mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 12:44 
Cytuj  
Zastanawialem sie czy na pierwsza postac jaka bedzie sie gralo wybor łucznika jest dobrym wyborem .
HE Hawkeye
SR Silver Ranger
z tego co ogladalem filmy fajnie sie gra łucznikiem [zwlaszcza ci co nagrywali te filmy dobrze grali] ale czy to dobra postac na sam poczatek ? na pocatek przygod z L2 ?

prosze o opinie, rady i ogolnie swoje zdanie doswiadczonych juz graczy L2 ale i inni tez poga dolozyc swoje 2 grosze.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 12:48 
Cytuj  
Czy tak ciężko poszukać trochę?

Znalezione w 20sekund...
viewtopic.php?t=19503&highlight=archer
viewtopic.php?t=13873&highlight=archer


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 12:48 
Cytuj  
Strzał, odbieg, strzał, odbieg... tak to zdecydowanie dobra klasa dla początkujących :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 13:29 
Cytuj  
no sorry Sylvia ze sie zdenerwowales ale czytalem ten poradnik a dokladnie jego fragment o Silver Rangerze ale jakos nie przekonal mnie do podjecia wyboru ZA lub NIE. A pozatym nie ma tam nic o Hawkeye wiec nie moge porownac tych 2-ch postaci.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 13:53 
Cytuj  
sylvian zostal od dzis oficialnie kobieta Oo

archer to jedna z najdrozszych postaci w utrzymaniu ... zwlaszcza SR slabo bije = musi wiecej razy strzelic = wiecej ssow i strzal potrzebuje ...
do tego zeby efektownie zabijac potzebuje dobra bron ...
ja zaczynalem grajac SR okolo lvlu 53 mialem totalna biede potem jakos po 55 i zrobieniu kailscoin questa odbilem sie od dna ... zreszta jak sie ma glowe do handlu to sie nie nazeka na kase, a granie lucznikiem jest przyjemne. zawsze znajdzie clan i party ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 14:17 
Cytuj  
No właśnie sam nie wiem o co kaman.
Generalnie kiedyś pewnie bym odradził (jak wspomniał Mech strzały/ss'y), ale tak naprawdę jak człowiek ma głowę na karku to każdą postacią sobie poradzi (bo tu naprawdę różnice jesli chodzi o wydatki wcale nie są diametralnie różne). I vice versa, jak ktoś myśli tylko o levelowaniu to zawsze będzie biedny.

@Yakuza: w trych topikach masz całkiem sporo informacji. Jak byś poświęcił dodatkowe 2min znalazłbyś 10 innych topików. Zresztą w tym pierwszym KArol wspominał o różnicach SR vs HE ;)

IMO zastanów się o co prosisz. Nikt ci nie powie kim grać, bo to zależy tylko od Ciebie. Ale jak chcesz rady koniecznie to zrób BH ^^ mało nas ostatnio.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 14:32 
Cytuj  
sorki SylviaN za przekrecenie a raczej zjedzienie 1 literki ;]

ok. przeczytam jescze raz te watki o archerach :)

jak bede mial jescze jakies pytania to bede pisac.

A za obecna pomoc dziekuje :)


Ps. napewno bede mial jeszcze pytania ;P tylko teraz tego nie wiem ;P

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 14:44 
Cytuj  
Jeżeli myślisz tylko o levelowaniu to SH będzie lepszym pomysłem ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 15:53 
Cytuj  
Ja polecam na poczatek krasnala, a pozniej lucznika. wg. mnie najbardziej efektywne na start. Sam tak zaczolem i nigdy nieczego mi nie brakowalo :)


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl


Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 18:32 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Strzał, odbieg, strzał, odbieg... tak to zdecydowanie dobra klasa dla początkujących :P


yhy dobra i nie dobra kara ale ciezko sie zarabia chociaz ja jestem zadowolony :D


_________________
KoZiiI - PR 75+
Clan : Offensive

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 07:23 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
... zwlaszcza SR slabo bije = musi wiecej razy strzelic = wiecej ssow i strzal potrzebuje ...
do tego zeby efektownie zabijac potzebuje dobra bron ...


No deczko sie nie zgodze bo SR potrafi dobrze bic (+4str SB i moje crity jak i zwykle shoty sa mocniejsze od HE 72 lvl z bop +5). Kolejna sprawa czy to solo czy to w party SR czesciej crituje szybciej strzela= wiecej dmg. Jesli chodzi o solo to SR>all archers. Jesli chodzi o c5 SR>all archers. Ja pamietam ze do 50 lvl rzadko ss uzywalem ale to byly inne czasy i gotowka wtedy jakas mniejsza byla. Jesli chodzi w wyglad i miodnosc postaci SR>all . Czasem mialem chwile ze zalowalem ze nie robilem HE z jednego w sumie tylko powodu bo HE ma lepiej rozlozone staty bazowe. Jednak teraz pozbylem sie wszelkich watpliwosci:) I czekam z utesknieniem na c5 i na 1k A.speed :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.