mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:31 
Cytuj  
o kurwa to juz jest c4?:P
szkoda ze moja jak leze do kompa to mi sie drze zostaw te gierki i chodz do mnie.... :(((((
ale chyba trza bedzie zajrzec :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:48 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
o kurwa to juz jest c4?:P
szkoda ze moja jak leze do kompa to mi sie drze zostaw te gierki i chodz do mnie.... :(((((
ale chyba trza bedzie zajrzec :)


To kup "swojej" osobne konto i daj jej na wychowanie malego " Baby Cougar" albo " Baby Buffalo" ;) i wracaj do nas ^^

http://www.lineage2.com/Knowledge/pet_7.html


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:56 
Cytuj  
A tak a propo tych petow
Baby Buffalo recharguje
Baby Cougar healuje
a co robi Baby Kookaburra? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:59 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A tak a propo tych petow
Baby Buffalo recharguje
Baby Cougar healuje
a co robi Baby Kookaburra? :)

On tylko dziwnie wygląda :D

Ktoś pisał, że też recharguje aczkolwiek nie chce mi sie wierzyć zbytnio w to.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:30 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A tak a propo tych petow
Baby Buffalo recharguje
Baby Cougar healuje
a co robi Baby Kookaburra? :)


To get one of the 3 new C4 pets, you can do one of two things.
You can either quest for one, or tame one in the new Wild Beast Pasture area.

By questing you receive a 'Baby' pet. Taming gets you a temporary 'Tamed' pet.
The 'Tamed' pets are grown-up versions of the 'Baby' ones, and unlike the quested kind, are able to recharge the master and cast buffs such as Empower 3, Bless the Body/Soul 5, WW2 etc. The kind of buffs it casts depends on the feed you use to tame it.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:46 
Cytuj  
czyli buffallo recharguje i daje emp3 i inne :)? czy jak - bo sie pogubilem troszke :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:56 
Cytuj  
Akki ale Karol pyta o baby paety. TAmowanie to zupełnie inna para kaloszy.

Edited:
Niezłe jaja: http://boards.lineage2.com/showflat.php ... 6131515834

Karol także wygląda na to, że nerfneli nam BH LOL i mamy jak ktoś to ujął 'o 50% zwiększoną szansę na crush' podczas sweepowania. Pięknie - nie ma jak grać normalnie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:33 
Cytuj  
Taaa... dokladnie tak jest.
A zeby bylo sprawiedliwie to ten bug nie wystepuje jak cos robisz walkiem - czyli farmerow to nie dotyczy :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:13 
Cytuj  
a te baby petu mzoe miec kazda klasa ? czy tylko np. summonerzy ?


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:26 
Cytuj  
pytanie odnosnie nagrywania:

jak wiadomo jest taka opcja, ..to cos co powstalo jest zapisywane w replay folderze..plik ma rozszerzenie l2pr czy jakies takie podobne..

Co z tym dalej zrobic by moc sobie obejrzec ?
wiem ze np na l2blah sa poradniki np FinalElfa jak robic filmiki..ale uzywajac innych programow..
Mialem nadzieje ze l2 bedzie zapisywalo je od razu jako avi czy wmv..podobnie jak to robi np ze screenami zapisujac np jako jpg

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:38 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
pytanie odnosnie nagrywania:

jak wiadomo jest taka opcja, ..to cos co powstalo jest zapisywane w replay folderze..plik ma rozszerzenie l2pr czy jakies takie podobne..

Co z tym dalej zrobic by moc sobie obejrzec ?
wiem ze np na l2blah sa poradniki np FinalElfa jak robic filmiki..ale uzywajac innych programow..
Mialem nadzieje ze l2 bedzie zapisywalo je od razu jako avi czy wmv..podobnie jak to robi np ze screenami zapisujac np jako jpg


z tego co mi wiadomo to mozna to obejrzec tylko w l2 tzn potrzebny jest ci klient zeby to obejrzec ... chyba ze wyjdzie jakis player do tego ale watpie :P a co do tego avi to rzeczywiscie bylo by to super ale malo prawdopodobne ze wzgledu na wielkosc plikow tego tupy raczej jest to awykonalne ... : (


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:49 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
pytanie odnosnie nagrywania:

jak wiadomo jest taka opcja, ..to cos co powstalo jest zapisywane w replay folderze..plik ma rozszerzenie l2pr czy jakies takie podobne..

Co z tym dalej zrobic by moc sobie obejrzec ?
wiem ze np na l2blah sa poradniki np FinalElfa jak robic filmiki..ale uzywajac innych programow..
Mialem nadzieje ze l2 bedzie zapisywalo je od razu jako avi czy wmv..podobnie jak to robi np ze screenami zapisujac np jako jpg

Na ekranie logowania masz w opcjach "replay". To co nagrywa L2 to skrypt wykonywanych czynności (zresztą była już w tym topiku o tym mowa). Jak chcesz miec avi to mozna nagrac powtorke tak jak to robilo sie do tej pory. Pytanie tylko po co? Chyba ze w formie prezentacji wideo/klipu, bo scrypt z godzina filmiku zajmuje kilkaset KB i ogladasz go sobie w full detalach, ba nawet kamera mozesz sobie dowolnie obrac - jak podczas gry.

