mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 21:11 
Cytuj  
A próbowałeś może OE z tym dropem?
Czy zastąpiłeś elven neck mermaidem i dlatego elven oe?;p.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 23:25 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
A próbowałeś może OE z tym dropem?
Czy zastąpiłeś elven neck mermaidem i dlatego elven oe?;p.

Nie kce mi sie ;d low c ;d pozatym 10 leveli i wyciagam z wh MJ jewels + DC mage set ;d.A elven OE zasadniczo bo mi sie nudzilo , pozatym zonk , jewelry jest okropnie trudna do OE a tu +6 , btw przy +7 zamienil sie w kupke krysztalkow ;d.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:52 
Cytuj  
Ciekawe ile by kosztowal caly elven set +16 >< a jakie to przydatne by bylo na d grade :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 15:25 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Obrazek

mam nadzieje ze uda sie reselnac to z duzym zyskiem

cena za ktora kupilem wynosila 60m


to nie samowite ze tyle kazy 124m masz. nie zdziwil bym sie gdyby to byl priv, ale retail. RESPECT 8)

PS. gdybys nie kupil tej 'pole' to bys mial : 124 + 60 = 184 milo
SZOK
PS2. i nieszkoda bylo ci tyle wydac ? i to na D gradowy staff.
PS3. ciekawe za ile ktos by to kupil...


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 15:43 
Cytuj  
1. Wcale nie jest to niesamowity wynik znam osoby z ktorymi czasem gadam ktore maja grubo ponad 600-700m, a jedna ma miliardzik :)
Craft A na poczatku C3 i stawales sie milionerem, teraz niby tez ale mniej oplacalne i trudniej sprzedac.
2.Nie szkoda..kupilem to z mysla o resell, sa osoby np niektorzy ebayerzy co zaplaca za taka bron, zreszta nie tylko ebayerzy..taka bron to cos wspanialego dla gracza na 20 lvl..Niby bron na 20 lvl ale robi dmg jak B grade :)
3. narazie ustawilem sklep 130..nie poszlo, dzis mam 125....potrzymam to pare dni i zobacze jak bedzie..
Napewno taniej niz za 100 tego nie sprzedam, juz predzej sobie zostawie :>


Btw: dzis rozbijajac dynki mialem chyba z 15 D scroli armor, w wyniku czego Elven +5 necklace -niestety sie sypnal przy probie na +6
nastepny elven necklace +6..(udany) mysle co by do +10 dojechac jesli sie uda ^^

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:21 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Btw: dzis rozbijajac dynki mialem chyba z 15 D scroli armor, w wyniku czego Elven +5 necklace -niestety sie sypnal przy probie na +6
nastepny elven necklace +6..(udany) mysle co by do +10 dojechac jesli sie uda ^^


Ja wczoraj spróbowałem daggera D grade enchatnować. :]
Efekt? 1600 Crystal D Grade. Ja sobie daruję zabawę z enchantami do końca śwoata. :D
Na 5 prób oe tylko dwie udane. :]

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:21 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
to nie samowite ze tyle kazy 124m masz. nie zdziwil bym sie gdyby to byl priv, ale retail. RESPECT 8)

PS. gdybys nie kupil tej 'pole' to bys mial : 124 + 60 = 184 milo
SZOK
PS2. i nieszkoda bylo ci tyle wydac ? i to na D gradowy staff.
PS3. ciekawe za ile ktos by to kupil...

Eeeeee?
To, że ktoś ma dużo kasy o niczym nie świadczy (można kupić, o scammować kogoś, mieć farta i być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie). Sposóbów jest sporo - liczy się właśnie droga jaką sie do tych pieniążków dochodzi (całkiem jak w realu) - i tylko dlatego wypadało by powiedzieć Poziomce 'respect' (po ziomalowemu troche ale może się nie obrazi) ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:36 
Cytuj  
Robienie kasy w lineage jest proste tylko zajmuje mase czasu, a im więcej kapitału tym prościej zarabiać.
Są ludzie którzy mają po pare miliardów, ale to ich przyjemność z gry, Poziomka jest starym graczem, do tego jak sam powiedział dużo gra. Do tego jak słysze jakie na bartzu wałki dochodzą na rynku to wcale takie trudne nie musiało być(tylko pochłoneło dużo czasu).
Zgadzam się w 100% z Sylvianem pieniądze nic nie znaczą, liczy się przede wszystkim przyjemność z gry(czyli ta droga).
Pamiętaj żeby przede wszystkim czerpać przyjemnośc z gry ^_^.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:53 
Cytuj  
Sylvek napisał(a):
To, że ktoś ma dużo kasy o niczym nie świadczy [...] można mieć farta i być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie :D

Na praykład jak ja, włączyłem L2, zawiało mnie do WH, patrze sklep. Otwieram i własnym oczom nie wierze, War Axe SA:Health za !!!1A!!! (zdarzenie jakoś z przed 2 tygodni :D) Ma się to szczęście :D

PS - zanim to kupiłem gadałem z Poziomem (człowiek szczęścia do pieniędzy) :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:56 
Cytuj  
Nie to jest po prostu bartz, na lionnie czy na hinde takie rzeczy nie zdarzają się. (znaczy może rzadko ;p )

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:58 
Cytuj  
extreme22 napisał(a):
...PS - zanim to kupiłem gadałem z Poziomem (człowiek szczęścia do pieniędzy) :D


Coś ostatnio "takie" przypadki się często zdarzają. Ja kupiłem ostatnio DC Boots za 18k.

