mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 21:00 
Cytuj  
Czytając ten topić miałem cały czas wrażenie deja-vu, i trochę poszperałem i zobaczcie co trafiłem!!! To jest temat bumerang, kometa co raz do roku nas raczy nawiedzać :lol:

zacząć proszę od mojego postu, chyba 5 od góry...
viewtopic.php?t=8290&postdays=0&postorder=asc&start=20

viewtopic.php?t=8885

viewtopic.php?p=132047

Wniosek jest jeden - dajcie sobie spokój z polskim klanem, bo nic z tego nie będzie...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Ostatnio edytowano 9 lis 2005, 21:11 przez arkadek, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 21:07 
Cytuj  
wlasnie mialem wspomniec o tej historii ale widze mnie uprzedziles :>>

Heh jak sobie przeczytam, to az smiac mi sie chce :>

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 21:10 
Cytuj  
wlasnie zupdatowalem poprzedni post. Poziomka zobacz ten nowy watek... on jest chyba najbardziej "na temat"...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 22:04 
Cytuj  
moze i nic nie bedzie ale nie walmy klod pod nog tym ktorzy probuja ok?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 23:23 
Cytuj  
Elfi ja się nikogo nie czepiam tylko chciałem uświadomić, że próby takie były w przeszłości i zawsze się coś spierdoliło delikatnie mówiąc.

Ciebie i miss w to wogóle nie mieszłaem - wspomniałem tylko przy okazji dla jasności sytuacji. Zadyme z Anginą tłumaczylismy juz sobie kilka razy i nie chce mi się do tego wracać - zawsze znajdzie się jakiś idiota nic nie poradzę. Dlatego ja przeważnie nawet nie czytam tego co on pisze a już napewno nie biorę tego do sibie bo bym sobie sam ubliżył tylko. Bezpodstawne komentarze i obelgi raczej mnie już nie ruszają - chyba ze kiepski dzień mam :P

PS. Arkadek - stare dobre dzieje ^^ Flame był jak sie patrzy :D
Może nie wracajmy do tego bo znów może sie el burdello zrobić. Normalnie aż się łezka w oku kręci jak przypomne sobie gdy pierwszy raz na TS'ie słyszałem Malarię, Nashema i Belanę, i ze swoim tarbarem na 33lev latałem z wami po DV, DVC i Forest of Mirrors - pamiętacie farmowanie Iskhi? Hyh teraz to Iskhe solo zabijam ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 03:17 
Cytuj  
Chcialem wtracic kilka groszy. Juz pisalem wczesniej, ze na samym starcie L2 jakos nie znalazlemc ommunity i sie troszke zrazilem. Po wakacjach przenioslem sie na privy i tam wspolnie ze znajomymi z innej gry zalozylismy klan. Szybko urosl do swoich maxymalnych rozmiarow i to trwalo okolo roku.
Musze przyznac, ze poza drobnymi wajatkami (chyba 1 albo 2 osoby) NIGDY nie mialem problemu z zaufaniem do ludzi. Zarowno ja od nich jak i oni do mnie. Wiem, ze na priv serwerach to wszystko jest latwiej, szybciej itd.. i ludzie tam nie przykladaja takiej wagi do kaski (adeny) jednak samo podejscie do tematu DIAMETRALNIE odbiaga/lo od tego co tu opisujecie. Pozyczone itemki zawsze wracaly, kaska byla oddawana. Jak ktos odchodzil z klanu/serwera/gry to w wiekszosci wypadkow zdawal caly sprzet (jezeli byl wycraftowany wspolnymi silami).
Przez dlugi czas prowadzilismy klanowy craft - wszyscy zrzucali itemki do jednego worka i mozolnie wyposazalismy kazdego czlonka. I to dzialalo.

Dodam tylko jeszcze, ze w czasie rekrutacji mieslismy kilkakrotnie wiecej kandydytow niz miejsc wolnych i dluugo wybieralismy osobniki. Czesto proces rekrutacji trwal okolo miesiaca zanim kliknalem invite. Dzieki temu moglismy wybrac osoby, ktore najlepiej odpowiadaly nam stylem gry i charakterem.

