mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 22:20 
Cytuj  
Witam!!
Kończy się miesiąc ,przyjdzie kasa z pracy to mam zamiar zafundować sobie Lineage2 :):):)
mam nadzieję ,że jeszcze servery pękają w szwach :P od nadmiaru ludziska ;) ?
Tak na poważnie chciałem już teraz dowiedzieć się na którym serverze grają polacy i na czym polega "oblężenie zamku" (na czym by nie polegało brzmi fajnie )
pozdrawiam

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 22:24 
Cytuj  
[url]http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12704 [/url]

co do oblezen to nie mam pojecia , nigdy nie bralem udzialy w takim przedsiewzieciu ale moze to ci rozjasni jakos sytuacje
[url]http://www.lineage2.com/Knowledge/castle.html[/url]


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 23:49 
Cytuj  
Oblężenie to oblężenie...klany zapisują sie na zdobycie, próbują zdobyć a obrońcy bronią. RZEŹ. pokrótce rzeź......


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 23:56 
Cytuj  
Dla mojego kompa to jest rzeczywiscie rzez :-?


_________________
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 02:08 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Dla mojego kompa to jest rzeczywiscie rzez :-?


szkoda ze nie dla twojego tylko :P bo bylo by pol biedy :D ale jezeli chodzi o to to podam taki glupi przyklad tak zwany fE na bartzie nakrecil jak wiadomo serie filmow o tak zwanym 'ownowaniu' ale nie to jest sednem :P chodzi o to ze widze ze frapsuje 800x600x16bit a zmierzam do zamku oren wszedzie wszystkie mass pvp ladnie mu smiga nie tnie mu jak to sie mowi nawt przy naprawde ogromnej ilosci ludzi ale to co w jednym z filmow dzieje sie ww sali tronowej zamku oren poprostu mnie przeoslo jak ktos widziale ten film to ja mam pytanie 'wtf? na czym trzeba grac zeby w takiej sytuacji mozna miec high details + jakas przyzwoita rozdzielczosc i nie miec 0.5fps'a ?' :wink:

edit: k 0.5fps'a to on mial w podanej przezemnie rozdzielczosci :P wiec w jakis normalniejszych warunkach to mial by mysle z 0.5na 5sek :P

ps3. najwiecej polakow gra napewno na teonie a najwiecej 'najstarszych graczy' na bartzie :) chociaz mam wrazenie ostanio ze to takie niedobitki :(
ps2. pomijam juz samo frpasowanie bo z tego co wiem to niezle pozera 'kompa'


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 05:07 
Cytuj  
lol ja Ci dam "niedobitki" :P
Caly nowy klan na Bartz, calkowicie polski i na dodatek aktywny - AmberEye ^^


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 08:24 
Cytuj  
Nie widzialem tych filmow ale zmienialem ostatnio konfig kompa i powiem tak:

na Athlonie 2.2, 1 GB ram, ATI 9800 PRO i normalnych dyskach - nie dalo sie grac w high details wogole bo mniej wiecej po godzinie zaczynalo sie "przycinanie" sie kompa (tak jakby L2 zle czyscilo pamiec)

na Athlonie 64, 2 GB RAM, GF 7800GT i raptorze - zero jakichkolwiek problemow, od kilku dni full detale non stop, zonowanie w ok 1-2 sek - po prostu piekne wlosy


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 09:32 
Cytuj  
oto moj obecny konfig pieca
Athlon 64 4k+ , 2gb ramu na dualach, geforce 7800gt , i mi wszystko smiga pieknie na full detalach, jestem w stanie nawet walnac triple boxa i nic zlego sie nie dzieje, a w giran smiga wszystko jakbym byl na jakims zadupiu:P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 10:13 
Cytuj  
Duron 1,4 512 ram DF 5200 =]

Gram na opcjach standardowych czyli troche high troche avernage;) Czemu? Bo L2 jest taka dziwna gra ze kiedys zeby mi szybciej dzialalo...zapychalem ram o_O Im wiecj odpalilem aplikacji tym lepiej L2 dzialalo... i tak samo po obnizeniu detali ta gra potrafi mi dzialac wolniej =] No wiec przy takich ustawieniach jakich mam czuje ze mam za slabego kompa:D O ile clientem C4 portal z miasta do miasta nie trwa juz 10 minut tylko 30sec;> o tyle wieksze skupiska ludzi dalej rwa :/

