mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 23:07 
 
no bo na razie go peknac nie moge - polityka nie pozwala (sojusz w ktorym jest ma uklady z naszym) ale niech tylko wyjdzie z niego albo szefostwo uzna ze nie sa potrzebni to sobie zabawe urzadze zobaczymy jaki mocny ten jego prophet z moim nowym AW bedzie :]
Zreszta lubie jak bzdury pisze przynajmniej jest co czytac.

PS: Ktos wie jaki klan na Kain teraz trzyma Giran ?

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 23:35 
 
Per-Aa napisał(a):
no bo na razie go peknac nie moge - polityka nie pozwala (sojusz w ktorym jest ma uklady z naszym) ale niech tylko wyjdzie z niego albo szefostwo uzna ze nie sa potrzebni to sobie zabawe urzadze zobaczymy jaki mocny ten jego prophet z moim nowym AW bedzie :]
Zreszta lubie jak bzdury pisze przynajmniej jest co czytac.

PS: Ktos wie jaki klan na Kain teraz trzyma Giran ?

No po prostu muszę Ci przypieprzyć... AW vs PROPH? Lubisz bić dzieci? :P Przynajmniej się z tym nie afiszuj ...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 23:43 
 
ta ale on ma lvl 58+ a moj AW ledwo do 40. dobil bo dopiero co zaczalem odtwarzac na tym serwerze - na kain mialem lvl 62 :]

moge go zbic elderem albo SwS'em

zreszta nie chodzi mi o rowna walke - chce zeby gryzl piach a meczyc mi sie na pewno nie chce :P

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 23:48 
 
a co mi tam, nie bede sie miedzy was z moralami wpierdalał. Gryźcie się, gryźcie...

PS. Kaczyński, kurdupel wygrał... nawet swojej mowy tryumfalnej nie potrafił wygłosić, przez moment czułem się jak na rozdaniu oskarów... a miało być tak pięknie...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 23:51 
 
jak ja sie ciesze ze zdazylem wybyc z tego kraju - glosy oddalem ale jak widac nic nie dalo :P

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 00:30 
 
Per AA nie widze problemu aw vs prophet pokaze ci propheta w akcji i tyle nie ebdzie pierwszy aw ktory pogryzie ziemie ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 05:26 
 
Alu możesz nie pisac głupot? Prophet może sobie pogilac bo to buffer i tyle. Jak naprawde macie coś do siebie to wyjdźcie na arene- chętnie popatrzę
PSS. Nie martw się Per- nie jestes sam w kolejce- poza tym Para to ally tymaczasowe i się rozleci jak tylko źle się zloży do rozmowy.....look at last siege Aden i Evolution wypadek- :wtf:
PSS. Widze Per że stara miłość nie rdzewieje.......HAHAHAHAHA :wink:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 13:56 
 
jaka stara milosc ?

Alu - o ile pamietam to ty mozesz uzyc dopiero sleep/root jak cie zaatakuje a wtym momencie juz bedziesz mial ponad polowe HP zezarte jak sflaguje backstabem lub deadly blow :] - kolejny leci od razu po nim (nawet jesli przetrwasz 2 pierwsze to sztylet ma takie attack speed i tak wysoka szanse przerwania czaru ze nie zdazysz mnie uspic)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 14:04 
 
per-aa przyszedles na forum pierdolic? chcesz pvp? pvp a;lucreido nie ebde sie z toba w pyskowki wdawac bo mi szkoda na ciebie czasu, znacac zycie bedzie jak z hirrika "bede cie pk" a jak widzi to mnie unika>< jak juz mowilem chcesz pvp? pm alucreido


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 14:06 
 
arkadek napisał(a):
PS. Kaczyński, kurdupel wygrał... nawet swojej mowy tryumfalnej nie potrafił wygłosić, przez moment czułem się jak na rozdaniu oskarów... a miało być tak pięknie...

