mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:14 
Cytuj  
Dlatego farmowac trzeba poznym wieczorem i ranem..bo to typowy event dla US populacji :>

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:25 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
Itachii napisał(a):
Przypominam ze dziś koniec eventu, szkoda bo był sympatyczny :)


to to dupa. a myslalem ze zdarze jescze sie zalapac a tu ZONK. Kurier z inteligo jescze nie przyjechal ( kicha )

***
Kiedy bedzie jakis inny EVENT ?
***


ja prawde mowiac tez liczylem na event zeby chociaz ppatrzec jak ludzie sie nim ciesza .... a nastepny even pewnie bedzie jak o tym ludzie zaczna zapominac :P szkoda bo przydalo by mi sie pare scrolli jak zaczne grac :x mowie o scrollach D jak by ktos mial pare na zbyciu to chetnie odkupie moze jak bede mial tyle kasy :P ....

na koniec gratuluje wszystkim ktorym sie poszczescilo i wspolczuje tym ktorych szczescie ominelo :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:09 
Cytuj  
Niestety zostal mi chyba 1 scroll, jakos tak z nudow zaczelem rozdawac dzisiaj scrole D C B..i adenke, takze spozniles sie pare h :)

Ale na tego jednego moglbys sie zalapac :)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:10 
Cytuj  
Mała wtopa z końcówką eventu..
Pofarmiłem trochę nektarów przez noc i pomyślałem, że rano sobie postawie z 10-15 dyń...
A rankiem wkurzyłem się mocno, ponieważ nie było już Event Managerów.. Nie można bylo wymienić nektarów na nasiona.. Kicha.
Liczyłem, że eventowe kociaki będą jeszcze chociaż przez pare dni..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:16 
Cytuj  
Cytuj:
A rankiem wkurzyłem się mocno, ponieważ nie było już Event Managerów..

Emmm na Jakim serverze grasz..chyba Teon ??

Bo na bartzie rano ba nawet popoludniem klepalem dynki :)


Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:21 
Cytuj  
Racja, na Bartz bylo wszystko ok, sam dzis kupowalem nasiona.
Dziwne zeby NCsoft roznie sie rzadzilo na roznych serwerach i az takie zmiany wprowadzalo.


_________________
Excelsis clan member... server Bartz

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:34 
Cytuj  
grr a mi z ostatniej dyni polecial EAC i mnie pokusilo z OE FP armora na +5 grrr


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:43 
Cytuj  
Na bartzie event menager koty stoją do dzisiejszego downtim`u czyli do godz. 17:00.
Na teonie event skonczył się w południe zdaje się, więc tak czy tak już po ptakach regardless na jakim jesteś serverze.
Nektar można sobie juz w dupe niestety wsadzić mości panowie.
Ostatnia moja dynia pękła na 15 min przed down`timem ale szału nie zrobiłem :p


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 22:21 
Cytuj  
Na Teonie event manager jeszcze jest więc pozostałe nectary można wykorzystać, nowe oczywiście już nie dropią ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 22:40 
Cytuj  
Na bartzu do 6pm-24 wiec kto nie rozwalil dynki niech sie spieszy ^^

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:58 
Cytuj  
Cytuj:
Kiedy bedzie jakis inny EVENT ?
***


Cytuj:
ja prawde mowiac tez liczylem na event zeby chociaz ppatrzec jak ludzie sie nim ciesza .... a nastepny even pewnie bedzie jak o tym ludzie zaczna zapominac :P szkoda bo przydalo by mi sie pare scrolli jak zaczne grac :x mowie o scrollach D jak by ktos mial pare na zbyciu to chetnie odkupie moze jak bede mial tyle kasy :P ....

na koniec gratuluje wszystkim ktorym sie poszczescilo i wspolczuje tym ktorych szczescie ominelo :P


znajac zycie to nastepny event bedzie na gwiazdke a nastepny na nowy rok wiec dlugo nie trzeba bedzie czekac :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:26 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
znajac zycie to nastepny event bedzie na gwiazdke a nastepny na nowy rok wiec dlugo nie trzeba bedzie czekac :)


Czytałem w jakimś wywiadzie, do którego link jest zamieszczony na głównej stornie L2, że były plany Christmas Event.
Choć z tekstu wynika, że właśnie Hit the Jackpot! był tym eventem.

