mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 00:49 
Cytuj  
1. gracza lubiacego grac solo (70 - 80 % ) , party od czasu do czasu
2. czy jestem w stanie kupic lub zdobyc z mobow end game itemaz ( bez 20 - 40 osobowego nudnego crap party a la WOW )
3. czy w l2 jest tak popier .... y sytem z przedmiotami jaki jest w wow ( bind on pickup , bind on equipe )
4. w pvp co sie liczy skill czy itemaz

z gory thx

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 01:03 
Cytuj  
mam nadzieje ze nie dostane zjebki ...

1zaczne od tego ze l2 to napewno gra w ktorej mozna solowac [osobiscie kocham takie gry jak sama nazwa mowi MMO za party] anyway napewno da sie solowac no chyba ze chcesz zrobic bishopa :P [ to napewno klasa ktora nie da sie solowac;] ] kazda inna praktycznie mozna to swobodnie robic [ofc pomijajac fakt ze niektore postaci to typowe support klassy] ale podezewam ze ciebie one nie beda interesowaly :) wiec Tak mozna grac solo w Lineage2 ^^
2. rozumie ze chodzi ci o to czy wszystko mozna samemu zrobic albo kupic od kogos [craftnac] czy sa itemy ktore leca tylko z mobow i nie mozna ich inaczej zdobyc ? jesli tak to wszystko mozna zrobic samemu ^^ lub kupic [ale jest pare itemow ktore mozna miec tylko z dropa albo odkupic]
3.tu ci nie pomoge bo nie mam pojecia o czym mowisz ;]
4. w pvp no wiec tak ejsli chodzi o 1vs1 sa postacie typowo pvp wiadomo lucznicy :P nie bede sie wdawal w to kto jest lepszy w pvp tylko przejde do sedna tzn jezeli masz itemy ciut gorsze od przeciwnika [lvl tez] to da sie to nadrobic skillem [doswiadczeniem w pvp?] lvl w L2 [pvp] odgrywa dosc istotna role a nie mnie o tym mowic [w/o exp on retail yet:P] jesli chodzi o mass pvp clan wars or cos takiego to mysle ze jezeli przeciwnik ma znacznie lepszy sprzet [ a malo to ebayerow ? D: mozesz miec co chcesz:P ] ale twoj 'team' duzo gra rozumiecie sie + ofc macie jakas komunikacje glosowa :P [pismienictwo to cos chyba ze starozytnosci..] to napewno mozna wiecej zdzialac :) pokonac przeciwnika [na pierwszy rzut oka lepszego] no i oczywiscie role odgrywa rowniez to jakie postacie sa w party czy klanie jesli chodzi o pvp :) [raczej clan support class nikogo nie sklepie:P]

zycze milego grania w l2 i napewno goraco polecam : )


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 01:27 
Cytuj  
jeszcze raz dzieki skylight

btw dlaczego mialbys dostac zjebke ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 06:44 
Cytuj  
3. Binded to masz bron startowa, jak giniesz to nie leci adena i bron, reszta to loot. Jesli ktos ma sporo Pk punktow to leci z niego jak z worka (wtedy i bron moze wypasc).


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:16 
Cytuj  
Ad3.
Nie ma czegos takiego jak w WoW.
Z dwoma wyjatkami:
- jesli masz nowe konto to masz opcje pozyczenia od NPC broni (taki bonus dla poczatkujacych) na 6 i 20 lev. Tej broni nie da sie sprzedac ani skrystalizowac.
- jesli jestes "hero" (raz w miesiacu jest turniej PvP i JEDNA osoba na serwerze z kazdej klasy moze zostac hero pokonujac wszystkich innych) to dostajesz na miesiac zupelnie unikalna bron absolutnie the best - niedsotepne w inny sposob, ktorej tez nie mozesz nikomu oddac/sprzedac


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 11:12 
Cytuj  
Ad. 1
Mozesz grac jak Ci sie podoba, tylko musisz odpowiednio dobrac klase, jak juz wspomnial skylight
Ad. 2
Jestes w stanie, da sie duzo dorobic samemu ale jest troche ciezko, chyba ze sie ma zylke handlowca :) Wszystko da sie zarowno zdobyc, jak i kupic za odpowiednia cene (nie tak jak w WoW ze trzeba byc w dobrym party zeby zdobyc cos dobrego i jeszcze do tego komus sie moze zachciec rzucic kostka na dropa ktorego ty chcesz).
Ad. 3
Juz duzo o tym zostalo powiedziane ;p Ogolnie rzecz biorac w calej grze jest tylko pare przedmiotow ktorych nie mozesz dac/sprzedac komus innemu. Totalny margines.
Ad. 4
W pvp liczy sie skill/itemy i klasa :P to nie WoW, gdzie priest jest jedna z lepszych postaci do pvp :) w L2 istnieje wyrazny podzial klas na tank/DD/support/cash makerow/nukerow. Wg mnie najlepiej do samego pvp sie nadaja wlasnie DD (lucznicy) i nukerzy.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:35 
Cytuj  
Ad 4.

