mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 10:02 
Cytuj  
Ja tam mam za miękkie serce na takie akcje (nawet trainowanie mi nie idzie bo się zastanawiam czy jakiegos normalnego gracza nie pozbawie kasy) :P

Anyway... byłem ostatnio w Ant Nest moim altem (swoją droga fajne miejsce dla Dark Wizarda) i patrze sobie a tu Brig. Gaiters +4 leżą sobie o.O Chwilę później pojawiła się ekipa pod wezwaniem poszukujaca zaginionych gaci (sytuacja o tyle drażliwa, że to gośćie z Shadow Flare, z którymi mam nienajlepsze stosunki). Suma sumarum oddałem im te gacie, choc szczeże powiem że naprawdę żałuję... minute po tym jak oddałem zaczeły lecieć ostre teksty - także nigdy więcej. Jak nie jest to os. którą znam lub niejest to znajomy moich znajomych ;P to pierdziele to.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 10:19 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Mysle ze jesli jakis farmer czy inna osoba ustawilaby sklep np z Bopem z cena 3.6m zamiast 36m tez byscie nie oddali, tylko byscie cieszyli sie ze dobry interes zrobiliscie..


Ja dokladnie tak zrobiłem w przypadku DC Boots, które koleś sprzedawał za 18k. Jego błąd, jego problem. Mnie nikt nie oddał recepty na Keshanberka, którą kupił ode mnie za 40k. :] Mój błąd, mój problem.
Każdy sam odpowiada za swoje błędy. Ja nie mam zamiaru biegać za kolesiem, który po prostu nie panuje nad tym co robi.

Inna sprawa, że to był trochę inny przypadek, bo koleś był online.
Ale to nie zmienia faktu, że trzeba myśleć nad tym co się robi.


Sylvian napisał(a):
Suma sumarum oddałem im te gacie, choc szczeże powiem że naprawdę żałuję... minute po tym jak oddałem zaczeły lecieć ostre teksty - także nigdy więcej. Jak nie jest to os. którą znam lub niejest to znajomy moich znajomych ;P to pierdziele to.


Coś ostatnio Sylvian masz poważne problemy z ortografią. ;)
To nie pierwszy tego typu "byk". ;)
Zero złośliwości - tylko stwierdzam fakt. :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 10:32 
Cytuj  
Ja tez mialem ostatnio dwie akcje tego typu.

Poszedlem trainowac boty na aligator isle i przedzierajac sie przez moby podnioslem big helm. Poczatkowo myslalem ze to drop z dark blue moba ale okazalo sie ze jest +3.
Chwile pozniej na shout gostek zaczal plakac ze zgubil i ktos podniosl.
No to zawolalem go, oddalem i czekam na podziekowania a slysze cos w stylu "Masz szczescie ze oddales ten helm a na przyszlosc to nie podnos nie swoich rzeczy".
Przytkalo mnie na chwile a potem jebnalem gosciowi tak ze w 10 sek pozniej byl w miescie. Poskarzyl sie nawet pozniej mojemu guildmasterowi ale ten byl w tak ciezkim szoku ze greedy dorf oddal komus znaleziony item ze nie robil zadnych problemow :)

A druga akcje mialem dzien pozniej.
Ustawilem sell shopa wyjatkowo na main charze bo nazbieralo mi sie recept na majestic jewerly.
Sprzedalem all a ze gotowki mam jakos tak "9cio cyfrowo" to nawet nie zauwazylem ze sprzedalem to po 75k zamiast po 750k sztuka.
Ale dostalem maila od kupca ktory napisal ze chyba sie walnalem w cenie i ze on tego co prawda potrzebuje ale moze doplacic mi do kazdej recepty ktora juz kupil 400k albo mam mu oddac te 75kx4 a on mi odda recepty jesli cena jaka on proponuje mi nie pasi.
Malo tego - odpisalem gosciowi i on faktycznie mi doplacil ta kase :)

Jak widac sa ludzie i taborety.
Dalej jestem zdania ze "za bledy trzeba placic" co nie zmiania faktu ze innego gracza ktory tego nie robi trzeba od razu traktowac jako frajera.
IMHO gdyby ten system rekomendacji ktos zaprojektowal tak zeby dzialal (nie wiem jak ale w obecnej sytuacji on jest gowniany) to taki gosc by dostal moja od razu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 11:24 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
pooma napisał(a):
heh w sumie to nie byl taki ninja logout bo mi net zaczal slabo chodzic


No po tym texcie to raczej ci nikt nie uwierzy że oddałeś.
Anyway wciskam "wyślij" żeby sie nie wkurwiać.