Zastanawiam sie czy nie dokupic dodatkowej kosci ramu ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 10:35 
Cytuj  
Poczujesz zajebista roznice :)
IMHO karta, procek i dysk mniej wplywa na szybkosc L2 niz pamiec - pierwsza rzecz ktora warto zrobic to sieknac sobie MINIMUM 1 GB - przy obecnych cenach to drobny wydatek.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 10:41 
Cytuj  
Cytuj:
bo bylo by pol biedy ale jezeli chodzi o to to podam taki glupi przyklad tak zwany fE na bartzie nakrecil jak wiadomo serie filmow o tak zwanym 'ownowaniu' ale nie to jest sednem chodzi o to ze widze ze frapsuje 800x600x16bit a zmierzam do zamku oren wszedzie wszystkie mass pvp ladnie mu smiga nie tnie mu jak to sie mowi nawt przy naprawde ogromnej ilosci ludzi ale to co w jednym z filmow dzieje sie ww sali tronowej zamku oren poprostu mnie przeoslo jak ktos widziale ten film to ja mam pytanie 'wtf? na czym trzeba grac zeby w takiej sytuacji mozna miec high details + jakas przyzwoita rozdzielczosc i nie miec 0.5fps'a ?'

edit: k 0.5fps'a to on mial w podanej przezemnie rozdzielczosci wiec w jakis normalniejszych warunkach to mial by mysle z 0.5na 5sek

Obejrzyj sobie filmiki takiego goscia jak Aeze, on jest z Avenge z servera Bartz
Zapytalem go o jego configuracje ..

procek
athlon 64 4k, 2GB ramu, 2x Gf(nie pamietam akurat modelu)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 11:02 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Poczujesz zajebista roznice :)
IMHO karta, procek i dysk mniej wplywa na szybkosc L2 niz pamiec - pierwsza rzecz ktora warto zrobic to sieknac sobie MINIMUM 1 GB - przy obecnych cenach to drobny wydatek.


No niby tak ale to zawsze te 150zl jesli bym sprzedal te co mam 2x256 kingstony :-?


_________________
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 13:49 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Cytuj:
bo bylo by pol biedy ale jezeli chodzi o to to podam taki glupi przyklad tak zwany fE na bartzie nakrecil jak wiadomo serie filmow o tak zwanym 'ownowaniu' ale nie to jest sednem chodzi o to ze widze ze frapsuje 800x600x16bit a zmierzam do zamku oren wszedzie wszystkie mass pvp ladnie mu smiga nie tnie mu jak to sie mowi nawt przy naprawde ogromnej ilosci ludzi ale to co w jednym z filmow dzieje sie ww sali tronowej zamku oren poprostu mnie przeoslo jak ktos widziale ten film to ja mam pytanie 'wtf? na czym trzeba grac zeby w takiej sytuacji mozna miec high details + jakas przyzwoita rozdzielczosc i nie miec 0.5fps'a ?'

edit: k 0.5fps'a to on mial w podanej przezemnie rozdzielczosci wiec w jakis normalniejszych warunkach to mial by mysle z 0.5na 5sek

Obejrzyj sobie filmiki takiego goscia jak Aeze, on jest z Avenge z servera Bartz
Zapytalem go o jego configuracje ..

procek
athlon 64 4k, 2GB ramu, 2x Gf(nie pamietam akurat modelu)


mam wszystkie jego filmiki ^^ ofc wszystkie ktora byly na l2ophus i na stronie clanu czy ally [nie pamietam] i widzialem ze np aden siege ma high details ale chodzilo mi konkretnie o sytuacje taka jaka byla w filmiku fE gdzie wlasnie w sali tronowej mysle ze bylo z 300graczy O_o on mial jakies 0.1fps'a [zakladajac powiedzmy min. rozdzielczosc 1024x768x32bit + jakies high details] na tym filmiku w pewnym momecie :x niestety nie posiadam informacji o jego komputerze ale zastanawiam ise teraz jak by to wyglada na takim kompie jak ma Aeze + filmik w takiej rozdzielczosci i detalach na jakich robi je w tamtej sytuacji czy mial by tam chociaz 30fps'ow ? bo nie jestem w stanie dac sobie uciac reki ze tak wlasnie by bylo dodac trzeba do tego wszystkiego ze na takie kompy w polsce rzadko kto moze sobie pozwolic juz nie mowie o tym ze 2lata temu bylo prawdziwy rarytas nie tylko dla nas ...

ps. dodam jeszcze ze w tym zestawieniu jego sam procesor czy ram tym bardziej nie robi raczej wrazenia ale karta graficzna :x procesor to mysle na polskim rynku to mysle nie wiecej niz 2k zl wiec nie jest zle ale karta ? nie orenituje sie ile to moze kosztowac ale biorac pod uwage ze jest to naprawde niezly kop dla kompw w porownaniu do innych podzespolow to cena napewno ROBI WRAZENIE :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.