Ja bym to opisal tak

Klasa+Kasa+lev postaci...wszystko na tym samym miejscu

Klasa Ogolnie wiadomo ze archer i nuker sa najlepsi (chyba kazdy sie zgodzi)
Kasa- jesli masz mnostwo kasy a co za tym idzie topowy sprzet- wygrasz bez wiekszych problemow, a jak masz jeszce wiecej kasy i kupisz Overenchantowany sprzet, to juz nawet moglbys oczy zamknac i klikac :)
Lvl postaci- nawet grajac archerem czy nukerem i majac full kasy bez levelu jestesmy pipka. jedna wysoko lvlowa postac moze zabic nawet cale party- bo jesli Wy jestescie noobkowy lvl to jego po prostu nie bedziecie trafac.
Ad2.
Jesli masz kase - masz wszystko, tak jak napisalem powyzej :)
Zdobyc z mobow tez sie da chociaz szansa zdobycia lepszego itema to srednio 1/100-200 tys.Wiec nie nalezy nastawiac sie na dropy z mobow.
Ad1.
Nie wiem za bardzo co odpisac..bo solowac bez buffera czy chociaz kupowania buffow nie da sie za dlugo.
jezeli jednak znajdziesz kolege/ lub sam bedziesz mial buffera na drugim acc to spokojnie mozesz latac w duo do okolo 60lvl+
Pozniej niby tez, ale mobki sa coraz twardsze, coraz trudniej je zabijac samemu..lepiej lapac sie do jakiegos party.
Oczywiscie tu tez jest wyjatek
Jezeli grasz nukerem-archerem to solowac mozesz nawet do 70 :)Bo jak napisalem w punkcie AD4 te klasy sa Pr0

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:55 
Cytuj  
cambel napisał(a):
1. gracza lubiacego grac solo (70 - 80 % ) , party od czasu do czasu
2. czy jestem w stanie kupic lub zdobyc z mobow end game itemaz ( bez 20 - 40 osobowego nudnego crap party a la WOW )
3. czy w l2 jest tak popier .... y sytem z przedmiotami jaki jest w wow ( bind on pickup , bind on equipe )
4. w pvp co sie liczy skill czy itemaz

z gory thx

Ad.1 ) IMO ten punkt od razy dyskfalifikuje L2. Tu gra solo to męczarnia (z jednym wyjątkiem, że weżmiesz odpowiednią klasę postaci i kupisz mase adeny). Granie solo to wielka pomyłka - bez buffów załamć się można - bez top sprzętu to samo.

Ad.2) Nie. Tzn. jest szansa, żę mob dropnie ci item ale na wyższych levelach jest tak minimalna, że graniczy z cudem zdobycie czegoś w ten sposób. Kupić można ale od graczy co chyba nikogo nie dziwi (ew. zcraftowac - ale grając solo szans na to nie masz - chyba, że patrz punkt 1 - kupiłeś adene albo handlujesz sporo).

Ad.3) Nie nie ma binding systemu.
Ad.4) PvP jest class & items based. Skill gracza w L2 to sprawa marginalna (widomo liczy się, ale tak naprawdę od twojej klasy i sprzętu zależy czy pokonasz drugiego gracza - pomijam przypadki walczenia z os. ktore nie posiadaja zmysłu koordynacji wzrokowo-ruchowej ;P).

Generalnie można grac solo - ale po co? T=W L2 to naprawdę męczarnia. Mozna grać solo do 40 lev. Później jeśli miałeś szczęście w dropach albo gdy zarabiasz dużo adeny handlując - jeszcze z 10lev. Dalej to już czysty masochizm.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 13:19 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Generalnie można grac solo - ale po co? T=W L2 to naprawdę męczarnia. Mozna grać solo do 40 lev. Później jeśli miałeś szczęście w dropach albo gdy zarabiasz dużo adeny handlując - jeszcze z 10lev. Dalej to już czysty masochizm.


