mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:30 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ja tam się nie zgodzę. Jak ktos nie ma 2 kont - to zwierzak jest świetną sprawą. Bo z nim bez-problemowo można solować.
Druga sprawa to hatchlingi/strydery/wilki nie żra okreslonego % expa tylko tyle ile dmg. zadają.


Stary - a probowales levelowac peta grajac normalnie high level charem?
Ja sobie kupilem ostatnio 15 lev wilka i on wogole nie dostawal XP - podobnie jest ze striderami.
Dla mnie chore jest to, ze jesli zapragniesz miec peta bedac sam na 60-70 lev to musisz sobie do tego robic alta.

Cytuj:
Mając 53lev. jakiś middle C grade sprzęt spokojnie solowałem sobie w DV ze świerzym tygryskiem (czyli chyba 28lev. mial - godzinę później zwierzak miał 32lev). I tak non-stop bez odpoczynku.


No i dlatego pisalem ze dopiero te nowe pety sa "przemyslane".

Cytuj:
PS. Karol co do wybuchu big-booma to napewno ograniczyli ilość mobów jaka dostanie dmg od niego z tego co pamiętam. Wszystkie AOE skille teraz na max 20 mobów będą działać. Co do agro i lev. bb to pisałem wcześniej - tylko śmialiście ze mnie ;)


20 mobow to nie tak zle - to sa 4 grupy z AB albo 5 z tanor.
Problem polega na tym ze nawet jesli slesz BigBooma na JEDNA geupe to wybuch zabija zamiast 4-5 mobow tylko 1-2 bo ma promien eksplozji zmniejszony.

A co do "smialiscie sie" - bazowalem na tym co pisali w patch notes i z tego co wychodzilo to nie bylo tak zle.
Jesli na AB i tak polowalem na 2-3 grupy mobow i do zabicia ich potrzebowalem 2 big boomow to zamiana na 1 z blesed SpS nic by nie zmienila.
Problem w tym, ze oni zrobili mase nieudokumentowanych zmian i jesli w tej formie jak sa na PTS wejda na live to baaaardzo wspolczuje WS - nadal nikt go do grupy nie wezmie (bo po co) a solowac bedzie mogl jakies 2-3x wolniej niz inne klasy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:32 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Kazdy pisze o tych magicznych "20" mobach..gdzie nie zapytam kazdy mowi magiczne 20 :>
A skad takie info wzieliscie ?
Czy aby to nie jest jakas kolejna plotka typu "idz do kosciola, a masz zwiekszona szanse na OE" ?

Center tłumaczył z koreańskich patch-notes. Nie ma linka niestety - ale jak pogrzebiesz na jego stronie to znajdziesz.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:36 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Czy aby to nie jest jakas kolejna plotka typu "idz do kosciola, a masz zwiekszona szanse na OE" ?


Ja slyszalem ostatnio taka ze nalezy OE co 1 lev postaci.
Wiadomosc byla z gatunku "potwierdzonych" bo mamy na hinde polaka ktory sam zrobil +16 duale D i +8 duale C w ten sposob BEZ ZADNEGO FAILA.

Znajomy z gildii robil alta i bal sie ze mu jebna duale +4 wiec mu podsunalem ten pomysl.
Nie za bardzo wierzyl ale zrobil tak - do +3 podnosil mu znajomy, on odczekal 1 level i sprobowal na +4.
Oczywiscie - boom :)
A zeby bylo smieszniej to byl jego PIERWSZY ENCHANT jaki kiedykolwiek zaaplikowal sam na tej postaci (D grade bron kupowal "gotowa").


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:49 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Kazdy pisze o tych magicznych "20" mobach..gdzie nie zapytam kazdy mowi magiczne 20 :>
A skad takie info wzieliscie ?
Czy aby to nie jest jakas kolejna plotka typu "idz do kosciola, a masz zwiekszona szanse na OE" ?


Slowa osob co probowaly na PTS aoe party.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 16:33 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Ja tam się nie zgodzę. Jak ktos nie ma 2 kont - to zwierzak jest świetną sprawą. Bo z nim bez-problemowo można solować.
Druga sprawa to hatchlingi/strydery/wilki nie żra okreslonego % expa tylko tyle ile dmg. zadają.


Stary - a probowales levelowac peta grajac normalnie high level charem?
Ja sobie kupilem ostatnio 15 lev wilka i on wogole nie dostawal XP - podobnie jest ze striderami.
Dla mnie chore jest to, ze jesli zapragniesz miec peta bedac sam na 60-70 lev to musisz sobie do tego robic alta.


Karol to była odpowiedź do tego:
Cytuj:
No dokladnie tylko oto chodzi - ktos sie bawi z wilkiem tylko dla wlasnej perwersyjnej przyjemnosci

stridery maja jakies zastosowanie sensowne ale wilki - no way


Zdaję sobie sprawę, że mainem ni cholery normalnie nie da się grać ze świeżym wilkiem. Ale nigdy nie twierdziłęm, że jest inaczej.

Za to jak już masz wilka na swoim poziomie to podtrzymuje to co napisałem wcześniej.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 18:07 
Cytuj  
kapota z tym AOE party... Dobrze zgrana grupa kosila 40 grupek na AB na raz - dwoma nukami... to byl train 200 mobow z 2 runnerow...
Od srody to bedzie przeszlosc...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.