedy odejde i ja..bo nic mnie tu nie trzyma :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:39 
Cytuj  
Nie wierze w to ze to doprowadzi do przypływu nowych graczy, jeśli ktoś się interesował Lineage na pewno by tak jak my już dawno kupił Cd-kay :D

Acha na moje zapomnijcie o cenie 40 zł jak znam życie będzie kosztować 150zł +

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:45 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Nie wierze w to ze to doprowadzi do przypływu nowych graczy, jeśli ktoś się interesował Lineage na pewno by tak jak my już dawno kupił Cd-kay :D

Acha na moje zapomnijcie o cenie 40 zł jak znam życie będzie kosztować 150zł +

A dlaczego nie? Problem z L2 jest taki, że nie było go nigdzie 'widać'. Nikt nie reklamował, prawie nikt o nim nie wspominał więc ludzie nawet nie wiedzieli, że coś takiego wogóle jest (tak było na przykład przed/podczas podczas OB).
Poza tym nie każdy lubi/ufa kupować CD-KEY via net, woli standardowe pudełko.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:48 
Cytuj  
Sylvian zobacz ile osób gra na pirackich serwerach zobacz na aukcje w allegro, …… więc nie mów mi, że ta gra jest mało znana :D

A i druga sprawa zgadzam się z Poziomkom Lineage ma przed sobą rok może półtora życia.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:02 
Cytuj  
Głupoty piszesz, u nas L2 jest znane tylko dlatego, że są pirackie serwery. Nikt nigdy nie czytał w żadnym piśmie recenzji tej gry i nigdy nie widział jej na półce w Emipiku. Mało tego, w naszym kraju nie przyjęło się jeszcze, że niektóre rzeczy robi się tylko przez sieć.

Rok póltora? Niesądze - to nie AC2 że nikt w to nie gra. Bartz pęka w szwach. MMO nie umiera tak jak kazda inna gar - gdy się zestarzeje. MMO umiera gdy nikt w niego nie gra.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:13 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
A i druga sprawa zgadzam się z Poziomkom Lineage ma przed sobą rok może półtora życia.


To podaj mi jeszcze kurs USD i EURO jaki bedzie za rok bo IMHO masz takie same predyspozycje do okreslenia tego jak i dlugosci zycia L2.
Nic osobistego - po prostu smiesza mnie takie deklaracje.
To jak dlugo zyje jakies MMO w malym stopniu zalezy od stanu na dzien obecny danego produktu a bardziej od nakladow jakie firma poswieca na niego.
Innymi slowy - jesli kolejne chronicles beda dobre to gierka moze zyc naprawde dluuuugo. Jesli kiepskie - zejdzie.

Ostatnim przykladem takiej gierki moze byc daoc gdzie kolejny patch + stworzenie nowych serwerow przyciagnelo mase nowy i starych graczy.
(zreszta DAOC jest gra w ktorej w pewnym momencie zmieniono sam silnik co przeczy tezie ze MMO sie zawsze musza "technicznie starzec").

Anyway... parafrazujac slowa Marka T. "doniesienia o smieci L2 sa mocno przesadzone" :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 31 sie 2005, 15:15 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:15 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Głupoty piszesz, u nas L2 jest znane tylko dlatego, że są pirackie serwery. Nikt nigdy nie czytał w żadnym piśmie recenzji tej gry i nigdy nie widział jej na półce w Emipiku. Mało tego, w naszym kraju nie przyjęło się jeszcze, że niektóre rzeczy robi się tylko przez sieć.


Recenzja była w Mangazynie :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:26 
Cytuj  
Te karol zobacz całe C3 zostało zbudowane dla właśnie nowych graczy …… i co przyniosło to jakiś efekt? noob miasta świecą pustakami znajdź mi kogoś na niskim levelu i żeby to nie był alt tylko autentyczny noob :D toć to graniczy z cudem :D

2 sprawa Lineage jest już na tyle stary, że 80 % ludzi grających w niego ma 52+ lv i ja jakoś tez nie wyobrażam sobie żeby noob się z tego powodu dobrze bawił….. zero szans na party

Ja tam idę na arene to tylko same 52+ i już mnie szlak trafia jak ciągle przegrywam PvP :D

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:27 
Cytuj  
Nooo ale takie Lineage1 nadal stoi i nawet patche sa czeste, nie mam pojecia jak z liczba ludzi ale mimo ze wyszlo L2 to w L1 nadal duzo ludzi gra...

