mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 18:21 
 
Jeśli już coś myślisz to myśl o sobie a nie głupie komentarze dajesz...

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 19:27 
 
Jak odroznic skrzynke normalna od mimika ? Czy np jak mimika zabijesz 1 strzalem to nie powinno leciec nic? Polujac na te skrzynki na SoS mielismy drop 400 - 600 adena i czasem animal bones, animal skin, rzadziej cbp. Polujacy to SH lvl 49. Rozwalal skrzynie 1 strzelem z overhitem. Pozniej ja sie dolaczylem SpS'em 50 lvl i na 2 strzaly skilem bez overhita je rozwalalem. Lecialo tak samo z nich jak temu SH z 1 strzalem. Czy to byly wlasnie mimiki? Kumpel wzial alta na 38 lvl i poszedl zbierac te klucze to jutro bedziemy porownywac jak to bedzie leciec przy otwieraniu kluczami.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 19:56 
 
właściwe skrzynki nie dają exp


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 19:56 
 
Soomood napisał(a):
głupie komentarze dajesz...


ale prawdziwe^^


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 20:15 
 
czym uzasadnione może mi powiesz ? bo sam pamiętam jak mi Karol66 dawał kase na rozruch interesu i gdyby nie on to pewnie bym nie miał teraz tego co posiadam... ale skoro Ty uważasz że to ebay no cóż, tylko pamiętaj że ten kto najbardziej krzyczy że ebay jest zły najcześciej okazuje sie jego stałym "bywalcem"...

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 20:28 
 
Soomood napisał(a):
czym uzasadnione może mi powiesz ? bo sam pamiętam jak mi Karol66 dawał kase na rozruch interesu i gdyby nie on to pewnie bym nie miał teraz tego co posiadam... ale skoro Ty uważasz że to ebay no cóż, tylko pamiętaj że ten kto najbardziej krzyczy że ebay jest zły najcześciej okazuje sie jego stałym "bywalcem"...


wiem i juz, nie mowie ze wszyscy, ale wiekszosc, pozatym to u was ludzie placa za powerleveling, veronicax dalej przezuca koks bedac afk ?

my mamy wszystko z manora wiec....


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 20:56 
 
Woot kolejny flame :>
Kurde tak dawno razparuk z Alu nie flame'owali się że coś musiało nastąpić!!


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 21:31 
 
Jak sie rozwala te skrzynki 1 hitem to powinna byc widoczna roznica w dropie niz jak sie rozwala kilkoma uderzeniami? Np jak bije 100 skrzynek pod rzad 1 hitem dostaje 400-600 adeny i czasem jakies maty to bijac kilkoma strzalami tez ma to samo padac? Czy jednyna roznica bedzie to ze bijac killkoma strzalami na te 300 skrzyn nie padnie mi ten EWC a bijac 1 hitem padnie ? Innymi slowy jak mozna sie przekonac ze bija sie "wlasciwe" skrzynie 1 hitem?


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 21:48 
 
major76 napisał(a):
Soomood napisał(a):
czym uzasadnione może mi powiesz ? bo sam pamiętam jak mi Karol66 dawał kase na rozruch interesu i gdyby nie on to pewnie bym nie miał teraz tego co posiadam... ale skoro Ty uważasz że to ebay no cóż, tylko pamiętaj że ten kto najbardziej krzyczy że ebay jest zły najcześciej okazuje sie jego stałym "bywalcem"...


wiem i juz, nie mowie ze wszyscy, ale wiekszosc, pozatym to u was ludzie placa za powerleveling, veronicax dalej przezuca koks bedac afk ?

my mamy wszystko z manora wiec....


Wiec proponuje ci isc SIAC SIAC SIAC! Nie sadze zeby ktos z DoW ebayowal bo troche z nimi przebywalem i jakos tego nie bylo ( przynajmniej z miech temu ).

Swoja droga co ciebie obchodzi jak ktos gra?;)


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 22:09 
 
Veronica tak płaciła swojemu bratu za pawerleveling O.o bo pojechała sobie na 3 dni gdzieś tam... bardzo ciekawe nie? kto jeszcze płaci za takie ciekawe usługi i komu jeszcze ? może mój wujek mi nabija postać się tutaj dowiem co ?uświadom mnie ? i wiesz nie gadaj mi tu że macie wszystko z mammonu bo rozumiem że jestes z freelancers przynajmniej tak kojarze to sorry ale czytajac to forum gdzies widzialem jak jeden z was dowiadywal sie jak uruchomic bota na łowienie, nie wiem kto to był i nie będe przykładu podawał bo mi się szczerze mówiąc nie chce... i na tym zakończe swoje wypowiedzi bo nudzą mnie takie komentarze...

