mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:15 
Cytuj  
Witam! mam nadzieje że nikt mnie tutaj nie skróci o to że zaczynam tutaj taki temat, ponieważ ten program jest całkowicie legalny. Otorz chodzi mi o to czy nie miał już ktoś może styczności z jakimś programem który pokazuję po kliknięciu na moba, czy jest agresywny i jaki mam lvl. Ja ostatnio znalazłem takie coś, oto link do niego:
http://marcopeter.w.interia.pl/Peter/Lineagetwo/aggro.zip
kumpel mi mwił ze mam go wkleic do folderu gry (system) i wyskoczy mi pytanie czy mam te pliki ze sobą nałożyc, niestety nie dostałem takiego pytania a w grze nie widze nadal lvl mobów. Czy może mi ktoś podac link do innej wersji tego patcha lub wytłumaczyc co mam zrobic?


z góry dzieki

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:16 
Cytuj  
Jest tak samo legalny jak wchodząca nowość kinowa, którą ściągnałem jakiś czas temu ;)

Bah, nie zapomnę akcji, jak jakiś konkurs NC Softu, koleś wysłał screeny właśnie z pokazanymi lvl'ami mobów i czy agro czy nie, ban z miejsca ;D


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 18:17 przez _wojtas_, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:17 
Cytuj  
Ale skoro widze tu tematy typu: ,,Botowanie" to myśle że i ten nie jest taki zły ;)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:18 
Cytuj  
Z tego co pamiętam, ostatni plik tego typu, działał pod C1 ;)


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:23 
Cytuj  
Kumplowi działa na C3, niestety teraz z nim nie mam kontaktu :(
a ten link co podałem nie jest od niego, wiec moze ten nie działa poc C3


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 20:53 
Cytuj  
Sory za duble post

Dogadałem się z kumplem! gdyby ktoś chciał to tutaj jest ten plik:
http://www.pawel.stronadomowa.com/start/download/lvl%20mobow.zip
działa na C3 !! :)
plik należy rozpakowac w zipie, i wkleic do folderu ...\Gry\LineageII\System
wyskoczy pytanie czy chcemy te pliki nadpisac, dajemy odpowiedź tak, teraz wystarczy ze wejdziemy do gry :) nad nazwą każdego moba mamy napisany jego lvl :) a jeśli mob jest agresywny to obok jego lvl jest gwiazdka, np. Lvl:45*
Rzycze miłego użytkowania tego oto moda :)



pozdro


Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 21:11 
Cytuj  
Mysle że gram w L2 wystarczająco długo i nie będe potrzebował takiego urozmaicenia :]

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 21:16 
Cytuj  
- kumpel chyba nie gra na oficaajlnym serwerze co?
- anyway totalnie useless - kazdy kto gra choćby trochę wie jakie moby są agro a jakie nie - wystarczy 20min w danym spocie.
- a może to keylogger?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 21:22 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
- kumpel chyba nie gra na oficaajlnym serwerze co?
- anyway totalnie useless - kazdy kto gra choćby trochę wie jakie moby są agro a jakie nie - wystarczy 20min w danym spocie.
- a może to keylogger?


wogole nie wiem po co komus to gowno :/
pomijajac fakt ze rzeczywiscie kazdy kto gra chociaz trohe w lineage a nie botuje :P to 90% mobow zna dokladnie jak sie zachowaja tzn czy maja sociale ze soba czy sa agro czy tez nie o lvlach juz nie mowie
pewnie wiekszosc z nas mam na mysli moze nie tyle siebie co was ktorzy tu graja od 'zawsze' :P znaja nawet dropy mobow na pamiec O_o a przynajmniej te najwazniejsze ;]
ps niektorzy to nawet wiedza jaka jest szansa na dropa :D
ps2 ja tez duzo wiem a programy jak ten nigdy nie znajda sie na moim kopmuterze nawet jak by mialo mi to dac adene w grze O_o

