mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 23:41 
Cytuj  
Dobra prosze się nie śmiac :). Pod c4 wychodza nowe pety, ja jednak myślę o starym...o wilku. Tylko mam wątpliwości czy opłaca się go robić?
Czy ktoś umie mi podac dane wolfa z 60+ lvl. Podobno jest bardzo wredny, lecz żadnych danych nie udało mi się zdobyć.
PS. Bez flamu, zgadywanek-prosiłbym o pomoc w ustaleniu faktów. THX z góry.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 00:09 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Dobra prosze się nie śmiac :). Pod c4 wychodza nowe pety, ja jednak myślę o starym...o wilku. Tylko mam wątpliwości czy opłaca się go robić?
Czy ktoś umie mi podac dane wolfa z 60+ lvl. Podobno jest bardzo wredny, lecz żadnych danych nie udało mi się zdobyć.
PS. Bez flamu, zgadywanek-prosiłbym o pomoc w ustaleniu faktów. THX z góry.


hmmm tylko male sprostowanie wydaje mi sie ze wolf pet to raczej pet na lvl 15-20 ... ladnie moze wyglada nic poza tym watpie ze moze byc 'grozny' ale mimo wszystko have fun :)


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 00:32 
Cytuj  
Pełny guide o wilku: http://lineage2.stratics.com/content/faq/wolf.php niestety nie ma tam statsów :/


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 00:58 
Cytuj  
http://www.lineage2.com/community/spotlight_6.html
Ta panienka, co sie tam produkuje, ma swoją strone, specjalnie o chodowaniu wilkow. Jest ich wielka fanatyczka, ma dwa na 60+lvl. Podaje w tym artykule adres do tej strony.


_________________
Votiak - Ork Raider 35 lvl - RETIRED
Aes - Palus Knight 29 lvl
Hindemith

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 03:40 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:26 
Cytuj  
Wilk sie sprawdza w teamie z kims kto ma hate skill i tylko jesli levelujesz go jednoczesnie z postacia (+/- 5 lev).
Wilki sa dla maniakow posiadania zwierzecia - zysku z nich nie ma zadnego.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:58 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Wilk sie sprawdza w teamie z kims kto ma hate skill i tylko jesli levelujesz go jednoczesnie z postacia (+/- 5 lev).
Wilki sa dla maniakow posiadania zwierzecia - zysku z nich nie ma zadnego.

Hate niepotrzebny jest aczkolwiek przydaje się. Najważniejsze to macro do atakowania (z opoznieniem jakis 2sekund zanim wilk zacznie atakowac - a to po to aby wlasnie nie lapal agro).
No i wlasnie to co Karol napisał - zarówno owner jak i pet powinni być na podobnym poziomie.

Wilczek to nawet fajny DD pozwalajacy na solowanie - sęk w tym, że albo musisz mieć kasę albo być BH(ew. seedować) zeby sobie na to pozwolić.
Kolejna sprawa do blessed scrolls of rezurection dla pet'ów - kosztują grosze a a pomagają zdecydowanie. I jeszcez jedno - kup mu najlepszą możliwą broń - bo wilk bez broni to porażka (zerowy exp). Ta do kupienia u managera sprawdza się tylko do 20lev gdy latasz w NG więc miej na uwadze, że będziesz potrzebował lepszej - można ja zdobyć wymieniając u pet managera starą i dopłacając do nowej (jak z itemami NG dla noobków).

Śmieszne jest to, że o ile pamiętam to pety mogą mieć max 80lev :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:28 
Cytuj  
aaaaaapropo petow :)

wlasnie wrocil, po dlugiej nieobecnosci na PTS, moj gildiowy WS i mowi ze C4 to porazka dla kowali.
Tak nerfneli big boom'a ze on na 70 lev ma problemy w tanor canyon (40-50 lev moby) :)
Glownie chodzi o to ze cos pozmieniali z dmg jakie on zbiera (duzo szybciej go moby zabijaja), zwiekszyli prawie dwukrotnie jego czas detonacji (wiec i wieksza szansa ze przez ten czas zostanie zabity albo zestunowany i disturbniety), zwiekszyli drastycznie koszt jego summonowania a koszt b-sps dla niego to ok 5k adena.
To by bylo jeszcze pikus gdyby nie to ze obcieli mu zasieg wybuchu tak ze z 4-5 mobo w 1 party zabija max 2.

