mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 01:17 
Cytuj  
To drugie to się zgadzam, ale to pierwsze.....


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:23 
Cytuj  
heh karol zawsze mozna grac na innym nie twierdze ze są zle, ty natomiast twierdzisz ze nie mam racji - twoj problem

Nie ma w tej chwili serwerów tak specyficznych jak Barz i teon,

Jak widze kazdy chwali swoj na którym gra no ale tak juz jest ze sie gra na tym co sie uwaza za najlepszy.

Ja gram na teonie teoretycznie najgorszy serwer a zarazem najlepszy, niech no mi ktos powie kto gra na teonie ze gra tam nie jest trudna to mu i tak nie uwierze.

Kto lubi wyzwania na teona napweno sie nie zawiedzie :D

Jak ktos nie wie to na teonie jest jeden wielki konflikt miedzy rosją a reszta świata :D i ja dlatego tu jestem, to najważniejszy powod.



PS. To forum jest monopolowe :D i szkoda mi sie tu wypowiadac. Zreszta zaraz ta wypowiedz bedzie miala riposte typu jacy to glupil ludzie są na tym forum ^^ i pisza bzdety a przykladem jestem ja.

Teon FTW

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:37 
Cytuj  
przesadzasz mora po prostu dla jednego dziewczynka dla drugiego chlopaczek zeby zycie mialo smaczek :) to ze wolisz teon a nie bratz nie oznacza ze gracze z bartz zwyzywaja cie czy cos mamy 2005 rok czlowieku i zyjemy w polsce nie w mongolii :) kazdy ma prawo do swoich przekonan :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:13 
Cytuj  
MorafXaller napisał(a):
heh karol zawsze mozna grac na innym nie twierdze ze są zle, ty natomiast twierdzisz ze nie mam racji - twoj problem

Nie ma w tej chwili serwerów tak specyficznych jak Barz i teon,

Jak widze kazdy chwali swoj na którym gra no ale tak juz jest ze sie gra na tym co sie uwaza za najlepszy.

Ja gram na teonie teoretycznie najgorszy serwer a zarazem najlepszy, niech no mi ktos powie kto gra na teonie ze gra tam nie jest trudna to mu i tak nie uwierze.

Kto lubi wyzwania na teona napweno sie nie zawiedzie :D

Jak ktos nie wie to na teonie jest jeden wielki konflikt miedzy rosją a reszta świata :D i ja dlatego tu jestem, to najważniejszy powod.



PS. To forum jest monopolowe :D i szkoda mi sie tu wypowiadac. Zreszta zaraz ta wypowiedz bedzie miala riposte typu jacy to glupil ludzie są na tym forum ^^ i pisza bzdety a przykladem jestem ja.

Teon FTW


Twierdze ze po prostu nie wiesz co mowisz.
Jaka masz skale porownawcza?
Grales na innych serwerach?

Ja rownie dobrze moge powiedziec: "Nie wiem jak jest na innych serwerach ale Hinde jest najlepszy".

Jasne - mozna tak powiedziec tyle ze jaki z tego zysk dla innych uzytkownikow forum?
Zaden.
I dlatego "sie czepiam" - bo dla mnie Twoja wypowiedz jest po prostu bezwartosciowa.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:57 
Cytuj  
Najlepszym serverem jest Bartz kazdy to wie..
Najlepszym graczem jestem JA
Poziomka najlepszy jest..:>

dobra nie ma chyba sensu wracac do tych tematow ktory server jest lepszy bo to moze sie ciagnac niczym serial brazylijski..

:)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:59 
Cytuj  
Ta najlepsze są piraty bo na nich się nie płaci :D .

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 19:11 
Cytuj  
Najlepszy jest Siege P. !!! Bezprecedensyjnie !!!! ....oops? pomyliłem gry ... i czas ? ; - )

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 11:09 
Cytuj  
a ja twierdze że najlepszy jest Bartz, bo poziomka na nim jest i ja :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 17:10 
Cytuj  
sosy napisał(a):
Najlepszy jest Siege P. !!! Bezprecedensyjnie !!!! ....oops? pomyliłem gry ... i czas ? ; - )


Pomyliles :-) Ale mimo to masz 100% racji !!

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 17:30 
Cytuj  
No dobra, ale jaki jest rząd średniej liczby ludzi online? kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt :P tysięcy? Interesuje mnie szczególnie Teon bo na nim mam zamiar zacząć grać (jak tylko wyrobię tę pier#$@&ną eKartę)


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 17:39 
Cytuj  
KAZDY serwer ma pojemnosc ok 5k osob jednorazowo online.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.