mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 16:53 
Cytuj  
Siemka mam pytanko czy kupowal juz ktos karte pre-paid w sklepie https://store.plaync.com/ ? Nie jestem pewnien czy oni maja taka opcje dostarczania kodu na maila, bo szukam sklepu ktory w miare szybko dostarcza te karty droga elektroniczna (code z nich).


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:11 
Cytuj  
tutaj http://www.interactcd.com/ wysylaja na mail i icq


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:44 
Cytuj  
To wiem, bo juz tam kupowalem, tylko im sie wyczerpaly zapasy tydzien temu i dalej ich nie uzupelnili.


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:16 
Cytuj  
w Polsce sa sklepy gdzie mozesz kupic game carda- nie wiem czy istnieje szansa wyslania samego kodu - napisz -zadzwon zapytaj.
Zreszta kupujac w polsce idzie 2-3 dni maximum :) Wytrzymasz.
Ewentualnie kup za adene in game - srednio 10-15m

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:45 
Cytuj  
Poziomka ale w polsce nie kupisz nowych kard pre-paid z 14dniowym trialem.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:22 
Cytuj  
a po co ci 14 dniowy trial !!
Sprawdz to co napisalem TU!!
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=13359&start=40
Wyraznie jak byk napisalem ze nie trzeba miec juz CD keya..Gdyz NC daje go nam- Tak daje 14 dni za free(dlatego tyle botow w startowych lokacjach jest)
Po wpisaniu numerku karty mamy te 14 dni...

On i tak chce oplacac konto, wiec na nic mu trial:)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:37 
Cytuj  
Chlopaki mi tam jest nie potrzebny ten 14 dniowy ja szukam 60 day time card oraz sklepu ktory moze mi to sprzedac i wyslac na e-maila. Ja konto posiadam (czytaj pod kreska) :). Zastanawiam sie czy moze ktos kupowal od playNc store i czy oni wysylaja na e-mail cody.


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 21:01 
Cytuj  
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

masz podany mail, nawet telefon, zadzwon napisz...czy moga ci przeslac mailem tylko sam klucz..(gdyz zalezy Ci na czasie)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 22:12 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

masz podany mail, nawet telefon, zadzwon napisz...czy moga ci przeslac mailem tylko sam klucz..(gdyz zalezy Ci na czasie)


jesli chcesz miec szybko odpusc sobie ten sklep - bo zapomnisz wogole co znaczy dostac cos szybko a przynajmenij na tyle szybko ile musisz za to potem zaplacic :/ ja zamowilem karte w tym sklepie [nie pierwszy raz i nie tylko karrty kupowalem] w zeszla niedziele tzn 5 marca bo konto wygasalo mi 13 wiec sobie mysle ze tydzien fajnie bo dojdzie bez problemu :/ zapomnialem potwierdzic w niedziele wiec nie wyslali wp oniedzialek tylko we wtroek mniejsza o jeden dzien dzisiaj jest 15 a karty jak nie bylo tak nie ma i pewnie jutro terz nie bedzie ... a pisza ze czas reqalizacji do 3dni od nadania ! wczesniej zamawialem bratu gre i tez miala dojsc w 3 dni [ta sama forma platnosci poczta] i doszlo w 8dni po zlozeniu zamowienia wczesniej jeszcze w grudniu mialem ten sam problem w tym smamy sklepie z gra dla siebie z tym ze wtedy bralem kurierska przesylek co wynioslo mnie 3zl drozej niz przesylka pocztowa czekalem bodajze tydzien :D
p.s[wszystkie przesylki maja napisne ze dojda w 3dni max]
ps. nie dajcie sie okradac ! bierzcie zawsze poczte lepiej czekac tydzien i zaplacic 12zl niz czekac tydzien i zaplacic 15zl
ps.3 chyba ze chcecie dac zarobic prywatnym firma a nie polskiej pierdolonej poczcie to wezcie kureira
ps.4 nie bedziecie mieli wyrzutow obie firmy kradna ;]
ps.5 have a nice day :[


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 00:00 
Cytuj  
Przesadzasz Doda. JA zamawiam gry i prepaid karty tylko i wyłącznie w sklepie gram.pl i nie mam żadnych problemów.

Jak zamawiam gry poprzez preorder to dodatkowo przesyłkę mam gratis.
Ostatnio zamówiłem Fable. Wczoraj (14.03.2006) dostałem informację o gotowiści do wysyłki i konieczności potwierdzenia.
Potwierdziłem i dzisiaj (15.03.2006) zadzwonił stojący pod moim domem kurier z pytaniem czy jest ktoś w domu.
Okazało się, że ojciec był w piwnicy i nie słyszał dzwonka.

Możliwe, że mnie osoby pracujące w firmie kurierskiej inaczej traktują, bo ja zamawiam przez internet praktycznie wszystko. ;)
Ostatio zamówiłem laptopa dla ojca (prezent na imieniy od matki), router Wifi z modelem ADSl i kartę WiFi.
O grach, które zamawiam systematycznie nawet nie wspomnę.

Zawsze mam wszystko na czas i w terminie. Jedyne opóźnienie jakie mi się trafiło wynikało z braku towaru w Komputroniku - zachciało mi się mazaka na płyty. :wink:

Może Doda Ty masz po prostu pecha ? ;)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 01:33 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
a po co ci 14 dniowy trial !!
Sprawdz to co napisalem TU!!
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=13359&start=40
Wyraznie jak byk napisalem ze nie trzeba miec juz CD keya..Gdyz NC daje go nam- Tak daje 14 dni za free(dlatego tyle botow w startowych lokacjach jest)
Po wpisaniu numerku karty mamy te 14 dni...

