mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 21:27 
Cytuj  
YO Jestem nowy na forum i niedlugo bede nowym w grze.Podczas zalatwiania kilku spraw zwiazanych z kontem bez ktorych nie moge jeszcze grac nurtuje mnie kilka w zasadzie standardowych rzeczy takich jak kim grac, gdzie grac ale takze zadaje sobie pytanie "Czy warto sie meczyc??".Po rozmowach z kilkoma z was na temat gry kazdy podkreslal ze na poczatku jest strasznie ciezko i dlatego postanowilem sie o tym przekonac i odpalilem serwerek o ratio same jak global.Nie gralem dlugo dobrnalem zaledwie do 8 lvl ale juz moge powiedziec ze widze duza roznice niz w to co gralem kiedys, kasy na stuff praktycznie nie ma wcale.Czy warto sie meczyc ciulac grosz do grosza przez kilka miechow po to zeby sobie udowodnic ze dalem rade sam czy rzucic kilkadziesiat zlotych na poczatek grania zeby zafundowac sobie jako taki sprzet do 40 lvl??Czy ktos z was kiedykolwiek kupil adene za real kase czy uwazacie ze tylko noobki tak robia ktorym sie niechce pomeczyc?? :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 21:32 
Cytuj  
Na start na pewno dostaniesz od naszej polskiej społeczności jakiś 1 mil adena co ci powinno starczyć do 40 lv. A potem już nie ma takich problemów z utrzymaniem sie :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 21:38 
Cytuj  
Dokladnie.
Startujac na Bartz, Gustin, Hinde, Liona (kolejnosc alfabetyczna :) ) dostaniesz pomoc wystarczajaca na poczatek.
Pierwsza bron na ktora bedziesz musial 100% sam zarobic to B grade.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 00:20 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Na start na pewno dostaniesz od naszej polskiej społeczności jakiś 1 mil adena co ci powinno starczyć do 40 lv. A potem już nie ma takich problemów z utrzymaniem sie :D

hmm... możesz mi to bardziej przybliżyć? Co konkretnie sugerujesz kupić za ten 1 mio, aby wystarczyło do 40 lvl? :]


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 00:47 
Cytuj  
1kk na Bartzie to i tak dobrze :)
Z tego co slyszalem na Lionna dostajesz 100k na start i zakaz kupowania seedów :>
Polecam przeczytanie tego tematu: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14604&start=80
LOL

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 05:56 
Cytuj  
yyy dostali cale top NG i top D na start - nie o seedy poszlo a z seedami byla prosba zeby jednego typu przez 2 dni nie tykac...
zreszta moderator zamknal tamten temat w pewnym celu a ty znowu prowokujesz...

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 06:31 
Cytuj  
Top Ng powiedzmy, top D tak- ale trza zwracać więc musisz urobić na swój docelowy C - co do 2 dni to trwały chyba 5-6 bo ciagle był z tego problem.
PS. Lionne polecam- będzie tu i tak porządny silny polski team. Na teraz słabsi nie moga pomóc- za jakiś czas służymy chętnie pomocą.
PS. Temat jest chyba zablokowany nie zamkniety. Cel 1- bys nie robił flame Per :)


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 07:31 
Cytuj  
a ja powiem ja k zwlke przelamując monopol : podejmij wlasciwą decyzje i chodź na Teona. Nie bede tlumaczyl czemu bo watków juz było tysiąc a i tak kazdy bedzie zachwalal serwer na którym już gra.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 07:57 
Cytuj  
no ja wlasnie widze kto tu flame robi i narzeka w kazdym temacie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 08:42 
Cytuj  
faktycznie zaczynajac z pomoca innych graczy gra sie latwiej i szybciej..od 1-20 lvl wystarczy okolo 1-1.5m na potiony SS i sprzet..(z topowym sprzetem 1-20 lvl zrobimy w 2-3 dni nie bardzo sie wysilajac)

od 20-40 jest juz gorzej bo potrzeba jakies 5-6m..zalezy co kupujemy, ale lepiej kupic best stuff albo jak amsz wiecej best Overenchntowany np +5-6-7 stuff i do 40 dobiegamy w pare dni..(czasem ponad tydzien) zalezy kto ile gra :)

gdy stuknie nam 40 wydatek czeka nas rzedu okolo 20m..albo i wiecej jesli chcemy 'overenchantowany stuff'

po 52 cena 'zestawu' oscyluje w granicach 60m..:)

i teraz..

