mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 16:52 
Cytuj  
Tyle ze to jest forum, dzial na forum o l2..

Dyskushje o wyzszosci l2 nad wow czy na odwrot najlepiej prowadzic na flame czy w innym dziale.. np "Pogawedki czy Ogolne :)"

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 17:10 
Cytuj  
Sry poziom, ale nie poslucham, L2 rządzi :D WoW jest do DUPY

PS - sry miłośnicy WoW-a, jeżeli was uraziłem


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 17:48 
Cytuj  
[quote="Sylvian"]Skończcie debaty na temat swoich upodobań bo teksty w stylu, L2 rox, WoW rox mdlą mnie niemiłosiernie.

Jedna i druga gra jest ok, ale przeznaczone są dla nieco innych odbiorców.
/quote]
WoW jest nastawiony na szybką rozgrywke, maksymalny poziom bije się w przeciągu kilku tygodni.
L2 jest grą nastawioną na kooperacje i powolne bicie poziomów.
WoW to praktycznie czysta akcja.
L2 składa się z wielu czynników,"akcja" jak pvp/pk jest tylko jednym elementem gry, i gra imho ma tą cześć dość słabo rozwiniętą, brakuje mi współzawodnictw w stylu "9 vs 9 Tournament" , różnych zabaw w stylu "CTF" itp. Jednakże ciągle są dodawane różne opcje, mam nadzieje że z czasem zostaną dodane opcje które wyżej wymieniłem.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 19:32 
Cytuj  
sry ale L2 jest ladniejszy piekniejszy i TAŃSZY :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 20:07 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Skończcie debaty na temat swoich upodobań bo teksty w stylu, L2 rox, WoW rox mdlą mnie niemiłosiernie.

Jedna i druga gra jest ok, ale przeznaczone są dla nieco innych odbiorców.

WoW jest nastawiony na szybką rozgrywke, maksymalny poziom bije się w przeciągu kilku tygodni.
L2 jest grą nastawioną na kooperacje i powolne bicie poziomów.
WoW to praktycznie czysta akcja.
L2 składa się z wielu czynników,"akcja" jak pvp/pk jest tylko jednym elementem gry, i gra imho ma tą cześć dość słabo rozwiniętą, brakuje mi współzawodnictw w stylu "9 vs 9 Tournament" , różnych zabaw w stylu "CTF" itp. Jednakże ciągle są dodawane różne opcje, mam nadzieje że z czasem zostaną dodane opcje które wyżej wymieniłem.


Fani zawsze mają swoje subiektywne* zdanie. Głowę dam sobie uciąć, że część tych argumentów fan wow'a użyłby aby udowodnić wyższość swojego tytułu a przywary obrucił w plus. I to działa w obie strony.

*każde jest subiektywne - ale zdanie fana to skrajność ;)

extreme:
1) podejżewam, że nie grałeś w wow'a więc guzik możesz o nim powiedzieć, podobnie jak większość fanów wow'a o l2.
2) ROX może powiedzieć każdy, swoje zdanie trzeba popierać argumentami/dowodami. Gołosłowie uprawiają politycy i jak jest każdy widzi...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 20:20 
Cytuj  
Cóz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) .
Trudno porównywać tak skrajne gry jak wow, l2 , final fantasy, ro która jest najlepsze :).

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 21:14 
Cytuj  
Argumenty nie sa w stanie dotrzeć:
L2 ROX :)
PS. Ogólnie o czym jest ten temat? :wink:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 22:21 
Cytuj  
O ludzkiej niewiedzy :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.