mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 17:17 
Cytuj  
ja tam zaczołem wczoraj gre na teonie i mi sie podoba.Narazie 16 lvl.Jedyny problem dla poczatkujacego to słabe wyposazenie i ciagle brak kasy,ale to jest na wszystkich serwach.Ciezkie jest zycie poczatkujacego kranala

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:53 
Cytuj  
dobber napisał(a):
ja tam zaczołem wczoraj gre na teonie i mi sie podoba.Narazie 16 lvl.Jedyny problem dla poczatkujacego to słabe wyposazenie i ciagle brak kasy,ale to jest na wszystkich serwach.Ciezkie jest zycie poczatkujacego kranala


ciezkie ? poczatki sa jeszcze bardzo latwe ze wzgledu na postac newbie o ile masz nowe acc ... moza z questo zarobic jakies 15k ssNG [nie wiem jak jest z bssNG] z questa rowniez dostalem nowiutki miecz dwureczny i na tym sprzecie dociaganlm 18lvl bez problemu - potem pomogli juz mi ludzie z Bartza ^^ dobrze ze dalej pomagaja :P w miedzy czasie farmuje scavem matsy chociaz wiekszosc czasu poswiecam botom co oczywiscie nic nie przynosi orpcz FuN'u : )


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 12:51 
Cytuj  
Witam wszystkich i każdego z osobna :) Niedługo mam zamiar zacząć grać w L2. Z zamówieniem gry czekam do końca sesji, bo gdybym miała ją już łapkach to obawiam się, że sesja straciłaby w moim świecie rację bytu :P zatem do zobaczenia wkrótce :]

PS. A tak poza tym to mam 20 lat, studiuję polonistykę na UW (2. rok), mieszkam pod Warszawą, jeszcze nie wiem jaką postacią będę grała (może bladedancer, shilien knight lub tyrant) ani na jakim serwie :D ale muszę przyznać, że tutejsze posty są bardzo pomocne i dlatego już teraz dziękuję za pomoc :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 13:08 
Cytuj  
No to witamy :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 14:02 
Cytuj  
Nuviel napisał(a):
Witam wszystkich i każdego z osobna :) Niedługo mam zamiar zacząć grać w L2. Z zamówieniem gry czekam do końca sesji, bo gdybym miała ją już łapkach to obawiam się, że sesja straciłaby w moim świecie rację bytu :P zatem do zobaczenia wkrótce :]

PS. A tak poza tym to mam 20 lat, studiuję polonistykę na UW (2. rok), mieszkam pod Warszawą, jeszcze nie wiem jaką postacią będę grała (może bladedancer, shilien knight lub tyrant) ani na jakim serwie :D ale muszę przyznać, że tutejsze posty są bardzo pomocne i dlatego już teraz dziękuję za pomoc :)


mowies SESJA - system eliminacji studentow juz aktywny ? ^^

anyway odradzam SK chyba ze naprawde nastawiasz sie na solowanie : (

GL i witam rowniez ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 14:46 
Cytuj  
witamy w jedynej slusznej grze :) To nie ma znaczenia, czy kupisz gre przed czy po sesji. Jak nawet ta sesje zaliczysz, potem kupisz gre to na bank oblejesz kolejna i potem jeszce nastepna.

Przed zakupem gry polecam dokladnie przyjrzec sie forum - sa tu porady jak ja taniej kupic niz pudelko w polskiem sklepie. Ew. info dokladniejsze zapraszam na PM.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 15:24 
Cytuj  
Cytuj:
anyway odradzam SK chyba ze naprawde nastawiasz sie na solowanie

E ostatnio zeby znalezc dobrego tanka, na odpowiednim levelu to trzeba i z godzine szukac :)
Przez 2 ostatnie dni mialem prawie full party na ABG znaczy (Ja sps) healer (bish) +SE..i brakowalo tanka, po godzinnym oczekiwaniu musialem rozwiazac grupe..wlasnie ze wzgledu na tanka :>
I masz racje chcac tanka SK. SK > DA

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 16:12 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Cytuj:
anyway odradzam SK chyba ze naprawde nastawiasz sie na solowanie

E ostatnio zeby znalezc dobrego tanka, na odpowiednim levelu to trzeba i z godzine szukac :)
Przez 2 ostatnie dni mialem prawie full party na ABG znaczy (Ja sps) healer (bish) +SE..i brakowalo tanka, po godzinnym oczekiwaniu musialem rozwiazac grupe..wlasnie ze wzgledu na tanka :>
I masz racje chcac tanka SK. SK > DA


pewnie mowiac o tanku masz na mysli 'tanka 60+' o ile nie 70 ^^ bo raczej wczesniej takie klasy jak tankowie nie znajda party :| tzn mam na mysli lvl 40+ bo po co komu tank ? kazdy tylko LF healer or DD :x or PoleUsers

anyway jeszcze gorzej o party SwS'em po 40 :D ale pewnie tylko do 49 ^^

edit : nie wspominajac juz o tym ze dobrego tanka nie ma bez dobrego sprzetu : (


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 18:57 
Cytuj  
Bzudy gadasz. Tank to generalnie w mmorpg podstawa drużyny (na równi z healerem). W L2 można sobie poradzić z wykłym party i bez tanka ale to już inna sprawa.
To, że cool kids from USA uznaja tylko daggerów/archerów/nukerów - ogólnie klasy 'ownujące' to nic innego jak choroba ich kultury. Skupiając się tylko na szybkim expowaniu i pokazywaniu innym kogo mozna killim - i zapominają, że ich 'super-mega kozak' łamie się jak zapałka bez dobrego tanka, healera, buffera etc.

