mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 12:28 
Cytuj  
Nie banują. Z tego co pamiętam na oficjalnym forum był o tym wątek.
To nie jest exploit, choć wykorzysanie tańca dosyć nietypowe.
Podobnie się sprawa miała z zabijaniem RB przez postacie na lvl 1.
To jest po prostu niezgodne z wizją developerów wykorzystanie mechanizmów gry.

Exploitem nazywane są działania wykorzystujące błędy w grze, a nie istniejących mechanizmów gry - bez wględu jak bardzo mogą się wydawać sprzeczne z ich pierwotnym przeznaczeniem.
Co innego błąd koncempcyjny (projekt), a co innego błąd programistów w zapisie algorytmu programu (wykonanie).

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 16:01 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Podobnie się sprawa miała z zabijaniem RB przez postacie na lvl 1.


Znam 2 osoby ktore za to zabanowano (jedna w 2-3 tyg. po tym jak skasowali tego buga - widac przegladanie logow sporoczasu im zajelo).
Tyle ze tutaj sprawa byla prostsza - postac z HP minusowym powinna zginac albo miec 1 HP a byla immortal wiec byl to bug programistow.
Tak samo jak negative cash i ten bug z overloadingiem.

Z tym petem faktycznie - moze przyjeli ze to specyficzne wykorzystanie mechaniki gry ale IMHO jesli nie banowac za to to przynajmniej skasowac dropy im powinni (bo to ze raid boss dropowa mimo ze to co go zabilo mialo 10 lev wyzej to juz blad programisty).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 19:58 
Cytuj  
Trzeci film, i osoba nickiem Texana, walki 1vs1. Masakra O.o


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:38 
Cytuj  
A widzieliście drugi film? Uprising wygrał tylko z powodu lepszego sprzętu.
Nie wiem czy zauważyliście czym się wymieniaja po walce kolesie z Uprising.
Ring of Baium +4. Nawet nie warto się zastanawiać co jeszcze mieli. :]

Team Synergy był w o wiele lepszej w konfiguracji, ale obrali złą taktykę.
Przynajmniej w mojej opinii. Łucznicy kompletnie nie nadają się do walki z nukerami i summonerami.
Od razu powini puścić do walki Orki z łukami biorać pod uwagę wielkość terenu, na którym odbywają się walki.

Szkoda tylko, że kolesie z Synergy poza BD biegali z broniami A grade, a Uprising S grade. To wiele wyjaśnia.
Uprising po prostu przepycha się do przodu sprzętem, a nie przemyślaną taktyką czy też odpowiednim doborem klas do teamu.

Ten film pokazuje też dokładnie w jakim celu został stworzony BD.
Jako ewidetnie support class, która ma dać miejsce i okazję wykazać się innym, lepiej do PvP stworzonym.
To na rozwagę ludziom, którzy chcieliby wybrać BD, jako swoją main klasę.

Jeszcze jedna rzecz. Po obejrzeniu tego filmu nabrałem nieco szacunku dla Destoyera. :wink:
Odnoszę wrażenie, że ta klasa została stworzona do używania łuku we wspólpracy z BD. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:58 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Ten film pokazuje też dokładnie w jakim celu został stworzony BD.
Jako ewidetnie support class, która ma dać miejsce i okazję wykazać się innym, lepiej do PvP stworzonym.
To na rozwagę ludziom, którzy chcieliby wybrać BD, jako swoją main klasę.

Ściąga się ~~


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 21:28 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
A widzieliście drugi film? Uprising wygrał tylko z powodu lepszego sprzętu.
Nie wiem czy zauważyliście czym się wymieniaja po walce kolesie z Uprising.
Ring of Baium +4. Nawet nie warto się zastanawiać co jeszcze mieli. :]

Team Synergy był w o wiele lepszej w konfiguracji, ale obrali złą taktykę.
Przynajmniej w mojej opinii. Łucznicy kompletnie nie nadają się do walki z nukerami i summonerami.
Od razu powini puścić do walki Orki z łukami biorać pod uwagę wielkość terenu, na którym odbywają się walki.

Szkoda tylko, że kolesie z Synergy poza BD biegali z broniami A grade, a Uprising S grade. To wiele wyjaśnia.
Uprising po prostu przepycha się do przodu sprzętem, a nie przemyślaną taktyką czy też odpowiednim doborem klas do teamu.

Ten film pokazuje też dokładnie w jakim celu został stworzony BD.
Jako ewidetnie support class, która ma dać miejsce i okazję wykazać się innym, lepiej do PvP stworzonym.
To na rozwagę ludziom, którzy chcieliby wybrać BD, jako swoją main klasę.

