mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 21:49 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Te karol zobacz całe C3 zostało zbudowane dla właśnie nowych graczy …… i co przyniosło to jakiś efekt? noob miasta świecą pustakami znajdź mi kogoś na niskim levelu i żeby to nie był alt tylko autentyczny noob :D toć to graniczy z cudem :D

2 sprawa Lineage jest już na tyle stary, że 80 % ludzi grających w niego ma 52+ lv i ja jakoś tez nie wyobrażam sobie żeby noob się z tego powodu dobrze bawił….. zero szans na party

Ja tam idę na arene to tylko same 52+ i już mnie szlak trafia jak ciągle przegrywam PvP :D

No lol, sorry ale akurat sporo gram postaciami pre 20lev dla odprężenia. I naprawdę jest dużo noobów (7 samych polaków na bartz'ie spotkałem a to chyba o czyms swiadczy).

Poza tym, jesli ktoś ma zacięcie i potrafi obserwować i uczyć się mechaniki gry to teraz wylevelowanie postaci do 30lev nie stanowi żadnego problemu - nawet jak się nie ma żadnego wsparcia.
Buffy do 24lev daja poteżnego kopa (tym bardziej, ze nie są to zupełnie podstatawowe buffki). Mało tego z questów na low lev. dostajesz tony SS'ów i HP potionów.
Skoro my levelowaliśmy to dlaczego nowi gracze mają nie dać rady? Tym bardziej, że wprowadzono wiele udogodnień.

I dobrze ktoś zauważył. W L1 ciągle gra więcej ludzi niż 2 L2 NA. A co oferuje tamta gra? Grafikę rodem z Diablo 2 i masową sieczkę mobów w 90% - a gra się trzyma. Toć nawet głupi CS, który nie jest mmo ma już ładnych kilka latek.

Ludki nie wyciągajcie wniosków z sufitu.


PS. Sporo z tych chinoli to amerykanie i europejczycy - nawet spora część... np. taki TheCoolness znany i znienawidzony przez wielku Bartz'owiczów (zszokowani?) ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 21:57 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
I dobrze ktoś zauważył.

Whoa, wydaje mi się, że Sylvian jako jedyna osoba zauważył mojego posta XD


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 22:01 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
PS. Sporo z tych chinoli to amerykanie i europejczycy - nawet spora część... np. taki TheCoolness znany i znienawidzony przez wielku Bartz'owiczów (zszokowani?)

Mógłbys rozwinąć, bo ja nie "tamtejszy" to bodajże był jakiś HE albo TH, coś mi się ze starych lat kojarzy, human fighter anyway :>.

Swoją droga wg niusów z c4 gra zaczyna iść bardziej w strone socjalną, system łowienia ryb, wesela, hero system(jakby nie było jest to swego rodzaju wyróżnienie i tylko 31 osób na serwer może stać się hero class).Swoją drogą nie warto opierać opini na N/A .

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 07:53 
Cytuj  
Ja też nie lubię TC, bo to przecie szef RK. Niby nic, ale to oni doprowadzili do upadku EL.....


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:47 
Cytuj  
Heh TC to TH,a msubclasse HE(która jest juz lev 74).Bzdury gadacie ze to jais farmer czy coś...jest szefem RK,dotychczas uważałem go za równego goscia ale po przeczytaniu tego posta zmienilem zdanie:http://l2guru.com/forum/showthread.php?t=6811&page=1


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:51 
Cytuj  
Sorki ale czegos/ większości chyba :) / nie zrozumiałem w tym poście / mój eng chyba jest zbyt słaby/


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:22 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Heh TC to TH,a msubclasse HE(która jest juz lev 74).Bzdury gadacie ze to jais farmer czy coś...jest szefem RK,dotychczas uważałem go za równego goscia ale po przeczytaniu tego posta zmienilem zdanie:http://l2guru.com/forum/showthread.php?t=6811&page=1

Pewnie latając na walkerze też bym miał subklase. Itachii pisząc farmer troche ironizowałem... lata na walkerze często w niemałym party i tyle...

I to nasz wspanialy faszysta który chciał oczyścić serwer z botów i farmerów... n/c po prostu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 21:34 
Cytuj  
Gówno nie chciał! Jakby nie chciał to by go Final nie obsmarował! W "plikach AVI" jest mała opinia Finala na temat TC.


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 06:44 
Cytuj  
Hey

Sylvian napisał(a):
I to nasz wspanialy faszysta który chciał oczyścić serwer z botów i farmerów... n/c po prostu.


Sorry Sylv ale z tego co mi wiadomo to raczej Thor robił krucjate na farmerów/botów a nie RK (z TC na czele)
Inna sprawa że mają czas (czytaj nie mając pracy/będąc na studiach i akurat czerwiec/lipiec/sierpien wolny) ktory poswieca sie na L2 to od początku C3 bez botow mozna postac wyciagnac do 75 przy zasobach i doswiadczeniu jakie sie posiada majc juz postac na 75 i wsparcie kilku ludzi jak nie calego RK - tym bardziej HE ktorym mozna sobie smialo posolowac z nienajgorszym efektem

Edit (nie ten button :P)
TC i calego RK ogolnie nie lubie wiec prosze nie odbierac tego jako obrone ale stwierdzenie faktow
to ze nie ktozy musza byc na topie ponad wszysko to wiadomo nie tylko z L2 szoda tylko ze przestaje sie ich ignorowac dopiero jak zacznaja wlazic na nasze podworko


_________________
Kurga

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:16 
Cytuj  
Kurga napisał(a):
Hey

Sylvian napisał(a):
I to nasz wspanialy faszysta który chciał oczyścić serwer z botów i farmerów... n/c po prostu.


