mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 05:33 
Cytuj  
Karol tylko tego nie wycinaj......przecież trzeba się z czegoś pośmiać......
http://www.allseron.nsf.pl/
PS. Obłęd admina tego pirata doszedł do punktu w którym trzeba aby ncsoft zamówił mu leczenie psychiatryczne.....


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 07:19 
Cytuj  
Znam ten serwer, jest to moim zdaniem najlepszy serwer piracki :D sam na nim kiedyś grałem :P


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 07:33 
Cytuj  
Połowa adminów piratów tak robi: zmoduje soft na nowego klienta, doda tekstury i pieje wszędzie, że ma nową kronikę. Gadanie o C4 na privach, kiedy jeszcze nie wypuszczono jej na retail to wyjątkowe już lamerstwo. Trochę szkoda, że tak poważny admin jak Eliot przyłączył się do tej błazenady.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 11:35 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Karol tylko tego nie wycinaj......przecież trzeba się z czegoś pośmiać......
http://www.allseron.nsf.pl/
PS. Obłęd admina tego pirata doszedł do punktu w którym trzeba aby ncsoft zamówił mu leczenie psychiatryczne.....


Standardowe zachowanie administratora serwera kiedy nie chce mu się lub nie potrafi naprawić bugow. Zmienia kronike na nowa i zaczyna się od początku. Do tego serwer polski wiec mało ludzi, i wieczne lagi.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 11:38 
Cytuj  
Razparuk jakby nie patrzeć, ten serwer jest "seksi" :lol:

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 11:39 
Cytuj  
no ja bym powiedzial ze sexy w znaczeniu ze sie pi***oli

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 11:58 
Cytuj  
Ostatecznie to prowadzenie takiego serwera jest opłacalne.
Taki serwer allseron i czysty zysk :D.
Możnaby kupić troche adeny od Pozioma *___*.

PS. Wszystko co w tym wątku pisze to oczywiscie pisane "żartem"

Pozdra:)

P.P.S - dlatego też pisze poprawną "polską języką". :D

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 16:12 
Cytuj  
Eliot to amator.....prawdziwy shard piracki jest tylko 1
na Węgrzech- tam nawet manor zaczyna im smigać.
PS. Best serw to Lionna- mało bugów, lagi tylko w miastach, skille wszystkie chodzą.....:)


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 16:52 
Cytuj  
Przeglądając forum serwera Allseron znalazłem tak wypowiedz Administratora

Cytuj:
Wszystkie slowa niecenzuralne oraz inne niewlasciwe sa wylapywane przez system, na wszystkich kanalach bez wzgledu na to czy to clan czy priv.
Zgadza sie, rzadko spotykamy kary za lamanie regulaminu na priv czy clan. Chyba ze ktos to zglosi. Aczkolwiek my wiemy czego mozemy sie spodziewac po danej osobie, i wszelkie nasze decyzje dotyczace uzytkownikow sa podejmowane na podstawie bazy danych stworzonej z ich wypowiedzi i zachowania.
Osoby ktore zlamaly regulamin raz, nawet bardzo. Ale zachowywaly sie poprawnie moga liczyc na bardzo lagodne traktowanie (a bylo juz wiele takich przypadkow).
Osoby ktore zlamaly ten sam regulamin w taki sam sposob, a non stop uzywaja sobie ile wlezie na priv moga liczyc tylko na tabliczke BAN.

Dodam jeszcze ze ktos od czasu do czasu przeglada logi z Waszych rozmow w poszukiwaniu reklam czy oczerniania ekipy, pare osob juz zostalo w ten sposob zbanowanych.
Mozecie to sobie nazywac jak chcecie, zapewniam ze jesli nie lamiecie regulaminu Wasza prywatnosc niejest naruszana.l


Jak w panstwie totalitarnym, całkowita inwigilacja.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 17:58 
Cytuj  
Dokładnie- admin wyczynia co chce itp...sporo znajomych gra na tym serwie i naprawdę mi ich żal. Pomijam fakt ze kase wpłacać to mile widziany nieobowiązek......


