mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 10:15 
Cytuj  
Obrazek


Więcej o evencie tutaj


Osobiście nie lubie tego typu eventów, bo zazwyczaj okazuje się, że nawet nie widziałem jednego moba na oczy. :]
Tak, jak i królików. Event z królikami był już dwa razy, a ja jeszcze żadnego króilka nie widziałem :]

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:10 
Cytuj  
IMo to będzie raczej coś na zasadzie atakowania miast przez moby. Tyle, że z tekstu wynika, zę celem ma być IT.

Ttlko jednego nie do końca rozumiem, napisali, że na każdego spirita potrzeba 1 tydzień, a na końcu podsumowali że moby będą się pojawiać w przeciągu 1 tygodnia. Z pierwszej części wynikałoby, ze evnt będzie trwac dłużej niż 1 tydzień...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:05 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
napisali, że na każdego spirita potrzeba 1 tydzień, tydzień...


"The Tower has deduced a way to re-imprison the Seven Spirits, but the ritual will require seven full days, one for each spirit."

Na wszystkie 7 dni, czyli 1 dzień na jednego spirita.

Każdego dnie inny spirit będzie kontrolował mobki czyli możliwe że każdego dni mobki będą miały inne skille/wygląd. Do tego napisali, że każdy spirit ma być silniejszy, czyli imo poziom trudności będzie coraz wyższy. O dropach nic nie ma.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:32 
Cytuj  
OK moje niedopatrzenie... tak to jet jak się czyta podczas pracy :P
Alt+Tab FTW :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 14:35 
Cytuj  
Bo do krolikow trzeba miec oko ja wypatrzylem 3 kolo siebie obok BS ,siedzialy sobie niewinnie na szczycie gorki dopoki nie zrobilem sobie zdejcia z nimi jak japonczyk po czym rozmazalem z najwieksza brutalnoscia krasia po trawie :d kuuuuuuuuupa exp ^^

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 15:29 
Cytuj  
Dzis z kumplem szukalismy event mobow i znalezlismy 2. Jakies magma drake nie wiem co to bylo my na 4X-5X lvlach a ten mob to chyba mial 7X o_O 6xHP walka jak z jakims slabszym rb byla i... 8k expa na osobe+1-2k adeny;p Dalismy sobie spokoj ;) Jesli tylko takie moby sie pojawiaja to to zdecydowanie nie jest quest dla osob ponizej 60lvl o_O


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 17:46 
Cytuj  
Wczoraj Emder z obstawą pojawił sie w kraterze IT. Po zabiciu RB stoczyliśmy duże pvp. Było nice
PS. Dla ciekawych: Event RB's zostawiają boxy i przedmioty questowe np. na subclasse.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 20:07 
Cytuj  
Dzis na CM ( pewnie nadal jest ) byl Longhorn costam ;) Bylo Core i Redemption i ich pojechal podobno walil jakis hity za 2k a powinien za 800...

IMO troche to glupie ze zamiast dac jakies oryginalne mobki to przestawiaja zmodyfikowane RB:/


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 22:03 
Cytuj  
Sou napisał(a):
IMO troche to glupie ze zamiast dac jakies oryginalne mobki to przestawiaja zmodyfikowane RB:/
No taa, weź na szybko zaprojektuj, zamodeluj i zaanimuj jakiegoś fajnego stwora 3D. Chyba, że bałwana - 3 kulki i wystarczy :D


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 22:44 
Cytuj  
Jak robia 1 taki event na rok to czasu troche maja... :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 22:53 
Cytuj  
Wlasnie dorwalismy takiego bossa :)
to wieksza czesc dropow - reszta zostala zatrzymana prez osoby ktore nam pomagaly.

Summary of drops (which arrived to Tomonari):

17x EAC
6x EWC
5x EAB
8x bsoe
3x brez (4-1 Hromnik died)
1x green stage 8
1x green stage 7
1x blue stage 7
1x red stage 8
1x Doom plate armor
9x lance blades

Calkiem ladnie


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 01:26 
Cytuj  
a z tego cos moze poleciec?