Może być tak, że to jakiś bug w l2Walkerze. Pamiętam, że sam się na jednego nadziałem chcą skupić duże ilości pewnych itemów (kiedy to jeszcze używałem go do handlu :P).
L2Walker miał jakiegoś capa i nie mogłem skupić tyle ile chciałem.

Inna sprawa, że ebuyerów na Bartzie nie brakuje i niektórzy kolesie nie liczą się z kasą. Ani nie pilnuj ustawianych cen.
Ja po małej wpadce z receptą na Keshanberga kilka razy sprawdzam czy ustawiłem dobre ceny. :]

Chyba, że po prostu miałeś farta. :P


Ostatnio edytowano 5 gru 2005, 17:01 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:59 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Nie to jest po prostu bartz, na lionnie czy na hinde takie rzeczy nie zdarzają się. (znaczy może rzadko ;p )

A tam pierdzieleni głupot. Ludzie to ludzie - na każdym serverze takie rzeczy się zdarzają - kwestia tylko ich wychwycenia.
U nas od jakiegoś czasu istnieje nawet fachowe słownictwo z tym związane. Mianowicie Kurga wymyślił POM'a (powolny obchód miasta) ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 17:06 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
A tam pierdzieleni głupot. Ludzie to ludzie - na każdym serverze takie rzeczy się zdarzają - kwestia tylko ich wychwycenia.
U nas od jakiegoś czasu istnieje nawet fachowe słownictwo z tym związane. Mianowicie Kurga wymyślił POM'a (powolny obchód miasta) ^^


hehehe. Dobre. :D

Ja codziennie uskuteczniam POMa. :P
Codziennie tracę na tym od 30 do 60 minut.

I mam wypracowaną pewną metodę. Przyglądam się nie pierwszym itemom w store, ale ostatnim. (DC Boots kupiłem w ten sposób)
Bo tam najczęściej zdarzają się wpadki i trudniej je wychwycić, bo wszyscy przyglądają się głównie pierwszym.
Większość osób ma nawyk, że pierwsze itemy są najdroższe i najlepiej sprawdzone. W kolejnych często zdarzają się wpadki.

Ostatnio skupiłem w ten sposób:
- DC Boots 18k (sprzedane za 15 mln)
- Divine Tunic za 1 mln (sprzedane za 1.8 mln)
- BW Gloves za 1.5 mln (chodzą po 2.6-3.0)

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 17:09 
Cytuj  
mzoe idomnie bedzie sie tak szczescie usmiechalo :] heehhe


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 18:05 
Cytuj  
Znam ludzi którzy 2 miesiące bez przerwy siedzieli w giran, skupując/sprzedajac. Bawieniem się w craft itp, ile razy wystąpił podobny wypadek jak na bartzie? tutaj zdarzają się na prawde sporadycznie, znajomek kupił +3 maj neck za 1,2m. A jak widze na bartzie co chwile ktoś zerek nie dopisuje, a co do sprawdzania nowych sklepów to chyba większośc starych graczy ma taki nawyk.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 22:17 
Cytuj  
12.5godz robienia questow i efekt :) :) :)

Obrazek


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 22:33 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
12.5godz robienia questow i efekt :) :) :)

Obrazek



Grtaz ! ale homu sie nie swieci trza bylo ebaynac wiecej :P


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 22:46 
Cytuj  
Niesmaczny żart.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 01:19 
Cytuj  
wisnia napisał(a):
montezuma napisał(a):
12.5godz robienia questow i efekt :) :) :)

Obrazek



Grtaz ! ale homu sie nie swieci trza bylo ebaynac wiecej :P


To ,że na Teonie więcej osób korzysta z handlu na eBayu nie znaczy ,że każdy to robi <_< A twój żart tylko cie ośmieszył, dobrze mógłbym powiedzieć ,żę utrzymujesz się za adene za real hajs od Poziomki więc nie kozacz (no offence Poziom, nie mam nic do ciebie, chciałem dać mu przykład do zrozumienia pewnych spraw :) ). A tak pozatym nie sądze aby Polacy korzystali z eBaya, nas poprostu nie stać na takie wygody a jak coś to już tylko nielicznych. Zresztą sami kiedyś posprzedajemy wszystko za kase a ja nie widze różnicy moralnej pomiędzy sprzedaża a kupnem. Pozdro wisnia, nie popisales sie, walnął bym ci więcej argumentów i na temat twojego zachowania ale mi się nie chce i to nie miejsce na tego typu sprawy, chcesz to wyjaśnić, pogadać o tym to wal na gg 641445, MSN [email protected] lub PM, jak wolisz ;)
~~EOT~~


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 01:24 
Cytuj  
Wreszcie dobiłem 60lvl. No i wczoraj drop ładny na BS: Tallum gloves :P


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.