IMHO expowanie w L2 niezaleznie czy solo czy w party to masochizm - ja szczerze mowiac nie widze roznicy :)
Jedyne ciekawsze party w ktorych cos sie robi poza klikaniem na assist to AE party.

Jesli jednak przyjmiemy ze kogos nie meczy grinding to solo mozna sobie spokojnie dac rade jesli wybierze sie odpowiednia klase.
Do 20 lev masz newbie buffy, pozniej mozna sie supportowac potionami i baby petami a od 55+ tamowanymi petami.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 14:01 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
jezeli jednak znajdziesz kolege/ lub sam bedziesz mial buffera na drugim acc to spokojnie mozesz latac w duo do okolo 60lvl+
Pozniej niby tez, ale mobki sa coraz twardsze, coraz trudniej je zabijac samemu..lepiej lapac sie do jakiegos party.
Oczywiscie tu tez jest wyjatek
Jezeli grasz nukerem-archerem to solowac mozesz nawet do 70 :)Bo jak napisalem w punkcie AD4 te klasy sa Pr0


Tu się akurat nie zgodzę. Ja spokojnie biegam w duo z moją SE, a mam już 65 level (prawie 66).
Mobki zielone i białe są dla mnie na 5-10 swingów.
Przy criticalach, a przy zielonych mobach wchodzą często, potrafię zatłuc moba w 3-5 ciosach - tak mniej więcej co trzeciego mobka.
Tak samo mogą biegać z SE na drugim accouncie daggerzy i inni nieźli dd.

Fakt faktem, że solować mi jest bardzo trudno. Zresztą zawsze było.
Do solowania są tylko i wyłącznie nukerzy/archerzy.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 14:10 
Cytuj  
Ale Ty Ethan wcale nie masz zlej klasy do solowania.
Drain health z blesed SpS sciaga moba 1xHP green do ok 50% i potem 3-4 swingi z SS i juz po nim. To co Ci zabral to odzyskujesz z nastepnego i tak non stop.

Generalnie BD sobie chuowo radzi z mobami majacymi wielokrotne HP bo HP regen ma beznadziejny.
Ja gralem BD tylko na 52-55 lev w ten sposob i dalej nie wiem jak sie sprawdza ale jesli na 65 lev moby 1x HP to za duzo to zawsze mozna isc na single half HP moby na pastureland - one bankowo Ci nie podskocza :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 14:17 
Cytuj  
Mnie chodzi o downtime w przypadku solowania - nie chodziło mi o granie moim BD. :wink:

Bo w duo z moim SE to moge tłuc wszystkie mobki za wyjątkiem grupowych.
Te grupowe z half HP nawet gorzej się sprawdzają, bo musiałbym używać heal potów. Mają mało HP, ale tłuką wszystkie naraz.
A jak któryś ma Stunt to już w ogóle bieda, bo mogę agro stracić i moja SE idzie do piachu. :]
Już się tak parę razy urządziłem. Ja wolę pojedyncze moby z dużą ilością HP.


Obecnie tłukę doom moby w Devastated Castle i jak się Sylvian podłącza do naszego party to czasami nie zdąrzy spoila rzucić. :D
Z Death Whisper i tańcami zadaje criticalem jednym swingiem po 800-1000 damage.
A serie po 3-4 cirticale pod rząd nie są rzadkością - oczywiście duale z focusem to podstawa.
Gdyby nie to, że muszę biegać, to swoją wydajność mógłbym prawie porównać do archerów, którzy tam solują.

BTW. Wczoraj skubaniec - Sylvian wyciągnął ze spoila dwa EAB pod rząd. :)
Jeden dla mnie drugi dla niego. :P


A solowanie BD jest męczące. Raz, że trzeba obserwować cały czas MP by na tańce starczyło, to jeszcze kombinować z Hexem i Drainem.
Zaagrujesz jakiegoś moba to Ci jeszcze przerwie tego Draina. Dodatkowo B BSpS to drogi biznes.
A ja zbieram na lepsze duale (+10 wzwyż) i na NM seta, więc oszczędzać trzeba. :P
A wszyscy wiedzą jakie są ceny tego towaru. :wink:

Dodatkowo walcząc melee jest szybciej. BD ma za niską WIT.
A ja dodatkowo mam tatoo +4INT - 4WIT pod debuffy.