Obrazek

Sou napisał(a):
Jak robia 1 taki event na rok to czasu troche maja... :wink:


moze podeslij im swoj wlasny projekt eventu ? :wink:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 08:19 
Cytuj  
Strzala to musieliscie trafic na jakiegos przyzwoitego bo jesli trafiliscie na to co ja wczoraj widzialem to ten loot ktory napisales bylby nic nie warte :wink:


Obrazek


skylight00, na szczescie jestem adminem servera mmo a nawet RPG ;) http://forum.nelderim.org/viewforum.php?f=42 nikt nam nie placi a jakos wiecej eventow dajemy rade stworzyc no i maja one rece i nogi a nie klepanie coraz to silniejszych mobow;) Ja wiem ze cos co jest tworzone dla paru tys graczy na kazdym z kilkunastu serverow musi byc autmatem i to do tego idealnie dzialajacym no ale takich klepan mobow nawet to mogli by wiecej robic bo az tak trudne to to chyba nie jest o_O


P.s Ten RB ich pojechal ;) Sprzety takie lecialy na ziemie ze mi sie w glowie krecilo :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 09:25 
Cytuj  
Sou napisał(a):
skylight00, na szczescie jestem adminem servera mmo a nawet RPG ;) http://forum.nelderim.org/viewforum.php?f=42 nikt nam nie placi a jakos wiecej eventow dajemy rade stworzyc no i maja one rece i nogi a nie klepanie coraz to silniejszych mobow;) Ja wiem ze cos co jest tworzone dla paru tys graczy na kazdym z kilkunastu serverow musi byc autmatem i to do tego idealnie dzialajacym no ale takich klepan mobow nawet to mogli by wiecej robic bo az tak trudne to to chyba nie jest o_O


P.s Ten RB ich pojechal ;) Sprzety takie lecialy na ziemie ze mi sie w glowie krecilo :wink:


Nawet nie porównuj eventów na jakimś tam amatorskim serwerku do eventów na serwerach, gdzie jest kilkadziesiąt tysięcy osób.
Dodatkowo każda z nich płaci za grę, a co oznacza, że wymaga niezawodności.
Zrobienie eventa dla 50 czy nawet 300 osób to pestka. 150 osób to liczy tylko moje ally, a nie jest nawet jednym z większych. :]


Ponadto NCSoft NA nie ma żadnych możliwości ingerowania w kod gry.
Nie ma w NA studia developerskiego, więc w całości są uzależnieni od tego co dostaną od koreańczyków.
Z czego jasno wynika, że jedyne eventy, które mogą zrobić to eventy oparte o ingerencję GMów.
Fakt faktem, że jest ich mało i mało się starają, ale to już całkowicie inna historia.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 09:30 
Cytuj  
Event RB oprócz standardowych dropów dają eventowe: L2 day scrolle - wszystkie rodzaje (ilość zależy od lvla), enchant armor i weapon - grade zależnie od lvla, quick healing potki, bsoe, brez, soul crystals (wszystkie 3 kolory, dwa różne poziomy - czyli ilość 6, lvl zależnie od lvla bossa).

My ubiliśmy dwa:
Shacram Lv 45
~30 EAD
5 EWD
po 6 L2 day scrolli
3 kryształy lvl 5
3 kryształy lvl 6
2 brez

Fairy Queen Lv 56
~40 EAC
6 EWC (jeden rzucił raid fighter!)
po 8 L2 day
3 kryształy lvl 7
3 kryształy lvl 8
3 brez, 3 bsoe

Ale i tak pobił je zwykły RB, którego później ubiliśmy - Captain of Red Flag Shaka - rzucił great sworda ^^


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 10:48 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Nawet nie porównuj eventów na jakimś tam amatorskim serwerku do eventów na serwerach, gdzie jest kilkadziesiąt tysięcy osób.
Dodatkowo każda z nich płaci za grę, a co oznacza, że wymaga niezawodności.
Zrobienie eventa dla 50 czy nawet 300 osób to pestka. 150 osób to liczy tylko moje ally, a nie jest nawet jednym z większych. :]


Ponadto NCSoft NA nie ma żadnych możliwości ingerowania w kod gry.
Nie ma w NA studia developerskiego, więc w całości są uzależnieni od tego co dostaną od koreańczyków.
Z czego jasno wynika, że jedyne eventy, które mogą zrobić to eventy oparte o ingerencję GMów.
Fakt faktem, że jest ich mało i mało się starają, ale to już całkowicie inna historia.


