mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 07:33 
Cytuj  
Tia i bielizny.....


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 08:48 
Cytuj  
No i tego typu podobnych...


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 07:03 
Cytuj  
:o
wkleilem tylko to ale na www.l2guru.com wiecej screenow i powiem wam tylko ze sa zajefajne jak to mlodzi mowia :D
Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 07:57 
Cytuj  
To było by zbyt piękne żeby było prawdziwe :D

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 10:51 
Cytuj  
Zajebicha :o


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 13:23 
Cytuj  
:o fajno by bylo, ale ja dopiero troche ponad polowe swiata z C3 zwiedzilem. Chyba tak wielkiego powiekszenia nie zrobia :har:


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 16:05 
Cytuj  
:o C5 dopełnienie białych obszarów na mapie?
c6 mapa za forbidden gateway? :lol:
Ładne, naprawde ładne :).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 16:07 
Cytuj  
powiekszenie jest strasznie duze moim zdaniem. Kupa lazenia nowe teleporty miasta (lub miasto :D ) nowe boty w miastach itd :D ja tylko mysle czy to nie wplynie na caly swiat bartz w sensie takim ze np teraz miejsce giran (glownej oazy handlu scammerstwa i zdzierstwa :D ) nie zajmie aden.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 16:20 
Cytuj  
Dobra konkrety:
Co i jak w c4 pokazane na ladnych animacjach calosc we flashu BOMBA

http://www.lineage2.co.kr/chronicle04/view.asp

Zmiany w lokacjach mobach etc.
http://www.l2center.com/ch4Test/c4pts_1.html

Zmiany interfesju
http://www.l2center.com/ch4Test/c4pts_2.html

Pare nowych screenow (fajna jest tylko ta duza glowa :D )
http://www.l2center.com/news/c4glimpse_l2day.html

p.s. Komentarz na goraco Jak luknalem na ten nowa czerwono-krwista zbroje i ten luk tez czerowny !!!!!!! Moja elfka na czerwono!!!! OMG!!!
:o

Lowienie rybek lol ale w sumie fajnie wyglada
Malzenstwa Olimpiady nowe skille enchanty skilli nowa rasa nowe summony OMG
wiecej nie bede komentowal :D
78lvl??!!!
Sylvian z przepaska na oku jak pirat?
I jak zwykle BD ma najfajniej wygladajace skille :D
No i ta firekula nukera NIEZLA:D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 06:51 
Cytuj  
ogolnie jedna strona - juz komplet tlumaczenia

http://www.l2center.com/ch4test/


_________________
Kurga

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:53 
Cytuj  
wow, zaliczyłem właśnie opad szczęki w pracy o.O
Wygląda wyśmienicie!
Miło, ze dodają takie popierdułki jak haipin, tak przepaska piracka, czy kocie uszy, choć nie da się ukryć, że kronika dedykowana typowo pod high-level.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 10:06 
Cytuj  
Blessed weapon and armor enchant scrolls
Unlike regular enchant scrolls, blessed enchant scrolls do not break the item when it fails, but returns it to a +0 state.
Effects upon success are same as regular enchant scrolls.


To jest według mnie najlepsza zmiana. Byłem ciekaw kiedy wreszcie wprowadzą tę opcję. ;)
Szkoda tylko, że tak późno. Zaoszczędziłbym 50 mln. :]


Swoją drogą według mnie to będzie najlepsza kronika, choć jak wspomniał Sylvian dla highlevelowych postaci.
Według mnie C4 wymiata. Nie będę tu wymieniał wszystkich zmian, ale 90% to zmiany na lepsze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 10:52 
Cytuj  
To jest zle wlasnie ..Bo jesli gosc ma np 400m lub wiecej i zakladajac ze te scrole da sie wyfarmowac lub kupic z farmowalnych itemow to pojawi sie masa botersow farmerow ktorzy beda to zdobywali i sprzedawali za kosmiczna kase :)..a dodatkowo mam pewnosc ze na rynku po jakims czasie pojawi sie masa super enchantowanych itemow wylacznie A lub B albo nawet S grade

W tej chwili gosc boi sie probowac enchantu na +4 lub +5 kesh/dama bo wie ze straci z 80m..ale jak bedzie mial scrole to ten strach nie bedzie az tak wielki, bo jak sie nie uda to straci tylko z 10-15 , a nie z 80.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 11:16 
Cytuj  
Gadasz bzdury Poziom :)
Straci dokladnie tyle samo bo przeciez uzywajac blesed scroli enchanta WIECEJ WYDA NA TE SCROLE.

IMHO na tym etapie nic nie mozna powiedziec o tej zmianie bo nie wiemy skad i za ile bedzie mozna blesed scrole zassysac.

