mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:22 
Cytuj  
Warcierowi zostaje 400mp heh.
Sztuczka propheta podczas pvp ? return?
VR w melle party to prawde mówiąc jeden z głownych buffów.
Archer party tego nie wymagają to jest fakt ale ogólnie większość drużyn potrzebuje tego buffa.

Swoją droga tak prophet może iśc bić ale nigdy takich nie spotkałem, chociaż wielu/wiele miało ponad 70 poziom ale to głównie lenistwo z ich strony :D. Prophet nie jest najlepszy to nie jest c1 czy c2 gdzie warcierowi brakowało buffów. Teraz jest o wiele większa mozłiwość kombinacji.
Druga sprawa warcier jest o niebo lepszy od propheta podczas pvp, ma bardzo silnego draina do tego może spokojnie go rzucać w ciężkim pancerzu,silny sleep, venom, i podpalenie oraz Chant of life.

Prophet nie ma szczególnie wspaniałych zdolności podczas pvp oprócz samego buffowania, rootwania i return. Chyba że znasz jakieś to chęnie bym usłyszał, jedna kronika mineła od czasu kiedy ostatni raz grałem prophetem który się mało co zmienił ale może jednak.





-EDIT-
mam 750+ patk z aoba gdy mam soulcry właczony. Heh co za ignorancja z twojej strony.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:31 
Cytuj  
przyklad pod pvm? bw heavy+dama w/focus+doom set z takim zestawieniem solowalem na meduzach w apos a jak doszedl sk to juz poprostu masakra 2 roomy we 2 bez problemu sie czyscilo.... do pvp 1v1 bow+root na meele, z archerami to zawsze bylo tak ze szanse male ale mozna sie posepic heavy armor+duale +root,na nukerow to coz spsa nigdy nie zabijesz sciagnie cei aura z sorc masz szanse ale amrne a sh? root+duale nie ma nci w bezposrednim zwarciu a jets tak wolny ze nawet oddrainwoac sie nie zdazy widac ze tym swoim prohpetem nie masz mozliwosc/checi/okazji grac pvm/pvp i pewnei dlatego uwazasz ze wc ejst taki powa super itp


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:44 
Cytuj  
Mnie nigdy nie fascynowało pvp na arenie, )
A pvp/pk to całkowicie inna sprawa tam prophet za dużo nie poradzi.

Tak ale prophet nie zbuffuje całej drużyny 7-9 osób biegając w heavy, Per-aa dobrze powiedział że jest dobry dla małych drużyn jako buffer.

Jednakże warcier sprawdza się wyśmienicie, w katakumbach jak dark omens czy witch, można wziąć jeden pokój w 4 osoby i grac non stop bez posiadania lekarza.

Nie wiem po co na siłe chcesz zrobić z propheta niezastąpionego buffera, czasy c1,2 mineły. Zrobiłem warciera dlatego że teraz dostał świetne buffy, nie żałuje tego wyboru.
Nie zgadzam się zupełnie że prophet jest najlepszym bufferem, brakuje mu VR co jest niezastapione dla grup melle.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:50 
Cytuj  
mam 5.6k hp i 1000 pdef 900 mdef, nie jestem jednostrzałowcem(w pvp grupie). Do tego spamuje drainami, moge stunować.
Prophet wypada o wiele gorzej, nie wiem o co tu się kłócić o.o.
Grałem prophetem podczas pvp, znam jego możliwości, po co zarzucasz mi to? DLatego że nie możesz udownić swojej wyższości? Nie wiem ile osób się z toba zgodzi raczej niewiele, ale nie obrzucaj mnie błotem bo ja tego nie robie k? I pisz troche wolniej oraz czytelniej, prosze Cię o to bardzo.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:04 
Cytuj  
Tak jak Seraf pisał, Prophet był b dobry w c1 i jest nadla dobry dla małych grup. W momęcie kiedy Wc dostal nowe buffy, Prophet nie jest w stanie mu dorównac przy dużych 9osobowych grupach, wc potrzebuje znacznie mniej mp niż prophet wtedy. Dochodzi do tego proces zbufowani 9osób przez Propheta, najczeciej jest to strata 1-2min, kiedy WC robi to w czasie walki i niemal natychmiastowo. W pvp WC jest o wiele ciekawszy, prophet przym masowym pvp wlasciwie tylko spamuje batle heal i rotuje.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:26 
Cytuj  
widac ze nie mieliscie doswiadczenia w mass pvp jak 9v9 i nie mowie tu akurat o arenie a north gate z giran i co prohpet ble prohpet nic nie zrobi i takie bzdurne gadanie.... a sprawa wygladala tak ze przy 1.3k cs zrotowalem wszystkich zanim ci podeszli na range 200 reszte dopelnilismy bowami+nuke i imo ja tez nie ejstem jednostrzalowcem 6k hp+cp p def w heavy nie ejstem w stanie podac. I z tego co rozumiem ty uwazasz wc leprzego bo ma tylko vr co jest imo dziwne bo to ejden buff fakt faktem dobry ale na pvp praktycznie zbedny.Bronisz sie ze masz stun/drain ale co drain zrobi na 1.2k m def?>< z m atakiem wc.... a stun to hmm gorszy stun niz dorfa ><