Czyli podsumowujac placisz a gre a oni nie sa w stanie jakiejs przyzwoitej normy eventow zrobic ;) Wiesz mi to wisi czy oni je robia czy nie ale jesli juz o tym mowimy to w zyciu bym nie powiedzial ze ilosc eventow w L2 jest...mala? Ona jest prawie zadna :D O mozliwosci techniczne na pewno tu nie chodzi ;) Oni poprostu musza sie trzymac pewnych zasad ( eventy na all serverach w 1 czasie itd itp ) i to ich najbardziej ogranicza bo nie sadze zeby rozwiazaniami technicznymi ( mozliwosciami gmow itd ) byli w tyle za UO, ktore nie wymaga ani ingerencji w kod zeby zrobic event ani duzego wysilku ( i tutaj ilosc graczy naprawde nie ma ZADNEGO znaczenia ;) ).

No ale to dyskusja na osobny temat.


Gdzie wy znajdujecie te RB lvl <50 ? Ja to slysze o samych 70-80lvl :-?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 11:08 
Cytuj  
Srednio jest 1 event w miesiacu - IMHO jak na gre w ktorej to gracze robia "content" to nie jest zle.

Ja akurat za ewentami jakos super nie przepadam bo jak sa kiepskie to... sa kiepskie :) a jak sa dobre to wszystkim (mi tez :) ) odpierdala na punkcie stukania eventu i nie ma gry tylko farming albo latanie za spawnujacymi sie RB.
Wystarczy sobie przypomniec literki, dynie etc - odpuscic tego bylo szkoda bo sporo kasy mozna bylo wyciagnac a brac wolne z pracy zeby stukac moby 16 godzin na dobe => chore.

Anyway jak dla mnie moze nie byc eventow - wystarcza mi te ktore gracze sami generuja :)
Mysle natomiast ze przydaloby sie wiecej eventow typu ten z turniejem tyle ze np. w obrebie kazdego serwera bo jak bylo widac na ostatnim, roznice miedzy starszymi a mlodszymi shardami sa duze.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 11:12 
Cytuj  
A ja sądzę, że eventów jest wystarczająco dużo. Event ma być czymś wyjątkowym, a nie wydarzeniem powszednim.
Ponadto w L2 jest wbudowanych wiele stałych eventów (siege, festival of darkness itd, itp).

Dodatkowo jeśli ally/clan jest wystarczająco aktywny to nie ma problemu z nudą.
Moje ally dwa razy w tygodniu organizuje Raid Boss event, a w niedzielę mamy PvP event.
Że nie wspomnę, że wojna z jednym z mocniejsjzych ally na Bartzie, jakim jest Evo, zapewniam Nam wystarczająco ilość rozrywki.
Przez te wszystkie eventy i wojnę z Evo mam mało czasu na levelowanie, a gdzie tu jeszcze "prawdziwe" eventy. :]
Zrobienie jednego levelu zajęło mi ponad miesiąc (z 73 na 74), co normalnie zajełoby mi maksymalnie 2 tygodnie. :]

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 11:30 
Cytuj  
Dokładnie. U nas jest tak, że człowiek jak chce uczestniczyć aktywnie w życiu klanu to nie ma czasu na levelowanie. Cały czas coś się dzieje.

Sou zapominasz, że raz na pół roku wychodzi kronika... która contentem jkapkę przebija jakikolwiek event. A ty bys jeszcze ponad to chciał nowe modele mobów? A po co?

Anyway - wczoraj 4 eventowe RB. Jak pisał Strzała najlepszy drop to Doom plate armour (aczkolwiek tam kufa było 12x lance blades o ile dobrze pamiętam...). Z reszty gorzej bo to były bossy 40lev - takze masa scrolli z buffami, enchantami i jakieś kryształki.... a i 80% expa ^^

Śmieszne jest to, że wszystko robiliśmy posiadając 1 full team (no 1 boss był z dodatkowymi ludźmi).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 11:49 
Cytuj  
Dowiedziałem się że jeszcze jednego wczoraj wieczorem ubiliśmy ^^ (ja neta nie miałem) :d - Lv 49.
Sou - tych niskolvlowych (~50) szukajcie w lokacjach gdzie expia ludzie ~20-30 lvla :)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.