Ja tam wolę ze swoją SE, która używa po prostu non grade BSpS do leczenia. :)
A ja sobie biegam i tłukę moba za mobem bez dowtime'u i szybicutko. :)



Sorka, ze się tak rozpisałem. Ten tekst po rozwinięciu można by wstawić do opisu klasy. :D
Jak znajdę chwilkę czasu to rozwinę temat. ;)

Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. :wink:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 15:02 
Cytuj  
Ethan ale Karol mówi o single mobach z 1/2HP - okolice Godarn /Rune town. Znajdziesz tam moby 67-70lev z 1/2 HP i faktycznie bsps + drain i mob ledwo zipie ;)

Sęk w tym, że każdej crit based klasie łatwiej się soluje od reszty (nie mówie, że łatwo a to spora różnica bądź co bądź). Bo prawdę mówiąc gdyby nie criticale to byłbyś słabszym warriorem od takiego dwarfa który ma sporo STR. A tak Criticale + fire i DD konkretny jest.
Już wogóle nie wpspominam o daggerach/łucznikach bo przegięci zawsze byli (nukerzy przegięci są w każdej grze więc nawet szkoda gadać na ten temat ;P).

Dlatego jak ktoś chce solować to taką właśnie klasę najlepiej mu wybrać (ew. summonera).

Faktycznie zapomniałem o nowych mobach - ale tak czy siak nie da się mieć baby peta do healowania i tamed do buffowania w tym samym czasie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 15:06 
Cytuj  
Z moeje obserwacji to BD majac vr i dw soluje nonstop z okazyjnym leczeniem.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 15:41 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Faktycznie zapomniałem o nowych mobach - ale tak czy siak nie da się mieć baby peta do healowania i tamed do buffowania w tym samym czasie.


Po co Ci baby jak masz tamed - on tez healuje i to "konkretnie" (700HP heal).
I nie jestem przekonany ze sie nie da - te tamed nie pojawiaja sie jako pety (tzn nie masz ich paska HP etc - zachowuja sie jak mob ktory Cie leczy).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 15:45 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Faktycznie zapomniałem o nowych mobach - ale tak czy siak nie da się mieć baby peta do healowania i tamed do buffowania w tym samym czasie.


Po co Ci baby jak masz tamed - on tez healuje i to "konkretnie" (700HP heal).
I nie jestem przekonany ze sie nie da - te tamed nie pojawiaja sie jako pety (tzn nie masz ich paska HP etc - zachowuja sie jak mob ktory Cie leczy).

o.O No to ładnie (nie iwedziałem tego - a w zasadzie byłem przkonany, ze jest podział,małe lecza duże buffują).

Czyli mam rozumieć, że nie nie zabierają również XP?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 15:46 
Cytuj  
cambel napisał(a):
1. gracza lubiacego grac solo (70 - 80 % ) , party od czasu do czasu
2. czy jestem w stanie kupic lub zdobyc z mobow end game itemaz ( bez 20 - 40 osobowego nudnego crap party a la WOW )
3. czy w l2 jest tak popier .... y sytem z przedmiotami jaki jest w wow ( bind on pickup , bind on equipe )
4. w pvp co sie liczy skill czy itemaz

z gory thx

1> Czyste solo .. tak do 50 lv potem jest jendak slabo.
Ewentualnie 2 klienty , na jednym twoj main char a na drugim suport class do niego <Propeth 56 (dla archera), albo SE 56-64 (dla melle classy + haste 1 pots i dla magow )> .W tej grze buffy robiom bardzo duza roznice podczas solowania.Posiadajac buffera moza calkiem latwo i przyjemnie solowac wiekszosc gry.
Pewne klasy <czytaj czysty suport> jak klasy leczace i buffujace nie maja szans na solo.Niestety to nie wow gdzie priestki byly calkiem dobra klasa w solo/pvp/party.Jezeli juz masz zamiar solowac to lucznik albo jakis mag.Kup dwa acc , razem jej leweluj do 56 potem wywalasz z party buffera i starczy ci to nawet do 78.
2.L2 w porownaniu z WOW jest UBOGIE w itemy/sety itp.
Grajac solo majac jakie takie szczescie do dropow da sie wyciagnac typowe itemy dla swojego lv.Ogulnie do 61 lv z itemami nie jest ciezko.
Itemy klasy A <61+> i S<76+> to juz zaczyna byc kawalek ciezkiej roboty.
Nie dosc ze crafty sa tylko na 60% <weapon armor> 70%<jewelry> to i recepie ciezkie do zdobycia <dlugie glupie nudne questy>.
Ale zasadniczo robiac dobre money making quests od 40 lv <coins of magic , oren wh bingo quest> da sie zrobic ladna kase.
Faktem jest to ze w L2 licza sie overenchantowane itemy a to juz dosyc ryzykowna dzialka.
Ogulnie tez top itemy mozna kupic od graczy.
Oczywiscie majac dobry klan bijacy raid bossy czesto :P jest o wiele latwiej dorwac top itemy.Mozna tez bawic sie w handel <ot taki poziomka , wladca rynku w giran :P> ktory przynosci calkiem dobre zyski.
3>bindingu nie ma poza Hero Weaponami ale to juz calkowity end game <75main /75 sub class i wygranie hero competition>.
4.
1v1 pvp .. klasa + itemsy + level , i czynnik zaskoczenia , w sumie 1v1 nie ma az takiego duzego znaczenia gra jest bardziej nastawiona na grupowe pvp i wspuldzialanie w grupie.
Pewne klasy <magowie + lucznicy > dominuja w pvp , szczegulnie w 1v1.
Ale dobre pvp party nie da se rady bez kompetenego healera , BD i SWS.
Jezeli masz zamiar bawic sie w 1v1 i solowac to wez se archera albo nukera.Archersi tez wymiataja w grupowym pvp .