Tak wiec jesli ktos chce skorzystac z powerlevelingu newbie postaci to... zostaly mu 2 dni :)

P.S. Zapomnial bym jeszcze dodac - dosc waznym info jest tez to, ze ZAWSZE po tym jak summon pada moby rzucaja sie na wlasciciela summona lub osoby z jego party. Wiec trainowanie petami staje sie bardziej niebezpieczne niz w C3 bo zamiast strainowac boty mozna sobie samemu sprawic traina.
A nawet jesli nam sie to uda i train agro przeskoczy na boty to po ich zabiciu i tak moby wroca na nas - pomaga tylko relog w odpowiednim momencie ale wtedy zbieranie lootu z botow trzeba zostawic komus innemu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 12:32 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:29 
Cytuj  
wlasnie, sam chce miec wilczka (szkoda, ze nie jest bardziej czarny tylko taki szary :) ) ale mam juz 52 lvl... Czy da sie go szybko wylvlowac jako tank? Czy bede mu kradl tak duzo expa, ze to nie ma sensu?
A mzoe lepiej zrobic krasia 20 lvl i wziac wilczka na krasia i spoilowac ile wlezie?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:30 
Cytuj  
Ciezko Ci go bedzie levelowac main charem bo wejdzie duze penalty za roznice leveli i do tego 15 lev wilk nie bedzie TRAFIAL 50 lev moba (a na takie polujesz).

IMHO jesli ktos chce miec wilka to powinien zaczac go levelowac na 20 lev.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:32 
Cytuj  
A jak pojde na mobki 20 lvl? Wiem, ze ja bede dostawal 50 expa, ale mzoe wilczek wiecej?
Ja bym tylko walnal aure i sobie zapalil fajke a maluch nie lupie...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
Mozesz latwo levelowac wilczka w ten sposob, ze pojdziesz na 10 lev mobow (green dla wilka) ale ownerem walka bedzie 15-20 lev healer.
Ty, poza party, bedziesz walkil hate a wilk zabijal safe (bo nie przebije twojego agro).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:35 
Cytuj  
ja tam uwazam ze wszystkie pety sa tak samo bez uzyteczne.
ot takie tamagoczchi [ czy jak to sie pisze] dla japonczykow, oni lubi takie cos.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:38 
Cytuj  
Ale SK by bylo do twarzy z takim towarzyszem... szkoda tylko, ze czarna pantera poszla do DA - jemu to kompletnie nie pasuje....

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:44 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
Ale SK by bylo do twarzy z takim towarzyszem... szkoda tylko, ze czarna pantera poszla do DA - jemu to kompletnie nie pasuje....


No dokladnie tylko oto chodzi - ktos sie bawi z wilkiem tylko dla wlasnej perwersyjnej przyjemnosci :)

stridery maja jakies zastosowanie sensowne ale wilki - no way
zeby jeszcze nie zjadaly XP to by mozna bylo przyjac ze masz jakis dodatkowy dmg za kase ale tak jak jest teraz... porazka

Dodatkowo jesli ci pet padnie i zanim go resniesz np. padnie Ci komp albo polaczenie z netem to po 20 min REAL TIME (nie liczy sie czas w grze) peta masz straconego na zawsze.
Mozna slac petycje ale dostaniesz wtedy odpowiedz mniej wiecej taka:
"we have no record of any issues on the server. we cannot do anything for you. thank you for understanding. please play world of warcraft" :P