On i tak chce oplacac konto, wiec na nic mu trial:)


Ja ci poziomka napisa tam ze ten darmowy cd-key od NC Soft to jest do lineagle a nie lineage 2


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 02:08 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Przesadzasz Doda. JA zamawiam gry i prepaid karty tylko i wyłącznie w sklepie gram.pl i nie mam żadnych problemów.

Jak zamawiam gry poprzez preorder to dodatkowo przesyłkę mam gratis.
Ostatnio zamówiłem Fable. Wczoraj (14.03.2006) dostałem informację o gotowiści do wysyłki i konieczności potwierdzenia.
Potwierdziłem i dzisiaj (15.03.2006) zadzwonił stojący pod moim domem kurier z pytaniem czy jest ktoś w domu.
Okazało się, że ojciec był w piwnicy i nie słyszał dzwonka.

Możliwe, że mnie osoby pracujące w firmie kurierskiej inaczej traktują, bo ja zamawiam przez internet praktycznie wszystko. ;)
Ostatio zamówiłem laptopa dla ojca (prezent na imieniy od matki), router Wifi z modelem ADSl i kartę WiFi.
O grach, które zamawiam systematycznie nawet nie wspomnę.

Zawsze mam wszystko na czas i w terminie. Jedyne opóźnienie jakie mi się trafiło wynikało z braku towaru w Komputroniku - zachciało mi się mazaka na płyty. :wink:

Może Doda Ty masz po prostu pecha ? ;)


wiesz wlasnie ... na zadupiu nie mieszkam [pomijajac fakt ze mieszkam w Wiedniu:P] paczki przychodza do mojego brata do Gliwice [miasto sredniej wielkosci ponad 220tys potencjalnych graczy:D] poczta tez niby normalna ale zeby miec pecha 3 razy w ciagu 3 miesiecy ? [2xL2 + 1xKarta] :/ to juz chyba cos wiecej niz pech ... a moze rzeczywiscie wina lezy po stronie poczty ? chociaz watpie ... anyway tak czy siak to firma gram.pl bierze sobie poczte polska czy innego kuriera za zleceniodawca i powinni sie tym przejac ze klinet jest niezadowolony :/

ps. pewnie jestem jedynym niezadowolonym :|
ps.2 i moj brat xTHE


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 06:45 
Cytuj  
montezuma napisal:
Cytuj:
Ja ci poziomka napisa tam ze ten darmowy cd-key od NC Soft to jest do lineagle a nie lineage 2

Glupoty gadasz...
Dzieki temu kluczowi ze strony ncsoft aktywujesz konto w L2, wiem bo sam aktywowalem....

Przeczytaj moj post z przydatne info raz jeszce..

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 11:07 
Cytuj  
zalozylem konto free trialem, aktywalem maila i dostalem stronke z podziekowaniami i zaproszeniem do wziecia kodu za darmo.. tyle ze to byl kod do Lineage !!!
Wskakuje jako osobna tabelka w account managment i jest to kod do Lineage a nie L2. Free kody do L2 nie maja tabelki z numerem kodu.

U mnie to wyglada tak, ze jak klikne "get free code" to nie musze nic wklepywac - od razu dostaje go jakby "wklepany" w to konto jako kod do Lineage1

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 11:32 
Cytuj  
moze to jest tak jak z tymyi paczkami z gram.pl do jednych przychodza szybko do drugich nie .... wiec moze z tymi free key'ami tez jest jakis 'przekret' :wink:

p.s kto by chcial grac w lineage'a jak gra juz w lineage2 ? ... :]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 12:38 
Cytuj  
Mi tez sie zalozylo do L2...

skylight00 napisał(a):

p.s kto by chcial grac w lineage'a jak gra juz w lineage2 ? ... :]

L1 podobno ma nadal wiecej graczy niz L2..


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:03 
Cytuj  
L1 mam 1,2kk a L2 4-4,2kk

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:17 
Cytuj  
wg mmogchart.com dopiero w styczniu 2005 L2 dogonilo L1... A to tylko z powodu szybkiego spadku popularnosci L1 (najwyzszy spike dla L1 to prawie 3.25m) W styczniu 2005 L1 mialo 2m, L2 2.1m (najwyzsza wartosc wogole), przydalyby sie aktualniejsze dane :>
No OK, liczba subskrybentow L2 caly czas rosnie, L1 od pewnego czasu maleje, L2 z pewnoscia ma juz wiecej :wink:

wogole to ciekawa stronka :) w czerwcu 2005 L1+L2 posiadaly w sumie 45% rynku gier MMO ! (L1 21.9%, L2 23.1%), WoW mial wtedy 22%, FFXI 7.1%...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:47 
Cytuj  
pooma zwróć uwagę na nagłówek generowany przy tych wykresach: "excluding Ragnarok Online" (do niedawna było tam również (Lineage) bo te dwa tytuły zmieniały całą skalę. Sam Raganraok Online w 2004 miał 4mln aktywnych subskrybentów - obecniej część starych ragnarowiczów pluk ze 2mil. nowych pocina w TalesWeaver - którego ni jak nie uwzględniają w wykresach... (nie wspominam o innych koreańskich tytułach, które nie są znane na zachodzie) :/

Dopiero jak wszedł WoW z dostatenie dużą ilością ludzi grających zaczeli wyświetlać dane o L1 i L2 ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.