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 23:02 
 
Soomood napisał(a):
Veronica tak płaciła swojemu bratu za pawerleveling O.o bo pojechała sobie na 3 dni gdzieś tam... bardzo ciekawe nie? kto jeszcze płaci za takie ciekawe usługi i komu jeszcze ? może mój wujek mi nabija postać się tutaj dowiem co ?uświadom mnie ? i wiesz nie gadaj mi tu że macie wszystko z mammonu bo rozumiem że jestes z freelancers przynajmniej tak kojarze to sorry ale czytajac to forum gdzies widzialem jak jeden z was dowiadywal sie jak uruchomic bota na łowienie, nie wiem kto to był i nie będe przykładu podawał bo mi się szczerze mówiąc nie chce... i na tym zakończe swoje wypowiedzi bo nudzą mnie takie komentarze...


na temat l2w i levelingu podawalem niki awkowi i on wie o tym ale znudzilo mi sie juz z wysylaniem kolejnych.
co do ebaja to ja rozumiem ze zaprzeczysz wszystkiemu, przecierz nie przyznasz sie ze wasza orga ogranicza sie do kupowania adeny ;)
Nie nikt od nas nie odpalal bota do lowienia ryb i do czego kolwiek innego, tak zle kojarzysz.
Czepiam sie bo slabo mi sie robi jak ktos daje rady na temat zarabiania na serwie, kiedy tak naprawde tego nie potrafi.

btw. Z manora, nie z "mammonu", nie denerwuj sie tak.


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 23:06 
 
Major jak jestes taki tempy i zarabiasz kase tylko na seedowaniu to gl moze w c16 kupisz sobie a grade,poprostu mysle ze baran jestes co mysli ze jak byl super na privie to bedzie na retailu niestety rzeczywistosc jest brutal.Co do botowania do nietolerujemy tego w klanie i ogolnie jak ktos to robi to leci a o twojej teori co do ebay i placenie za power lvling to niewiem czy sie smiac czy plakac.A nawet jesli ktos kupuje to jego sprawa i h.j ci do tego,jak jest kumaty lub ma takich kolegow to pomnozy to wielokrotnie co mu sie zwruci,chociaz o ebayerach tez nic mi niewiadomo a nawet jesli bym wiedzial ze XXX kupil sobie na ebay to h.j mnie to i CIE intererere,jego sprawa jesli ma na to $$$.
PEACE


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 00:29 
 
fingo napisał(a):
Jak sie rozwala te skrzynki 1 hitem to powinna byc widoczna roznica w dropie niz jak sie rozwala kilkoma uderzeniami? Np jak bije 100 skrzynek pod rzad 1 hitem dostaje 400-600 adeny i czasem jakies maty to bijac kilkoma strzalami tez ma to samo padac? Czy jednyna roznica bedzie to ze bijac killkoma strzalami na te 300 skrzyn nie padnie mi ten EWC a bijac 1 hitem padnie ? Innymi slowy jak mozna sie przekonac ze bija sie "wlasciwe" skrzynie 1 hitem?


Prawdziwych skrzynek nie rozwalisz kilkoma strzałami. Tzn albo jeden hit albo skrzynka znika. I jak powiedziałem. Prawdziwe skrzynki nie dają exp jak je 1hitujesz


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 00:37 
 
Szu napisał(a):
nawet jesli bym wiedzial ze XXX kupil sobie na ebay to h.j mnie to i CIE intererere,jego sprawa jesli ma na to $$$.
PEACE


Tu się nie zgodzę. To przez, kolesi co kupują adene od farmerów ja i inni fair gracze musimy się użerać z botami. No offence, ale dla mnie ebuyer = cheater i jak tylko mam okazje takiemu dokopać to to zrobię w choćby nie wiem jak chamskim momencie i zapewniam, że nawet mi powieka nie zadrży


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 00:51 
 
Sorry a co ty byś zrobił jakby tych botów nie było ? powiesz mi ? bo chociaż namiętnie te boty trainuje i dzieki bogu co jakiś czas mam z tego niezły szmal bo coś dropnie to jednak ciesze sie że moge od takiego bota kupić sobie jakieś matsy na broń... co by było bez botów pomyślmy ceny takie że na C gread zbierałbyś latami... więc cieszcie się jak jest, bo te boty krzywdy wam nie robią a jak robią to train i święty spokój...

