mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 17:11 
Cytuj  
cambel napisał(a):
dzieki za tak duzy odzew , wiem juz wszystko to co chcialem wiedziec
btw myslalem o necro lub warlock`u

Nekro kosztuje MASE<to muwie z wlasnego doswiadczenia , mam suba necro> kasy jezeli chcesz levelowac szybko.
Nie no da sie eventualnie "expic" uzywajac CDL ale .. wtedy latwo o zgona.
Warlock natomiast to cudowny postac do solo , nawet 2 acc z bufferem nie potrzebuje.A na wysokich lv z ich party buffem wymiata w archer party.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 08:34 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
wydaje mi sie ze nie zabieraja
tak naprawde zeby to dobrze wytestowac potrzeba sorca albo innej cholery z cancel - bo one nie buffuja jesli masz inne buffy na sobie (ja tam lazilem z SE)

Albo wylaczyc na chwile walkera, na ktorym masz SE :P
Z tego co zauwazylem to ten kuguar i tak Ci nie pusci wszystkich buffow na raz, co jakis czas cos tam ciepnie.
Pety expa nie zabieraja na 100%, za to czesto uciekaja nie wiadomo czemu :/
Tu macie screenika:
Obrazek
Cale party z petami, a do Valley of Saints z zadnym nie doszlismy...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 08:58 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
3.tu ci nie pomoge bo nie mam pojecia o czym mowisz ;]

bind on pickup - przewaznie to sa rewardy za zrobienie questa i oznacza, ze po wlozeniu takiego itemka do inventory jest on przypisany tylko dla Ciebie. Nie mozesz go oddac (sprzedac)innemu graczowi ani wystawic na AH. Mozesz jedynie sprzedac to vendorowi za grosze...

bind on equip - podobnie jak w powyzszym przypadku tyle, ze dzieje sie tak po zalozeniu itemka na siebie. Itemy BoE to najczesciej dropy.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 11:06 
Cytuj  
pooma czy mi się wydaje czy tamed pety też trzeba paść?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 11:45 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
pooma czy mi się wydaje czy tamed pety też trzeba paść?

Zeby oswoic i zeby utrzymac trzeba karmic... ale i tak w pewnej chwili odejdzie bez slowa, eh to nie Lassie


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 12:04 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Sylvian napisał(a):
pooma czy mi się wydaje czy tamed pety też trzeba paść?

Zeby oswoic i zeby utrzymac trzeba karmic... ale i tak w pewnej chwili odejdzie bez slowa, eh to nie Lassie

No właśnie o to chodzi, że później chyba też trzeba je karmiać (opieram się tylko na tym co czytałem... Karol powinien byc w stanie to zweryfikować). Bo pet nie karmiony ucieka/atakuje cię, karominego masz do momentu wylogowania się z gry/śmierci.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:17 
Cytuj  
one jedza ci food z inventory - 1 szt (kosztuje 60a) co 2-3 min

co do uciekania - nie farmowalem tym dlugo (ok 20 min - jak zaczynaly spadac buffy to zabilem zeby tamnac innego peta i looknac na jego buffy) ale mi uciekaly tylko te byki - kotki byly ok poki sie stalo na 1 spocie i farmowalo

nie probowalem nigdy przejsc z tymi petami do innej zony wiec nie wiem jak sie sprawuja na odleglosc


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:28 
Cytuj  
Bardzo możliwe, żę jak każdy normalny mob nie dają się wyciągnąć za daleko od swojego spawn spota ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.