sorry kolego ale zle trafiles z tym topiciem :| to raczej soft dla newbie a nie dla starych wyzeraczy ^^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 22:09 
Cytuj  
Ja tu trafiłem bo potrzebowałem pomocy, na ktorą znalazłem odpowiedz bez pomocy forum ;] a ten ostatni post był po to ze jeżeli ktoś by chciał użyc tego rpogramiku. A propo to nie jest pot np cos w stylu:
Cytuj:
ps2 ja tez duzo wiem a programy jak ten nigdy nie znajda sie na moim kopmuterze nawet jak by mialo mi to dac adene w grze O_o

bo po takim bocie jak wymienił kolega dostajesz pernament bana a patch który ja podałem można używac do woli i nie dostaniemy bana.

P.S. Ten patch jest dla frajdy! co wy panowie takie oburzenie?: D


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 22:52 
Cytuj  
szczerze to przyjemnosc gry zmniejsza sie po instalacji takowego patcha ;) nie ma to jak dreszczyk emocji gdy zblizasz sie do mobkow i nie wiesz czy cie zaatakuja czy nie :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 23:26 
Cytuj  
shakal napisał(a):
Ja tu trafiłem bo potrzebowałem pomocy, na ktorą znalazłem odpowiedz bez pomocy forum ;] a ten ostatni post był po to ze jeżeli ktoś by chciał użyc tego rpogramiku. A propo to nie jest pot np cos w stylu:
Cytuj:
ps2 ja tez duzo wiem a programy jak ten nigdy nie znajda sie na moim kopmuterze nawet jak by mialo mi to dac adene w grze O_o

bo po takim bocie jak wymienił kolega dostajesz pernament bana a patch który ja podałem można używac do woli i nie dostaniemy bana.

P.S. Ten patch jest dla frajdy! co wy panowie takie oburzenie?: D


pewnie l2walker to tez program dla przyjmnosci bo jak dlugo nabijanie expa nawet najwytrwalszym sprawia przyjemnosc ? 3 party gry to juz nie gra takie jest moje zdanie


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 02:26 
Cytuj  
shakal napisał(a):
bo po takim bocie jak wymienił kolega dostajesz pernament bana a patch który ja podałem można używac do woli i nie dostaniemy bana.

P.S. Ten patch jest dla frajdy! co wy panowie takie oburzenie?: D


Za ten pliczek mozesz takze dostac bana na oficjalnym serwerze.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 06:23 
Cytuj  
montezuma napisał(a):

Za ten pliczek mozesz takze dostac bana na oficjalnym serwerze.

tylko ze nikt nie sprawdzi czy on tego pliczku uzywa no a bot raczej jest nie trudny do wykrycia :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:34 
Cytuj  
Ten pliczek jest bardzo przydatny dla niektorych ludzi - np. jesli ktos jest daltonista i nie odroznia czerwonego koloru od zielonego :)

"Agro" tool jest natomiast w nim do dupy bo zawiera bledy wiec moze wprowadzic newbie (bo takim sie to moze przydac) w blad.

Generalnie jest masa takie softu modyfikujacego np. tekstury i uzywa sie tego bardziej na zasadzie funu niz zyskania jakiejs przewagi na innymi graczami (np. nude patch dla erotomanow albo patch zmieniajacy wszystkie armory elfow i DE elfow na dresy).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 10:35 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
(np. nude patch dla erotomanow albo patch zmieniajacy wszystkie armory elfow i DE elfow na dresy).



k to ja jak ktos wie skad to sciagnac to dajcie znac :DDD
z gory dzieki :lol:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 19:18 
Cytuj  
tzw. patch ktory jest po prostu edytowanym plikiem npcname-e.dat
i do kazdej nazwy moga dopisano tylko jego lvl i *[aggro].

jest to mod client side, wiec raczej nie do wykrycia tak jak nude patch czy inne zmieny po strone klienta.

ED.

heh, do etgo jest to nie pelne. tzn moge rpzyposzczac ze ten patch ogranicza sie tylko do mobow z c1.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.