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 16:22 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
o.O No to ładnie (nie iwedziałem tego - a w zasadzie byłem przkonany, ze jest podział,małe lecza duże buffują).

Czyli mam rozumieć, że nie nie zabierają również XP?


wydaje mi sie ze nie zabieraja
tak naprawde zeby to dobrze wytestowac potrzeba sorca albo innej cholery z cancel - bo one nie buffuja jesli masz inne buffy na sobie (ja tam lazilem z SE)

trza by zatamowac kazdego z 3 rodzajow petow roznym foodem i testnac jakie buffy daje dla KAZDEJ KLASY
na 100% jest tak ze ten sam mob, tak samo karmiony, inne buffy daje mysticowi, inne fighterowi (nie wiem czy healer tez jakies inne dostaje)

Ja fighterem od cuguara dostawalem BtB, haste2 i vr3.
To czy mob recharguje czy healuje tez zalezy od klasy.
Recharge Sorca dostalwal na poziomie 200 many, ja heala 700-800.

W testach mozna olac buffalo - zatamowany zachowuje sie nieobliczalnie (np. spierdala Ci bez powodu i to raczej ty musisz biegac za nim niz on za Toba).

Xan napisał(a):
Itemy klasy A <61+> i S<76+> to juz zaczyna byc kawalek ciezkiej roboty.
Nie dosc ze crafty sa tylko na 60% <weapon armor> 70%<jewelry> to i recepie ciezkie do zdobycia <dlugie glupie nudne questy>.


Aktualnie to A grade mozna zrobic taniej niz czesc B grade => recepty na weapon i jewerly sa latwe do wyspoilowania a i jako dropy sie pojawiaja dosc czesto (main parts podobnie).
Jesli chodzi o S grade to questa na weapon recipe, to solo sie faktycznie nie za bardzo da zrobic i nie ma to sensu wielkiego bo to party type quest ale juz np. recepty na jewerly S to betka - quest egg delivery kazdy powinien stukac masowo bo pewnie to niedlugo zmienia - w tej chwili zrobienie go zajmuje 15 min a szansa jest na poziomie 30% na recepte.

Czesci do S grade broni i pancerzy sa problemem bo w wiekszkosci dropuja je moby majace szalony level (red dla 78 ) wiec solo je bic ciezko moze byc ale drop raqte musi byc niezly bo widzialem ostatnio w giran shopa farmerow ktorzy mieli np. 50 szt bladesow do S broni.

Jedno mnie tylko zastanawia - S grade armor recepty.
Je mozna dostac/kupic tylko przez te questy alliance z Ketra i tymi drugimi?
Jesli tak to jak to wyglada w praktyce?
Szczerze mowiac to S grade bron mozna olac jeszcze dlugo - SSy do niej beda trudno dostepne i drogie. Ale armor to bym sobie chetnie sieknal... :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 19:49 
Cytuj  
dzieki za tak duzy odzew , wiem juz wszystko to co chcialem wiedziec
btw myslalem o necro lub warlock`u

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 20:57 
Cytuj  
Necro kosztowny w utrzymaniu, Walrock tani, przynajmniej nie jest tak bardzo zalezny od sprzetu bo jego sila sa summony.


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.