Teraz, kilka tygodni temu przenieslismy sie na Teon. Dziesiatkujac klan ,jest nas raptem 13 aktualnie, jednak kilka osob w drodze. Nie mniej wypracowane metody dzialaja i tutaj, mam nadzieje ze przez dlugi czas.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 07:33 
Cytuj  
Może ta długo trwająca sielanka wynikała z tego, że miałeś przewagę podaży nad popytem? No i mogłeś przebierać w ew kandydatach. Tutaj na retailu, szczególnie na naszym macierzystym serwie nigdy nie było takiej sytuacji - grało maksymalnie 8-10 graczy polskiej prowenencji. I jakoś poza może jednym wyjątkiem, byli oni uczciwi - choc niekoniecznie nadawali na tych samych falach... (czyt. byli w tych samych communities)

Powodzenia Maciej. Życzę Wam sukcesu...

PS. No i chyba napiszę - że ten jeden numer o którym wspomniałeś wart był skomentowania bo to squrwielstwo było... FYI reszty czetelników: gość z klanu podpierdolił pierwszego scraftowanego przez clan BW seta, na kóry wszsyscy się zrzucali. Spektakularny wyczyn małego chujka...

PS. Jak patrzę na ilość sklepów na Teonie, Bartzu vs Gustin to qurwa u nas pustynia się robi... ja już wiem dlaczego w ostatnich miesiącach tak ciężko u mnie cokolwiek sprzedać... :(


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 14
Dołączył(a): 26.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 07:57 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Może ta długo trwająca sielanka wynikała z tego, że miałeś przewagę podaży nad popytem? No i mogłeś przebierać w ew kandydatach.

Mysle ze nie, to co opisal mikmac to normalna sytuacja kazdego klanu na kazdym serwerze (w prawie kadej grze) co staram sie od dawna wytlumaczyc. A podejscie do klanu i klanowiczow niemalze juz przyjetym standardem, no nie na bartzie jak widac (to nie miala byc zlosliwosc, ani nikogo oczenianie, wolalem dodac)
arkadek napisał(a):
grało maksymalnie 8-10 graczy polskiej prowenencji

Jestes pewien ze zawsze dotarles do wszystkich rodakow na serwerze?


_________________
L2 Teon: Frin

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 08:51 
Cytuj  
Ach tak - ten przypadek co opisal powyzej Arek...
Koles byl wyjatkowo wredny. Wyobrazcie sobie ze zrobil alta i przez kilka tygodni udawal super "kumpla" biorac udzial w rekrutacji i grajac z nami. Do tego stopnia ze kilka osob w klanie mi go polecilo jako kandydata.
To ze sie sprzetem, nawet z nowymi, wymianialismy jak leci to bylo norma, i koles na drugi dzien po dojsciu przymierzyl pierwsze BW w klanie - dismiss z klanu, logout i tyle go widzieli. Potem sie dowiedzielismy czyj to byl alt i klan mial przerabane :)
Najsmutniejsze jest to, ze koles na tyle nisko upadl ze po kilku miesiacach jawnie szydzil z nas jakie to glaby jestesmy dajac sie tak okrasc.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 09:18 
Cytuj  
Faz napisał(a):
arkadek napisał(a):
Może ta długo trwająca sielanka wynikała z tego, że miałeś przewagę podaży nad popytem? No i mogłeś przebierać w ew kandydatach.

Mysle ze nie, to co opisal mikmac to normalna sytuacja kazdego klanu na kazdym serwerze (w prawie kadej grze) co staram sie od dawna wytlumaczyc. A podejscie do klanu i klanowiczow niemalze juz przyjetym standardem, no nie na bartzie jak widac (to nie miala byc zlosliwosc, ani nikogo oczenianie, wolalem dodac)
arkadek napisał(a):
grało maksymalnie 8-10 graczy polskiej prowenencji

Jestes pewien ze zawsze dotarles do wszystkich rodakow na serwerze?

Tak. Dotarłem do absolutnej większości - Gustin jest małym światem - i jeśli coś ominąłem - to raczej jednostkowy przypadek. Jednocześnie grało nas maksymalnie 15 osób. Jak sądzę. W tej chwili gra może 5 osób... albo i mniej... :(


