mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 20:35 
Cytuj  
KK już wiem co jest zgrane... siada mi na pliku ".../mpas/22_15.unr" ...

ŻAŁOSNE !!!


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 22:04 
Cytuj  
Jak komus sie spieszy to:

Animations
http://files.filefront.com/animationsra ... einfo.html

System
http://files.filefront.com/systemrar/;4 ... einfo.html

Systextures
http://files.filefront.com/systexturesr ... einfo.html

Textures
http://files.filefront.com/texturesrar/ ... einfo.html

Linki pochodza z:
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=17603


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 00:43 
Cytuj  
Powiem wam tak.
- poczatek jest jeszcze łatwiejszy niż był (dodano nawet glosowe objaśnienia).
- łowienie ryb daje radę (ale trzeba być niezłym maniakiem, żeby wymaxować sobie skille :D)
- nagrywanie filmików to poeazja - zapisywany jest sam sckrypt - dzięki czemu nie obciaza wam maszyny ani nie zajmuje duzo na miejscu - malo tego podczas odtwarzania macie mozliwosc dowolnego operowania kamera. Nagrywacie filmik podczas raidu a pozniej sobie go dowolnie kadrujecie z frapsem albo inny, badziewiem (np 3 najazdy na postac z roznych stron) - po prostu bajka.

Więcej nie widziałem bo kimać iść muszę :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 01:56 
Cytuj  
Wrzucilem kilkadziesiat fotek z szybkiego rajdu po nowych krainach.

http://ulmo.pl/lineage2/module.php?op=galery&cmd=10

Zwroccie uwage na nowy HDR (tylko nowe karty graf) - obraz wyglada bajeczniez tym. Koniec z ponura szaroscia.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 07:49 
Cytuj  
Mógłby mi ktoś udostępnić plik "Data2.cab" z instalera ?? jak już 4 razy sciągałem go z Lineage2.com zo był zepsuty :/


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:15 
Cytuj  
extreme22 napisał(a):
Mógłby mi ktoś udostępnić plik "Data2.cab" z instalera ?? jak już 4 razy sciągałem go z Lineage2.com zo był zepsuty :/

Skopiuj sobie normalnego klienta którego używasz, wrzuc sobie PTSConventer i wio. To co ściągasz to i tak C3 - więc czeka cię 2x tyle ściągania.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:19 
Cytuj  
Sciagalem obydwa instalery i C3 i C3_PTS i obydwa nie dzialaja !!! starego instalera nie mam, bo wyrzucilem gdy mialem malo miejsca na dysku. niemam L2 bo przez tego PTS mi sie zepsul i wywalilem.


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:24 
Cytuj  
Nie potrzebujesz mieć żadnego instalera. Skopiuj gre do osobnego folderu zamień plik z PTS conversion - to jest exe uruchamiajacy gre (a w zasadzie partchera) i koniec.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 13:10 
Cytuj  
Do zainstlowania gry wystarczą dwa pliki:
Jeden to Lineage 2.exe a drugi to patcher.dll (lub jakoś tak się nazywający). Oba znajdują się w głównym katalogu gry.
Oczywiście w przypadku C3 i C4 PTS potrzebne są odddzielne pliki.
Wystarczy, że ktoś udostępni te dwa pliki dla obu wersji i po kłopocie.
Po prostu ściągniesz cała zawartość katalogu za pomocą autopatchera. :]
Proste to i skuteczne. Jedyne co może przeszkadzać to czas potrzebny do ściągnięcia całości.

Jeszcze lepiej jest, gdy się posiada zainstalowanego klienta C3.
Wtedy wystarczy skopiować zawartość katalogu zainstalowanego klienta L2 do innego katalogu i przekopiowanie plików Lineage2.exe i patcher.dll z wersji na C4 PTS do tego samego nowego katalogu.
Ja w ten sposób ściągnałem szybko PTS klienta C2 i C3, bo autopatcher L2 jest różnicowy i ściąga tylko bity różniące się od posiadanej wersji.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 17:17 
Cytuj  
Jutro tz w czwartek bedze bost dla postaci o najwyzszym lvl na koncie.

Cytuj:
Greetings!!