Poza tym plany L3 to dopiero lata 2007-2009 jakos

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:29 
Cytuj  
Karol ale wez pod uwage fakt ze wszystko co mialo byc dodane do Lineage2 juz prawie jest..w c4 dojda ci herosi, moze troche leveli wiecej i pare nowych lokacji..+S grade weapon..ale co dalej...przeciez nie mozna gry rozwijac poprzez dokladanie co raz to leszego stuffu - to sie mija z celem..a ludzie tez nie sa z zelaza i wkurwia ich ciagle walczenie o exp :)

Wezmy przyklad Lineage1 czy chociazby Diablo ..po jakims czasie nie ma sensu dokladac do starego silnika gry co raz to nowych pierdol - lepiej wypuscic kolejna czesc gry ..

jakby ktos z ncsoftu prowadzilby statystyki to ja bym chetnie poprosil zestwanie ile osob gralo ogolnie w lineage2..ile odeszlo po c1 ile po c2 ile odejdzie po c3...a ile w miedzyczasie doslzo nowych...jestem przekonany ba widze to nawet ze graczy ubywa niz przybywa :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:32 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
c4 dojda ci herosi, moze troche leveli wiecej i pare nowych lokacji..+S grade weapon..ale co dalej...przeciez nie mozna gry rozwijac poprzez dokladanie co raz to leszego stuffu - to sie mija z celem..a ludzie tez nie sa z zelaza i wkurwia ich ciagle walczenie o exp :)


A i za nim nowy gracz by doszedł do tego miejsca gdzie mógłby coś takiego sobie kupić było by już zapewne Lineage 4 :D

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:44 
Cytuj  
Same pierdoły....... toż takiego pierniczenia się po was nie spodziewałem.... co nat ten tem a miałem napisać napisałem dawno temu, więc po prostu jeszcze raz: same pierdoły......


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:51 
Cytuj  
Escaflowne napisał(a):
Recenzja była w Mangazynie

Bshit. To nie była recenzja [co sami redaktorzy Mangazynu zaznaczyli we wstępniaku do "100% Gry"] tylko opis "o jakie to fajne będzie" i "o co chodzi jakby".

A co do przejścia z L2 na L3, to też bshit, bo aktualnie więcej osób zostało przy L1 niż przeszło do L2 o ile dobrze pamiętam ostatnie statystyki.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 16:03 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Karol ale wez pod uwage fakt ze wszystko co mialo byc dodane do Lineage2 juz prawie jest..w c4 dojda ci herosi, moze troche leveli wiecej i pare nowych lokacji..+S grade weapon..ale co dalej...przeciez nie mozna gry rozwijac poprzez dokladanie co raz to leszego stuffu - to sie mija z celem..a ludzie tez nie sa z zelaza i wkurwia ich ciagle walczenie o exp :)


Dziwne... bo wlasnie tak dzialaja wszystkie MMORPG's, lol :)
Poza tym czy Ty wiesz co bedzie w C5?
Moze rozbudowany housing, moze jakies inne niesamowite pomysly - nikt tego nie wie pewnie wlacznie z devsami.
Dlatego imho prorokowanie co sie stanie z danym tytulem sie mija z celem - ZA MALO DANYCH :D


Cytuj:
Wezmy przyklad Lineage1 czy chociazby Diablo ..po jakims czasie nie ma sensu dokladac do starego silnika gry co raz to nowych pierdol - lepiej wypuscic kolejna czesc gry ..


Mowmy raczej o UltimieOnline niz Diablo bo diablo nie jest MMO.
Zgadza sie - przecietny czas "swietnosci" danej gry MMO to ok 5 lat.
Ale 5 lat to nie to samo co 2-3 :)

Cytuj:
jakby ktos z ncsoftu prowadzilby statystyki to ja bym chetnie poprosil zestwanie ile osob gralo ogolnie w lineage2..ile odeszlo po c1 ile po c2 ile odejdzie po c3...a ile w miedzyczasie doslzo nowych...jestem przekonany ba widze to nawet ze graczy ubywa niz przybywa :)


Nie wiem tego ale jak boga kocham NIE WIDZE ubytku playerow.
Ciagle sa jakies zmiany, jedne klany upadaja, inne sie tworza etc ale to normalne.
To ze nie ma tylu nowych playerow co kiedy to TEZ NORMA - przeciez KAZDY MMO jak startuje to ma REKORDOWA liczbe nowych graczy a potem to juz tylko spada.

