mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:14 
Cytuj  
Witam
Mój pierwszy post a zaczynam od poraszki do jakiej doszło wczoraj na Hindemith.
Podczas latania w grupie po okolicach Death Pass doszło do nieprzyjemnego incydentu. W czteroosobowym party było dwóch orków Demiurg i ja (Votiak) co owocowało tym, że w wolnych chwilach z braku mobów, sami okładaliśmy się radośnie po łabach. Prócz nas był jeszcze Ojin i (...ehh) Drol. No cóż jak to póżniej stwierdził Ojin: "...zabawy z bronią bywają niebezpieczne".
Kiedy boty zaczęły nam naprawdę przeszkadzać postanowiliśmy sie ich pozbyć. Właściwie to ja rzuciłem ten pomysł. Demiu zapytał kto nie ma jeszcze pvp score, no to się zgłosiłem. Krzyknął: to wal maga. Namierzyłem no i poszło. Demiu się przyłączył więc szybko padł. Dopiero gdy leżał zorientowałem/iśmy się, że to... Drol.
No cóż mam powiedzieć. Ojin mało sobie łba nie wyrechotał, Demiu nadrabiał miną a mnie zrobiło się naprawde głupio. Osiem procent do tyłu dla healera to nie mało. No i ten "friendly fire".
Dlatego:
Drol'u jak otworzą Nekro/Cata zapraszam cię do party ze mną kiedy tylko będziesz miał ochotę. Mam zamiar siedzieć w nich do 40lvl wychodząc tylko po nowe nasiona. Moby są tam x4, exp szybko leci.
Dla mnie to też będzie bardzo dobre rozwiązanie. Mniej expa => dłużej można siać i zbierać, pomoc healera => sianie bez przerw na rest. Same plusy.
Mam nadzieję że nie żywisz urazy.


_________________
Votiak - Ork Raider 35 lvl - RETIRED
Aes - Palus Knight 29 lvl
Hindemith

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:16 
Cytuj  
yyyyy say what ? oO

a dostal z pol obrotu ?


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:20 
Cytuj  
lol, to tak jak w tym dowcipie

Sierzant mowi do rekruta w czasie akcji bojowej: "zabijcie to bydle... eee! Ale nie kapitana!" :)

A boty lepiej bylo strainowac.
Mieliscie 2 orkow to trzeba bylo dac im WW i shielda powinni zrobic 2 trainy po 5-6 mobow.
A healera mozna bylo zabic w momencie jak juz moby sie rzuca na boty zeby szybciej padli.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 28
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:56 
Cytuj  
......i tak się zastanawialiśmy z kolegą francuzem co się z Wami dzieje że cały czas ktoś świeci na fioletowo :] .

.......a boty faktycznie były upierdliwe :) .


_________________
Jestem czarny i jestem z tego dumny....:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 18:10 
Cytuj  
Naprawde - jak macie problemy z botami na DV to "idzcie po Ishke" next time :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 6
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 17:59 
Cytuj  
Tak to było zabawne, boki zrywać... no cóż ,byłem wqrwiony ,no ale wiem że Votiak nie zabił mnie specjalnie,wiec jest ok . Poza tym nie jestem healer tylko wizard.

BTW skorzystam z okazji :lol:

http://www.killsometime.com/Video/video.asp?ID=353

Dla wyjasnienia, jest to program medyczny "na żywo" w holenderskiej tv

ludzie tam opowiadaja o swoich tragediach...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.