mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 19:32 
Cytuj  
Yo! ;)
Pamietacie Itachii brothrs?
....no to wlasnie z czelusci internetu wylonil sie ten starszy czyli Marcin , hehe.
I sorry za nowy watek ale nie bardzo wiem gdzie przypiac to co chce powiedziec :p
Od 4 m-cy siedze w Anglii na 'L2 odwyku' <brrrrrry> i nie wiem jak szybko pojawie sie na bartzie ponownie:(

A tak w ogole to celem tego topicu sa serdeczne POZDROWNIENIA dla calego Polskiego L2 community, szczegolnie 'starej kadry' (prelude, C1,C2) i zupelnych geriatrykow pamietajacych jakim twardzielem byl MartinezPL 0_0.
Co tez czynie ^^
Dla wszystkich innych tez duze pozdro!!

Poki co Itachiim gra/wypowiada sie na forum tylko Adam, moj brat i wspoltworca postaci.
I tu prosba do niego - Mlody jak mozesz zapodaj jakies jpg`i naszego brzydala bo zapominam juz jak wyglada i napisz na jakim jestes 'etapie' ;)

Widze ze spore zmiany nastapily od mojego wyjazdu....do listy debili i analfabetow dolaczyli nowi pretendenci, wyszlo C4 (OMG ja tez chce!!), powstal nowy rzad .... to mi sie nasunelo a`propos listy.
Ro_OMAN i Andrew WTF!! - ja tez chce......zrobic im backstab. :]

Przydalby sie maly 'line up' zebym widzial 'kto zyw a kto nie' hehe bo postow przez te 4 miechy natlukliscie ze hoho.
Poziom, Sylv, Kurga, Arkadek, Mald, Ethan, Miss i reszta jeszcze na chodzie? ...bo Karol widze ma sie dobrze - porzadek jest...czyzbys 'zamordyzm' wprowadzil? ^^

.... qrka nawet nie mam czasu sobie spokojnie mojego ulubionego forum poczytac :/

To mowilem ja - Itachii starszy, wprost z biblioteki University of Teeside gdzie maja 3 tuziny kompow, ale wszystki do dupy bo bez L2.
Naarka geeks ^^

Ps. Pracuje nad wlasnym PC`tem wiec moze uda mi sie jeszcze nadrobic zaleglosci, zobaczyc C4 i pokłócić sie z kims na forum (sic!).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 20:45 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
...serdeczne POZDROWNIENIA dla calego Polskiego L2 community...[/i]


chociaz nie jestem ze "starej kadry", to dzieki ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 22:08 
Cytuj  
Hehe miło widzieć że żyjesz Martin tym bardziej, że o nas pamiętasz :D
I cóż mogę powiedzieć - dalej tkwimy naszym nałogu (wink Arkadek :P) i mamy się dobrze ^^ Coprawda miss zrobił sobie przerwę (nie wiadomo czy pernamentną czy nie koniecznie) i nasz orczuś Kurga też cieniutko z czasem stoi - ale to już może zainteresowani się wypowiedzą.

Anyway powiedz co tam u Ciebie. Mmam cichą ndzieję, że zobaczymy cię jeszcze na bartzie (ciągle po ciuchu luczę na tego hero :P).

PS. za tego geriatyka to PK - a mam jeszcze zdjęcia z dungeonów na TI gdy mieliśmy z 14 lev może ^____^

PPS. Przepraszam, że nie skłądnie etc. ale troszkę na bani jestem... wiecie człowiek odreagować po egzaminach musi... ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 22:36 
Cytuj  
No w końcu skomentuje... :oops: z pewną taką nieśmiałością... bo Sylwian bedzie mnię ciągle winkował... ja w grudniu skończyłem zabawę z L2. Zbyt dużo wolnego czasu mi to pochłaniało, zbyt wiele spraw z RL zawalałem.

: pozdrawiam wszystkich innych nałogowców - wiecie o czym mówię :

Wystawiłem swoje accs na aukcję, skutecznie opchnąłem moją ukochaną Argeę, niestety nie udało mi sprzedać mojego main account. Niestety bowiem od 15 maja jestem online again. I mam takiego moralnego kaca, trochę przemyśleń na temat giętkiego kręgosłupa moralnego itp, itd... Doskonale jednakowoż wiem co czujesz Itachii siedząc tam w GB na odwyku :lol:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 12:06 
Cytuj  
Arakadek napisał(a):
Wystawiłem swoje accs na aukcję, skutecznie opchnąłem moją ukochaną Argeę, niestety nie udało mi sprzedać mojego main account. Niestety bowiem od 15 maja jestem online again. I mam takiego moralnego kaca, trochę przemyśleń na temat giętkiego kręgosłupa moralnego itp, itd... Doskonale jednakowoż wiem co czujesz Itachii siedząc tam w GB na odwyku


Hehehe, to się wydało Arkadek. Jak o się mówi:
"Witaj z powrotem Synu Marnotrawny". :wink:

Ja już sobie robiłem niejedną przerwę. W sumie chyba 3 razy po 2 miesiące, ale zawsze wracam. :P




A co do posta Itachiego.

