mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 23:16 
Cytuj  
zaczynam od nowa i bedzie gralo paru kumpli i chce byc tankiem tylko nie wiem kogo wygrac da czy sk

a jak da albo sk to czemu ?

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 00:33 
Cytuj  
Ja bym osobiscie zrobil Sk.
Sk ma niby najmniej hp bla bla, z tym ze na odpowiednim buildzie ma niewiele mniej hp niz DA, ma lepszy block shield (360 stopni block ktorego DA nie posiada), lepszy p atak, cubiki, drainy, boski LS, i najwiekrzy p def z tankow.Poprostu cza go odpowiednio ubrac ^^


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 01:24 
Cytuj  
ok thx a na pvp jak>??

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 03:43 
Cytuj  
Zalezy jaki SK, czy nuker czy meele, wliczajac juz 3rd class i skile z 78 to bedzie SK>DA, liczac przed 75 nuker SK > DA, trudno mi powiedziec jak z meele Sk vs DA by bylo


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 08:49 
Cytuj  
Z tej pary SK. Ciekawszy i chyba jednak bardziej efektywny.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 09:29 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Ja bym osobiscie zrobil Sk.
Sk ma niby najmniej hp bla bla, z tym ze na odpowiednim buildzie ma niewiele mniej hp niz DA, ma lepszy block shield (360 stopni block ktorego DA nie posiada), lepszy p atak, cubiki, drainy, boski LS, i najwiekrzy p def z tankow.Poprostu cza go odpowiednio ubrac ^^


Z tym najwiekszym pdefem z tankow bym sie akurat klocil, full buffed najwiekszy pdef ma zawsze DA (bo Majesty sie stackuje z shield3), poza tym wliczajac panterke i to ze moze uzywac ss mysle ze DA poradzilby sobie z SK spokojnie (nie zapominajmy o najlepszym stunie w grze)
Tak czy siak wydaje mi sie ze SK gra sie przyjemniej i na pewno o wiele szybciej sie expi, no chyba ze DA caly czas biega z panterka i spamuje shotki na niej :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 10:09 
Cytuj  
sk gra sie o wiele przyjemniej - ma ciekawsze skille, cubici psujki, szybciej biega, az chce sie patrzec jak uderza mieczem, no i co "najwazniesze" ownuje wygladem w heavy armorach kazda inna rase ;]
ok i poprawka tankow w c5 http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=29579


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 12:34 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Ja bym osobiscie zrobil Sk.
Sk ma niby najmniej hp bla bla, z tym ze na odpowiednim buildzie ma niewiele mniej hp niz DA, ma lepszy block shield (360 stopni block ktorego DA nie posiada), lepszy p atak, cubiki, drainy, boski LS, i najwiekrzy p def z tankow.Poprostu cza go odpowiednio ubrac ^^


Z tym najwiekszym pdefem z tankow bym sie akurat klocil, full buffed najwiekszy pdef ma zawsze DA (bo Majesty sie stackuje z shield3), poza tym wliczajac panterke i to ze moze uzywac ss mysle ze DA poradzilby sobie z SK spokojnie (nie zapominajmy o najlepszym stunie w grze)
Tak czy siak wydaje mi sie ze SK gra sie przyjemniej i na pewno o wiele szybciej sie expi, no chyba ze DA caly czas biega z panterka i spamuje shotki na niej :>

(ocenzurowano) Sk ma wiekrszy pdef, lepszy shield block, 360 stopniowy block, tego DA nie posiada wiec ssie, co do stun shield to chyba niewiesz ze SK na 77lvl dostaje swoj stun shield ><

EDIT Karol66:
Alu - postaraj sie swoje opinie formulowac w ten sposob, zeby nie prowokowac flame :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 13:17 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
tego DA nie posiada wiec ssie


Ja bym nie ryzykowal stwierdzenia ze ssie bo jakos w turnieju najwiecej tankow wystawiali DA type wiec w PvP musi byc to postac lepsza od innych tankow.
W 1:1 DA rozwali kazdego innego tanka dzieki panterce.
Z drugiej strony bez pantery kazdy inny tank jest od niego lepszy i ciekawszy do grania.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 12
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 14:11 
Cytuj  
to bede robil sk wczesniej gralem ps
ale cos na tanka mnie wzielo ;d

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 05:57 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
(ocenzurowano) Sk ma wiekrszy pdef, lepszy shield block, 360 stopniowy block, tego DA nie posiada wiec ssie, co do stun shield to chyba niewiesz ze SK na 77lvl dostaje swoj stun shield ><


Po pierwsze sam gralem DA i w tym czasie rownolvlowy SK expil wiec mialem ciagle porownanie - zawsze mialem na buffach wyzszy pdef (chyba ze wlaczyl guard stance - ale to ssie mp), po drugie shield stun na 77? fajnie, to znaczy ze 99% SK jeszcze sie go nie dorobilo :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 14:05 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
tego DA nie posiada wiec ssie


Ja bym nie ryzykowal stwierdzenia ze ssie bo jakos w turnieju najwiecej tankow wystawiali DA type wiec w PvP musi byc to postac lepsza od innych tankow.
W 1:1 DA rozwali kazdego innego tanka dzieki panterce.
Z drugiej strony bez pantery kazdy inny tank jest od niego lepszy i ciekawszy do grania.