A co screeny mam dodac? (Ita, no offence ale majac 75/70x i nie muszac martwic sie o sprzet inaczej sie patrzy na gre)
Nie zalezy mi na tym zebyscie uwierzyli, tylko pisze tak samo jak napisalem ze wzialem - tego tez moglem nie pisac.
Zreszta musialem oddac bo myslalem ze mnie dziewczyna wzrokiem zabije...
Przynajmniej mam czyste sumienie, zawsze oddawalem itemy ktore ludzie dropneli ale tym razem mialem wieksza chetke to zatrzymac (bo pusto w portfelu)
Ostatnio dwoch nowych zaczynajacych gre wyposazylem w top ng, jednemu zalatwilem pozyczke top D+5.. maja czym grac.. Na kazdego wydalem ponad 500k mimo ze sam dosyc biedny chodze... (zostalo mi 500k lol)
Ale czulem ze powinienem pomoc bo mi Poziomka bardzo pomogl na poczatku i ty Itachii dales mi 200k jak zaczynalem...
Byla jeszcze jedna osoba ktorej juz nie zdazylem pomoc ale pomogl mu wlasnie jeden z nowych (ten 20x), czasem ciezko sie ludzi doprosic o to zeby nawet wspomogl w pomocy kogos... ehh az szkoda gadac...
I dzieki za teksty w stylu "Polacy" czy "gdzie ja zyje"... Ja bym skomentowal tak stan polskiego community na Bartz, bo naprawde mozliwym jest zrobienie polskiego klanu ktory cos by znaczyl, wystarczy chciec, a jakby kazdy na jakiegos nowego rzucil 100k to by wogole tego nie odczul (bez przesady, ja tyle w godzine zarobie bo shotow nie spamuje), a nowy by mial na D grade... wiem ze nie kazdemu nalezy pomagac (bo moze to wydac lekka reka) i nie za duzo bo sie zniecheci do gry jak zobaczy jak pozniej jest ciezko, ale wydaje mi sie ze predzej by sie zniechecil czujac ze jest sam i do tego klepie bide...
No po prostu zal mi sie robi jak widze tego co mu nie pomoglem jak w jakiejs koszulinie i z szelkami biega :-?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 11:28 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Coś ostatnio Sylvian masz poważne problemy z ortografią. ;)
To nie pierwszy tego typu "byk". ;)
Zero złośliwości - tylko stwierdzam fakt. :)

Całe życie miałem i ciągle to powtarzam... ;) Większość wyrazów zapamiętuje wzrokowo (i to trochę ratuje sytuację, chyba że zapamiętam z błędem...).

Co do oddawania itemów skupionych za pół darmo. Miałem kiedyś akcje w stylku sprawdzania w Dion sklepów naszych młodych klanowiczów. Zdarzało się, że w nocy skupowałem 1/3 ich itemów bo wystawiali za śmieszne pieniądze - poczym oddawałem im żeby sprzedali już po normalnej cenie. Ostatnio podobnie, koleżka z naszego klanu (Hromnik) z uporem maniaka sprzedawał jakieś recepty za 1/3 ceny - chyba dwa razy mu oddawałem i mówie, że to za 2-3x tyle zchodzi na dzień dobry... nie pomogło. W końcu się wkurzyłem skupiłem od niego stuff i bezczelnie obok niego ustawiłem sklep z cena w title... Albo mu się recepty skończyły albo zrozumiał :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 14:01 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
...Co do oddawania itemów skupionych za pół darmo. Miałem kiedyś akcje w stylku sprawdzania w Dion sklepów naszych młodych klanowiczów. Zdarzało się, że w nocy skupowałem 1/3 ich itemów bo wystawiali za śmieszne pieniądze - poczym oddawałem im żeby sprzedali już po normalnej cenie. Ostatnio podobnie, koleżka z naszego klanu (Hromnik) z uporem maniaka sprzedawał jakieś recepty za 1/3 ceny - chyba dwa razy mu oddawałem i mówie, że to za 2-3x tyle zchodzi na dzień dobry... nie pomogło. W końcu się wkurzyłem skupiłem od niego stuff i bezczelnie obok niego ustawiłem sklep z cena w title... Albo mu się recepty skończyły albo zrozumiał :P


heheh.. Dobre. ;) Niektórzy są wyjątkowo uparci i nie reformowalni.

Ja mam kilku takich stałych kolesi, którzy sprzedają itemy po zaniżonej cenie.
Co ciekawe mam też kilku stałych odbiorców, mimo, że moje ceny nie należą do najniższych.
Inna sprawa, że zawsze handluję towarami niszowymi, których jest mało na rynku.