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 00:55 
 
Goatus napisał(a):
Szu napisał(a):
nawet jesli bym wiedzial ze XXX kupil sobie na ebay to h.j mnie to i CIE intererere,jego sprawa jesli ma na to $$$.
PEACE


Tu się nie zgodzę. To przez, kolesi co kupują adene od farmerów ja i inni fair gracze musimy się użerać z botami. No offence, ale dla mnie ebuyer = cheater i jak tylko mam okazje takiemu dokopać to to zrobię w choćby nie wiem jak chamskim momencie i zapewniam, że nawet mi powieka nie zadrży


Czyli twoim zdaniem jak by ludzie niekupowali kasy to by botow niebylo,hmm ciekawa teoria,mnie osobiscie nieobchodzi czy ktos sobie kupil adeny czy co tam tylko jakim jest czlowiekim in game itp,ludzie traktujecie ta gre jak by to byl real life, niekazdy potrafi zarobic lub sie niechce meczyc to niech sobie kupuje jego sprawa.Niegardze ale i niepochwalam taka jest moja opinia.


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 01:10 
 
Cytuj:
A ja mysle ze gdyby nie adena z ebaja, dalej biegalibyscie w wooden'ach i to niekoniecznie w setach ajt ?


Ja mysle ze jak bys nie byl takim <...nie bede przeklinac...> to bys zauwazyl ze wiekszosc znas gra codziennie po wiele godzin i potrafi sobie zarobic a ci ktorzy sobie nie radza sa wspomagani przez innych

Cytuj:
na temat l2w i levelingu podawalem niki awkowi i on wie o tym ale znudzilo mi sie juz z wysylaniem kolejnych.


pierwsze slysze calkowicie zaprzeczam ciekawe bajeczki :)

Cytuj:
Czepiam sie bo slabo mi sie robi jak ktos daje rady na temat zarabiania na serwie, kiedy tak naprawde tego nie potrafi.


No nie wiem kto nie potrafi bo jak narazie moj rekord jaki w kasie walnolem to okolo 40kk/tydzien siedzac nocami na rynku
W sumie to nie chcial bym sie czepiac ale cos w sumie was nie widzialem na rynku zarabiajacych wiec sie nie dziwie ze nie macie kasy ^^ (pewnie sie myle bo na krasiach jestescie)
Seed to najmniej oplacalny interes wiec radze sobie dac spokoj

Cytuj:
ebayerach tez nic mi niewiadomo a nawet jesli bym wiedzial ze XXX kupil sobie na ebay to h.j mnie to i CIE intererere,jego sprawa jesli ma na to $$$.


Tu sie zgode bo jak ktos jest taki glupi/bogaty ze woli wydac 1$/5zl za1kk gdzie sie to zarabia w kilka godzin to jego sprawa czysty idiotyzm

Tak w sumie najgorsze jest to ze niestety polak z polakiem chce tu walczyc bo sie tu komus pomylilo i za bardzo to wszystko bierze do serca a to tylko gra a nie RL

Taka prawda moze i tam na jakims serwerze byliscie moze i najlepsi tak jak i my ale tu jest ratail i tu sa inne zasady wiec nie badzcie juz tacy madzi bo w sumie to juz nie chce mi sie was sluchac jacy wy to jestescie niby zajeb... bo to sie robi zalosne tak naprawde na tych marnych lvlach i sprzecie to jestescie daleko w tyle wy jak i my i jeszcze z rok moze wiecej zajmie zanim bedziemy cos reprezentowac patrz AURORA i "Trinity" tego sie nie da dogonic i dla mnie zawsze beda idolami

BTW > "major76" tak sie zastanawiam jaki masz nick w grze bo bede czekal na te maile ktore mi obiecales


_________________
Hidemith
DC 78/SE 61

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 04:11 
 
Małe nieporozumienie nastąpiło tutaj. Mając na myśli boty mówiłem głównie o "pro farmerach"

Soomood napisał(a):
Sorry a co ty byś zrobił jakby tych botów nie było ?


