mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 23:08 
Cytuj  
Witam,

Kupilem sobie orginalna installke L2 (wesja DVD). W instrukcji moge wyczytac ze cena gry zawiera takze 1miesiac grania za free. I tu pojawia sie problem, mianowicie zalorzylem konto na www.lineage2.com i wchodzac w zakladke platnosci nie wiem jak mam zrobic by miec ten 1miech za free, gdyz ciagle kaza mi zaplacic za gre. Gdzie tkwi blad??

Czy ktos juz tak robil? (mam namysli aktywowal orginalny CD KEY i gral za free przez miesiac).

POZDRAWIAM


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 23:33 
Cytuj  
Wszystko ok, ale mimo wszystko musisz urychomić "linię płatniczą" przy pomocy odpowiedniej karty kredytowej (i zapłacić za min. 1 m-ąc) lub za pomocą karty pre-paid'owej dostępnej np. w http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293 (99,90zł). Karta pre-paid daje opłatę na dwa m-ce czyli będziesz miał do wykorzystania 3 m-ce gry (razem z darmowym m-cem z oryginalnej gry).


_________________
Votiak - Ork Raider 35 lvl - RETIRED
Aes - Palus Knight 29 lvl
Hindemith


Ostatnio edytowano 26 gru 2005, 23:37 przez patrykzet, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 23:36 
Cytuj  
Nie wprowadzaj kolegi w blad.
Wprowadzajac numer CC nie pobierze zadnych pieniedzy az do skonczenia okresu trialowego.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 06:49 
Cytuj  
Podanie danych karty płatniczej uruchomi konto-kasa z tej karty pójdzie dopiero jak skończy ci się okres triala. W okienku billing plan masz datę poberania nastepnej kasy za abonament...


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:16 
Cytuj  
PEYTHON na krzyż pana ile ty już siedzisz na tym formu? Temat był poruszany setki razy a tobie się poszukac nawet nie chce... kurwicy człowiek dostaje...

Anyway to ja dodam sprostowanie: pobierają od Ciebie jakieś grosze, żeby sprawdzić czy cała transakcja się powiedzie (które później zwracają) także jak nie masz wogóle gotówki na koncie to może zaktywujesz konta.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 14:00 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
PEYTHON na krzyż pana ile ty już siedzisz na tym formu? Temat był poruszany setki razy a tobie się poszukac nawet nie chce... kurwicy człowiek dostaje...

Anyway to ja dodam sprostowanie: pobierają od Ciebie jakieś grosze, żeby sprawdzić czy cała transakcja się powiedzie (które później zwracają) także jak nie masz wogóle gotówki na koncie to może zaktywujesz konta.


Przy aktywacji blokuja na koncie 1zl.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 14:36 
Cytuj  
PEYTHON napisał(a):
Witam,

Kupilem sobie orginalna installke L2 (wesja DVD). W instrukcji moge wyczytac, ze cena gry zawiera takze 1miesiac grania za free. I tu pojawia sie problem, mianowicie zalorzylem konto na www.lineage2.com i wchodzac w zakladke platnosci nie wiem jak mam zrobic by miec ten 1miech za free, gdyz ciagle kaza mi zaplacic za gre. Gdzie tkwi blad??

Czy ktos juz tak robil? (mam namysli aktywowal orginalny CD KEY i gral za free przez miesiac).

POZDRAWIAM
A w sygnaturce Obrazek :wtf: Ręce opadają... :-?


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 15:11 
Cytuj  
Siridar napisał(a):
PEYTHON napisał(a):
Witam,

Kupilem sobie orginalna installke L2 (wesja DVD). W instrukcji moge wyczytac, ze cena gry zawiera takze 1miesiac grania za free. I tu pojawia sie problem, mianowicie zalorzylem konto na www.lineage2.com i wchodzac w zakladke platnosci nie wiem jak mam zrobic by miec ten 1miech za free, gdyz ciagle kaza mi zaplacic za gre. Gdzie tkwi blad??

Czy ktos juz tak robil? (mam namysli aktywowal orginalny CD KEY i gral za free przez miesiac).

POZDRAWIAM
A w sygnaturce Obrazek :wtf: Ręce opadają... :-?



tak jak wczoraj podsumowalem twoja tworczosc na 4um ... doszukujesz sie co ktos zle zrobil lub napisal mimo ze to nie ma najmniejszego znaczenia :/ widocznie bardzo ci sie w domu musi nudzic :x

anyway nie wiem gdzie kupiles ta gre ale jak w tym sklepie gram.pl czy jak to tam leci to tam jest napisane przy zakupie gry ze te 30dni jest wazne tylko i wylacznie jesli przedluzysz swoj abonament ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 00:02 
Cytuj  
Nie jest tylko ważne co się mówi, ale też jak się mówi, bo jakby popatrzeć po niektórych wypowiedziach, to rośnie nam pokolenie analfabetów, którzy zdania nie potrafią sklecić porządnie, a jeszcze pierdolą, że "piszą poprawnie po polsku".


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 03:52 
Cytuj  
PEYTHON napisał(a):
Obrazek


:o
Gratuluję wielce wysublimowanego poczucie humoru.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:14 
Cytuj  
Gdzie można kupic , wszedzie jest brak towaru. Opłaca sie kupić starszą wersje w ultimie?

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:26 
Cytuj  
Wisełka napisał(a):
Gdzie można kupic , wszedzie jest brak towaru. Opłaca sie kupić starszą wersje w ultimie?


Bez znaczenia czy to bedze l2 dvd, czy l2 cd. Kronika takze nie ma znaczenia, wazny jest jedynie cd key


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:38 
Cytuj  
Najtaniej jest w www.interactcd.com - wychodzi ok. 70zł za goły CD-Key, który Ci wyślą na maila. No ale trzeba mieć kartę kredytową. Są tam jeszcze (chyba) promocyjne Time Cardy, które dają (AFAIK) Key + 74 dni grania za niecałe 100zł. Poszperaj na forum to się dowiesz dokładnie.


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.