mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2006, 21:48 
Cytuj  
Just FYI.
Znalazlem zabugowanego spota do polowania.
Da sie na nim stac safe i walic w moby ktore do nas nie dojda.

http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00427.jpg

To jest na terenie Varka silenosow. Idzie sie jak do wioski, po przejsciu kamiennego mostu nie skrecamy w prawo do wioski tylko w lewo na poludnie i po przejsciu paru krokow mamy mozliwosc skrecenia w prawo (jak do raid bossa varka). Tam skrecamy i idziemy az do varka altar, zeskakujemy w dol tuz przy nim - mamy kanion bez mobow.
Kanion konczy sie tunelem ktory prowadzi az do tego miejsca ktore widac na screenie.

Tunel ma roznice wysokosci powodujaca ze od drugiej strony nie da sie wejsc.
Zostaja tam tylko ranged attack postacie (archers, nukers + support) a jeden tank-puller zeskakuje i sciaga moby pod tunel - tutaj reszta teamu kiluje je ranged AOE atakami.

Do pulniecia w kilka sekund jest:
Varka Silenos Recruit x 4
Varka Silenos Footman x8
Grazing Antelope x4

AOE limit to 20 mobow - tutaj mamy 16 mobow 2x HP wiec spoko.

Ja tego nie moge wykorzystac bo niestety mam ally z varka :)

P.S. Nie repostujcie na innych boardach tego spota - jak sie rozniesie to trzeba sie tam bedzie ustawiac w kolejce a potem go skasuja a tak - moze sie komus PL przyda :)
Na hinde na 100% nikt tego nie zna.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 07:03 
Cytuj  
Yyyy, a korzystanie z terrain bugów nie jest czasem zagrożone banem?


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 08:47 
Cytuj  
Nie znam nikogo, kogo by za to zabanowali.
Kiedys (beta, C1) to bylo nagminne ale pozniej to wszystko zlikwidowali glownie poprzez zmiane monsters AI - patchfinding im dodali.
Tutaj to AI nie dziala - zeby sie dostac do tego miejsca trzeba sie strasznie duzo nachodzic.

Anyway - jak pisalem: dziele sie tipem. Czy i jak ktos to wykorzysta to juz jego sprawa ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 11:00 
Cytuj  
jak cos to napiszesz GM'owi ze to Karol66 Cie do tego sila zmusil zebys to zrobil :DDD . A tak powaznie to botowanie jest dozwolone ? :P Jak Cie nikt tam nie zobaczy to napewno bana nie dostaniesz ^^

ps. nice tip Karol ^^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 11:12 
Cytuj  
Czy ludzie bijacy w C1 na murkach EG, lub na scianach LoA dostali bany ?
Albo w C4 za ubijanie RB zwierzakami ?
Z tego co wiem banowane jest uzywanie 3rd programow a takze naganne zachowanie, ale nie uzywanie bledow ktore zrobili programisci. Jesli ktos chce caly czas miec 'pod gorke' to pojdzie bic normalnie te moby, a ten kto chce odpoczac bedzie sciagal moby pod ten spot ktory pokazal Karol i bedzie je wybijal.
BTW, Karol teraz z tym miejscem nadal ciezko jest robic tego questa solo ?
(ktos koniecznie musi te moby tam naganiac?)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 11:35 
Cytuj  
Ai dla twojej informacji: używanie exploitów (w tym terrain exploitów) jest uważane za banable offence w L2.
Co innego, że nie spotkałem się z przypadkiem zabanowania kogoś z tego powodu. IMO mimo wszystko trzeba mieć tego śwmiadomość ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 12:05 
Cytuj  
Sluchajcie - nie podniecajcie sie tak strasznie tym tematem.

Tak - jak was zlapia na tym spocie to na prewno was zabanuja.... tak samo jak 20 bot pt's ktore lataja naokolo tego miejsca lol :)

Ai napisał(a):
BTW, Karol teraz z tym miejscem nadal ciezko jest robic tego questa solo ?
(ktos koniecznie musi te moby tam naganiac?)


Pisalem ze mi sie ten spot nie przyda bo ja mam alliance z varka wiec nie moge ich zabijac (zreszta, z tego co widze to byl chyba najwiekszy blad w moim zyciu bo botow do trainowania u varka jest od metra a u ketra nie widzialem ani jednego).
Trafilem tutaj przypadkiem - koledzy prosili mnie zebym sprawdzil spoty z RB varka ktore chcieli zabic (mi latwiej bo mam z healerem ally do varka wiec mnie nie atakuja moby tutaj) i tak pomyslalem ze walne zdjecie to moze sie komus przyda.

Wyglada ze to super miejsce dla malego pt - np. 1+ AoE nuker(ow), tanka i SE.
Necro pewnie by mogl tutaj solowac bo moze pulowac petem a zabijac nukami.
Anyway - pulnalem tutaj swoim SE 2 antylopy (bo tylko beast sa agro dla mnie u varka) i zabilem z luku a one sobie "staly" przy wejsciu nic nie robiac wiec sprawa jest "sprawdzona".
Tyle ze dla mnie to zadna rewelacja bo i tak zazwyczaj gram SE=>root, HE=>kill.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 13:15 
Cytuj  
Karol nie tierdze że kogokolwiek zabanują - szczeże mówiąc trzba się nieźle wysilić żeby dać się zabanować w tej grze. Chciałem jeno wyjąśnić jak to z 'formalnego' punktu widzenia wyglada.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.