Dokładnie to, co teraz robię? Jakoś sobie nie przypominam żebym musiał na botach polegać? Questy, na matsy są, manor jest, więc gdzie tkwi problem?

IMO tylko w tym, że niektórzy muszą "mieć" coś "zaraz" a nie mogą poczekać odrobiny czasu. Zastanawiam się po kiego uja takie osoby grają w L2? Przecież jest tyle innych łatwych i lekkich mmo na rynku?

Soomood napisał(a):
co by było bez botów pomyślmy ceny takie że na C gread zbierałbyś latami...


Widzę, że jesteś pro wróżką. Zapewne też dysponujesz danymi nt. ilości raw matsów krążących po rynku / dropiących każdego dnia czy ilości craftów spalonych czy broni overenchantniętych i scrystalizowanych?

Soomood napisał(a):
więc cieszcie się jak jest, bo te boty krzywdy wam nie robią a jak robią to train i święty spokój...


Zapisz sobie to gdzieś na karteczce i przyklej na monitorze. Następnym razem jak pracownicy którejś z firm farmerskich zalockują ci endgame content uniemożliwiając jakikolwiek progres twojej postać. Nie dopuszczą cię do RB. Bot protector cię strajnuje a ty dropniesz coś wartościowego albo sznurek 9 botów zajmie ci dobrego spota zabijając wszystko zanim zdążysz nawet dobiec. Przeczytaj tą karteczkę i powiedz sobie w duchu, że farmerzy przecież ci w żaden sposób nie przeszkadzają...

Szu napisał(a):
Czyli twoim zdaniem jak by ludzie niekupowali kasy to by botow niebylo,hmm ciekawa teoria


Lol?

No oczywiścieee, głupi jestem, pewnie, że farmerzy by nie znikli a firmy płaciłyby swoim pracownikom kasę za to, że miło spędzają czas w lineage2 robiąc.... dokładnie nic?.

Szu napisał(a):
,mnie osobiscie nieobchodzi czy ktos sobie kupil adeny czy co tam tylko jakim jest czlowiekim in game


Widzisz tu się różnimy. Ja to widzę tak. Lineage jest silnie nastawiony na rywalizacje między klanami/alliancami a nawet pojedynczymi graczami. Można by powiedzieć, że to taki jeden wielki "turniej". Turnieje generalnie mają zasady, które regulują warunki rywalizacji między zawodnikami.

Ktoś, kto kupuje sobie, adenke?
Jak dla mnie to ten sam typ gracza który używa aim-botów w fpp czy np kodów na widoczność całej mapki w rts. Innymi słowy cheater. Cheater imo = ktoś kto ma słaby kręgosłup moralny + brak umiejętności (bo musi je wspomagać nieuczciwymi metodami)

Cheater = no respect.

Szu napisał(a):
itp,ludzie traktujecie ta gre jak by to byl real life,


To zabawne, bo ja tak, myśle o ebuyerach. Dla mnie ktoś, kto w rozrywkę wirtualną pakuje jeszcze RL kase żeby "sztucznie" wybić się ponad innych graczy bo musi być najlepszy to naprawdę traktuje grę za poważnie. Ja gram dla przyjemności.

Jest jeszcze coś: jak zostaje np pokonany w pvp przez kolesia w sprzęcie grade wyżej niż mój to chce wiedzieć, że ten gość zapracował sobie na ten sprzęt. Wtedy mogę powiedzieć: „fair game, zarobiłeś sobie na sprzęt, wykorzystałeś go odpowiednio, jest ok dobra walka”. Natomiast jak pknie mnie koleś, który biega z bronią +16 mimo iż dopiero dwa tygodnie jest w grze i z którym nie mam realistycznie żadnych szans niezależnie od tego czy jestem lepszy czy spędzam więcej czasu itp itd to coś jest nie tak imo

Szu napisał(a):
niekazdy potrafi zarobic lub sie niechce meczyc


Od kiedy mamy przymus grania w l2? Za trudne? Za nudne? Za długie? Fora ze dwora, że tak powiem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 06:29 
 
Szu napisał(a):
Major jak jestes taki tempy (...)..poprostu mysle ze baran jestes


o0 widze ze zaczynasz sie wozic.


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 07:00 
 
to nie jest dzial flame, >< wiec darujcie sobie :)
a o wyzszosci i slusznosci kupowania/sprzedawania adeny byl juz temat i flame ><

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.