mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 15:17 
Cytuj  
Pytanie takie jak w temacie :)
Jestem w tym wypadku zupelnie zielony i bylbym bardzo wdzięczny za wytłumaczenie jak dziecku, jak rozwijac postac od podstaw i również jaka taktykę przyjmować.
Szukałem podobnego tematu, ale ku mojemu zdziwieniu nie znalazlem,
Byłbym bardzo wdzięczny za w mierę wyczerpującą wypowiedź.
Z góry dziekuje
pozdro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 16:58 
Cytuj  
Nie jestem specjalista bo sam nie mam BD ale generalnie na poczatku grasz jak mage-tankiem.
Tzn uzywasz na poczatku walki drain health a konczysz mieczami.

Z self buffow <40 lev masz odpowiedniki Might i Shield, plus masz tez buffa "tankowego" deflect arrows ktory sie bardzo ladnie sprawuje Vs moby z lukami tak do 50 lev.

Po 40, jak juz zostajesz BD, to dostajesz co 3 lev nowe dance.
Dance of Fire (40) mozesz uzywac jesli ci zbywa many (zwiekszy troche obrazenia z krytykow).
Dance of light (43) powinienes uzywac jesli walczysz undead mobami.
Dance dajace accuracy (46) mozna olac.

Na 49 i 52 dostajesz podstawowe dance dla mage grup - mozesz zobie wtedy szukac grup pure nukerow w ktorych nic nie robisz poza odpalaniem tych 2 dance.
Na 55 i 58 dostaniesz dance ktore kochaja wszyscy mele type - i od tej pory nie powinienes miec juz ZADNYCH problemow ze znalezieniem party.

Solujac od 40+ lev warto przyjac taktyke nie uzywania SS non stop tylko raz na rozpoczecie walki B-SpS dla drain health.
Moba 1x HP powinienes tym scinac do 50% HP i leczyc to co straciles w poprzedniej walce (tym samym nie ma downtime zadnego bo drain health zjada malo many).

Z uzytecznych tatoo warto sobie zapodac +4INT/-4WIT po 40 lev - masz z tego praktycznie tylko plusy i zadnych minusow.
Co do innych tatoo i wyboru seta armora to zdan jest tyle ile bladedancerow - jedni ida w CON, inni w STR, jeszcze inni z DEX - sam zobaczysz na czym Ci bardziej zalezy (jesli wiecej teamujesz to raczej na CON bo to "przezywalnosc" a STR/DEX przydaja sie jesli wiecej solujesz).

Podstawowa wada tej klasy jest strasznie slaby HP recovery.
Plusem jest silny drain health - walczac tak jak opisalem powinienes nie miec zadnych problemow z downtime a koszt 1-BSpS/na moba powinien sie bez problemu zwracac z dropu kasy.

BD generalnie jest chyba dobrym wyborem. Przy odpowiedniej strategii swietnie sobie daje rade solo (Vs pojedynczy mob 1x HP) a to zadka umiejetnosc u "support class".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 08:14 
Cytuj  
Wlasnie expuje BD i ma 48. Moja taktyka na solowanie a to sie jeszcze czesto zdarza to spamowanie ss na zielonch mobach. Zawsze mam wlaczone Dance of Fire (+50%dmg from crityc) i jak bije undead to dance of light. W miare mozliwosci staram sie uzywac Hex. Mam ustawione chodzenie zamiast biegania dzieki czemu tylko co 20min musze zregenerowac mp i troche HP. Duale obiwiazkowo z SA focus. Narazie idzie nie tka zle ale z kazdym lvl bedzie gozej. Moze od 49 sie poprawi z party dzieki dance of mystic (+20% m att)


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.