mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 21:11 
 
Ej pytanko czy ten caly L2walker to sa czity bo slyszlaem ze tak . Ponoc siedze sobie w jednym miejscu i nic nie robie i exp mi leci ?? jezeli tak jak je właczyc pliz pomocy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 21:59 
 
ty jestes 'czit' i dodatkowo 'troll'- ale sezon na trolle sie juz skonczyl.

Nie dokarmiac trolla :>

A tak na powaznie to musisz napisac tu:
[email protected]

Musisz podac server na jakim grasz, a takze imie postaci - Wtedy oni zarejestruja Cie w swojej bazie , i bedziesz dostwal comiesieczne nowosci i inne bzdety ..a dodatkowo otrzymasz owy program z instrukcja co i jak

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 22:00 
 
bonga napisał(a):
Ej pytanko czy ten caly L2walker to sa czity bo slyszlaem ze tak . Ponoc siedze sobie w jednym miejscu i nic nie robie i exp mi leci ?? jezeli tak jak je właczyc pliz pomocy

Kupujesz baterie duracel (koniecznie!), później wkładasz tam gdzie trzeba i wio, zabawa do samego rana :)
Tylko nie chwal się nikomu bo to niezbyt moralne... szcezgólnie w Twoim wieku :P

--------------------------------------------
Edited:
Sorry Poziom niechcący dałem mu żreć :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 10:44 
 
Ni mortw sie Sylv, najważniejsze, że nie powiedziałeś mu, że mysz musi być cały czas skierowana na północ.....ups :P


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 10:55 
 
Poziomka napisał(a):
ty jestes 'czit' i dodatkowo 'troll'- ale sezon na trolle sie juz skonczyl.

Nie dokarmiac trolla :>

A tak na powaznie to musisz napisac tu:
[email protected]

Musisz podac server na jakim grasz, a takze imie postaci - Wtedy oni zarejestruja Cie w swojej bazie , i bedziesz dostwal comiesieczne nowosci i inne bzdety ..a dodatkowo otrzymasz owy program z instrukcja co i jak

Młody człowieku - nie rób tego. Podejrzewam że możesz być na tyle naiwny aby ulec sugestii... Stracisz tylko konto :P


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 6
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 11:06 
 
Ja wiem zeby nie wysyłac mam juz 21 lat nie jestem malym dzieckiem i umiem czytac ale kit z tym to powedzcie mi do czego sluzy ten program l2 walker

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 12:01 
 
arkadek napisał(a):
Poziomka napisał(a):
ty jestes 'czit' i dodatkowo 'troll'- ale sezon na trolle sie juz skonczyl.

Nie dokarmiac trolla :>

A tak na powaznie to musisz napisac tu:
[email protected]

Musisz podac server na jakim grasz, a takze imie postaci - Wtedy oni zarejestruja Cie w swojej bazie , i bedziesz dostwal comiesieczne nowosci i inne bzdety ..a dodatkowo otrzymasz owy program z instrukcja co i jak

Młody człowieku - nie rób tego. Podejrzewam że możesz być na tyle naiwny aby ulec sugestii... Stracisz tylko konto :P


Chlopak gra na idragon, kolejny priw. Pewnie tez na serwerze x30 i mu za ciezko .


_________________
Bishop - Teon

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 12:45 
 
bonga napisał(a):
Ja wiem zeby nie wysyłac mam juz 21 lat nie jestem malym dzieckiem i umiem czytac ale kit z tym to powedzcie mi do czego sluzy ten program l2 walker

Program automatyzuje walkę => nabija ci exp.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 6
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 19:08 
 
Czy Zna ktos sposob na enchantowanie scrollami do +16??

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 19:22 
 
hmm laczac sie w duchu i tonie wypowiedzi z przedmowcami powiem ci bonga tak:


Kod:
"[i]Kiedys dawno dawno temu zyl jeden farmer. Bardzo szybko doszedl do poteznej fortuny i byl najbogatszy w calym swiecie l2. Bogactw sie dorobil stosunkowo szybko albowiem poznal on tajemny sposob na enchatnownie broni i roznorakich innych sprzetow do +16. Wszyscy chcieli poznac jego tajemnice ale on ciagle milczal. Byly rozne plotki o czarach, przesadach o piatku 13, pelni ksiezyca i mase innych. Nic nie dzialalo... Jedno bylo pewne w gre wchodzila jakas nieczysta sila. Nikt nie zdolal poznac jego sekretu. W koncu bogowie Lineage zwrocili swe msciwe spojrzenia na owego bogacza i go zamordowali.. zniknal z swiata Lineage na zawsze zabierajac ze soba do grobu tajemnice bogactwa. Jednak do dnia dzisiejszego ostaly sie najrozmaitsze plotki i opowiesci i pewnie gdzies w nich jest ziarno prawdy. Ale UWAZAJ gdzy uzywajac czarnej magii mozesz rownie szybko zakonczyc swoj marny zywot jak owze FARMER.[/i]


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 19:44 
 
bonga napisał(a):
Czy Zna ktos sposob na enchantowanie scrollami do +16??