Per-Aa napisał(a):
jak ja sie ciesze ze zdazylem wybyc z tego kraju - glosy oddalem ale jak widac nic nie dalo

Widzę, że i tu post-wyborcza histeria się rozpleniła. Sondaże srodze zawiodły, dlatego mam trochę zrozumienia dla tego szoku i tragizowania.
Arkadek: Kaczyński nie jest kłamcą lustracyjnym, aferzystą, pijakiem, więc trzeba się czepiać każdego jego słówka?
Per-Aa: Zamiast najeżdżać na Kaczyńskiego "dla zasady" pomyśl, dlaczego wyemigrowałeś.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 14:30 
 
mam chyba jeszcze na hdd filmik z jakiegos koreanskiego turnieju pvp .. tylko to c2 bylo i tam jedna z walk to byl TH DS+Preil vs Prophet Yaksa... zgadnijcie kto wygral ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 15:09 
 
No jasne że prophet :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:21 
 
To przy okazji sie spytam. Czy tylko na teon sa tak zwariowanie ceny za sprzęt D grade? Brigandine helm 2-2.5mln, inne częsci do brakujacych setów po tyle samo. C grade juz lepiej, ale FP armor to wydatek 5-6.5mln (sam armor)


_________________
Bishop - Teon

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:23 
 
Sargeras napisał(a):
arkadek napisał(a):
PS. Kaczyński, kurdupel wygrał... nawet swojej mowy tryumfalnej nie potrafił wygłosić, przez moment czułem się jak na rozdaniu oskarów... a miało być tak pięknie...

Arkadek: Kaczyński nie jest kłamcą lustracyjnym, aferzystą, pijakiem,

Przecież nic nie pisałem na ten temat?!? :wtf: A jest? Bo dla mnie to nowość... aferzysta pijak klamca? hmm ... musze sie zastanowic bo moze masz racje!


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:18 
 
To tylko niegroźny neofaszysta ;) ( czy niegroźny, to jeszcze zobaczymy :P )

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:34 
 
i Homofob, a takze nieudolnie zarzadzajacy stolica prezydent :>

H.. w D..zjebanemu Kaczorowi :>

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 20:13 
 
Komentarze co do zaistniałej sytuacji są przednie, co niektóre:

IV Rzesza... yyy Rzeczpospolita

albo:

1945 Hiroszima... 1985 Windows... 2005 Kaczyński

Ble, tylko na 1965 nic nie mają;P może Wietnam :P

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 21:34 
 
Im więcej takich bzdur jest wygłaszanych pod adresem PiSu i Kaczyńskich, tym bardziej mobilizują się ich zwolennicy i tym więcej osób interesuje się ich programem. Tak trzymać ludzie.

P.S. Gdybyście prowadzili kampanię Tuska, to Lech Kaczyński by wygrał w pierwszej turze. :P

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 21:43 
 
Sargeras napisał(a):
Im więcej takich bzdur jest wygłaszanych pod adresem PiSu i Kaczyńskich, tym bardziej mobilizują się ich zwolennicy i tym więcej osób interesuje się ich programem. Tak trzymać ludzie.

P.S. Gdybyście prowadzili kampanię Tuska, to Lech Kaczyński by wygrał w pierwszej turze. :P


Hmm... pozwolisz, że coś zauważę. Jeśli Tusk odwołuje się do elektoratu młodego | mieszkańców dużych miast | ludzi z wyższych wykształceniem | szerko pojętych przedstawicieli biznessu to nie ma chuja we wsi aby uzyskał większość... osobiście cieszę się że mogę się zaliczyć do tej grupy, a z partią mocherowych beretów mam tylko wspólną moją kochaną mamusię, omg.... no i Ciebie, drogi koalicjancie z PiS'u :P

PS. Poza tym tak, zgadzam się, kampania została przez PO położona... niestety. W polityce trzeba być agresywnym i czasami bezczelnym czego jak sam zauważyłeś, najlepszym przykładem jest duet dwóch takich...

PSS. zrobiłem sobie latarnikawyborczego i cholera... Borowski mi wyszedł... rofl


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 22:34 
 
arkadek napisał(a):
PSS. zrobiłem sobie latarnikawyborczego i cholera... Borowski mi wyszedł... rofl


Mi tez :)
Ale te pytania byly bez sensu. Jesli nie mozesz ustalic "wagi" poszczegolnych pytan to cos co jest dla Ciebie kwestia trzeciorzedna ma taka sama wartosc jak odpowiedz na pytanie "podstawowe".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.