mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 00:28 
 
Nie wiem czy byl taki temat :/ ale nie znalazlem gdzie mam expic swojego smoka naraziemam go na 44 lvl gdzi i jak go doexpic najlepiej i naszybciej a i mam winda


_________________
By AirSienia
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 07:14 
 
Winda sie nie da szybko expic, po prostu lej mobki o 4-5 lvli nizsze od niego :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:40 
 
Zależy co rozumiesz przez szybko. On zabija mobki wolno ale za to dostaje dużo więcej exp'a niz taki start i mniej niż twilight.

Napisz może trochę więcej - jaką klasą grasz etc. (grasz wogólne na oficjalnych serverach?)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:49 
 
Najszybciej lvluje sie twilighty ja swojego wina przestalem lvl po 1h bo zadlugo to trwalo ja zrobilem 35% a kumpel na prophecie nabil 2lvl wiec radze ci sprzedac smoczka i zrobic jesze raz questa moze ci sie trafi twillight

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:06 
 
borboun napisał(a):
Najszybciej lvluje sie twilighty ja swojego wina przestalem lvl po 1h bo zadlugo to trwalo ja zrobilem 35% a kumpel na prophecie nabil 2lvl wiec radze ci sprzedac smoczka i zrobic jesze raz questa moze ci sie trafi twillight

Po pierwsze najszybciej leveluje się Stara (jak się wie jak to w zajmuje to ~23h w zakresie 35-55lev).
- Twilight to jakieś ~30-33h
- Nie wiem jak z Windem ale pewnie nieco wolniej od Twilighta.

Jak by wszyscy szli po najmniejszej linni oporu to nikt by nie miał striderów przed C4. Kiedyś 5% to się 2-3h robiło, także w chwili obecnej wystarczy odrobina samozaparcia i każdy może zrobić sobie stridera.

PS. Wiesz jaka jest szansa na dostanie Twilighta z questu?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:23 
 
Mi chodzi o najbardziej efektowna forme expienia smoka jak narazaie to idze mi i dla kumpla po 2 lvl smoka dziennie i pomagam se tylko smokiem i expie go w necropolis


_________________
By AirSienia
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:25 
 
AirSienia napisał(a):
Mi chodzi o najbardziej efektowna forme expienia smoka jak narazaie to idze mi i dla kumpla po 2 lvl smoka dziennie i pomagam se tylko smokiem i expie go w necropolis


Widzialem jak goscie expili wind stridery we 3.
Jakis out of party necro walil para na moba << lev od niego a smoczki go zabijaly zanim para puscilo.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:36 
 
Dokładnie, neco z paraliżem + prophet (ew. BD też złym pomysłem nie jest).
Co do expienia to wszystko zalezy od klasy jaka grasz i z kim możesz grać ewentualnie.
Ja do 48lev sidziałem w DV. Z początku Shackle (ze wzgledu na quest Coin of Magic) później Cave guards i szkielety te półprzezroczyste/agresywne (ze względu na Coins of Magic i ten quest z DV nie pamiętam nazwy).
Teraz przenoszę się do EV na 2/3HP moby (ale potrzebuję właśnie necro do pomocy) bo root już nie utrzyma moba na tyle długo abym był go w stanie zabić (dla ciebie i tak tylko paraliż albo tank z hate wchodzi w rachube).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:44 
 
Ja moim SE lvluje stara - bsps+emp+root+recharge :> Jak dostanie dodatkowo acu/zerka staje sie maszynka do zabijania ^^

Star to nuker, jak sie zrootuje mobka to nawet nie dotknie on smoczka.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:50 
 
Moge miec karzda postac do pomocy nawet 5 innych smoczkow na lvl 43-47

EDIT: i gram BD lvl 60 zarazz 61


_________________
By AirSienia
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:25 
 
A no to widzisz - od C4 dance'y wplywaja tez na pety, wiec sam tez mozesz mu nieco pomoc :>
Jak masz winda to skombinuj propheta, jego buffy w polaczeniu z twoimi dance'ami wydatnie przyspiesza lvling :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:45 
 
BTW pooma a jak tam twój Star? Już 55 czy jeszcze? Może jakieś duo? Zawsze to dodatkowy bonus (a ponadto wtedy ja mogę wziąć SH i rzucać Surrender to wind). ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:03 
 
50, twój? No można duo :>
Największa zaleta to to, że we 2 będzie raźniej (samemu wieje nudą)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:10 
 
No ja wlasnie do 48 dobijam (47,30%). Dlatego tak wolno, że właśnie solo to po 1h ide spać :D
I myśle, że Surrender Wind może dać kopa). W razie grubego masz na friend liscie ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 22:49 
 
Juz mam smoczka :P 55 wlasnie :D najlepiej expic na golemach zanim dojda to padna a jak cos to mozna sie odsunac :D


_________________
By AirSienia
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 07:06 
 
AirSienia napisał(a):
Juz mam smoczka :P 55 wlasnie :D najlepiej expic na golemach zanim dojda to padna a jak cos to mozna sie odsunac :D

Ungh... 55 juz? ;x


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:58 
 
Tak myślałem - piracik ;)
Teraz golemy mają przeważnie mental shield i z daleka walą magic atakiem - czytaj bardzo głupie moby do levelowania jakiegokolwiek zwierzaka poza baby pet, któremu to i tak różnicy nie robi (podobnie jak zombiaki).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 11:44 
 
Nie jestem pewny czy piracik bo widzialem pare mobow ktore ewidentnie nie sa "poprawione".
Np. wiekszosc zombii i golemow maja resist na archery i daggery i/albo ranged attack. Ale np. 47 zombii z SoS nie maja resista na archery i nie wala ranged attack - levelowalem na nich swojego HE i byly idealne (ale maja resista na magie wiec akurat pod peta chyba sie srednio nadaja).

W FoD tez sa takie zombii bez ranged attack i bez resistow ale one potrafia sie teleportnac do atakujacego.
Na nich tez sie bardzo fajnie levelowalo archera i peta tez by sie dalo tylko trzeba by zawsze zaczynac od jakiegos spella z main postaci bo tego teleportu uzywaja albo natychmiast po pierwszym ataku albo wogole.

Anyway - byc moze jest gdzies jakis golem bez resista na magie i bez ranged attack na ktorym mozna levelowac stara - jesli ja znalazlem 2 moby ktorych teoretycznie po C2 juz nie powinno byc to moze i golem sie gdzies jakis uchowal :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 11:48 
 
idz ze smokiem do ivony krater a potem croum tower czy kaos tak ja expilem na 3 smoki z 2 kumplami i szlo jak po masle sprawdzcie sami ai potrzebny najlepiej jakis dobry tanker jak sa szybkie moby


_________________
By AirSienia
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 12:27 
 
Powiem inaczej - napewno są takie golemy (nie pomnę niestety teraz miejsca) aczkolwiek napewno nie pod IT (dopiero co tam swoim nukerem książek szukałem przez ładnych kilka godzin).

W FoD bałbym się levelować zwierzaka - to dość paskudne miejsce. Umarlaki sie teleportują i pojawiają/znikają niezależnie od respawnu, także czasem ciężko zapanowac nad tym co się dzieje - a jednak to są wysokie moby wieć nawet Star zabijałby je dość długo IMO.

BTW jak się ma tanka to można niemal na dowolnych mobach levelować.

PS. Air lepiej byś napisał gdzie grasz...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.