mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 15:35 
Cytuj  
Heh, dzięki musze to sprawdzić aktualnie seedował blue codrany :).
Jednakże ostatnio lvluje w TOI 7-9 więc przychód z black papyrusów sam w sobie jest bardzo fajny :). Ale na a grade potrzeba 80-100m(zbroje).

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 15:59 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Poziom - aktualne fundusze mi nie pozwalają na top a, ale po 62 zamierzam zacząc skupować/sprzedawać i inne takie, do jakiś ciekawych zysków potrzeba dużego kapitału startowego ale to jakoś załatwe. Anyway polecajcie coś :>.


Handel, handel i jeszcze raz handel - wbrew pozorom nie trzeba mieć na początku jakiegoś wielkiego kapitału.
Wystarczy 10 mln na rokręcenie interesu, ale trzeba poświęcić kilka dni na śledzenie cen i zauważeniu pewnych trendów i oczywiście zapamiętania/zapisania cen poszczególnych itemów.
Ja od siebie dodam jeszcze taką wskazówkę, że warto inwestować w itemy
rzedkie, niszowe, enchatowane zbroje +3 (często ludzie sprzedają je za grosze w stosunku do ceny enchant scrolli).


Jak ma się czas to można lekko wyciągać dziennie kilka milionów.
Czasami trafiają się naprawdę niezłe okazje.
Ja ostatnio wymieniłem swoje BW Gloves +3 i BW Boots +3 na +4 - sprzedając pierwsze, kupując drugie w tej samej cenie.
A dzisiaj kupiłem BW BP +3 za 5.2 mln - w chwilę później sprzedałem swoją +0 za 5 mln. :P

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 16:52 
Cytuj  
Dokładnie to zamierzam Ethan, a fajne są trendy na Lionnie na drogich broniach, anyway miesiąc-dwa przesiedze dopóki nie ubije 200m, potem już tylko xp :roll: bo do S grade pare miesięcy mi brakuje :] .

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 17:05 
Cytuj  
kilka milionow ethan?
ja w ciagu weekendu mysle ze jakies 30m wyciagne po sprzedazy reszty a moze i wiecej.
z wymiana na +3 ethan ma racje kupilem doom helm +3 za 5.7m buty glovesy za 2.7 wszystko +3


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 17:12 
Cytuj  
Ja zacząłem z kapitałem 100k, a w miesiąc póżniej miałem kilka milionów. teraz mam ich ze 30 i ciągle inwestuje :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 22:03 
Cytuj  
extreme22 napisał(a):
Ja zacząłem z kapitałem 100k, a w miesiąc póżniej miałem kilka milionów. teraz mam ich ze 30 i ciągle inwestuje :D

Zastanawiło was kiedyś skąd sie biorą pieniądze, których ciagle Wam przybywa? Bo przecież w przyrodzie nic nie ginie, jak jednemu przybywa to drugiemu musi ubywać... tylko komu qurwa??? dlaczego nikt się nie przyznaje :wtf:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 22:15 
Cytuj  
Farmerzy, oraz ludzie którzy nie handlują tylko lvluja na to co maja z dropów ew. klan im wykraftuje imho.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 16:12 
Cytuj  
hmm czemu wy wszyscy utrzymujecie ze najlepiej sie zarabia siedzac w giran kupujac tanio sprzedajac drogo? to jest ekh nudne i wcale nie tak dochodowe.
Ja osobiscie expie i przy tym zarabiam i wcale nei malo dla przykladu tydzien temu mialem ledwo 5m na dzis dzien 80m a w tym czasie wydalem 20m wiec tutaj all zalezy od znalezienia srodka dla dorobienie sie a siedzenie w giran napewno najleprzym nie ejst