Tutaj sie nei zgodze jesli mowic SK vs DA, to osobiscie widzialem nascie takich pvp z udzialem kumpla Sk, jedyne co robil to Sk w panterke slow w DA biegal i drainowwal, dosc szybko mu poszlo ^^

Zaznacze ze drainuje z szybkoscia sps zucajacego aura flare:D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 14:25 
Cytuj  
a co DA hamstringa nie wykupil?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 16:12 
Cytuj  
pooma napisał(a):
a co DA hamstringa nie wykupil?

Moze porownamy 125 speed vs 142?;] (liczac +4dext tat)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 16:22 
Cytuj  
@Alucreid zakladajac ze wejdze Freezing Strike SK i Hamstring DA to SK bedze mial mniejszy speed niz DA, Freezing ma tylko Effect 2lvl, natomiast Hamstring ma Effect 3lvl. Dodatkowo poniewaz Hamstring jedynie daje slow bez dmg to ma prawdopodobnie wieksza szanse wejsca niz slow z Freezing Strike.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 16:34 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
@Alucreid zakladajac ze wejdze Freezing Strike SK i Hamstring DA to SK bedze mial mniejszy speed niz DA, Freezing ma tylko Effect 2lvl, natomiast Hamstring ma Effect 3lvl. Dodatkowo poniewaz Hamstring jedynie daje slow bez dmg to ma prawdopodobnie wieksza szanse wejsca niz slow z Freezing Strike.

Nawet jesli, to ile mu to da? 10 speed roznicy? Sk ciagle ebdzie syzbszy, nie zapominaj ze cza tu wliczyc ejszcze zerk, ktorego DA ze swoim "duzym" m def raczej nie wezmie(jak to zrobie to ejst skonczony drainami w chwile), za to dla Sk zerk=cs m atak speed, nic wiecej mu nie cza ^^
Zeby nei bylo cza wpomniec ze DA zrobiony pod tanka (-str) nie robie ZADNEGO dmg bez pantery, a jak wspomnialem w poprzednim poscie pantera to kwestia ls.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 16:55 
Cytuj  
Fakt DA ma men 25, SK ma men 26 to da "OGROMNA" roznice w M. def. Bledem jest takze zakladanie ze DA ma oslabiona STR i DEX, widzialem DA biegajacego w BW i z +STR, +DEX i niezle sobie radzil.

Wejsce LS jest bardzo male i trzeba miec sporo szczesci zeby ten skill zadzialal.

SK ma naprade ciezko jezeli walczy z DA+panterka czy to na self buff czy zbufowany. Imo DA ma znacznie wieksza szanse wygrac niz SK.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 17:03 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Fakt DA ma men 25, SK ma men 26 to da "OGROMNA" roznice w M. def. Bledem jest takze zakladanie ze DA ma oslabiona STR i DEX, widzialem DA biegajacego w BW i z +STR, +DEX i niezle sobie radzil.

Wejsce LS jest bardzo male i trzeba miec sporo szczesci zeby ten skill zadzialal.

SK ma naprade ciezko jezeli walczy z DA+panterka czy to na self buff czy zbufowany. Imo DA ma znacznie wieksza szanse wygrac niz SK.

Grales SK? Miales kumpla SK chociaz?
Ja mam stycznosc z Sk od 6 miechow i wiem wszystko o nim, nie wmawiaj mi ze roznica w m def jest mala, wystarczy popatrzyc ze DA NIE MA m def mastery a to jest DUZO, polecam zapoznac sie z obiema klasami, powiem wydawac opinie.
Co do LS zadko wchodzi, widac, nie grales SK, nawet nie miales z nim stycznosci. Tyle z mojej strony


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 17:15 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
, nie wmawiaj mi ze roznica w m def jest mala, wystarczy popatrzyc ze DA NIE MA m def mastery a to jest DUZO, polecam zapoznac sie z obiema klasami, powiem wydawac opinie.


O_o piszesz ze nie ma, zobaczmyna www.lineage2.com

DA 74lvl - Magic Resistance 51lvl
SK 74lvl - Magic Resistance 51lvl

Polecam zapoznac sie ze skillami obu profesji, dodatkowo DA ma buff +M def, i jezeli walka jest na self buff to ma znacznie wieksza m def jak SK

Alucreid napisał(a):
Co do LS zadko wchodzi, widac, nie grales SK, nawet nie miales z nim stycznosci. Tyle z mojej strony


Grac nie gralem ale widzialem jak duza ma skutecznosc LS i ta skutecznosc nie zachwyca.


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.