Pewnie ze znam, dzkie temu nawet top non grade miecz mam na +16.


_________________
Bishop - Teon

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 20:39 
 
Piszpan napisał(a):
hmm laczac sie w duchu i tonie wypowiedzi z przedmowcami powiem ci bonga tak:


Kod:
"[i]Kiedys dawno dawno temu zyl jeden farmer. Bardzo szybko doszedl do poteznej fortuny i byl najbogatszy w calym swiecie l2. Bogactw sie dorobil stosunkowo szybko albowiem poznal on tajemny sposob na enchatnownie broni i roznorakich innych sprzetow do +16. Wszyscy chcieli poznac jego tajemnice ale on ciagle milczal. Byly rozne plotki o czarach, przesadach o piatku 13, pelni ksiezyca i mase innych. Nic nie dzialalo... Jedno bylo pewne w gre wchodzila jakas nieczysta sila. Nikt nie zdolal poznac jego sekretu. W koncu bogowie Lineage zwrocili swe msciwe spojrzenia na owego bogacza i go zamordowali.. zniknal z swiata Lineage na zawsze zabierajac ze soba do grobu tajemnice bogactwa. Jednak do dnia dzisiejszego ostaly sie najrozmaitsze plotki i opowiesci i pewnie gdzies w nich jest ziarno prawdy. Ale UWAZAJ gdzy uzywajac czarnej magii mozesz rownie szybko zakonczyc swoj marny zywot jak owze FARMER.[/i]

oj tak... bogowie L2 są bardzo mściwi... i rzadko chcą słuchac tłumaczeń śmiertelników... często im wtedy odpowiadają "świętymi formułami".


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 20:56 
 
male co nieco o trollach

http://madhat.welnowiec.net/trolesieciowe

a sposobu na overenczant nie ma = trzeba liczyc na szczescie ..


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 6
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 06:54 
 
BioMech napisał(a):
male co nieco o trollach

http://madhat.welnowiec.net/trolesieciowe

a sposobu na overenczant nie ma = trzeba liczyc na szczescie ..

Ej ale powiem ci ze jestes w błedzie. Sposob na enchantowanie duzo palkow otym wie tylko niechca powiedziec . Jak ktos wie prosze powiedziec z gory thx

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 07:34 
 
bonga napisał(a):
BioMech napisał(a):
male co nieco o trollach

http://madhat.welnowiec.net/trolesieciowe

a sposobu na overenczant nie ma = trzeba liczyc na szczescie ..

Ej ale powiem ci ze jestes w błedzie. Sposob na enchantowanie duzo palkow otym wie tylko niechca powiedziec . Jak ktos wie prosze powiedziec z gory thx


Zeby Overenchantowac i miec 100% success trzeba:
1. Pomodlic sie w kazdym kosciele, w kazym miejscie
2. Trzeba zlozyc ofiare z elpy w swiatyni shilien
3.Musisz SAM zabic Antharasa

Po takim zabiegu za akzdym razem wyjdzie enchant, smialo mozesz tak +100 bronie robic ^^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 08:02 
 
bonga napisał(a):
BioMech napisał(a):
male co nieco o trollach

http://madhat.welnowiec.net/trolesieciowe

a sposobu na overenczant nie ma = trzeba liczyc na szczescie ..

Ej ale powiem ci ze jestes w błedzie. Sposob na enchantowanie duzo palkow otym wie tylko niechca powiedziec . Jak ktos wie prosze powiedziec z gory thx

Sorki, ale nie bądź głupi. Bio ci dobrze mówi. Większość exploitów na retailu dawno już szlag trafil. Gdybyś miał rację to ciągle widać byłoby ludzi z czerwonymi weapon. A nie widać.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 6
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 08:39 
 
Jestem debilem ktory nie potrafi czytac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.