Ale pewno dowiemy się wkrótce, jak jest naprawdę.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 17:21 
Cytuj  
Jeżeli Hit the Jackpot był eventem świątecznym to troche szkoda, fajnie jak by zrobili jakiś w klimatach świąt, super urozmaicenie i spoko klimacik by był :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 19:35 
Cytuj  
Taa.. Zamiast dyni tłuc Mikołaja.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 20:01 
Cytuj  
A w rzyci mam całe cholerne choinki i Mikołaje. Tak jakbym miał tego mało w TV, reklamach, sklepach itp. Właśnie niech zrobią jakiś event z wyrywaniem flaków, ucinaniem głów czy coś w tym stylu, albo konkurs gotowania na gazie :wink:


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 01:06 
Cytuj  
Siridar napisał(a):
A w rzyci mam całe cholerne choinki i Mikołaje. Tak jakbym miał tego mało w TV, reklamach, sklepach itp. Właśnie niech zrobią jakiś event z wyrywaniem flaków, ucinaniem głów czy coś w tym stylu, albo konkurs gotowania na gazie :wink:

Heh ciekawe rzeczy musisz mieć u siebie "na strychu". To nie jest gra dla maniaków psychicznych których podnieca widok ogromnej ilości krwi, flaków itp. :P No offence oczywiście ^^

A co do eventu to coś w stylu (banalny przykład ale chodzi mi ogólnie ocb) ,że na świecie rozmieszczone są losowo jakieś moby z czapkami mikołaja i dropią jakieś cenniejsze rzeczy jak na level tego moba lub coś w stylu nectarów (prezenty? oO) i wymieniać na coś innego. Zresztą nie zwracajcie na drugą część tego posta uwagi, nie grałem już cały dzień bo niedość ,że miałem szkołe od 8:45 do 16:50 i to takie lekcje ,że wole nie mówić, gorszych lekcji się nie da mieć <_< To jeszcze dodatkowo po przyjściu do domu zadowolony ,że zrobie sobie questa na Human Knighta, złapie Isobell i dołącze wreszcie do klanu (GOL na Teon, wcześniejszym problemem przyjęcia był pobyt na wyspie :P ) i zaczne robić krasia do 11 lvlu i delevelować go aby recki 1 lvlu wyciągać (jakoś na top d trzeba zarobić ^^) to nagle wszystko szlag jasny trafił ! Na lekcjach zamiast uważać już myślałem co i jak będe robił a tu nagle moje marne 256 ddr się poszło jebać ! Ojciec mi truje dupe ,że to przez to ,że kompa nie wyłączam wogóle (hehe wtedy miałem uptime 6 dni i 2x minut^^) ale już tak robie ze dwa lata i nigdy nic nie siadło... No nic jutro będe dopiero miał nowe ramy ale w sumie teraz 512 wpadnie choć chciałem 1024 ale już ciul z tym, teraz siedze na 128 sdr więc z gry nici ;/ Ale jutro sobie odbije ^^ jak siąde po szkole jutro to zejde na drugi dzień rano jak do budy trzeba będzie iść ^^ Ehh a obiecałem mamie ,że retail nie będzie żadną przeszkodą w zdaniu w tym roku matury... Za tydzień już próbne a ja nic nie umiem, no chyba ,że z angielskiego ale to będzie banałem do zdania dzięki cartoon network w dzieciństwie i znajomości z obcokrajowcami ^^ Dobra nic, niedługo święta to będzie rzeź a co ze szkołą to narazie myśle aby dotrwać do 28 stycznia (studniówka) a później się pomyśli co dalej i najwyżej zrobie miesiąc góra dwa miesiące przerwy ale raczej tylko miech, nie mam problemów z przyswajaniem wiedzy ;) Omg dopiero teraz zauwazyłem ile już napisałem w sumie nie na temat -.- Sorry za to i tym co doszli do końca gratuluje wytrwałości i dzięki za okazany szacunek ,że przeczytaliście cały post a później zaczeli po mnie jechać za to (pewnie tak będzie), sorka ponownie ale chciałem gdzieś się wyżyć co mi leży na sercu i padło na to forum, mam nadzieje ,że mi wybaczycie chwile słabości i otwarcie siebie do innych hahaha już 10 miesięcy dorosły a raczej pełnoletni a dalej taki głupi ;/ No nic pozdrawiam :) Już nigdy takich postów nie będzie chyba ,że mi chińskie ryże shakują konto do l2 to będe miał wtedy powód^^


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 06:07 
Cytuj  
Dobra rada "Kermit' zaloz bloga:)

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 08:42 
Cytuj  
uhh racja zaloz bloga... omfg :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 18:00 
Cytuj  
Ehehe sorry ale wtedy nie miałem trzeźwego umysłu ^^ Wybaczcie mi to i postaram się nie powtórzyć tego ^^ O kurde aż się sam śmieje z siebie czytając swój poprzedni post ^^


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 20:09 
Cytuj  
Polecam serwis - http://blog.onet.pl sam mam tam bloga ^^


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.