Jeszcze jedna rzecz. Po obejrzeniu tego filmu nabrałem nieco szacunku dla Destoyera. :wink:
Odnoszę wrażenie, że ta klasa została stworzona do używania łuku we wspólpracy z BD. :D


Hmm co do tych gosci co maja jawelery z bossow, jak mowisz o tych z bartz to byly ich screeny S weapony +4~5 wszystkie z SA, ale to ejszcze nic najbardziej dojebana byla bizuteria, wszyscy mieli jawelery z bossow +4, i zostalo jedno pytanie photoshoped?:P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 21:31 
Cytuj  
nie, po prostu sobie radza... podobno w ostatni weekend uprising sobie antharasa ubilo o


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 21:55 
Cytuj  
pooma napisał(a):
nie, po prostu sobie radza... podobno w ostatni weekend uprising sobie antharasa ubilo o

Sprawa raczej w tym ze np ant queen ring na bartz za 65m kupisz, a na lionna bagatela 1 miliard, wiec to sprzet dla ebayerow


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 23:15 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
pooma napisał(a):
nie, po prostu sobie radza... podobno w ostatni weekend uprising sobie antharasa ubilo o

Sprawa raczej w tym ze np ant queen ring na bartz za 65m kupisz, a na lionna bagatela 1 miliard, wiec to sprzet dla ebayerow

Weź chociaż głopot nie pisz - jakie 65mln? Się robi raidy się sprzęt ma - co w tym dziwnego to nie mam pojęcia.

BTW Ostatni ring of ant queen jaki widziałem kosztował bagatela 1500mln słownie półtora miliarda...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 00:28 
Cytuj  
U nas 350 baniek - totalnie bezsensowna kwota jak za ten ring.
Jewerly z zakena 400mln, z baiuma 600.
I te niestety sa warte swojej ceny :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 06:16 
Cytuj  
Wracając do DoM...petryfikacja nie wchodzi na 100%, podaczas tego stanu nie można zadac ci dmg, nie wybudzasz jesli ktoś cię bije. Jednak jest maly haczyk...jesli dostaniesz psn,bleed,sting,itp i popadniesz w stan fossile...dmg cały czas jest.
PS. Przetestowane z SD lvl 78, na mnie biżuteria Phoenixa, podniesione songi itp.
Wypróbowalismy na bocie-nie zabijesz go tym-petryfikacja trwa zbyt krótko.
PSS. Ode mnie tez poszła ekipa, miała boss biżuterię itp. Nawet nie wiem jak im poszło... :D


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 08:43 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Wypróbowalismy na bocie-nie zabijesz go tym-petryfikacja trwa zbyt krótko.


A jak wladowales tego songa we white playera?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 11:47 
Cytuj  
Nie w playera tylko w moba- patrzyliśmy jak zareaguje bot, po prostu okładał go i ityle. 1 próbowaliśmy sprowokowac bota ale operaotor był online i prosił aby dac mu spokój itp...LOL


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 20:08 
Cytuj  
April 20, 2006
All servers will be down for maintenance Thursday, April 20, at 2:00 PM CST for approximately two hours. During this maintenance period, the following changes will be made:

Miscellaneous


An issue with not being able to enter the Sepulcher of Rulers in Four Sepulchers has been fixed.
An issue with the Hatchling’s pet window showing incorrect passive skill information has been fixed.
Damage is no longer reflected from a petrified target.
Various text corrections have been made.

I po raidach:(


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 06:31 
Cytuj  
tak ten bug zostala naprawiony dopiero wczorej z koncem zajecy... btw zadnego nie znalazlem :)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 10:23 
Cytuj  
Dwie drużyny Bartza w finale. :)

Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 10:35 
Cytuj  
Z tego co widze to po prostu trzy najstarsze serwery rozstrzygna sprawe miedzy soba :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 13:16 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Jak tylko będę miał okazję to ściągnę te filmiki i sam obadam, jak im to szło.


to skad mozna je sciagnac ? bo czasu na granie nie mam za bardzo mozliwosci tez :x chocaiz bym cos poogladal czasme :wink:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 13:46 
Cytuj  
Ktoś tu podawał linka w tym wątku do nich.
Po prostu go przeczytaj.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 13:59 
Cytuj  
eh szkoda ze Dynasty odpadlo, a w 3 grupie nie bylo druzyny z Bartz x[ (w drugiej byly dwie w finale lol)
Wogole jakos dziwnie te grupy rozstawili - po 3 druzyny z jednego serwera (2 drugiej 3x Bartz, w 3 - 3x Sieghardt, w 4 - 3x Kain)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.