mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 11:37 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
O tym jaki klan przyłączy sie do ally a jaki nie decyduje Canious (ally leader, ME leader) i Duvelorc (HdL-V Leader).
Ale z tego co wiem nie bardzo uśmiecha się im przyjmowanie nowego klanu bo właśnie jesteśmy na etapie budowy sub-klanów.
Potrzeba nam raczej ludzi "niezrzeszonych".
Anyway ja byłem za przyjęciem Legends do ally - ale niestety to nie moja działka - wielu było za.

Ethan jeśli o Ciebie chodzi to rzeczywiście - jak już obiecałeś to klamka zapadła. Jakby się jednak coś pozmieniało to zapraszamy.

PS. Sorki Sylvian za tę propagandę na rzecz ME ale nie wiedziałem że Ethan "obiecany jest" Legends ;)
..poza tym to moja działka wynajdować nowe duszyczki ^^.
Pozdrawiam.

No nie wygłupiaj się, tylko żartowałem. Poza tym każdy decyduje za siebie samego.
Zobaczymy jak to z tymi klanami/aliance'ami będzie - narazir to Legends jest na etapie zmiany CL z Nebojsy na Tomonari'ego. Nebojsa opuszcza wogóle L2 na rzecz DDO. Plus tego taki, że Tom napewno jest bardziej 'wygadany' (znaczy się, że jak do niego napiszesz to nawet można liczyć na odpowiedź w bliżej okreslonym czasie) lol ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 21:01 
Cytuj  
Proszę o usunięcie lub przeniesienie postów niezwiązanych z tematem......


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 00:10 
Cytuj  
Facet - opanuj sie odrobine.
Jak na razie to Ty glownie zasmiecasz ten watek bo kasuje juz Twojego posta "o smieceniu" trzeci raz.
Poza tym zanim zaczniesz zwracac innym uwage badz laskaw w innych watkach unikac postowania tak wzbogacajacych i cennych komentarzy jak np. tutaj (patrz ostni post):
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10901&start=100

Watek o broni dla SwS umarl smiercia naturalna (ostatni post "na temat" byl 6 dni temu) i gdyby nie te posty offtopic spadlby na dno strony.
Zamiast narzekac podziekuj kolegom ze Ci inteligetnie bump'uja watek ;)


EOT.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 05:35 
Cytuj  
no zasadniczo powinienem podziekować ale sa to wątki o polityce na Bartz na której znam się jak kura na pieprzu, poza tym jesli ktoś zagląda czasami w ten temat i jest jeszcze świeższy w L2 niz ja to się zdeka pogubi..........
PS. Twoja uwaga została przeze mnie zrozumiana ale wątek akurat który podałeś jako przykład mojego flame akurat nim nie jest raczej....................chyba że zupełnie czegos nie rozumiem :-?


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:10 
Cytuj  
Nie twojego flamowania a off topikowania/spamowania jak np. tu (i to chyba o ten konkretnie post chodziło Karolowi - zupełnie nic nie wnosi nie tylko do tematu ale wogóle):
Cytuj:
Miło słyszeć.............


Zapominasz o tym, że w L2 na oficjalnych serwerach gra jedynie garstka ludzi, a z pośród nich gartska zaglada i pisze na forum. Więc jedyne co trzyma choć trochę to nasze forum przy życiu to właśnie luźne rozmowy. Może nie zawsze na temat ale napewno związane z L2.

Sam nie lubie OT, ale tu inaczej nie da rady :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:34 
Cytuj  
Aaaaaaaaaa-to teraz bede sobie "liuźno" gadał...................


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 06:16 
Cytuj  
Dobra skoro watek luzno opadl to mam pytanie a raczej prosbe. Jesli ktos gral Sword Singerem czy moglby opisac albo napisac mniej wiecej zasady gry ta postacia tak od 49 LvLu w gore ?



Bede wdzieczny :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 07:31 
Cytuj  
hehe tak samo jak do tej pory :)
tyle ze masz/bedziesz mial nowe Songi..:)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 08:09 
Cytuj  
Proste odpowiedzi zawsze sa najlepsze

Dzieki poziomek ;)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 14:07 
Cytuj  
Wybór dokonany.
C grade: SLS /focus, FP set
B grade: Dama/crit.dmg, coś heavy ale jeszcze nie mam żadnego pomysłu.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 08:53 
Cytuj  
Na B to Dooma polecam. dobry p.def i dodaje dużo HP


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.