@wolverine: przecież to jest pet a nie summon - każdy go może mieć.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:54 
Cytuj  
funkcja rejestrowania gry ktora dodano w C4 to toeche wyglada slabo.
bo rejestrowac rejestruje tylko jakby to nazwac ' gre' ale ebz czatu, nemusa itp...czyli czysty filmik.
dodaje w rogach info ze to lineage 2 itp.

a co ciekawe to nie sa nawet filmy tylko zapisane parametry gry ktore sie wykonywalo, ktre wykonywala nasza postac i na ktroe dzialala.

a do odtworzenia tego jest potrzebny engine L2 [ UE2.5] ktory przetwarza kod zapisany w klikach i robi z niego demo.

i raczej nikt nie zrobi playera bo to ....niemozliwe.

nadala wiece lepiej nagrywac akcje frapsem czy innym programem


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:01 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
funkcja rejestrowania gry ktora dodano w C4 to toeche wyglada slabo.
bo rejestrowac rejestruje tylko jakby to nazwac ' gre' ale ebz czatu, nemusa itp...czyli czysty filmik.
dodaje w rogach info ze to lineage 2 itp.

a co ciekawe to nie sa nawet filmy tylko zapisane parametry gry ktore sie wykonywalo, ktre wykonywala nasza postac i na ktroe dzialala.

a do odtworzenia tego jest potrzebny engine L2 [ UE2.5] ktory przetwarza kod zapisany w klikach i robi z niego demo.

i raczej nikt nie zrobi playera bo to ....niemozliwe.

nadala wiece lepiej nagrywac akcje frapsem czy innym programem


roznica jest taka ze fraps na slabszych kompach to problem grac i frapsowac a tak mozna nagrac i potem frapsowac na spokojnie bez nerwow ^^ to tylko chyba o to chodzi bo nic innego ciekawego w tym nie widze ... ani dropu nie widac nawet :/


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:10 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
funkcja rejestrowania gry ktora dodano w C4 to toeche wyglada slabo.
bo rejestrowac rejestruje tylko jakby to nazwac ' gre' ale ebz czatu, nemusa itp...czyli czysty filmik.


Czat z tego co kojarze mozesz sobie wlaczyc podczas ogladania filmu, w miejscu wyboru replaya ktory chcesz obejrzec zaznaczasz "view window chat" czy jakos tak.

EDIT: Niestety widac tylko "dymki" nad glowami

Wolverine napisał(a):
nadala wiece lepiej nagrywac akcje frapsem czy innym programem


Wlasnie ze nie :)
IMO to ogromne ulatwienie. Nagrywasz skrypt potem go odtwarzasz juz na spokojnie po calej akcji i zgrywasz frapsem czy czyms innym tylko to co ci pasuje. Zgrywasz z takimi ustawieniami kamery jakimi chcesz i po kilka razy te sama akcje - roznych katow.
Jednym slowem na spokojnie bawisz sie w rezysera zrzucajac tylko to co cie interesuje, nie przejmujac sie komunikatami na chacie, skupianiem sie na szybkim targetowaniu itd itp.

Raid 15 minutowy zajmie w formie skryptu niewiele w porownaniu z 30 min avikiem nieskompresowanym (kolo 15GB) do ktorego wiekszosc programow zrzuca to co sie dzieje na ekranie. Czysta oszczednosc miejsca.

I chyba najwazniejsza zaleta - nie obciaza systemu tak jak to robia programiki zapisujace do avika.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 20:30 
Cytuj  
ja tam wole zawsze ogladac filmiki gdzie widze czat a w nim dmg jaki kto zadaje, jakie buffki ma, jaki lvl i text na czacie...a takie cos to ubogo wyglada.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 21:07 
Cytuj  
Ethan napisal:
Cytuj:
Inna rzecz, że downloader Fileplanet wspiera resuming

Niby jest napisane..ale sciagalem sobie rozne pliki i uwierz mi ze nie wznawialo transferu..
"Przykro mi, Ale server nie obsluguje trybu podsumowania" dokladnie to jest napisane :>

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 21:16 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
IMO to ogromne ulatwienie. Nagrywasz skrypt potem go odtwarzasz juz na spokojnie po calej akcji i zgrywasz frapsem czy czyms innym tylko to co ci pasuje. Zgrywasz z takimi ustawieniami kamery jakimi chcesz i po kilka razy te sama akcje - roznych katow.
Jednym slowem na spokojnie bawisz sie w rezysera zrzucajac tylko to co cie interesuje, nie przejmujac sie komunikatami na chacie, skupianiem sie na szybkim targetowaniu itd itp.


Imo ten wewnetrzy system nagrwania jest niewiele wart, szczegolnie dla filmow z sige czy pvp. Nagrywanie jest bez nickow, crestu klanu ally, czatu, i nie mozesz tego zmienic.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 21:35 
Cytuj  
widzisz ^^ Montezuma i JA mamy racje ^^ ....zawsze ;P

BTW. co sie ostatnio z bartzem dzieje. przed c4 mialem ping okolo 200 a teraz nagle mam 400. czyzby wina c4.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 21:49 przez Wolverine, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 21:41 
Cytuj  
Mhm mam takie pytanie... Sam na razie grać nie mogę, ale usłyszałem taką straszną nowinę, że Light Elfom, zabrano Sprint na lvl 2... Proszę, powiedzcie, że to nie prawda... A jak tak lubiłem te 196 speed...


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.