ps z kad wyciagneles 1k p def? sry nie rozsmieszaj mnie takimi pierdolami, kumpel z ktorym gram zawsze dou ma Sk a Sk ma najwiecej p def a skoro on ma 61 ma 1k to ty wc tez? kolejna bzdury wyssane z palca i tyle

PS2 i 5.6k hp masz( 61lv 2877hp tyle ma wc na 61lv bez btb i podnoszenia/obnizania con)? to ci gratuluje, moj cl DA 72lv ma 7k hp wiec wychdozi na to ze twoj wc ma najleprzy p atak(archery wymiekaja i tyle) najwiekrzy p def(tank tu chyba zbedny) i najwiecej hp... uber char i tyle ><


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:44 
Cytuj  
1.2k mdef, no widzisz wc nigdy nie drajnuje w pierwszej kolejności postaci które mają passive skille z do mdef.
Pdef - 1020 dokładnie w doomie heavy i shield3 oraz song of earth.(z wyższymi poziomami to będzieo koło 1050 pdef)
Stun mam taki sam jak krasnala, dokładnie taki sam.
Przy 800-900 matk, drainowanie zabeira 600-700 hp na SR 70+ nie jest to raczej mało.
Cytuj:
widac ze nie mieliscie doswiadczenia w mass pvp jak 9v9 i nie mowie tu akurat o arenie a north gate z giran i co prohpet ble prohpet nic nie zrobi i takie bzdurne gadanie....
W czyją strone ta aluzja? 9vs9 mam bardzo często, i wiem na co stać propheta, w drużynie, druga sprawa to samo może robić bishop czy SE.

Czy powiedziałem jakieś bzdury? Ponawiam nie rzucaj prowokuj mnie, nie mam zamiaru wchodzić w bezsensowne pyskówki z tobą.
Atak wc słaby? podczas pvp mam zawsze soulcry mode on: 700 patk z 600+ attack speedem zadaje nawet ładne obrażenia(tyle co przeciętny tank), dodać takze trzeba +5 accuracy z topora. Podpalenie zadaje około 1500 obrażeń w ciągu 10-15 sekund, szansa na wejsćie jest wysoka.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:48 
Cytuj  
Cytuj:
PS2 i 5.6k hp masz( 61lv 2877hp tyle ma wc na 61lv bez btb i podnoszenia/obnizania con)? to ci gratuluje, moj cl DA 72lv ma 7k hp wiec wychdozi na to ze twoj wc ma najleprzy p atak(archery wymiekaja i tyle) najwiekrzy p def(tank tu chyba zbedny) i najwiecej hp... uber char i tyle ><


Doom heavy +~300 hp, +3 con
Song of vitality
aoba healh.

Nigdy nie testowałem z btb z song of vitality. powinno być wiecej hp.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:02 
Cytuj  
no tak opierajac sie na full buff od kazdej mozliwej postawic dajesz jakies kosmiczne liczby ja podaje informacje z self buff a nie z kosmosu i tyle.
Nie wchodze z toba w pyskowki gdyz juz udowodniles ze o l2 wiesz niewiele w pryvatnej rozmowie jak ejszcze bylem w klanie bere takie bzdury mi nagadales ze jak teraz o tym mysle zastanawiam sie czy ty przypadkiem 2 miechy temu nie zaczynales z l2 dopiero....


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:07 
Cytuj  
Napisałem że w pyskówki się nie bawie, chcesz się kłócić nie ze mną.
Nie nagadałem Ci bzdur, prophet w 9 osobowej drużynie nie ma mp, moby na wysokich poziomach mają aoe stun i aoe para. Prophet z dualami w zwarciu w DVC czy TOI5w szatach ma zycie łatwe do utraty i tyle.
Dziękuje za piękne prowokacje ale nie wchodze w pyskówki :D.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:12 
Cytuj  
Druga sprawa, po co mam podawać dane unbuffed? SKoro zawsze mam w drużynie BD z SWS?