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 10:32 
Cytuj  
mam jedno pytanie - czemu nazywacie serwery prywatne piratami??? Z tego co mi wiadomo to jest legalne.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 10:52 
Cytuj  
No ogólnie częściowo masz rację......C1 jednak oprogramowanie zostało wykradzione i serwy pirackie na tym stoja. Wtedy było 100% piractwa. Teraz wiekszość softu tych serwerów to już radosna twórczość gości z ekipy emulatora l2j.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 11:53 
Cytuj  
Kreda napisal/a:

Cytuj:
Z tego co mi wiadomo to jest legalne.


na czym opierasz swoja wiedze, jakies artykuly linki prosze gdzie jest napisane ze ncsoft udostepnia zrodla i caly stuff

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 12:18 
Cytuj  
Jesliby to bylo legalne to bym otworzyl firme oferujaca servery WOW L2 SWG i co tam jeszcze kasowego jest za polowe ceny :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 14:14 
Cytuj  
kreda napisał(a):
mam jedno pytanie - czemu nazywacie serwery prywatne piratami??? Z tego co mi wiadomo to jest legalne.

Jak napiszą własnego klienta i nazwa go inaczej niż lineage ][ to to może i będzie legalne... (choć tu pewnoiści też nie mam). W innym wypadku jest to najprostsze w świecie piractwo.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 22:10 
Cytuj  
Swoja droga jestem ciekaw dlaczego NCsoft nie gania za wszystkimi (a przynajmniej za wiekszymi) privami z prawnikami... Wiekszosc z nich stoi w cywilizowanych krajach gdzie jest cos takiego jak prawa autorskie :P

Moze traktuja to w sumie jako pewne zrodlo reklamy ? :> Pewnie wiecej jest ludzi ktorzy znudzeni privami poszli na oficjalny niz takich co zrezygnowali z oficjala zeby grac na privach...

Ja w sumie zaczalem grac na oficjalnym tylko dlatego ze mnie juz zaczely denerwowac privy (wipe'y, malo rzeczy dziala, lagi jak pieron..), a zdazylem sie zakochac w L2...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 22:18 
Cytuj  
Po pierwsze im sie nie oplaca bo takie privy nie ciagna zbyt wielu kont a po drugie sa problemy prawne.
Oprogramowanie po stronie serwera nie jest identyczne z tym co ma u siebie NCsoft wiec trzeba udowodnic plagiat. W praktyce prawo lamie ten kto gra na takim piracie ale to juz zupelnie nieoplacalne - gonic single userow.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 22:24 
Cytuj  
No ale logo Lineage ][ i NCsoft sa chronione prawami autorskimi, a oni nawet nie kwapia sie zeby to "cos" inaczej nazwac, przeciez pisza ze sa serwerami L2...

Cytuj:
Po pierwsze im sie nie oplaca bo takie privy nie ciagna zbyt wielu kont


L2x ma dziesiatki tysiacy kont (zawsze kilka tysiecy graczy online, utrzymuja kilka serwerow o roznych rate'ach), poza tym jest sporo serwerow majacych po kilkanascie tysiecy kont...
No moze w sumie to malo w porownaniu do (jesli dobrze pamietam) dwoch milionow abonentow L2...

EDIT: Jeszcze dodam, ze poza tym czerpia z tego zyski namawiajac do dotacji, sprzedajac adene, przedmioty itd..


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Ostatnio edytowano 17 paź 2005, 22:34 przez pooma, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 22:29 
Cytuj  
Moim zdaniem po prostu to się nie opłaca ,wynajęcie prawników, procesy , praktyczne niemożliwość zadoścuczynienie ze strony adminów pirackich.
Może jak się zmieni polityka NCSOFT'u, może...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 06:56 
Cytuj  
pamietacie jakas gre bez pirackich serwerow?
Pamietam jak mowili ze nie bedzie piratow wow a teraz masa.
Piraty to po prostu nieodlaczna czesc mmorpg nie wiem jak to traktuje wlasciciel danej gry ale reklama to napewno jest szczegolnie wsrod najmlodszego spoleczenstwa ktorego nie stac na oplacanie abonamentu. W koncu podrosnie zarobi i zacznie grac na oficjalu. Scigac piratow czy nie scigac bo ja wiem chyba nie az tak oplacalne inna sprawa gdyby pirata prowadzila firma z +++++$$$$ na koncie wtedy ncsoft dobralby im sie do dupy szybciej niz moj archer :) Ja gralem na privach i moim zdaniem mozna je traktowac jak wersje demo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.