Anyway -mysle ze uzycie takiego scrola bedzie sie oplacalo tylko do "low enchantu" - tzn z +3 do +5-6 max bo w razie wtopy stracisz tylko 3 zwykle scrole plus 1-2 blesed.
Ale podnosic na blesed do +8-12.... bankowo wyjdzie to drozej niz zwyklymi.

Balem sie ze oni zrobia scrole ktore maja 100% szansy powodzenia na overenchant ale na szczescie ktos pomyslal nad tym.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 11:23 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
To jest zle wlasnie ..Bo jesli gosc ma np 400m lub wiecej i zakladajac ze te scrole da sie wyfarmowac lub kupic z farmowalnych itemow to pojawi sie masa botersow farmerow ktorzy beda to zdobywali i sprzedawali za kosmiczna kase :)..a dodatkowo mam pewnosc ze na rynku po jakims czasie pojawi sie masa super enchantowanych itemow wylacznie A lub B albo nawet S grade


Wręcz przeciwnie. Biorąc pod uwagę, że zmienili trochę interfejs enchantowania skończy się wykorzystywanie bugów do overenchatnowania broni. Bo enchant będzie można robić tylko w jednym stanie wywołując jedno konkretne zdarzenie.
Programiści dobrze wiedzą o co chodzi - jeden stan/jedno zdarzenie = duuuużo mniejsza szansa na kolejny bug z overenchantowaniem.
W ten sposób wiele osób zarobiło koszmarne pieniądze.

I dobrze, że nie będzie strachu. Wreszcie normalne osoby będą mogły ryzykować overenchantowanie bez strachu, że jak im sie nie uda to stracą wszystko i będzie musiał kupić adenę/zakończyć.
Teraz straci tylko tylko bonusy wynikające z overenchantowania.

Poziomka napisał(a):
W tej chwili gosc boi sie probowac enchantu na +4 lub +5 kesh/dama bo wie ze straci z 80m..ale jak bedzie mial scrole to ten strach nie bedzie az tak wielki, bo jak sie nie uda to straci tylko z 10-15 , a nie z 80.


Nie masz racji. Szansa na dojście do +16 to według L2wh enchnat tylko 0.51 % czyli 5 na 1000 prób dojścia do +16 zakończą się sukcesem.
To, że na Bartzie jest już trochę itemów +16 jest zasługą bugów, a nie tego, że było wiele prób dojścia do +16.



I jak powiedział Karol:

Karol66 napisał(a):
Anyway -mysle ze uzycie takiego scrola bedzie sie oplacalo tylko do "low enchantu" - tzn z +3 do +5-6 max bo w razie wtopy stracisz tylko 3 zwykle scrole plus 1-2 blesed.

Pojawi się więcej broni lekko overenchantowanych i to przez samych graczy.
Sądze, że to bardzo dobrze, że przeciętny gracz będzie mógł mieć taką broń.
A nie tylko Ci, którzy mają dużo adeny (z różnych powodów) i ebuyerzy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 11:34 
Cytuj  
Karol66 napisal:

Cytuj:
Straci dokladnie tyle samo bo przeciez uzywajac blesed scroli enchanta WIECEJ WYDA NA TE SCROLE

Nie masz racji :> jesli te scrole da sie wyfarmowac z mobow, albo z itemow farmowalnych jak medale to nic za to nie zaplaci lub prawie nic..
jak moze stracic tyle samo skoro nie rozwali broni i nie bedzie musial wydac 60-70m na nowa bron tak jak to teraz jest..

Ethan napisal:
Cytuj:
Wręcz przeciwnie. Biorąc pod uwagę, że zmienili trochę interfejs enchantowania skończy się wykorzystywanie bugów do overenchatnowania broni. Bo enchant będzie można robić tylko w jednym stanie wywołując jedno konkretne zdarzenie.
Programiści dobrze wiedzą o co chodzi - jeden stan/jedno zdarzenie = duuuużo mniejsza szansa na kolejny bug z overenchantowaniem.
W ten sposób wiele osób zarobiło koszmarne pieniądze.

Ale wiesz zapewne o tym ze dodanie nowych itemow, sociali opcji w grze spowoduje, spowoduje powstawanie nowych bugow...przeciez programisci testerzy nie sa w stanie wszystkiego sprawdzic przed wypuszczeniem kolejnej kroniki..bo skad sie biora bugi w grze teraz? ..ktos gra na koreanskich lub testowych serverach odkrywa cos i wie ze ncsoft nie jest w stanie wylapac tego i zalatac w ciagu tygodnia/miesiaca.
Zaloze sie nawet o jakas adene ze np fishing,nowy craft czy inne cos bedzie owocowalo kolejnym 'przekretem' z OE lub czyms innym..