IMO im, żadsza klasa tym bardziej potrzeba.

PS. A tak poważnie to skąd mają sie brać Ci past 60lev tankowie? Trzeba zacząć od 1 lev. jak każdą inna postacią.


Edite: tak BTW zapomniałem Cię powitać co niniejszym czynię ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 sty 2006, 19:08 przez Sylvian, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 19:04 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
IMO im, żadsza klasa tym bardziej potrzeba.


Oczywiście nie licząc Summonerów :D :wink:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 19:07 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Sylvian napisał(a):
IMO im, żadsza klasa tym bardziej potrzeba.


Oczywiście nie licząc Summonerów :D :wink:

C4 to czas summonerów kochany ;)
Zaraz będą reroll'ować.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 19:24 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Bzudy gadasz. Tank to generalnie w mmorpg podstawa drużyny (na równi z healerem). W L2 można sobie poradzić z wykłym party i bez tanka ale to już inna sprawa.
To, że cool kids from USA uznaja tylko daggerów/archerów/nukerów - ogólnie klasy 'ownujące' to nic innego jak choroba ich kultury. Skupiając się tylko na szybkim expowaniu i pokazywaniu innym kogo mozna killim - i zapominają, że ich 'super-mega kozak' łamie się jak zapałka bez dobrego tanka, healera, buffera etc.

IMO im, żadsza klasa tym bardziej potrzeba.

PS. A tak poważnie to skąd mają sie brać Ci past 60lev tankowie? Trzeba zacząć od 1 lev. jak każdą inna postacią.


Edite: tak BTW zapomniałem Cię powitać co niniejszym czynię ;)



wiesz generalnie SK to najlepsza klasa do solowanie jezeli chodzi o fighterow i znam jednego SK lvl 58 ktory party nie moze znalesc i odechciewa mu sie grac ... bo jak sam powiedziales 'super mega kozaki' naprawde nie potrzebuja tankow w party jak maja jakies buffy + top overenchanted sprzet ... tank to postac ktra sie przydaje napewno na jakis raidach ale naprawde w party kazdy woli miec juz sws'a ktory od duzej biedy tez cos przytankuje a nie zajmuje tylko slota ... boli ale to prawda moim skromnym zdaniem tyle wywnioskowalem przez okres ktory tu spedzilem .

ps. na priv serverach ludzie bardzo bardzo chetnie robia SK czy DA bo wiedza ze w pvp te postacie w sumie moga zbic kazdego z tym ze na privach o expa nie tak trudno nawet samemu ;] juz o sprzecie nie wspomne : P

ps2. jeszcze raz powiem SK to najlepsza postac do solowania jezeli wiesz ze bedziesz gral po nocach ty tez nocach i dniach ale musisz np czesto odchodzic od kompa [dziecko jakas praca w domu] to lepiej zrobic SK : )
w innym przypadku mysle ze jest conajmniej 5-6 postaci ktore sa o niebo ciekawsze jezeli chodzi o granie niz SK : P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 19:24 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
C4 to czas summonerów kochany ;)
Zaraz będą reroll'ować.


Mówisz nie sprzedawać konta dolewelowac do 60 i wszystkich wymiatać? Ale ten RF mnie kusi wiesz fajna sprawa być z mmo od początku :D

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 20:21 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
znam jednego SK lvl 58 ktory party nie moze znalesc i odechciewa mu sie grac ...

To zle szuka, 58lvl=ab neich wbije na hill i drze ryja "TANK LF AOE GRP" zaraz znajdzie party i tam moze expic do c4;]
A swoja droga ja [prohpet] w duo z sk robilismy 40-62 bez wiekrzych problemow potem wlasnie aoe na ab, teraz obaj mamy 7x lvl, podstawa to meic kogos w duo kto gra w twoich porach i skrecenie aoe party nie stanowi problemu a jak nie ma nukera to jest jeszcze BS TOI dungi, ale tam exp juz ssie;]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 21:47 
Cytuj  
Dokładnie. Źle szuka, albo nie ma normalnego (czyt. sensownego) klanu.

@Escaflone: wymiatać to średnio raczej bo poza tym ze summony moga uzywac SS'ow nic sie nie zmienia. Za to dodza nowego party summona (co nie pozera expa i buffuje)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.