mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 08:42 
 
Witam na większości serwerów pojawia się mi wciąż ten sam problem :/
Po zainstalowaniu gry i patcha i wejściu w gre nie mogę się zalogować. Wpisuję login i hasło i przycisk "login" tak jakby nie reagował w ogóle, nie zostaje przeniesiony do listy serwerów, tylko cały czas jest okno logowania. Szukałem dużo na temat tego problemu ale nic konkretnego znalazłem. Wyczytałem tylko coś takiego na innym forum:

"ew. gdybyś nie mógł we/zalogować się
do gry > pomimo klikania na potwierdzenie
logowania / brak jakiegokolwiek efektu /
to być może masz poblokowane porty
> 2106 i 7777 (inf. od kumpla)
Po ich odblokowaniu powinno być OK."

nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi portami? gdzie je odblokować?


z góry dzięki za pomoc bo jest to dla mnie bardzo irytujący problem :(

pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 08:56 
 
na firewallu :>?


Posty: 6
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 09:02 
 
Gdybys mial poblokowane porty, to chyba GameGuard w ogole nie pozwolilby Ci odpalic gry - przynajmniej mojej kolezance tak sie dzieje, wczoraj do pozna przegladalem wszystkie mozliwe strony z manualami i nic - moze ktos wie jak skonfigurowac router pentagram cerberus adsl tak zeby L2 smigalo? Znajoma wczoraj wpisala cd-key i juz jej leci darmowy miesiac, a pograc nie moze bo wyskakuje jej error GameGuarda (i kasowanie katalogu zeby updater sciagnal pliki GG na nowo nie pomaga). Teraz biedna sobie nie moze darowac ze najpierw wpisala klucz a dopiero potem sprobowala odpalic gre :wink: Przepraszam, ze dopisalem sie tu ale kolega pisal o poblokowanych portach a ja nie chcialem smiecic nowym watkiem.


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 09:08 
 
no właśnie w tym problem, że nie mam firewalla żadnego :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 13:09 
 
Poczytajcie oficjalne forum l2 tam byly opisane rozne problemy ludzi z l2 i odpowiedzi sa clakiem konkretne.-Moze znajdziecie podobna przypadlosc ktora wy macie
Skoro gracie na platnym L2 to zawsze zostaje wam kontakt z supportem - w koncu po to sa by pomagac.


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 14:08 
 
ehhh mozna się zaje*ać , nic nie mogę na to poradzić, teraz już nie działa żaden serw a z tego co zaobserwowałem ten problem jest bardzo powszechny w necie, tylko nikt nic nie pisze jak się z tym uporać :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 14:53 
 
Zaden z was o tym nie pisal ale mysle ze trzeba zaczac od tego skad macie klienta L2 i czy graliscie wczesniej na priv shardach.
Zmiany w plikach hosts czesto owocuja takim wlasnie objawem ze klient L2 sie wogole nie loguje (nie reaguje na przycisk login).

Jesli klient byl sciagany ze strony www.lineage2.com lub instalowany z plytki kupionej z gra a potem zupdatowany, nie graliscie wczesniej na piratach to naprawde trzeba sie zwrocic do supportu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 15:23 
 
klient oczywiście z oficjalnej strony, grałem na tak zwanych pirackich - l2elite.us a teraz nigdzie, nawet na elite sie nie loguje.
Wiem, że na forum "pirackie" serwy są raczej niepopularne ale moze mimo wwszystko ktoś pomoże?

"Gra Lineage2 jest grą płatną, jednak płaci się wyłącznie za grę na oficjalnym serwerze. Każdy może legalnie, bez łamania praw autorskich postawić prywatny serwer bądź na takim grać ( jest to autoryzowane przez NCsoft który udostępnił pliki ) jednak pamiętaj iż nigdy nie dorówna on serwerowi oficjalnemu ponieważ serwery prywatne są pozbawione wielu istotnych funkcji dzieki którym gra jest jeszcze lepsza ( oficial ewoluuje, serwery prywatne zaś tylko do pewnego stopnia )."