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 16:31 
Cytuj  
hehe widzisz tu nie chodzi o siedzenie w giran. Latam se po giran nasluchuje kolesi co chca kupic/sprzedac szukam okazji. I to mi sie ostatnio strasznie podoba. Fajne jest jak targujesz sie z kolesiem, zawierasz mase nowych znajomsci etc :) Exp jest nudny i z czasem sam przyjdzie, w tej grze liczy sie kasa kasa i jeszcze raz kasa. Mowie w sensie ze jesli byc chcesz best :P Ja tam mam zamiar uzbierac na majestic seta, bopa +10 albo soul bowa, i ze mnie styknie, exp przy okazji tez ale exp to nie droga do kasy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 16:41 
Cytuj  
heh mylisz sie expiac mozna zarabiac miliony cza wiedziec jak, ja w giran siedze tylko jak cos sprzedaje a caly dzien siedziec i sprawdzac kazdy sklep jest nudne i malo oplacalne zarobek 2-3m mnie nie cieszy bo za to obecnei nci nie kupisz, cza meic poprostu pomysl jak zrobic grube miliony a wtedy itemy jak maj helm nm helm ktore kosztuja 150m przestaja byc problemem.
A do masz polaczenie exp+kasa czyli ciagle idziesz do przodu a nie stoisz w miejscu i to jest to co tygryski lubia najbardziej

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 17:00 
Cytuj  
2-3m?:P
za sobote i niedziele to co juz mi zaprzyjazniony dwarf sprzedal :) plus to co ja sam zarobielm na ten moment jakies 25m, dojdzie jesio jakies 6-7m. To jest efekt 3h w sobote i jakichs 6h w niedziele. Kasy z expowania w tym czasie nie licze ani pomniejszych dropow. Do farmowania nie mam kurcze cierpliwosci.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 17:10 
Cytuj  
Alu - expowanie sie po prostu NUDZI w pewnym momencie i wtedy warto sie zajac czyms innym.

Patent na kase kazdy ma inny bo tez nie kazda postacia da sie ta kase tak samo robic (np. jesli spytasz warsmitha jak robi kase to ci powie "zostawiam na noc craft shop" - ciezko ten pomysl skopiowac komus innemu :) ).

Warto tez zauwazyc, ze kasy mozna tez wogole NIE ROBIC i nic sie zlego nie dzieje.
Ostatnio znalazlem grupe na 11 TOI - standardowy team team (2x glad+SwS+GD+buffers). Poprosili mnie zebym przytargal i sprzedal im troche SS'ow. Ja zawsze nosze ok 20k wiec nie bylo problemu - nawet sie nie wracalem do wh.
Na miejscu okazalo sie ze NIKT z tych 70-tek ktore tam sa nie ma A broni (dla wyjasnienia - overenchantowanej >+4 B tez nie) i moze ze 2 osoby maja niepelny A armor wiec moje ASSy sa unsless.
A mimo wszystko XP szlo szybko - po prostu w teamie to jaki masz ekwipunek jest rzecza drugorzedna.

Inny przyklad:
Strainowalem tez ostatnio na BS jakis team 70-tek botow i posypaly sie nich 2 czesci armora plus 1 jewerly - wszystko D grade :)
A mimo wszystko goscie sobie dobrze radzili.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 17:19 
Cytuj  
ja tka nie lubie majac 7x expic w B ja wole poswiecic miesiac i zrobic se w top A wtedy sie i przyjamniej gra i lepiej wyglada ^^ nie lubie keidy mnie nie stac na ss/bsps itp to jest zenujace i tyle a niestety wiele jest takich osob.
imo ja gram by byc best :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 20:42 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
ja tka nie lubie majac 7x expic w B ja wole poswiecic miesiac i zrobic se w top A wtedy sie i przyjamniej gra i lepiej wyglada ^^ nie lubie keidy mnie nie stac na ss/bsps itp to jest zenujace i tyle a niestety wiele jest takich osob.
imo ja gram by byc best :>

Być the best a mieć the best sprzet to dwie różne rzeczy...
bo widzisz ot jest tak... ci goście w D grade na 70levelach to Sprite a Ty to pragnienie :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 21:12 
Cytuj  
Hahahaahahahah- Sprite i pragnienie.
PS. DOBRE


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 23:53 
Cytuj  
Po przetestowaniu DC heavy doszedłem do wniosku że Doom Heavy jest najlepszy.
Dodaje około 700 hp, pdef jest mniejszy o 30(na+3).
Pdef można osiągnać overenchantując go do +5/6.
Jedyna rzecz to że lepiej wyglada DC.
Póki co trzymam avadon robe set + doom heavy set oraz aoba health.
Chyba najlepsza opcja dla warciera/ol na pvp(no można jeszcze polemizować przy Majestic i desparation staff), ale imho najbardziej uniwersalna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.