The boost on the Public Test Server was originally scheduled for this Wednesday; however, as we want to allow as many players the opportunity as possible to participate in high end testing, we will be moving the boost date back to Thursday at 9am PST. The goal of this boost is to allow y’all to test the high end content in Chronicle 4. Our boost will bump the highest level character on your account to level 76 (no SP will be given), remove all active quests, set “Mimir’s Elixir” quest to complete, and provide the appropriate items needed for a level 40 subclass.

Once this boost has been run you will need to speak to the Test Server Helper Cats which will be arriving in the towns after the downtime. They will allow you to choose your second class and sell useful items such as spellbooks, and recipe components. Once you have done this you will proceed to the Grandmaster and select the subclass of your choice.

You should now be nicely outfitted to go forth and adventure, and test as a level 40 subclass. Once you have reached level 75 as a subclass we encourage you to become a Noblesse, and take part in all things associated with it.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 18:21 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Do zainstlowania gry wystarczą dwa pliki:
Jeden to Lineage 2.exe a drugi to patcher.dll (lub jakoś tak się nazywający)....

TO MOŻE KTOŚ MI TE PLIKI WYSŁAĆ MAILEM, BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY... MAIL - [email protected]

EDIT: ten plik to "PATCHW32.dll" plz help :( :( :( :(


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 18:44 
Cytuj  
Wyslane
Linage2.exe
patchw32.dll


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:19 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Wyslane
Linage2.exe
patchw32.dll


OHOH DZIEKI DZIEKI :D:D:D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 06:58 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
- nagrywanie filmików to poeazja - zapisywany jest sam sckrypt - dzięki czemu nie obciaza wam maszyny ani nie zajmuje duzo na miejscu - malo tego podczas odtwarzania macie mozliwosc dowolnego operowania kamera. Nagrywacie filmik podczas raidu a pozniej sobie go dowolnie kadrujecie z frapsem albo inny, badziewiem (np 3 najazdy na postac z roznych stron) - po prostu bajka.


Co do filmikow to niestety nie widac czatu. Jednka jedna rzecz mi sie podoba, bez wzgledu jake ma sie ustawienia grafiki to filmiki zawsze sa odtwarzane z nnajlepsza jakoscia.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 08:56 
Cytuj  
monti to tez nie dobrze -->
filmik korzysta z silnika gry i jak ktos ma slabszy komp to takiego rajdu nie odtworzy plynnie, albo komp mu wybuchnie. Naprawde nie da sie tego obnizyc?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 10:32 
Cytuj  
Można spokojnie nagrać taką powtórkę jako zwykły film. - pyt. tylko po co? Skoro skryp waży kilkaset KB.

Anyway jakość zależy os własnych ustawień.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 16:26 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Można spokojnie nagrać taką powtórkę jako zwykły film. - pyt. tylko po co? Skoro skryp waży kilkaset KB.

Anyway jakość zależy os własnych ustawień.


Nagralem jeden filmik z max ustawieniami i w polowie wlaczylem wszystko na min. Filmik byl przez caly czs w max ustwieniach. Co mi sie nie podoba w tym filmowaniu to nie ma nickow, brak czatu.

Nie wiem jak grac subklasa na pts, moja postac to dwarfka :P, moze ma ktos propozycje?


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:39 
Cytuj  
Jak przy odtwarzaniu ustawisz inne detale to tak będzie się wyświetlać - przecież to tylko skrypt, który pamięta jakie obiekty wykonywały jakie zadarzenia. I o to w tym wszystkim chodzi.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:56 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Jak przy odtwarzaniu ustawisz inne detale to tak będzie się wyświetlać - przecież to tylko skrypt, który pamięta jakie obiekty wykonywały jakie zadarzenia. I o to w tym wszystkim chodzi.


Lapie :P, ale nadla uwazam ze brak czatu, nickow to spora wada. Ale za to mozna nagrac sobie cos i podeslac znajomym z l2. Kto chce zobaczyc moaja bojowa dwarfke ? :P


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:09 
Cytuj  
Moj nick na PTS to Ita.Co do nagrywania filmików niezly bajer,ale lipa ze nie ma chatu(niby jest opcja że to sie włącza ale coś nie działa).Co do sublcassy dla dorfa mozesz isc na jakiegos nukera,bedzie sie fajnie obracac w trakcie castowania spellow,subclassa i tak nie ma nic wspólnego z mainem,inne skille itp=P.BTW moze ktos mi wytłumaczyc jak dobrze można ryby łowic jak narazie złapałem 3 lub 4 na okolo 40 prób lol.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.