mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 10:48 
Cytuj  
Czesc
Orientuje sie ktos jak to jest z WL? Probuje znalezc jakies informacje zwiazane z ta klasa i wszedzie wszyscy odradzaja gre ta postacia. Ostatnio zauwazylem, ze duzo osob zaczyna grac WL czyzby zwiazane to bylo z c5?
BTW mam problem.. moj klanowicz (WL 59lvl) nie bije mobow tak jak to powinno byc, przynajmniej w porownaniu do mnie (WS) aoe mu totalnie nie wychodzi - bije max 1-3 moby na raz z duza iloscia chybien. Bije lanca w/CS, nosi zubei heavy i mial zalozony Dye +4str -4dex - po zjeciu dye dalej to samo sie dzieje. Ja na jego lvlu z Dye +4STR +4DEX -8Con, lanca w/LB i BW wymiatalem po 20 mobow, a on ledwo co 3 zabija. Poradzilem mu zmiane SA i zalozenie dooma, i Dye +4 Dex -4Con. Nie wiem czy to cos da. Gdzie tkwi blad? Widuje wymiatajacych WL. Wydaje mi sie, ze WL powinien radzic sobie duzo lepiej z aoe niz WS. Jak ktos gra lub gral WL prosil bym o podanie optymalnej konfiguracji tej postaci. Dzieki.


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:03 
Cytuj  
Nie gralem nigdy WL'em ale z twojej wypowiedz zrozumialem ze on soluje tak ? Jesli tak to nie ma sie co dziwic ze zabija po 3 moby max .... Powinien chodzic w party aoe z magami np. do catacumb/necro tylko po to zeby lurowac moby i utrzymac agro + ten skill ktory stunje :) jesli chodzi o dye osobiscie uwazam ze dla WL'a nie oplaca sie robic -con bo jak bedzie lurowal moby w catsach/necro gdzie duza szansa na dostanie stuna to raczej na tym straci niz zyszka :/ Wiec tak jak mowiles Dom Heavy powinine dobrze sie sprawdzic ^^ Z tego co ja widze na bartzie to duzo WL'i chodzi w majesticu wiec prawdopodobnie stawiaja wlasnie na ilosc HP i ant stuna . Docelowo taki WL powinine miec zdecydowanie duzo HP bo dostaje pozniej skill ktory zjada CP przeciwnika ^^ on poprostu ma dlugo zyc IMO. a jesli chdozi o DYE to narazie bym sie powstrzymal bo ma za niski lvl zeby sobie robic +4/-4 tak mi sie przynajmniej wydaje :] To cos jak sws po co mu str jak i tak nigdy obrazen wielkich nikomu nie zada ....

pozdrawaim i powodzenia

ps. mam nadzieje ze cos z tego sie przyda :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:08 
Cytuj  
IMo gość nie potrafi się ustawić odpowiednio. SA w Lacy nie ma praktycznie znaczenia (nie ma wide blow - także każde ssie trochę, proponowałbym CS na solo/duo, LB na typowe pole party).

Nie widzę sensu zakładać Dooma:
- Lanca to broń dwuręczna (odpada tarcza)
- tato - CON gryzie się z bonusem
Więc po co wogóle go zakłądać?

Druga sprawa -Dex... imo nie najlepsze posunięcie szczególnie że pole ma penatly do accuracy. Ja bym zrobił +4STR -4CON albo wogóle nie ruszał. Jeśli jest duża różnica leveli to będzie missował i to ostro. Ale tak jak mówiłem na początku, IMO gość nie potrafi się ustawić.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:35 
Cytuj  
Chyba Sylvian ma racje, ja moim DA uzywajac lancy zrobilem 2 levele (majac tak kolo 55 lev) na tych grupowych mobkach pod Oren uzywajac potionkow na podniesienie Atack Speed i WW i szlo na prawde szybko.

Na poczatku byla masakra ale po opanowaniu ustawiania sie moglem pociagnac 2-4 grupy jedna po drugiej i dopiero sie leczyc.

Moze gosc po prostu bije jakies nieodpowiednie do solowania moby (rezisty, x hp etc.)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:36 
Cytuj  
Wl fajna klasa..jako ze gram/gralem z wieloma wl to cos tam wiem

na poczatku jak zawsze zaczynamy w cata/necro...
Dobrze bybylo gdybys od razu dysponowal jakims prophetem lub kolega ktory ma SE- wtedy exp leci kosmicznie :)

najlepsze grupki tak do 6x+ lvl sa 3-4-5 osobowe
sws/se/bh/wl/prophet- w takiej kombinacji w Branded/apostate idzie swietny exp
na 5x+ lvu polecam OE top C bron lub lance
po 62 lvl tylko top Pole z wideblow :)
co do armoru..to albo BW albo Doom

na 52 lvlu i 52+ bardzo fajnym cichym spotem jest sama/gora/dol Garden of Eve

Po 6x+ lvlu do tego zestawu ktorego zaproponowalem dodajesz bishopa lub ee, bd i nukerow lub innych pole userow - i lecisz do martyrs, lub DO/witch

Na jego lvlu(polecam apostate tam gleboko,) sws,/se/bh/prophet i wio
ogolnie fajna klasa, ale raczej tylko do mobow, w pvp malo przydatna- no chyba ze przy jakims siegu :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:44 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
w pvp malo przydatna- no chyba ze przy jakims siegu :)

Albo w battle tournament jak Cogency O_o


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:03 
Cytuj  
Ja tylko jedno dodam - WL jest fajna klasa ale w PvM end game ma problemy (tzn po 70 lev).

Po pierwsze dlatego, ze nie wszedzie mozna zrobic aoe party na wysokich lev - jest zbyt wiele spotow gdzie sa moby walace czarami i nie podchodzace do close combat - a wtedy cala idea pole pada.
Po drugie - jest duzo obszarow gdzie moby maja high critical rate/dmg a wtedy nie ma healera ktory bylby w stanie utrzymac przy zyciu WL majacego na sobie na kilka takich mobow.
Po trzecie wreszcie - cala idea broni typu polearm polega na tym, ze ma ona niska celnosc wiec sprawdza sie Vs moby green-white a z yellow-red zaczynaja sie problemy. A niestety jest sporo fajnych spotow gdzie trzeba polowac na moby np. 82-85 lev wiec one ZAWSZE beda red dla nas.

Anyway - polearmowe klasy potrafia ultraszybko levelowac 40-65/70 lev ale pozniej zaczynaja miec problemy ze znalezieniem sensownego party.
Maleje tez liczba obszarow na ktorych mozemy sie efektycznie z taka bronia bawic.

WS/BH moga sie wtedy przestawic na blunta ale WL jest przywiazany do polearmu do konca gry.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:43 
Cytuj  
czy WL nie ma czasami skopanego:
1/ Howl?
2/ Revival?

Howl -na lvl 55potaci lvl skila 5 ma strasznie niska skutecznosc?, czy potem na wyzszym lvl jest lapiej ?
Revival -zwaraca zbyt malo HP?


_________________
Hindemith/offensive

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.