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 10:29 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Dam ci moje acc info i zrob mi 52 moim nowym tajnym sps'em :>
Oczywiscie zapewniam potiony emp,haste3 i top D sprzet :>

a moze ja po prostu jestem dziwny i zbyt leniwy by grac :>


Moge Ci podac ile wylevelowanie tanka do takiego poziomu kosztuje i ile zajmuje czasu bo wlasnie robie artisana i mysle ze tak do 52 lev go zrobie.
1 dzien
0-24 lev =10 godzin i 25k nograde SS (wlacznie z questem na zmiane profesji)
2 dzien
24-32 = 10 godzin i 45k D-SS

cd soon :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 10:46 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Moge Ci podac ile wylevelowanie tanka do takiego poziomu kosztuje i ile zajmuje czasu bo wlasnie robie artisana i mysle ze tak do 52 lev go zrobie.
1 dzien
0-24 lev =10 godzin i 25k nograde SS (wlacznie z questem na zmiane profesji)
2 dzien
24-32 = 10 godzin i 45k D-SS

cd soon :)

Hyhy dla mnie 10h to już 3 dni lol
Tak czy siaj Karol trzyma forme i zasuwa ostro :) BTW rozumiem, że solo bez out-of-party buffera - right?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 11:11 
Cytuj  
Ni chuja - z bufferem, healerem i sleeperm out of party 65 lev ;)

Siedze w robocie to "sie leveluje" w tle.
80% levelu na godzine wychodzi na tym 32 poziomie ale jak wiesz to spada z kazdym levelem (na 28 bylo 1 lev co 40 min).

Postanowilem sobie zrobic postac do:
- krystalizowania shitow
- craftingu
- (w perspektywie) powerlevelowania newbie charow (58 lev warsmith'a trzeba do tego miec)

Jak skoncze to bede mogl robic sobie i znajomym 20 lev chary w godzine bez kosztow :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 12:51 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Postanowilem sobie zrobic postac do:
- krystalizowania shitow
- craftingu
- (w perspektywie) powerlevelowania newbie charow (58 lev warsmith'a trzeba do tego miec)

hehe... ja też w pewnym momencie postanowiłem wyciągnąć swojego 32 lvl arta na 52 lvl. Powody były te same co podałeś. Tylko że jak już wlazłem na ten 52 lvl... to tak jakoś pomyślałem sobie że 7 lvl craftu by się przydał i dalej go ciągnąłem... Potem stwierdziłem że 8 lvl na 62 lvl będzie the best :DDD Tylko już nie zdążyłem go tam wciągnąć bo postanowiłem wziąć urlop. Anyway, kaktus mi na ręku wyrośnie jeśli nie wyciągniesz swojej postaci na 55 lvl :P


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 14
Dołączył(a): 26.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 13:30 
Cytuj  
Informuje ze klan zostaje zamkniety. Przenosimy sie na Teon i dolaczamy do jedynego slusznego klanu, klanu jakiego szukalismy od poczatku gry i jaki wlasnie zamierzalismy zalozyc.
Tym samym polecam go goraco wszystkim zaczynajacym gre i chcacym sie dobrze bawic.

A reszcie na Bartzie zycze powodzenia i dziekuje za wszystkie mile spedzone chwile zapominajac o tych momentach gdy nie dzialo sie najlepiej.


_________________
L2 Teon: Frin

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 13:39 
Cytuj  
Faz napisał(a):
Tym samym polecam go goraco wszystkim zaczynajacym gre i chcacym sie dobrze bawic.


A ja przypominam ze na Bartzu jest jeszcze jeden polski klan - Excelsis ^^;; Zapewniamy niepowtarzalna atmosfere i phun po pachy :D (srednio co 5 minut rofluje przy tych ludziach :D)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 15
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:20 
Cytuj  
To może chcecie odkupić od nas top itemki? Jako lider pewnie masz jakąś pule na extra wydatki :P


_________________
Silverin- 4X- SPS - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:44 
Cytuj  
E tego..nie kojarze wasz w frze kim jestescie bo tyle osob juz tu jest..ale czy nie jestescie moze tymi ktorym pozyczylem-dalem jakas kase itemy :>

skoro zmieniacie server to wam nie potrzebne ^^


Posty: 15
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:57 
Cytuj  
Tak się składa że to co pozyczyłam to oddałam. Adene bede transferowac o ile cos z tego wyjdzie więc robie wyprzedaż.


_________________
Silverin- 4X- SPS - Teon


Posty: 14
Dołączył(a): 26.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 16:11 
Cytuj  
Ktos jednak z naszych klanowiczow pozyczal od kogos adene i ciezko dojsc od kogo, jezeli wiec komus jeszcze nie oddano dlugo prosze sie do mnie zglosic (pm lub w grze).


_________________
L2 Teon: Frin

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.