mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:53 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Sylvian napisał(a):
z kolei z VR nie był mi praktycznie potrzebny healer


Carpe Diem ;)

Hyh no zdarza sie w najlepszych rodzinach ;)
Chodzło o to, że miałem propheta (owy pseudo 'healer') i SE tylko do dawania VR. CZyli niejako pomieszanie z poplataniem bo healer robił za buffera a buffer za healera :D

Niestety SE na 30lev w katakumbach (z mobami 50-60) to ryzykowana sprawa :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:55 
Cytuj  
DA (Relonor/Berenike) zajebiscie sobie z pole radzi i dzieki crit stun moze wziazc wiecej mobow na siebie na raz - z angerem bral w Garden of Eva na raz 10 - z crit stun 15 i nie wymagal leczenia jak sie dobrze ustawil - mysle ze gdyby nie fakt ze gral z SE w trybie duo-box to daloby sie tak z 20 na raz spokojnie pociagnac (fullbuff od SE lvl53 + Greater Swift Attack Potion jeszcze dodac song of hunter i mozna sciagac cale katakumby na siebie - im wiecej mobow tym lepiej ale ryzyko jest ze zle sie ustawia)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:57 
Cytuj  
O ile pamiętam to pierwsze pole grupy w DVC tak grały. DA z pole i area hate - reszta poleurzerzy + SE.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 07:06 
Cytuj  
No jak wolisz ale ja nadal bym obstawal za Orcish Pole axe,...jednak wideblow robi swoje

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 12:37 
Cytuj  
Osobiście tak, jak większość osób doradzam Ci critical Stunt.
Lepiej zabijać moby minimalnie wolniej, a nie ryzykować tego, że healer nie wyrobi się z mp i zdechniesz.
Grając pole - bez znaczenia z jakim SE xp i tak pędzi jak oszalałe.

Stunt to jednak stunt. Sam myślałem o Anger do Yaksy, ale stwierdziłem, że gra nie wart jest świeczki - kupę kasy a efekt marny.
Lepiej już założyć sobie tatuaże do STR i kupić BW - bo Ty przecież w Zubei biegasz.
Efekt pod względem wydajności będzie lepszy, a stracisz mnie HP i CON.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 00:36 
Cytuj  
Nikt nie "robi wokół pióra"- tylko tak jakoś wychodzi. Poza tym spox......
PS. Sylvian jak juz definitywnie wydasz kase to opisz wybór i czy był trafny po uzytkowaniu broni- doswiadczenie bedzie cenne dla innnych graczy.......


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.