Co do szybkosci rozwoju nowych graczy natomiast to sie nie zgodze.
SoSy zaczal grac 2 miesiaca temu i doszedl do takiego stanu XP/kasy jaka ja mialem po >roku grania.
To ze zaczynasz pozniej daje ci handicap - dostajesz pomoc od kolegow wieksza niz oni dostali od kogokolwiek.
Zreszta to tez nie jest zadna specyfika L2. Stosujac wasze kryteria oceny to warto grac tylko w gre ktora wlasnie wyszla bo wszystkie inne sa juz be.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 16:43 
Cytuj  
Karol66 napisal:
Cytuj:
Poza tym czy Ty wiesz co bedzie w C5?

skad wiesz ze bedzie C5 ?niby gdzies tam bylo napisane ze ma byc 12 kronik..ale nic pewnego..

Cytuj:
Moze rozbudowany housing, moze jakies inne niesamowite pomysly

No co ty..wtedy to by niebylo lineage2 tylko jakis stwor zmutowanego WoW Ultimy i innych Mmorpg'ow :)- i tak sporo na chwile obecna zaczerzerpuja z innych gier :)

Cytuj:
Zgadza sie - przecietny czas "swietnosci" danej gry MMO to ok 5 lat.


Zalezy gdzie nie zapominaj ze Amerykanie chinole i inne ludki grajace w l2 nie sa takimi maniakami jak koreanczycy...

Cytuj:
SoSy zaczal grac 2 miesiaca temu i doszedl do takiego stanu XP/kasy jaka ja mialem po >roku grania.
To ze zaczynasz pozniej daje ci handicap - dostajesz pomoc od kolegow wieksza niz oni dostali od kogokolwiek.

Nie wierze..albo pomogliscie mu znacznie wiecej niz przecietnemu..albo botowal...albo mial wieksze szczescie niz Ja w dropach albo to Ty byles cienki i slabo Ci szlo albo EBAY..

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 16:53 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
skad wiesz ze bedzie C5 ?niby gdzies tam bylo napisane ze ma byc 12 kronik..ale nic pewnego..


Tak - tez tego nie wiem i wlasnie do tego zmierzal caly moj wywod.
Mamy za malo danych zeby okreslic ile jeszcze taki tytul jak L2 bedzie na topie.


Cytuj:
No co ty..wtedy to by niebylo lineage2 tylko jakis stwor zmutowanego WoW Ultimy i innych Mmorpg'ow :)- i tak sporo na chwile obecna zaczerzerpuja z innych gier :)


Bo tak to dziala - nikt nie ma (C) na housing, PvP, boss raidy etc.

Cytuj:
Zalezy gdzie nie zapominaj ze Amerykanie chinole i inne ludki grajace w l2 nie sa takimi maniakami jak koreanczycy...


Jak sie koreanczycy pojawili w UO to ta gra juz dawno miala za soba czasy swietnosci - te 5 lat grali w nia glownie amerykanie i europejczycy i do dzis wiekszosc ludzi wspomina ja dobrze.
Przeterminowala sie po prostu grafika (semi 3D).

Cytuj:
Nie wierze..albo pomogliscie mu znacznie wiecej niz przecietnemu..albo botowal...albo mial wieksze szczescie niz Ja w dropach albo to Ty byles cienki i slabo Ci szlo albo EBAY..


Pomoglem mu duzo mniej niz Scorpowi, Adasiowi i innym - moze po prostu jest w tym dobry? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 20:02 
Cytuj  
Poziom co do chinoli to tam gra nie umiera ale dopiero zaczyna się rozkręcać :D , pare miesięcy temu na walkerze były 32 realmy chińskie teraz jest ponad 40. Reszta serwerów także wzrosła, poza N/A :] .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.