mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:36 
Cytuj  
1. Nie mam klanu
2. Ciezko o dobre PvP grajac dorfem :)
3. Mam Ol'a ale nie gram nim bo mi sie znudzil
4. Narzekac kazdy moze

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:14 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
1. Nie mam klanu
2. Ciezko o dobre PvP grajac dorfem :)
3. Mam Ol'a ale nie gram nim bo mi sie znudzil
4. Narzekac kazdy moze

Marudzisz , klan da sie znalezć , OL fajny jest szkoda ze nie da sie go subnac bo pewnie bym to zrobic :P a no masz prawo narzekac :P


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 20:30 
Cytuj  
znalezienie dobrego klanu gdzie nie siedza sami US wcale nie jest takie proste..
Dodatkowo nie chce klanu ktory jest uwiklany w konflikty woje czy chociazby PK..po prostu narazie chce w miare spokojnie probowac expowac :)

Skladalem podanie o przyjecie do Thora, ale zawiodlem sie na nich..
nie dosc ze czekalem ponad 20 dni to jeszce nie uzyskalem konkretnej odpowiedzi tak czy nie..Sry ale nie sa az tacy super zeby warto bylo lazic i podlizywac im sie miesiac by do nich dolaczyc :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 20:45 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
znalezienie dobrego klanu gdzie nie siedza sami US wcale nie jest takie proste..
Dodatkowo nie chce klanu ktory jest uwiklany w konflikty woje czy chociazby PK..po prostu narazie chce w miare spokojnie probowac expowac :)


Poziom to chodź do mnie :D u mnie jest chyba raptem 5 z USA 1 z Kanady reszta to sami europejczycy, ^_^ jeśli chodzi o konflikty to raczej brak takowych, a jeśli chcesz expować to dajesz hasło i możesz mi wierzyć na 100% kilku się odezwie :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 21:38 
Cytuj  
tyle ze u ciebie sa pewne osoby ktorych nie lubie :) np taki Xdualkatanax okaz farmerstwa,botowania,ebayowania..

a dodatkowa wada jest to ze u was sporo niby osob fakt- ale glownie zerglingi znaczy takie 50 :) 5x+ :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 21:40 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
zerglingi


Translate Please :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 21:57 
Cytuj  
No właśnie Escaflone... nie już dawno temu miałem się spytać czemu w farmerskim klanie jesteś.... Jak biegałem i spoilowałem a.bones na Lance to koło mnie cały czas latali ludzie z 'twoją' szmatą nad głową...

Zerg - rasa obcych ze starcrafta ich główną taktyką było zalanie przeciwnika masą słabych jednostek. Aż dziw bierze, że grając w mmo nie znasz tego pojęcia o.O


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:02 
Cytuj  
A wiesz o tym, że to taki farmerski klan pierwszy raz słyszę :D Polazłem tam, bo mam tam 3 kumpli, z którymi swego czasu levelowałem Siratu. A p rozpadnięciu się klanu polskiego przekonali mnie do siebie :D

Samo słowo „Zerg” to wiem, o co chodzi, ale nie kapuje tego całego zdania, „ale głównie zerglingi znaczy takie 50 5x+ ”

Acha Sylvian uszanuj jednak fakt, że ja jestem w tym klanie i nie życzę sobie sformułowań w stylu „z 'twoją' szmatą nad głową... „

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:09 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Samo słowo „Zerg” to wiem, o co chodzi, ale nie kapuje tego całego zdania, „ale głównie zerglingi znaczy takie 50 5x+ ”



Polacz slowo "Zerg" z "Lemmings" i bedziesz mial pelne wytlumaczenie :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:17 
Cytuj  
Może jestem jakiś nie tego ….. ale nadal nie kapuje :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:24 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Może jestem jakiś nie tego ….. ale nadal nie kapuje :D


Nie wiem jak to Poziomka tlumaczy i czy ma (C) ale dla mnie to jest okresleniu ludzi z ktory "Ma duzo, nic nie wartych ludzi (niskie levele, no skills) ktorzy swoje braki nadrabiaja liczba".

Nie grales nigdy w lemmings? :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:26 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Acha Sylvian uszanuj jednak fakt, że ja jestem w tym klanie i nie życzę sobie sformułowań w stylu „z 'twoją' szmatą nad głową... „

Toć to nie było obraźliwe... 'szmata' to inaczej tag/crest - oj coś dziś główka chyba nie pracuje ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:32 
Cytuj  
HMMM dużo nisko lewlowych ? :D u nas nie ma. Razem jest nas koło 170 i nie ma nikogo o lewelu mniejszym niż 40 a tak z 80% ma 52+ ? to są niskie poziomy ? :D

Lemingi grałem na Amidze 500 {Hlip}, ja po prostu jestem bardzo cienki w takich sformułowaniach nawet jak ktoś mi krzyczy w Lineage „PS” to nie wiem, o co chodzi :D

Sylvian napisał(a):
Toć to nie było obraźliwe... 'szmata' to inaczej tag/crest - oj coś dziś główka chyba nie pracuje ;)


A to sorki :D zwracam honor :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:35 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
HMMM dużo nisko lewlowych ? :D u nas nie ma. Razem jest nas koło 170 i nie ma nikogo o lewelu mniejszym niż 40 a tak z 80% ma 52+ ? to są niskie poziomy ? :D


Tak.
Generalnie 1 gosc na 60 lev jest wart ze 2-3 na 50.
Zreszta do 50 sie leveluje wprost ultraszybko niektorymi klasami a im dalej tym gorzej... duuuuuzo gorzej :D
Ktos kiedys porownywal ze 1-60 lev robi sie tyle samo co 61-75.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 22:40 
Cytuj  
EEEEEe tam toć oni za miesiąc będą już tymi 60+. Tym bardziej biorąc pod uwagę, co oni tam wyprawiają :D wszyscy z extra levelami robią party z niskimi idą do jakiejś zapyziałej nory i biją tak długo aż nie wskoczy tym nisko levelowym level :D mi tak zrobili 48 i 49 lewel, co prawa było to cholernie nudne, bo my słabi tylko siedzieliśmy, ale dałem rade :D

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 23:12 
Cytuj  
Swoją drogą to samo byś miał z lvlowania grupą o podobnym lvlu w branded/apostate, miałeś o wiele niższy poziom od nich, czyli xp dochodziło w rzędzie 2-3k za mob'a, oni dostawali okolo 6-7k. W branded w ciągu 6 godzin zrobiłęm 70% xp małą grupą 3 osobową, oprócz dropów które na pewno mieliście lepsze lvlowanie byłoby o wiele bardziej wydatne w branded czy apostate(pierwsze pokoje :] ). Oczywiście to wszystko zależy czy używasz SS i taktyki którą obejmujesz. BD który zamienia wszystko na hex'y oraz łucznik+ ja warcier biliśmy ciągle dwa pokoje w branded(koło raid boss'a pokój),gdy dołączył się do nas SPS która dawał Overhita xp nie spadło a wzrosło, a prędkość zabijania znacząco wzrosła :D .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.