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:22 
Cytuj  
Matko, wybacz Alucreid, ale przypominasz mi ludzi z for o serwerach prywatnych do L2 :)
Oni wiedzą wszystko lepiej, wszystko lepiej robili, robią i będą robić. Poza tym, z tego co wiem, to mamy wolność słowa i każdy może wyrazić swoje własne zdanie, więc po co mieszanie z błotem ludzi?
Co z tego, że ktoś mógł zacząć grać, nie wiem, 2 miesiące temu? Przez ten czas można dużo zaobserwować i jak widać, większość ludzi zaobserwowała, że Prophet czy jak mu tam jest gorszy od WC, również się z tym zgadzam. Nie, nie grałem nim, opieram się na moich obserwacjach, z których mogę wyciągnąć bardzo dobre wnioski na temat efektywności obojga klas.

Więc zrób <duma mode off> i postaraj się rozpatrzyć argumenty innych osób, może sam wyciągniesz jakieś wnioski bo jak na razie są one efemeryczne, a Twoja postawa, czyli nie branie pod uwagę niczyjego zdania, zwana jest chyba w Polsce megalomannią.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:26 
Cytuj  
wojtas tutaj chodizlo o texty w stylu "high lv moby zawsze atakuja postacie z najmniejsza iloscia p def niezaleznie kto je bije" i takich bylo naprawde duzo,
a to ze bylem newb na oficialu to wzielem te slowa z prawde jak i wiele innych "rad" wyszlo jak wyszlo ze 99% z tego co mi seraf powiedzial to byly bzdury z palca wyssane, jedyne co sie zgadzalo to ze moby w toi maja aoe stun ><


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:35 
Cytuj  
To była moja pomyłka, :D
Grałem prophetem na bartzie, i ilość heali wrzuca agro(które trzeba spamować), i potem nawet mob agro na łuczników nie zmieni po takim leczeniu.
Oj przesadzasz, raz tylko z toba rozmawiałem na pm'ach, co innego z Razparukiem, nigdy też nie gadałem z twoim kolegą. I cała moja porada opierała się na wytłumaczeniu tobie że high lvl moby nie bije się prophetem z dualami w cięzkim pancerzu.edit: i takze to że moby mają inne AI niż na piracie :).

Anyway wciągnałes mnie w pyskówke gratz. :]

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:49 
Cytuj  
Ja wiem jedno, jeżeli ktos ma Mental 4lvl to szan na sleep czy root jest niezbyt duża, a to jest standardowy buff na pvp.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:04 
Cytuj  
high lv moby, to jakie moby? 60+? takie solowalem bez wiekrzych problemow, wiec twoje rady tez nie byly zbyt dobre.
A co do tego ze moby maja AI inne niz na piracie niewiem na co napisales wkoncu twoje "doznania z prophetem" byly z bartz a ja ich wysluchalem i sadzac iz grales na oficialu duzo dluzej niz ja wiesz lepiej okazalo sie calkiem inaczej.I to tyle dlamnie temat skonczony niechce mi sie dalej tego ciagnac bo sesu i konca nie widze


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:27 
Cytuj  
Heh w c2 nie było katakumb wtedy lvlowanie wyglądało inaczej :), anywa zgadzam się po co to kontynuować.
swoją droga po co obrzucasz mnie błotem a potem mówisz że nie warto kontynuować ? :o CIągle miałeś ton prowokujący a potem stawiasz się w roli poszkodowanego i nie chcesz kontynuować :D .
Heh po co tyle nienawiści.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:51 
Cytuj  
Love&Peace ja mam zawsze ton prowokacyjny a niechce tego ciagnac bo sie przerodzi w wojne na forum a to mi zbedne, umi latwo ulegles prowokacji :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:52 
Cytuj  
Nie masz tonu prowokacyjnego, jesteś z natury podły to jest dość duża różnica. :] EOT ofc, nie chce narzucać brudów, po prostu mówie co usłyszałem od twojego znajomego. Sorry że tak dużo dopowiedziałem ale nie chce żebyś mi zarzucał że wyciągam bezpodstawne osądy ;).

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 19:00 
Cytuj  
wiesz jakbym sluchal co o kim kazdy mowi to bym pewnie 99% jakei znam uwazal za chamow/debili/frajerow itp. Ja jestem ponad tym sam ludzi osadzam jak ich poznam, a to co ci powiedzial "moj znajomy" to calkiem inna historia ktorej niechce rozdmuchiwac, i czy jestem podly hmm zalezy co rpzez to rozumiesz ^^ ja jestem zaczepny konfliktowy ale czy podly hmm moze tak moze nie ><


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.