Ostatnio edytowano 11 sty 2006, 15:31 przez Nocciolo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 15:28 
 
Przypomnij sobie co musiales zrobic zeby grac na tym serwerze i sprobuj cofnac wszystkie te modyfikacje.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 15:33 
 
wielokrotnie robiłem reinstalke i patchowalem na oryginalna wersje, wydaje mi sie, ze to siedzi gdzies w polaczeniach internetowych, ale nie mam pojecia co z tym zrobic :(

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 15:49 
 
1) viewtopic.php?t=11030
2) wyczyść plik hosts (windows/system32/drivers/etc/)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 12:55 
 
@Sylvian

niestety nie pomogło... nadal mogę się zalogować tylko na jeden serwer ...

najśmieszniejsze jest to, że znalazłem wsieci bardzo wielu ludzi z podobnym problemem, mimo to wciąż nikt nie potrafi udzielić pomocy :(

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 13:11 
 
Powody mogą byc tylko dwa - używsz nieprawidłowego exe'ka/laucheracha albo masz masz wpisane coś w hosts/używasz przekierowania/tunelowania/proxy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 14:21 
 
Najpewniejszym rozwiązaniem jest przeinstalowanie Windowsa i na takim czystym systemie zainstalować klienta gry dostępnego na oficjalnej stronie L2 (bez żadnych modyfikacji).
Oczywiście mam na myśli pełną reinstalkę z wykasowanie partycji systemowej włącznie.
To zagwarantuje Ci, że błędne ustawienia poprzedniej instalacji systemu nie zostaną przeniesione na nowo zainstalowany system.
Pamiętać przy tym należy, aby nie instalować żadnego softu, za wyjątkiem sterowników do urządzeń (karta graficzna, muzyczna, etc.).
Jeśli problem będzie się pojawiał nadal - w co osobiście bardzo wątpię, to powinieneś zgłosić swój problem supportowi NCSoftu.

Jeżeli korzystarz z jakiegoś urządzenia/komputera, który pracuje jako router sprawdź czy tam nie ma jakiś przekierowań.
To samo tyczy sytuacji, gdy dzielisz z kimś łączę internetowe, a ktoś inny zarządza bramką internetową.
Ale tak czy owak najpierw zrób to, co napisałem na początku.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 16:31 
 
Nocciolo napisał(a):
"Gra Lineage2 jest grą płatną, jednak płaci się wyłącznie za grę na oficjalnym serwerze. Każdy może legalnie, bez łamania praw autorskich postawić prywatny serwer bądź na takim grać ( jest to autoryzowane przez NCsoft który udostępnił pliki ) jednak pamiętaj iż nigdy nie dorówna on serwerowi oficjalnemu ponieważ serwery prywatne są pozbawione wielu istotnych funkcji dzieki którym gra jest jeszcze lepsza ( oficial ewoluuje, serwery prywatne zaś tylko do pewnego stopnia )."


O_o skad ty to wzieles, przeciez to bzdura.

Przypominaja sie moje problemy z gameguard. Skonczylo sie na reinstalce systemu.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:38 
 
montezuma napisał(a):
Nocciolo napisał(a):
"Gra Lineage2 jest grą płatną, jednak płaci się wyłącznie za grę na oficjalnym serwerze. Każdy może legalnie, bez łamania praw autorskich postawić prywatny serwer bądź na takim grać ( jest to autoryzowane przez NCsoft który udostępnił pliki ) jednak pamiętaj iż nigdy nie dorówna on serwerowi oficjalnemu ponieważ serwery prywatne są pozbawione wielu istotnych funkcji dzieki którym gra jest jeszcze lepsza ( oficial ewoluuje, serwery prywatne zaś tylko do pewnego stopnia )."


O_o skad ty to wzieles, przeciez to bzdura.

Przypominaja sie moje problemy z gameguard. Skonczylo sie na reinstalce systemu.

W sumie jakbym był pracownikiem NC to po przeczytaniu czegoś takiego padłbym na zawał chyba :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:15 
 
Widze ze dyskusja idzie w znanym i lubianym kierunku => czy sa jakies granice glupoty ludzkiej.
Od razu przeskocze do pointy - NIE MA :)

Nie chce wyrzucac tego topica bo moze sie komus przyda kiedys wiec zamkne go ale wczesnie podsumujmy.
Tego typu problem z zalogowaniem moze miec tylko 2 przyczyny.


A) Jesli nie grales wczesniej na pirackich shardach
- sprawdz czy nie masz zablokowanych portow na firewall (najlatwiej to sprawdzic wylaczajac softwareowy firewall a w przypadku firewall'a w routerze podlaczajac modem neo bezposrednio do kompa)
- skasuj L2, zainstaluj ponowanie z zaufanego nosnika

B) Jesli grales na piratach
- cofnij zmiany w plikach host (w katalogu windows\system32\drivers\etc\hosts.costam), skasuj klienta pozyskanego przez net i zainstaluj z oryginalnej plytki albo klienta pozyskanego bezposrednio z www.lineage2.com


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.