mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 11:42 
Cytuj  
Tu nie ma nic do czajenia. Co sklepu w grze nie widziałeś? - sniffer zapisuje też ceny rynkowe itemów i robi ich statystyki na stronie. Także jak ogladasz ceny np. w giran to sniffer to spisuje sobie rodzaj itemu, jego cenę, czy ktoś go sprzedaje czy kupuje i datę wystąpienia. To jest już tak naprawdę zbiór narzędzi, którymi każdy rozsądny człowiek powinien się posługiwać (naprawdę sporo ułatwiają życie - secjalnie jesli nie masz całych dni na śledzeniecen rynkowych in-game) .

Pyt. Jest takie - co ty masz za łącze (jak jesteś podpięty do netu?). Bo wydaje mi się, że masz jakąś radiówkę (jesli tak to wybierasz opcję numer 1 - zresztą Ethan Ci już to napisał).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 13:21 
Cytuj  
no dobra jednak sobie odpuszczam ten program a szkoda bo widze ze to pozyteczna bestia : | anyway dzieki za probe pomocy : P
lacze mam chello to kablowka czy cos ^^ a program jak nie dzialal tak nie dziala mimo ze mam zrobione wszystko jak pisaliscie :| dont know czemu :/ poprostu jak mi sie odpala to okienko i wybieram powiedzmy opcje 1 ,2 czy 3 widze text
Please choose which interface to sniff :

1 : Generic NdisWan adapter
2 : ARRIS RNDIS Adapter (Microsoft's Packet Scheduler)
3 : VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter (Microsoft's P
acket Scheduler)

Enter your choice (1-3):1
Waiting for data (V1.99) .....

i nie zmienia sie nic w czasie gry powinno sie chyba cos tu wyswietlac .... jak cos znajde ale odwiedze jakis ten sklep ... po zakonczeniu gry i programu dalej nie mam pliku z dropem :x


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 13:58 
Cytuj  
Powinna się pojawić informacja o otrzymaniu Encrypted Key.
Dopóki ta informacja się nie pojawi l2drop nie działa.
Popróbuj na innych połączeniach. Ewentualnie może być tak, że po jakimś kolejnym patchu l2dro nie działa.
Zdarzyło się już tak raz lub dwa. Ja akurat nie mogę tego sprawdzić, bo ma zdeaktywowane oba konta. :]

A jeszcze jedno Himred w FAQ pisze, że l2drop nie działa ze wszystkim urządzeniami sieciowymi. W szczególności kartami WiFi.
I trzeba to wziąść pod uwagę.

Poczytaj trochę na forum l2drop, a na pewno znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.
Ewentulanie dowiesz się przynajmiej co jest przyczyną kłopotów. :]

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 14:05 
Cytuj  
Jeśli ma wersję 1.99 to wszystko działa jak należy.
Jak bym miał się poddawać tak szybko to musiałbym chyba zawód zmienić... :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 15:28 
Cytuj  
tak mam wersje 1.99 co widac na screanach ^^ i wcale sie nie poddaje walcze z tym od paru dni ale to raczej prosty program i prosty w obsludze ... a u mnie poprostu nie dziala probowalem wszystkiego co mozna nawet po spolszczeniu przez was calego faq'a dale mi to nie dziala juz nie mowie o tym ze powtarzalem niektore czynnosci po razy 1x wmawiajac sobie ze teraz zadziala : P jeszcze raz napisze podsumowujac to co pisalem ze porostu po odpaleniu tego programu i zrobieniu wszystki czynnosci jak nalezy nic mi sie tam nie chce wyswietlic a z tego co zrozumialem powinno po dropie etc. i nie pojawia mi sie zaden plik l2drop.txt czy jakos tak ! moze to cos z moim providerem ? bo nie mam ani firewalla ani nawet natywirusow ;D wiec nic mi niczego nie moze blokowac o ile to ma jakis wplyw na to : P bo sie nie znam : ( jak ktos bedzie mial podobny problem do mnie a uda mu sie go rozwiazac to moze wtedy znajde pomoc :)
jeszcze raz dzieki wszystkim ktorzy okazali zainteresowanie ^^


k zrobione :D anyway chyba ta opcja ze robilem ciagle to samo a wmawialem sobie ze wreszcie zadziala zadzialala :DDD musialem wybrac 2 bo zauwazylem tam nazwe mojego modemu - nie wiem czemu ale wczesniej nie dzialala ani jedna opcja ale teraz dziala i zaraz bede uploadowal : P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 16:13 
Cytuj  
Cytuj:
bo nie mam ani firewalla ani nawet natywirusow

Antyvirusa lepiej miec, przydaje sie przy roznego rodzaju smieciach, keylogerach i innych..a tego ostatnio pelno na roznych forach..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.