Sorry Sylv ale z tego co mi wiadomo to raczej Thor robił krucjate na farmerów/botów a nie RK (z TC na czele)
Inna sprawa że mają czas (czytaj nie mając pracy/będąc na studiach i akurat czerwiec/lipiec/sierpien wolny) ktory poswieca sie na L2 to od początku C3 bez botow mozna postac wyciagnac do 75 przy zasobach i doswiadczeniu jakie sie posiada majc juz postac na 75 i wsparcie kilku ludzi jak nie calego RK - tym bardziej HE ktorym mozna sobie smialo posolowac z nienajgorszym efektem

Edit (nie ten button :P)
TC i calego RK ogolnie nie lubie wiec prosze nie odbierac tego jako obrone ale stwierdzenie faktow
to ze nie ktozy musza byc na topie ponad wszysko to wiadomo nie tylko z L2 szoda tylko ze przestaje sie ich ignorowac dopiero jak zacznaja wlazic na nasze podworko

Powiem tak pit albo dn party z out of party bufferem i SE dla mpkow i 1 EE+SwS+BD+6 archerami jest najlepszym i najszybszym mozliwym expem ;d sam jestem w stanie 2-3 boxowac bez walkera taka drobna uwaga byłem na dosyc długiej przerwie wróciłem w poniedziałek i do czwartku zrobiłem na 74 lv ponad 42% ;d .


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:24 
Cytuj  
a moze SE i Buffer outside party +EE+BD +SWS +6 x WL
zamiast jednego z wl'i mozna by dac BH z pole zeby jakies spoile robil :)
wedlug mnie niesamowity exp musialby isc :)

ostatnio bylem w teamie
2x wl +bh Pole +buffer +SE (outside party)- byly to 6x cata
exp byl niesamowity- srednio za mobka kolo 4-5k, ale Wl sciagal ich ze 30 :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:35 
Cytuj  
1) Kurga: tak to TC próbował robić krucjaty
2) Wiem, że można dobić do takiego levelu 'samemu', co nie zmienia faktu, że nie była tak w tym przypadku
Powiedzmy, że widziałem jak TC otwarcie mówi o tym, że jeździ na bot'cie (i nie było to bynajmniej zdanie wyrwane z kontekstu ani jakieś gadki szmatki, zresztą samo miejsce wypowiedzi na tnie wskazywało...).

Dobra niepotrzebnie zaczełem temat. Z mojej strony EOT.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:23 
Cytuj  
Małe pytanko: Czy po zakupie kodu w InteractCD otrzymujemy jakiś czas grania (np. 1 miesiąc), czy od razu trzeba osobno wykupić subskrypcję? :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:34 
Cytuj  
Dostajesz 1 miesiąc. Tak samo, jak gdy kupujesz pudełkową wersję gry.


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:46 
Cytuj  
Dzięki za info - zatem jak tylko wyrobię tę cholerną eKartę to dołączam do maniaków :D

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 21:04 
Cytuj  
Ja tam qpilem orginal za 10funtow i mam kilka fajnch gadzetow w srodku (np. plakat z cala mapa swiata L2 w formacie A2- POLECAM! Zwlaszcza jak sobie zalaminujesz i powiesisz nad kompem...)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 11:38 
Cytuj  
DVD collector's edition ?

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 12:17 
Cytuj  
hi wczoraj kupielm klucz na http://www.interactcd.com/ dzis go dostalem wpakowalem go w acc na lineage2.com no i nie wiem czy to normalne ale nie mam pierwszego miesiaca za free oO ... i tu mam pytanie. czy bede mial pierwszy miesiac za free po aktywowaniu acc ? atm czekam na karte z banku ... a wikend jest to przydalo by sie pograc ;]

EDIT:
ok slepy jestem ;] kilka postow wyzej bylo to samo pytanie. dzieki za odpowiedz


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Ostatnio edytowano 14 paź 2005, 12:35 przez BioMech, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 12:31 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
hi wczoraj kupielm klucz na http://www.interactcd.com/ dzis go dostalem wpakowalem go w acc na lineage2.com no i nie wiem czy to normalne ale nie mam pierwszego miesiaca za free oO ... i tu mam pytanie. czy bede mial pierwszy miesiac za free po aktywowaniu acc ? atm czekam na karte z banku ... a wikend jest to przydalo by sie pograc ;]


Musisz aktywowac konto, i wtedy masz 1miesiac w cenie gry.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 12:32 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
hi wczoraj kupielm klucz na http://www.interactcd.com/ dzis go dostalem wpakowalem go w acc na lineage2.com no i nie wiem czy to normalne ale nie mam pierwszego miesiaca za free oO ... i tu mam pytanie. czy bede mial pierwszy miesiac za free po aktywowaniu acc ? atm czekam na karte z banku ... a wikend jest to przydalo by sie pograc ;]

Use the power of search button...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.