mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 15:28 
Cytuj  
Co prawda jeszcze mi sporo brakuje do 75 na subklasie (wersja optymistyczna -2 tygodnie gry, wersja pesymistyczna - 6) ale chcialbym miec obstukane wszystkie questy posrednie jak najszybciej.
I z tego sie bierze kilka pytan:

1. Noblese
Mam zrobione w tej chwili 3 czesci questow na noblese i na 75 lev tylko stukne czwarty "i juz"? Nie ma zadnych dodatkowych wymagan?


2. Druga subklasa
Jak z tym jest?
Na pierwsza trzeba bylo miec zrobione Fate of Whisper (+ baium quest) i trzeba bylo zrobic wlasciwy quest - mimir eliksir.
Druga subklase moge wziac jak pierwsza osiagnie 75 lev ale czy zeby ja miec musze powtorzyc mimir eliksir i fate of whisper czy po prostu wybieram sobie kolejna subklase?
Jak to sie robi dokladnie - jaka opcja z listy dialogowej NPC? (nie chcialbym sobie skasowac HE :) )

3. Trzecia profesja drugiej subklasy.
Gdy mojemu HE stuknie 76 bede mogl z niego zrobic sagitariusa.
Robiac 3rd prof na mainie musialem miec tez 2 dodatkowe questy:
- The Finest Ingredients - Part 1
- Questa od Varka silenosow ktorego moglem wziac majac drugi lev alliance.
Czy teraz musze te questy zrobic ponownie zeby otrzymac po 1 itemie wymaganym do glownego questu na trzecia profesje?


I ostatnie pytanko.
Cos mi chodzi po glowie ze majac 2x 75 lev byly jakies ulatwienia w przelaczaniu sie pomiedzy subklasami.
Na czym one polegaja?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 15:36 
Cytuj  
1. Nie ma dodatkowych wymagan.
2. Chyba nie trzeba robic questu, ale glowy za to nie dam.
3. nie wiem
4. Zadnych ulatwien w przelaczaniu sie pomiedzy subami.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 19:06 
Cytuj  
1. Nie ma
2.Tylko Mimir Elixir
3.Tylko Quest Succesion of the legend. saggitarius (2 pozostale masz juz zrobione z maina)
4.Nie ma


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 20:33 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
1. Nie ma
2.Tylko Mimir Elixir
3.Tylko Quest Succesion of the legend. saggitarius (2 pozostale masz juz zrobione z maina)
4.Nie ma


Ad2: ale oczywiscie trzeba miec znowu te 100 szt moonstone shardsktore byly potrzebne do mimir eliksira z supplier of potion?

Ad3. Ale wtedy dostalem takie 2 itemy (z kazdego z tych questow) o ktore prosili goscie w glownym quescie - jestes pewny ze nie musze ich zrobic again zeby znowu dostac te itemy? (tzn rozumiem ze teraz o nie nie poprosza?)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 21:38 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
1. Nie ma
2.Tylko Mimir Elixir
3.Tylko Quest Succesion of the legend. saggitarius (2 pozostale masz juz zrobione z maina)
4.Nie ma


Ad2: ale oczywiscie trzeba miec znowu te 100 szt moonstone shardsktore byly potrzebne do mimir eliksira z supplier of potion?

Ad3. Ale wtedy dostalem takie 2 itemy (z kazdego z tych questow) o ktore prosili goscie w glownym quescie - jestes pewny ze nie musze ich zrobic again zeby znowu dostac te itemy? (tzn rozumiem ze teraz o nie nie poprosza?)


2. Tak musisz znowu je wyfarmowac/kupic.
3.Dostales ten jar cos tam z questa z HS, nadal go masz i mozesz uzyc ponownie w quescie.
Tak samo z tym questem power of water z ketra orc, green totem nadal masz. Wiec teoretycznie wystarczy tylko gadac z npc/zabijac quest moby/ i wyfarmowac te 701 mobow z woa :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 23:32 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
3.Dostales ten jar cos tam z questa z HS, nadal go masz i mozesz uzyc ponownie w quescie.
Tak samo z tym questem power of water z ketra orc, green totem nadal masz. Wiec teoretycznie wystarczy tylko gadac z npc/zabijac quest moby/ i wyfarmowac te 701 mobow z woa :P


Nie mam tych itemow.
One byly tradable i zjadl je te main quest na fortune seekera.
Sprawdzilem jeszcze w quest itemach i tez tego nie ma.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 23:36 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
3.Dostales ten jar cos tam z questa z HS, nadal go masz i mozesz uzyc ponownie w quescie.
Tak samo z tym questem power of water z ketra orc, green totem nadal masz. Wiec teoretycznie wystarczy tylko gadac z npc/zabijac quest moby/ i wyfarmowac te 701 mobow z woa :P


Nie mam tych itemow.
One byly tradable i zjadl je te main quest na fortune seekera.
Sprawdzilem jeszcze w quest itemach i tez tego nie ma.


Hmm, ja jestem pewien ze ciagle je mam.
Musze sie lognac i sprawdzic to.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 02:10 
Cytuj  
Ja mam wszystkie itemy z 3rd class questa ( Soy Sauce Jar, Green Totem)
Jedyne co zniklo to amulet - 6


_________________
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 06:26 
Cytuj  
1. Tak w czwartej częśi bedziesz miał tylko bossa do zabicia (musisz być w grupie która robi last hit).

2. Nie musisz żadnego questa robić- masz ding 75 na HE, idziesz do jakiegoś mastera (np u ludzi) i wybierasz nową sublcasse (add another czy tam new subclass).Póżniej jak bedziesz chial skasować tą 2gą subclasse i wziąś inną to jest tam opcja taka ( delete current sublcass and choose another, czy coś takiego, oczywiście wybierasz do skasowania tą drugą).

3. Tak znowu będziesz musiał mieć cryolite z Finest Ingredients part 1.Możesz jednak sobie przygotować, tzn zdobądz te wszystkie itemy które są potrzebne i wymień kiedy będzie potrzeba, w odpowiedniej częsci questa.
Z tego co pamiętam bedziesz musial tylko wykraść ten totem jeszcze raz, nic więcej.

4. Ułatwien żadnych nie ma, jest wszystko jasno napisane.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.