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:54 
Cytuj  
Nie rozumiem jak możecie rozpatrywać posiadanie zwierzątka w kategoriach zysk - brak zysku... tu chodzi o bezinteresowne uczucie pomiędzy człowiekiem (tudzież elfem, dwarfem, orkiem) a zwierzęciem :D


_________________
"Od dziś nie pastuję podłogi. Z nenufarami we włosach puszczę się w upojny tan." S. Mrożek

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:04 
Cytuj  
Nuviel napisał(a):
Nie rozumiem jak możecie rozpatrywać posiadanie zwierzątka w kategoriach zysk - brak zysku... tu chodzi o bezinteresowne uczucie pomiędzy człowiekiem (tudzież elfem, dwarfem, orkiem) a zwierzęciem :D

omg, jak chcesz miec zwierzaka to kup sobie prawdziwego pieska, kotka czy nawet rybki. wtedy mozna rozmawiac o uczuciu pomiedzy wlascicielem [ czlowiekiem ] a zwierzeciem [ istota zywa ].
a to co jest w l2 to jak pisalem wcesniej tylko i wylacznie dla zaspakajania potrzeb napalonych japonczykow co kochaj tamagoczi [te elektroniczne zwierzaki ]


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:08 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
Nuviel napisał(a):
Nie rozumiem jak możecie rozpatrywać posiadanie zwierzątka w kategoriach zysk - brak zysku... tu chodzi o bezinteresowne uczucie pomiędzy człowiekiem (tudzież elfem, dwarfem, orkiem) a zwierzęciem :D

omg, jak chcesz miec zwierzaka to kup sobie prawdziwego pieska, kotka czy nawet rybki. wtedy mozna rozmawiac o uczuciu pomiedzy wlascicielem [ czlowiekiem ] a zwierzeciem [ istota zywa ].
a to co jest w l2 to jak pisalem wcesniej tylko i wylacznie dla zaspakajania potrzeb napalonych japonczykow co kochaj tamagoczi [te elektroniczne zwierzaki ]


polecam:
http://www.slownik-online.pl/kopalinski/49198740171A13C5C12565E70063D5A7.php


A jesli juz mowa o zwierzakach to ponoc te nowe baby-pety sa super.
Bez SpS lecza od 26 do ~100dmg, nie walcza ale same dostaja 10% XP wiec sie je dosc szybko leveluje no wygladaja slodko :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:10 
Cytuj  
Ja tam się nie zgodzę. Jak ktos nie ma 2 kont - to zwierzak jest świetną sprawą. Bo z nim bez-problemowo można solować.
Druga sprawa to hatchlingi/strydery/wilki nie żra okreslonego % expa tylko tyle ile dmg. zadają.

Dopiero nowe pety z C4 żrą 10% (mówie tylko o tych które można levelować - pomijam summony/pantery/golemy/etc.) - dzięki czemu można je wylewelować bez najmniejszych problemów i to w kosmicznym tempie. A taki tygrysek leczy cię non stop (w zasadzie to spamuje heal jeden za drugim), buffalo - to samo tyle, że zamiast heal wali recharge.

Mając 53lev. jakiś middle C grade sprzęt spokojnie solowałem sobie w DV ze świerzym tygryskiem (czyli chyba 28lev. mial - godzinę później zwierzak miał 32lev). I tak non-stop bez odpoczynku.

PS. Karol co do wybuchu big-booma to napewno ograniczyli ilość mobów jaka dostanie dmg od niego z tego co pamiętam. Wszystkie AOE skille teraz na max 20 mobów będą działać. Co do agro i lev. bb to pisałem wcześniej - tylko śmialiście ze mnie ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:23 
Cytuj  
Kazdy pisze o tych magicznych "20" mobach..gdzie nie zapytam kazdy mowi magiczne 20 :>
A skad takie info wzieliscie ?
Czy aby to nie jest jakas kolejna plotka typu "idz do kosciola, a masz zwiekszona szanse na OE" ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.