Wracając do tematu. Może zachowanie poomy nie było najwyższych moralnych lotów, ale uważam, że w pewien sposób jest do wytłumaczenia i nie wymagało aż tak ostrej reakcji.
W szcególności, że koleś który wyrzucił BO sam okazał się chciwcem podnosząc leżące na ziemi itemy. :]
Więc nie ma go za bardzo żałować. :]

Świat L2 jest wyjątkowo brutalny i ciężko zawsze i wszędzie, w stosunku do każdej nowopoznanej osoby, okazywać uczciwość i zrozumienie.
Ja mam na koncie parę niezłych numerów, ale nie mam z tego powodu większych wyrzutów sumienia, bo sam zostałem zrobiony w konia lub wykorzystano moje błędy.

A obrońcom moralności i wiary przypominam, że nie ma ideałów i każdemu można coś zarzucić. ;)
Co już paru osobom swego czasu na tym forum udowodniłem - podczas jednej rozmów nad moralnymi aspektami pewnego działania. :]

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 16:40 
Cytuj  
Może lepiej wróćmy do tematu.

Pooma - peace.
Jak masz czyste sumienie to luz.

Ps.
re. Ethan:
Papa don`t preach....dziadku =p


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 12:46 
Cytuj  
Obrazek

mam nadzieje ze uda sie reselnac to z duzym zyskiem

cena za ktora kupilem wynosila 60m

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 22:42 
Cytuj  
O stary, jak by mi się takie cóś przydało, treniuje właśnie alta na warlorda, taka broń to poprostu piękność :D:D:D:D:D:D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 05:46 
Cytuj  
Moge oczywiscie wypozyczac Ci ja co jakis czas puki nie znajde kupca..
Ale jesli jakims cudem bys to dropnal to oczywiscie kase zwracasz :>>

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 12:17 
Cytuj  
MJ ring succes ;d , full mj set :D.
Nie tak zle poszlo 2x fail ringa i 2x fail necklace .


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 12:23 
Cytuj  
grats Xan :>

hehehe a Poziomka pierwszy raz nie zamazal ile ma kasy ^_-;;
Jakby ta bron na LXB wymienic @_@ prawie eminence'a by dogonila :o


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 13:28 
Cytuj  
ciekaw jestem ile by zadawała ta bron dmg, gdyby ja na SoL wymienić i DBSpS załadować :D totalna masakra...


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 14:52 
Cytuj  
Obrazek

Aden Clan Hall nr3. ^_^

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 15:19 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Obrazek

Aden Clan Hall nr3. ^_^

Nice ;d w c4 aden clan hall beda mialy wyvern menager ;d zwiekszy sie ilosc ruchu powietrznego ;d


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 15:29 
Cytuj  
TJa, swoją drogą od znajomych z azji co grają już na c4 dowiedziałem się że tereny wokół ghodan są nic nie warte, te same xp co koło aden/dvc a potwory dokonują rzezi, używają soulshotów + bsps, zmieniają bronie w razie "zrootwania" po prostu "nieco trudniej" Aden CH dalej daje możliwość solowania bynajmniej :D

Xan napisał(a):
wyvern menager ;d zwiekszy sie ilosc ruchu powietrznego ;d

True, druga sprawa zablokują w c4 możliwość wlatywania smokami do zamku D: ale co tu się dziwić byłaby to istna walka powietrzna.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 17:08 
Cytuj  
A właśnie że fajnie by było, w C5 mogli by zrobić walki powietrzne na wywerny, potem może walki wodne itp. :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 17:30 
Cytuj  
Pooma napisal:
Cytuj:
hehehe a Poziomka pierwszy raz nie zamazal ile ma kasy ^_-;;

O zesz w morde, zapomnialem :(( qdee ale porazka..:>


Extreme22 napisal:
Cytuj:
A właśnie że fajnie by było, w C5 mogli by zrobić walki powietrzne na wywerny, potem może walki wodne itp


Ta jasne, a pozniej walki w kisielu :>
Dark Elf vs Light elf
Orc girl vs Dorf girl itp ..

super :)

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 18:40 
Cytuj  
Poziom napisał(a):
Ta jasne, a pozniej walki w kisielu :>
Dark Elf vs Light elf
Orc girl vs Dorf girl itp ..

super :)

Kisiel to przeżytek, słyszałeś może o zapasach w wazelinie ??
Dark Eflka vs Light Elfka :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 21:01 
Cytuj  
Dzis mialem szczescie co do naszyjników :
Obrazek
Obrazek


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.