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 12:08 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Karol66 napisal:

Cytuj:
Straci dokladnie tyle samo bo przeciez uzywajac blesed scroli enchanta WIECEJ WYDA NA TE SCROLE

Nie masz racji :> jesli te scrole da sie wyfarmowac z mobow, albo z itemow farmowalnych jak medale to nic za to nie zaplaci lub prawie nic..
jak moze stracic tyle samo skoro nie rozwali broni i nie bedzie musial wydac 60-70m na nowa bron tak jak to teraz jest..


Eh Ty czlowieku malej wiary o mentalnosci rolnika :) ;)
Co z tego ze "go sobie wyfarmuje" - ja sobie farmuje Enchant scrole B grade ale czy to znaczy ze jak mi sie nie uda enchant to nic nie trace?
Nie bo MOGLBYM JE SPRZEDAC za kwote XX.
Nie ma znaczenia czy cos sobie wyfarmowales czy kupiles/zrobiles jesli jest to cos warte na rynku (inaczej - moglbys to sprzedac a nie wyrzucic)

Nie mow mi ze wierzysz ze scrol zwykly i blesed bedzie kosztowal na rynku tyle samo - ni chuja, roznica bedzie bankowo ZNACZACA - powiedzmy ze 3x (choc mysle ze wiecej).

Powiedzmy ze chce enchantowac Damascusa do zwyklymi scrolami i zwala mi sie przy +10.
Damascus w crafcie: 30 mln
10 scroli zwyklych - 20 mln
BOOM!
Zostalo mi krysztalow za 10 baniek a wydalem na calosc 50 baniek wiec moja STRATA to ~40mln.

A teraz dla blesed scroli:
3 scrole zwykle za 6 mln, 7 scrolow blesed za 42 mln.
BOOM!
Wydalem: 6+42 = 48 mln i to jest moja STRATA.

To jest oczywiscie czysto hipotetyczna sytuacja bo nie wiem po ile beda te scrole ale... Ty tez tego nie wiesz wiec nie narzekaj juz teraz - bedzie dobrze :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 12:42 
Cytuj  
Tu się zgadzam z Karolem. Strata finansowa taka sama.
W szczególności, że te scrolle na pewno będą kosztowały więcej niż zwykłe.

Jedyna różnica jet taka, że ta strata jest rozłożona w czasie i używając
blessed scrolli bez względu na wynik overenchantowania zostajemy z bronią.
(Wyjaśnienie: dłużej musi zbierać kasę na blessed scrolle by uzyskać ten sam efekt)
A co za tym idzie łatwiej jest się "odkuć" bez uciekania się do kupowania adeny za real money.
Dzięki temu jest przynajmniej szansa, że to zmniejszy popyt na adenę kupowaną za $ - dalszej wnioski wyciągnijcie sami.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 12:57 
Cytuj  
Moze po prostu doszli do wniosku ze za duzo ludzi overenchantuje bron "za ostatni grosz" i jak im padnie to quituja z gry :)

Anyway ja znam mase ludzi ktora swoje "plus 10" zrobila wlasnie w ten sposob - miala suspendnac konto, sprobowala enchantowac, udalo sie - grala dalej.
Znam tez sporo ktorym sie nie udalo i albo quitneli albo reroll :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 13:12 
Cytuj  
Dupa blada :)

jakis przyklad..

Pan Kowalski ma 50m adeny chce sobie kupic/zrobic duale +4 A ale wie ze nie stac go na to..wiec craftuje sobie czyste kes/dama kupuje 3 scrole i uzywa ich...Panu kowalskiemu za miesiac czasu wpadlo dodatkowe 3m, postanawia kupic A weapon scroll i enchantnac, niestety nasz Kowalski jest pechowy i miecze mu sie rozwalaja..zostaje praktycznie z niczym..krysztalkami wartymi moze z 15m..za ta cena nie kupi zadnej ciekawe broni..nawet best C moze byc za malo..

teraz ta sama sytuacja ale z blessed..Pan kowalski craftuje duale kupuje 3 scrole i ich uzywa..za miesiac panu kowalskiemu wpada dodatkowe 6m (zakladajac ze tyle bedzie kosztowal bless scroll) i klika.. niestety pan Kowalksi mial pecha, enchant sie nie udal, ale zostaja mu gole kesh/dama
wciaz ma best A duale tyle ze nie enchantowane, wciaz mzoe expowac i zarabiac kase...

W ktorym wypadku straci wiecej..bo ja sadze ze w pierwszym czyli tak jak jest w tej chwili..

ps
Aha dodatkowo trzeba wziasc pod uwage fakt ze szansa na udany OE jest 50%..i byc mzoe pan kowalski bedzie mial takiego pecha jak Ethan (porownanie z jego OE) ..2 proby overenchantu i 2 nie udane..

wiec prosze mi nie mowic ze straci tyle samo bo to jest mydlenie oczu wyborcom :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.