mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 21:47 
Cytuj  
Piszpan-żądam powrotu tej cudownej animki z IE i Mozillą..... :wink:
PS. Jest zajefana.......! Wracając do tematu- wg.mnie tylko Light na łucznika- wygląd może kusić lecz trza patrzec niestety na staty.....


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 22:47 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a ci znowu....
alu fakt staraj sie nie robic tylu ortow...
z talluma zrezygnowalem glownie z tego ze wiekszy a.speed wiecej ss idzie...
ale wyglada bosko imo.


To ja tu przecinki zaczelem stawiac [czasami] to wy chlopaki sie ortow czepiacie, ale wymagania :D

Wracajac do kwesti archera to ja ciagle uwazam ze DC lght da best ^^

Razparuk napisał(a):
LOL- ilu was tam było? 10? Gdzie tu "mass" ??

Nas tam bylo "niewielu" gdzies z 50 osob moze wiecej, nie mialem czasu liczyc ^^

Razparuk napisał(a):
PS. Sodówę chłodzi się w lodówce....

A tobie co z ta sodowka....

Razparuk napisał(a):
PSS. Jeśli ktos pisze o Prophecie jako DD no to cóż......zreszta widze nie chwytasz drobnego żartu- bardziej odnosiłem się do sposobu poruszania się bo o walce to nic nie wiem aby on umiał walczyć-OMG

No widzisz ty nie grales a dajesz osad a ja gram i wiem co mowie,
co do zartu to hmm to byl atak na osobe, dobrze wiesz ze gram female prophetem weic mowa o tym ze chodzi jak "ciota" jest nie na miejscu.


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 23:09 
Cytuj  
No wiem że female / nie komentuje grania postacią innej płci / to nie rozumiem tego obrażania się na "ciota"...chyba że myślimy o czymś innym-NVM.
Jesli kcesz opowiadac o mass to ok- kwestia liczb nie ma znaczenia- ostatnie "mass" to był pogrom Symbiose i BW w ToI.....massa trupów / naszych też :)
PS. IMO- Łuczniczka- tylko w Light, Prophet taki wojownik/ łucznik/ jak ze mnie buffer......
PSS. BTW- sztylet u SwS ma sens do
60- potem zmienie na miecz-nie martw się- obadałem AoBA,Dama na mobach- jednak sztylet wybrałem z paru powodów co nie mają tu znaczenia.
Nie było wśród nich ceny-zaoszczędzę ci domysłów.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.