Jesli nie masz czasu i nie chce ci sie poswiecac 8-10h na zmudne robienie leveli - Kup troche kasy za zlotowki/ czy $..- bedzie latwiej i szybciej....rownie dobrze mozesz 'zlecic' expowanie komus - sa takie osoby co expuja za $$ :)

Rownie dobrze majac pieniadze IRL mozesz kupic gotowa postac ze sprzetem cena okolo 150-250$ w zaleznosci od lvlu/clasy :)

I pamietaj jesli zdecydujesz sie grac na Bartzu i zdecydujesz sie kupic troche adenki wal jak w dym do Vanquish'a Scour'a - hehe mamy do sprzedania jeszce troche pieniazkow :)

{autoreklama} :>

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 09:16 
Cytuj  
Tak narzekam ale jakoś tak bezprzekonania............bo już powoli już staram się zapomnieć otym całym obłędnym incydencie Per.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Posty: 5
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 17:15 
Cytuj  
:o tyran na Lionnie a juz bylem prawie zdecydowany na ten serw.Kiedys znalem gosicia ktory robil podobne rzeczy,uwazal ze jest najlepszy smarowal dupe wszystkim polskim klanom ,nie pozyczyl nam recki na yakse poniewaz zdobycie jej to szansa 1:1000 (dwa dni pozniej dropnelem takie dwie) po czym zerwal z klanem Poland sojusz za to ze nie oddalismy mu dropnietej przez nas recki na doom helmet :] .Niektorzy chyba czasami zapominaja ze graja z ludzmi a nie z botami.Wracajac do tematu jesli wybiore Bartza to chyba uderze do poziomki. :har: a moze jednak Lionna.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 17:21 
Cytuj  
"chciałabym, a się boję:" :P


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 18:19 
Cytuj  
No tak.
Przylazly dwa krzykacze (a w zasadzie jeden a drugi go broni) i juz tu o jakies jazdy, chamowy, itp wszyscy posadzaja nie znajac wogole sytuacji... Niech Relonor/Berenike se sam z wami radzi bo ja zdrowia juz nie bede tracil dla takich...

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 19:38 
Cytuj  
Choc na bartz. jak dobijesz na 20, to moge ci sprzedać tylke D-SS ile tylko bedziesz chciał (w planach mam 500K do zrobienia). Jak skoncze to moge nawet pomóc ci levelować :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:37 
Cytuj  
L2 w przeciwienstwie do WoW czy innych nowych rpg jest gierkom na dosyc długi czas , i naprawde można tu robic wiele wiele rzeczy ;d wszystko zalezy od stylu gry.
Gram od OB i jakos mi sie nie nudzi pewnie ze wzgledu pewnie na to ze mam dosyc silna ekipe znajomych i genialny < ale dosyc pokrecony >klan.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:59 
Cytuj  
No tak Xan ale jesli taki ktos jak Ja ktory tez gra juz dlugoo..i znudzilo mu sie expowanie to co innego moze tu robic..craftowac-sprzedawac - caly czas to robie ale tez mam juz dosc, bo ile mozna..Prawde mowiac nie mam juz co kupowac bo wszystko best A mam poza bizuteria ktora nie wiele mi daje :)

Wiem ze niby mozna cieszyc sie ta gra na inne sposoby tzn siege,raidy PvP, no ale niestety do tego trzeba miec dobra wysoko lvlowa postac i raczej nie BH :)- a dodatkowo jak pisalem znudzilo mi sie expowac i naprawde tego nie lubie :)-

moglbym trainowac botersow/farmersow co zreszta co jakis czas robie- ale tam tez trzeba zrobic wiekszy lvl by miec te 6k hp conajmniej .A trainowanie graczy 4-5x mnie juz nie bawi bo za szybko padaja i nosza lipny stuff :)

Ps szkoda ze ncsoft nie wypuscilo scrolli na EXP- :(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 12:13 
Cytuj  
To co piszesz to tylko czesc zabawy.
Jesli szukasz wyzwania to zrob wlasny klan, pomoz ludziom z niego sie podpakowac, zdobadz alliesow, potem zamek, zarzadzaj nim, zmajstruj sobie team do zabijania high level botow bo solo to na wyzszych lev slabo idzie (najczesciej zreszta sie konczy mass PvP w dungu a ze sporo farmerow uzywa L2Wind to solo im nie dasz rady - atakuja Cie wszyscy czlonkowie teamu a nie tylko 1) etc etc etc.

Ja tez jestem na tym etapie ze mam max stuff praktycznie, spora rezerwe kasy i "nie mam juz zadnych wyzwan dla solo play" - czas wiec sprawdziec sie w czyms innym :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 12:20 
Cytuj  
no tak z tym ze budowanie klanu to odpowiedzialne i czasochlonne zajecie i strasznie meczace..

Zeby zostac leaderem clanu - mysle ze trzeba miec pewne predyspozycje - ja niestety wiem ze nie jestem zbyt dobrym przywodca, :)
a zrobic klan by za jakis zcas sie rozpadl z powodu slabego leadera to nie najlepszy pomysl :)

Jedyne co mi zostaje to dalsze mnozenie kasy i sprzedawanie jej :)
jeden dobry craft i 50-60m do przodu - albo 20-30 w plecy :)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:09 
Cytuj  
Poziom z twoich postów wynika że twój klan albo jest anty-pvp albo OL się nie da pvp'ować :lol: . Tylko ciągle narzekasz i do łamania regulaminu l2 namiawasz :>.

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.