Dzięki za pozdrowienia. Wracaj szybko do Nas. Chcemy mieć wreszcie tego polskiego Hero. :wink:

Itachii napisał(a):
Widze ze spore zmiany nastapily od mojego wyjazdu....do listy debili i analfabetow dolaczyli nowi pretendenci, wyszlo C4 (OMG ja tez chce!!), powstal nowy rzad .... to mi sie nasunelo a`propos listy.
Ro_OMAN i Andrew WTF!! - ja tez chce......zrobic im backstab.


W Wawie w pobliżu Cnetralnego jest taki fajny plakat:

"Hydraulicy!!! Nie wracajcie z Francji!!!"

:D:D:D


Posty: 11
Dołączył(a): 6.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 15:17 
Cytuj  
Itachii, widzialem ze nie masz klanu, masz jekies oferty jusz lub zdecydowales sie na jakis klan?

PS: jak bys nie wiedzial kto ja jestem, pomysl o jawyszym bishopie kturego znasz i jest polakiem, za trudne to nie powino byc.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 17:23 
Cytuj  
Bartec napisał(a):
Itachii, widzialem ze nie masz klanu, masz jekies oferty jusz lub zdecydowales sie na jakis klan?

PS: jak bys nie wiedzial kto ja jestem, pomysl o jawyszym bishopie kturego znasz i jest polakiem, za trudne to nie powino byc.

o.O omg miss to ty zyjesz? ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 6.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 08:11 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Bartec napisał(a):
Itachii, widzialem ze nie masz klanu, masz jekies oferty jusz lub zdecydowales sie na jakis klan?

PS: jak bys nie wiedzial kto ja jestem, pomysl o jawyszym bishopie kturego znasz i jest polakiem, za trudne to nie powino byc.

o.O omg miss to ty zyjesz? ^^


Nie jestem MissDoctor, musze sie pszyznac. Pozioma bardziej mnie zna nisz kto kolwiek.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 11:22 
Cytuj  
Bartec napisał(a):
Nie jestem MissDoctor, musze sie pszyznac. Pozioma bardziej mnie zna nisz kto kolwiek.



ja tez cie znam Medi :P


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop


Posty: 11
Dołączył(a): 6.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 03:49 
Cytuj  
wisnia napisał(a):
Bartec napisał(a):
Nie jestem MissDoctor, musze sie pszyznac. Pozioma bardziej mnie zna nisz kto kolwiek.



ja tez cie znam Medi :P


No tak ty tesz mnie znasz :D

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:59 
Cytuj  
Fajnie wiedziec ze zyjesz ;D
Ja tez gnije zagranica tylko w szwablandi , teraz 7 dni wolnego i mialem maly odwyk od l2 (calkiem mily ;X)

Heh co do rzadu... giertych jako minister edukacji.. co sie z tym krajem dzieje.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 07:58 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
o.O omg miss to ty zyjesz? ^^


To ja jestem miss, Sylv jak zwykle muli postaci ... i zyje a nawet mam sie dobrze i nawet odwyk nie jest potrzebny, bez L2 tez mozna zyc /choc nie wiem jak dlugo/ :)

Pozdrawiam wszystkich nalogowcow i Kurge /powodzenia ;)/


_________________
Bartz - break
missDOCTOR/cardinal/SpS /Ronin in Legends/
Smurfetka/BH/50+ /CL Excelsis/
i inne mniej znane ...

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 17:24 
Cytuj  
hehe dzieki Panowie. ^^
Nie mam dzis duzo czasu wiec musze sobie odpuscic forum na rzecz sklepow internetowych...... bede skladal kompa :)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 06:29 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
I tu prosba do niego - Mlody jak mozesz zapodaj jakies jpg`i naszego brzydala bo zapominam juz jak wyglada i napisz na jakim jestes 'etapie' ;)


Chciałeś to masz^^(statsy wrzuce kiedy indziej, jak bede 78, kwestia kilku dni)
[url][URL=http://imageshack.us]Obrazek[/url][/url]Obrazek
[url][URL=http://imageshack.us]Obrazek[/url][/url]


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 14:17 
Cytuj  
cool - dzieki Mlody.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 07:40 
Cytuj  
heh, to moze zrobimy zlot emigracji bo troche luda z polakow L2 na wyspach siedzi:P

Me too odpoczynek od L2 i siedze na sasiedniej wyspie :P

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 11:45 
Cytuj  
Huh ja siedze w Edynburgu od 9 miechow :D

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 22:23 
Cytuj  
Me Dublin od 10. jakos

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 11:14 
Cytuj  
Je suis a Paris...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.